Archiv pro rubriku: General

General questions about the Joomla! CMS

Změny v komunikaci v naší ambulanci

Vážení návštěvníci, třebas pacienti/klienti!

Sděluji Vám pro Vás příjemnou změnu:

Od tohoto dne mám nové telefonní číslo, které nebude mít problémy se spojením a to je 605 255 007!!!

Takže to je telefon T-mobile a je přesný jako Huawei.

Jo, Čína o tom ví a odposlouchává:

Z toho jasně vyplývá, že v zájmu mém i Vašem je, abyste nepožadovali jakékoliv informace týkající se Vašeho zdravotního stavu, jakož i výsledků jakéhokoliv vyšetření přes toto telefonní číslo!

Pro nás všechny platí několik zásad:

  1. e-mail řešíme kdy máme mezi pacienty čas a tedy téměř on-line, pro neznalé- odpovíme ještě ten den, během chvilky, a neruší nás to jako věčné vyzvánění telefonu. Proto prosím používejte ke komunikaci telefon jen Vy, kteří si nerozumíte s mobilem a zasíláním SMS zpráv nebo s počítačem a posíláním e-mailů.
  2. telefon ruší, KURVA RUŠÍ! takže sorry, ale pokud máme já či sestra práci, nezvedneme ho!
  3. naopak na SMS časem a v ten den odpovíme, přičemž preferujeme e-maily.
  4. objednávejte si proto léky SMS či lépe e-mailem, dostanete je téměř obratem. Chce to ale nahlásit sestře Váš mobil a/nebo e-mail!
  5. pro léky pište na vitezslav.podivinsky@unet.cz či lenka.podivinska@gmail.com- ale můj je ideálnější, ona mi to nakonec stejně musí přeposlat. Naopak pokud se chcete k čemukoliv objednat, jednoznačně preferujte její ( tedy mojí sestry- manželky- milenky) e-mail. A to bezpodmínečně!
  6. výsledky fakt díky GDPR nebudu riskovat přes mobil ani přes SMS či e-mail. Je nutný osobní kontakt. Stěžujte si na Evropské komisi či v jiné prdeli tohoto zamindrákovaného světa.  Jo co jste si zvolili, to tam máte za kretény.  Promiňte Vy, co jste volili ČSSD, za některé jejich představitele se nesmírně stydím.

Vše je platné od 22.2. do odvolání Bohem či jinou vyšší instancí, před kterou má smysl se sklonit. Číslo 461534298 neexistuje!

Chorvatsko 2010

V roce 2009 jsme konečně vyjeli na třetí pokus na Elbu. Před tím jsme měli problém se získáním lodi, jednou se potopily a poškodily dvě lodě (předchozí posádky byly jaksi neschopné), následující rok pak se cestovka rodělila a ta „naše“ část přišla o takové lodě, které jsme potřebovali v 7. lidech a s vybavením každého potápěče.  Potápění bylo nakonec velmi pěkné, počasí slušné. V noci byly sice vlny takové, že jsem se museli v jedné zátoce dost starat o loď, ale nakonec vše dobré.

Byli jsme slušná parta, možná že tento rok 2011 vyrazíme konečně Cool do Egypta, kde v Rudém moři je potápění v relativně malých hloubkách plné života. Ten už v Chorvatsku nutno hledat podstatně hlouběji. Itálii nevyjímaje.

Pak jem navštívil Chorvatsko v červenci a v září  2010, poprvé jsme jen tak plachitili, podruhé jsme se pak měli mimo plachtění potápět, ale okolnosti nám to nedovolily. Já jsem byl po operaci očí, takže jsem si nesměl tento přepych dovolit. Kluci sice vybavení měli, ale nedopadlo to. I tak vyšly moc pěkné fotky.

Červenec 2010:

Jak vidíte, není to sice celá posádka, ale zase jsou v uniformáchLaughing

 

A tady je září 2010:

 

Mala Proversa