Archiv pro měsíc: Duben 2014

Paranoidní konspirace? Realita NWO?

Zmizelý let MH370: Stopa k 11. září 2001? Stojí za záhadou Pentagon a CIA? Chystá se jaderná provokace proti Iránu nebo Rusku? Otevřené pole důvodných spekulací

19. 3. 2014

Diskuse

Tisk článku

Poslat e-mailem

redakce Protiproud přináší jednu z mnoha teorií o malajském „zmizelém“ letadle, která předpokládá, že letadlo se stalo součástí plánů světovládců z NWO.

Ještě donedávna nebylo jasné, jak se nad nejstřeženějším prostorem USA, nad Washingtonem a New Yorkem, mohla zjevit letadla, která zaútočila na americkou moc. Jak se mohlo stát, že letadla byla a potom zmizela? Jak se mohlo stát, že se v Pentagonu žádné letadlo nenašlo? Že se nenašlo ani na poli v Pensylvánii? Jak mohla zmizet letadla s cestujícími, pakliže přistoupíme na „konspirativní“ teorie? Ještě donedávna toto byl největší trumf tzv. „debunkerů“, tedy vyvracečů „konspiračních teorií“. Události zmizelého letu Malaysian Airlines MH370 ale všechno změnily. A výsledek, nebo spíš důsledky, které ze zjištění vyplývají, mohou být děsivé.

Boeing jako dron na dálkové ovládání

Při studování podkladů jak z oficiálních, tak i alternativních zdrojů, vyplynulo, že je úplně snadné řídit dopravní letoun jako dron na dálkové ovládání. Všechna moderní letadla, jak ta z 11. záři 2001, tak i ta dnešní, disponuji systémem Fly-by-Wire, tedy mechanickým ovládáním letadla skrze programovatelné servo-motory a elektronické obvody s programy, které jsou ovládány centrálním modulem ovládáni letadla, tedy počítačem. A na tomto počítači běží software. Když si uvědomíme, co všechno dělala a dodnes dělá NSA ohledně špehování na internetu, kam všude se dokáže dostat, určitě není problém „napíchnout“ letadlo. Řeknu to jinak: Určitě nebude problém převzít řízení letadla na dálku, pokud se třeba zjistí, že do kokpitu pronikli teroristé…

Boeing 777-200 v barvach Malaysia Airlines

Systém vzdáleného převzetí ovládání stroje muže být získán jednak prvoplánově, tzn. ve spolupráci s výrobcem letadla, který v následné spolupráci s americkými úřady „upraví“ potichu software letadla tak, aby se v nouzové situaci dalo letadlo převzít doslova z rukou pilotů i proti jejich vůli, anebo neprvoplánově, pomocí hacknutí softwaru dálkově bez vědomí výrobce letadla. Nebudu se zde pouštět do spekulací, o který typ ovládnutí stroje šlo v případě letu MH370, ale každopádně nešlo o nouzovou situaci, ani havárii, protože by postrádalo logiku, proč by piloti vypínali navigační a sledovací systémy. Oni je totiž zřejmě vůbec nevypínali, ani o tom nemuseli vědět, protože kontrolky jim mohly pořád svítit na přístrojové desce, že je vše OK. Boeing již dříve oznámil, že si je vědom softwarové zranitelnosti svých letadel.

A co se týče možné sebevraždy pilotů, to je strašně fajn teorie, ale úplně na hlavu, protože to by se v kabině museli potkat dva sebevrazi, a ještě předtím, než by to zapíchli někde do moře, by museli vypnout pasažérům mobily a tablety, protože je dobře známo, že při havárii letadla do vody zůstanou na hladině kufry, kabelky, igelitové tašky a v nich zapnuté mobily, protože lidé zkrátka nejsou všichni ukáznění a nemají mobily v „airplane režimu“ s vypnutým GSM vysílačem. Sebevražedný pilot by věděl, že ho najdou. Když ne podle mobilů, minimálně ho zachytí vojenské radary v oblasti. Letadlo nezmizí jen tak, ovšem v případe MH 370 je všechno podivné: jakoby někdo v celé oblasti rušil anebo vypnul radary.

Letiste na atolu Diego Garcia

Vojenská základna Diego Garcia

A tím se dostáváme k jádru pudla. Uprostřed Indického oceánu leží malý ostrov, který veřejnost ani skoro nezná. Je to malý atol s názvem Diego Garcia s obrovskými radary včasného varováni, které jsou zapojeny do systému americké strategické obrany. Hlavním cílem radaru je sledování odpalu balistických raket v prostoru Středního Východu, Číny, Indie a Pákistánu. Představa, že by Američané neviděli na radaru dopravní letadlo, které neodpovídá, které má vypnuté identifikační systémy a teoreticky může nést na palubě jadernou bombu a mířit s ní nad obydlené území v prostoru Blízkého Východu, rozuměj na území spojenců jako je Izrael, tomu se prostě nedá věřit.

Jaká je zde spojitost s 11. zářím 2001? Řízení letadla můžete převzít ze dvou důvodů: buď s ním chcete někam napálit (do mrakodrapu), anebo s ním chcete přistát proti vůli pilotů. Ostrov Diego Garcia disponuje letištěm. A pokud opravdu let MH370 mířil do Indického oceánu, nemohl by v letovém dosahu přistát nikde jinde, než právě na atolu Diego Garcia.

Čtěte ZDE: O krok dál: I významní američtí architekti chtějí znát pravdu o 11. září. Přinášíme nový filmový dokument. Odhaluje další fakta o gigantickém podvodu, který změnil svět

Provokace Pentagonu s nukleární hlavicí?

Zbývá si ale zodpovědět otázku, proč by to někdo dělal. A co se stane s cestujícími? Nejprve si odpovězme, co se stalo s cestujícími z 11. září, konkrétně s cestujícími z letadel, která údajně narazila do Pentagonu a do pole v Pensylvánii a velmi pravděpodobně i s cestujícími z letadel, co narazila do dvojčat v New Yorku. Nerad to říkám, ale tito lide už jsou po smrti. Nejspíše je ještě v letadle poté, co dosedlo na utajené letiště (s vypnutými komunikačními systémy letadla, stejně jako v případě tohoto letu MH370), uspali plynem či kyanovodíkem. Někdo z pasažérů, i kdyby byli vzati pod přísahu, by mohl začít mluvit. I kdyby jim za mlčení zaplatili.

Důležité ale je říct, k čemu se takové letadlo použije. Použije se jako dálkově ovládaný dron naplněný výbušninami či urychlovačem hoření a napálí se s letadlem do výškové budovy. Ta potom díky urychlovači hoření shoří jako papír. Může jít ale o pokročilejší plán, na palubu se uloží nukleární bomba. Letadlo se pošle do vzduchu, změní se mu volací kód, vletí do vzdušného prostoru třeba nad Los Angeles a bomba se odpálí. Následně se z útoku obviní Irán nebo Moskva, protože se najdou „důkazy“. Proti takto doručené bombě není obrany, žádná protiraketová obrana nemá šanci, protože nikdo nemůže tušit, že to dopravní letadlo na obloze ve skutečnosti nese bombu.

Militarizovaný ostrov uprostřed oceánu

Abychom pochopili tento hypotetický scénář, je tady jednoduchý popis. Nejprve je potřeba získat letadlo. Můžete ho koupit, ale potom těžko budete útok na americké město svalovat na bohaté teroristy. Takže letadlo ukradnete za letu dálkově přes volatilní software řízení letadla. Převezmete nad ním kontrolu, nejlépe vždy nad mořem a v noci, protože vznikne následovně při pátrání po letadle panika a podvědomá představa, ze letadlo leží na dně moře. To funguje na lidi spolehlivě. S letadlem doletíte na odlehlé letiště, mimo dosah civilizace.

Militarizovaný ostrov uprostřed oceánu je ideální volba. Zbavíte se cestujících, v zájmu národní bezpečnosti. Vytrháte sedačky a na palubu stroje umístíte jadernou bombu, ideálně termonukleární hlavici. Přeprogramujete letový odpovídač a signalizaci, aby se stroj hlásil jako jiný let, konkrétně let nějaké existující letecké společnosti na pravidelné lince do města, na které chcete zaútočit a pod cizím volacím znakem vletíte nad město a odpálíte nálož v letadle.

Atol Diego Garcia byl v letovem dosahu zmizeleho stroje

Narafičit trosky

Aby iluze byla dokonalá, postaráte se i o skutečné letadlo a skutečnou linku, jejíž volací kód používáte. Převezmete kontrolu nad letadlem a pošlete ho do hlubin oceánu, aby se nezjistilo, že to letadlo, co přivezlo nad L.A. jadernou bombu bylo ve skutečnosti úplně jiné letadlo, zmizelé před pár měsíci na druhé straně světa. Ovsem pozor, aby iluze byla opravdu stoprocentní, je potřeba po „zmizení“ uneseného letadla na moři po pár dnech či týdnech narafičit trosky, třeba pár kufrů nebo nějaký kus plechu s barvami aerolinek letadla. Hádám, že i v případě letu MH370 se toho dočkáme.

Abych to shrnul: útok podle tohoto scénáře, pokud k němu dojde, proběhne zřejmě v noci. Všimněte si, že i let MH370 zmizel pravě po půlnoci. Je to logické, vizuální orientace cestujících i lidí na zemi je nulová. Nevědí, kam letí, kam se stáčejí, lidé na zemi nevidí, co letí nad hlavou, maximálně slyší zvuk motoru, ale je-li letadlo dostatečně vysoko, tak ani to ne. Ukrást letadlo v noci a navíc ve vzduchu, máte-li k tomu upravené technické prostředky (od výrobce letadla?), je hračka.

Nové 11. září?

Teď se pustím do spekulací. Potřebuje snad někdo z americké vlády či tajných služeb nové 11. září? Nedávno v USA zmizely nukleární hlavice. Nepodařilo se je najít. Vláda později vše dementovala, prý je jenom „přesunula“. Teď zmizelo letadlo? Nechci byt prorokem, ale nukleární úder v Evropě anebo ještě lepe, na území Izraele, z něhož by následně byl obviněn třeba Írán, to by stálo za řeč a za rozpoutání války globálního rozměru, z níž by profitovaly ekonomicky USA.

Šéf ruské televize popisuje divákům systém „poslední odvety“..

Ale pozor, to letadlo může byt odpáleno i nad územím Ruské Federace. Proč? Ruská televize šokovala svět, když v hlavní zpravodajské relaci šéf této televize popisoval, jak funguje ruský systém „posledního úderu“, tzv. „Systema Perimetr“, v anglickém označeni Dead Hand, resp. Doomsday Device, který dokáže USA obrátit v popel. Obama totiž vyhrožoval Putinovi po telefonu asi víc, než bylo zdrávo, tedy v náznacích jaderné síly, a Putin mu sdělil informace, které následující den uveřejnil ruský tisk, že i kdyby bylo zničeno velení ruské obrany, systém Perimetr by dal příkaz k odpálení ruských jaderných raket automaticky, bez zásahu lidské ruky. Proč by tohle Putin a ruská televize pouštěla do éteru? Takto ostrá slova naposledy padala při Karibské krizi v 60. letech… Rusové zřejmě musejí mít pádný důvod k takovéto rétorice.

Spojené státy se opravdu budou snažit Rusko „vyvodíkovat“, a už si vůbec ani neberou rukavičky, mají pocit neporazitelnosti, neohrozitelnosti, chtějí s Ruskem skoncovat. Takže únos letadla, zmizení nukleárních hlavic a ruské televizní varování svým obranným systémem, mohou mít stejného jmenovatele.

Bonmoty o lékařích a medicíně

Lékařská věda

*Jen choď k lékaři, nemoc se už najde…. (vietnamské přísloví)*

*Lékařská věda už tak pokročila, že dnes už člověk jen málokdy zemře bez lékařské pomoci…. (M. Kopecký)*

*Ošetřující lékaři mají vždy pravdu, pokud pacient žije. Až pitva a bezcitný anatom je občas přiskřípne…. (R. Gordon)*

*Jestli se vám nemění choroby, je nejvyšší čas vyměnit lékaře….(P.G. Cesbron)*

*Kdyby se o chorobách méně mluvilo, byli by lidé zdravější….(J. Anouilh)*

*Lékařská věda udělala už takové závratné pokroky, že prakticky nenajdeme zdravého člověka…. (A. Huxley)*

*Netrpělivý lékař je jako slepé střevo. Je nejen stále podrážděný, ale i zbytečný na svém místě…. (R. Koch)*

*Někdy se zdá, že příroda zaslala na lidi pouze krátké choroby, ale lékaři si osvojili umění je prodlužovat…. (M. Proust)*

*Když lékař pojmenuje tvoji chorobu, to neznamená, že ví, co ti je….(A. Bloch)*

*Každý lékař dokáže vyléčit; přinejmenším z iluzí o medicíně….(J. Sekera)*

*Doktoři a advokáti, jedna banda. Jen s tím rozdílem, že advokát tě jen oškube, a doktor tě oškube a ještě k tomu zabije….(A.P. Čechov)*

*Jestli už je operace vykonaná, nikdo nemůže dokázat, že nebyla úplně potřebná. (G.B. Shaw) *

*Člověk je zdravý, když ho pokaždé bolí někde jinde…. (M. Twain)*

*Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového…. (Aurelius Augustinus)*

*Lékaři jsou šťastní lidé, protože na jejich úspěchy se dívá slunce a jejich omyly zakrývá zem…… (latinské prísloví) *

*Zdraví jsou jen ti, kteří ještě nevědí, že jsou nemocní…. (D.Radovič)***

 

*Všechny nemoci jsou ze stresu, jen ty pohlavní z potěšení.

Paní dostala nesmírnou zlost, já se asi pobliju….

Dostala jsem nesmírnou zlost
Maria Saláková
http://www.kotarbova.eu/?page_id=8364

 

Obchodníci a reklamy z nás dělají blbce. Promiňte ten
výraz, ale jinak se to ani nazvat nedá. V
hypersupermarketu prodávají zázračné „bio
francouzské“ kuře už po slevě za 160 Kč kilo, protože
prý je vychované na farmě, kde pobíhalo po dvoře a bylo
dokrmené cereáliemi.
Cereálie, dřív se tomu říkalo zrní! To se mi navíc
spojilo s tvrzením jednoho našeho novináře, který
napsal do Fragmentů článek, kde poznamenal, jak
naše kuřata jsou namačkána v klecích a krmena antibiotiky. Tak, aby
bylo jasno. Vím o čem píšu, protože jsem vysokoškolským vzděláním
zemědělec, vyrostla jsem na dvoře mezi slepicemi, husami, kačenami, s
kozami, koňmi, ovečkou. Když jsem dostala od rodičů výprask, tak jsem
se šla vybrečet krávě na krk. Navíc celý svůj profesní život jsem
pracovala v zemědělství, schvalovala porosty jako semenářský agronom,
dohlížela na pracovníky „výkupáckých“ laboratoří, zda dobře hodnotí
zrniny, pracovala u laboratorního stolu, psala metodiky pro laboratorní a
technologické postupy při skladování obilí a výrobě krmných směsí,
počítala receptury, navrhovala normy a posledních 10 let lovila na
internetu všechno, co se týkalo výživy zvířat, potažmo lidí. Tak mi,
prosím, věřte a přečtěte si tento článek, je to ve vašem vlastním zájmu.
Ano naše zemědělství bylo poznamenáno socializací, zcelováním
pozemků v nevhodných podmínkách a nevhodnými terénními úpravami,
ale to byly spíš výjimky a nebylo to všude. Staří sedláci moc dobře
věděli, proč je ta mez tam, kde zrovna je. Celá krajina byla uzpůsobena
tak, aby zadržovala vodu. Stejně tak zdravé lesy. Pro člověka je
nejdůležitější vzduch, voda a půda. O jakosti vzduchu nemluvím, o
jakosti vody a hlavně o jejím množství, které naší současnou krajinou jen
rychle prohrne, taky ne a o půdě – o ornici – největším našem pokladu,
to by bylo několik stránek málo. Při vstupu do EU jsme měli 120 %
potravinovou soběstačnost. Tlak nadprodukce „starých“ členských států
EU je tak vysoký, že i třeba v Rakousku, které si berou všichni za vzor
hospodaření (viz pan dr. Cílek v nedělní Moravcově debatě) za
posledních 15 let zaniklo 40 % malých farem, protože to ekonomicky
neustály. Přitom v Rakousku není tolik „hypersuper“ nadnárodních
řetězců, a tak každý obchodník musí koupit potraviny kolem sebe a ne je
vozit přes půl Evropy, případně zeměkoule, a přesto to malé farmy
ekonomicky vzdaly. Tvrdím, že naše zemědělství bylo na vysoké úrovni
a plně konkurenceschopné, nebýt nerovných, přímo vražedných
podmínek, které mu připravili naši politici.

Jela jsem nedávno po delší době autem po jižní Moravě. Na polích není nic jiného než ječmen, pšenice, kukuřice a řepka. Kde jsou lány vojtěšky, červeného jetele, řepy cukrové i krmné, hrachu, cibule, okurek, jahod, mrkve, bobu … Vždyť už se vůbec nedá sestavit osevní postup. Jaký vliv to má na strukturu půdy, jaký veliký splach je do potoků a řek. To ale není cílem mého článku. Nemáme už žádný dobytek. Jak dlouho mohli zemědělci vydržet výkupní cenu mléka za 5 Kč, když u nejlepšího chovatele se výrobní náklady na 1 litr pohybují k 8 Kč. Tak se podřezaly kravám krky. Chováme se přece ekonomicky! Stejně tak to skončilo u chovů prasat a drůbeže. Nemá kdo žrát jetel, a tak se nepěstuje a není chlévská mrva na hnojení, tolik potřebná pro zachování humusu a udržení vody v půdě, není kde zpracovávat cukr, není kde zpracovávat ovoce a zeleninu. První, co bylo zlikvidováno byla Fruta: v Modřicích, v Miroslavi, ve Znojmě, a cukrovary, kdo je prodal Francouzům? Na jednoho pracovníka v potravinářském průmyslu pracovalo v prvovýrobě, to znamená na poli, v průměru 8 lidí. Že jsou teď všichni na sociální podpoře a nevybereme tolik daní? To nevadí, zvedneme DPH! Že nám ubylo orné půdy o 250 000 ha, že máme na nejkvalitnější orné půdě (kde se pěstovala zelenina) logistická centra, hypersuper a sluneční kolektory, to nevadí, však to zaplatíme všichni v ceně energie. Nejhorší ovšem je, co jíme. A to musíme všichni.

Dám příklad maso. Už jsme potravinově soběstační na nějakých 60 %. Naše hospodářská zvířata nejsou krmena antibiotiky minimálně 25 let a už tehdy se dávalo pečlivě pozor, aby to nekolidovalo s lidskými léčivy. Zvířata, která byla takto léčena, skončila povinně v kafilériích (státních!). Soudruzi při centrálním plánovaní měli málo devíz na dovoz nezbytných surovin, a proto se všechno do komplexních krmných směsí dávkovalo na spodní hranici, viz třeba fosfor, sója (bez P a bílkovin to prostě nejde). Veterináři v ČR kontrolují na všech jatkách vnitřnosti, játra, ledviny, kde se kumulují těžké kovy, mykotoxíny a objeví všechny průšvihy. Zato u dovozového masa, už mohou kontrolovat jenom svalovinu, protože vnitřnosti se k nám nedováží, a v ní jsou koncentrace škodlivin tak nízké, že je neobjeví. Hádejte, kdo snědl při ,,dioxinové“ aféře všechno

německé maso? Bylo levné, že?

Nejhorší ovšem je, že všechno z dovozu, co se u nás zabalí, dostane EAN 985 a jsme u toho, nepoznáme odkud to je. Jedovatě podotknu „nejvíc kravínů, prasečáků a drůbežáren“ je v Praze! Jíme drůbeží maso z Brazilie, které tam nadnárodní řetězec koupil za 9,90 Kč za kg (zabalil jako Vodňanské kuře), hovězí z Argentiny za 19,80 Kč (krmené výhradně GMO sójou, která roste na místě čerstvě vyklučeného pralesa, tedy zelených plic planety), ale balené v Praze třeba pro Ahold! Marže těchto hypersuper je asi 48 % a to jsme nadávali za totáče Jednotě, že měla 12% marži.

Mléko, sýry – zdroj vápníku. V polovině sýrů jsou analogy (jsou 3 x levnější než tvaroh). Mám to dál rozvádět? Co se stalo s naším tvarohem? Už z něj buchty neuděláš! Ve všem je nacpaný modifikovaný škrob a případně vláknina, aby zadržovaly vodu. Kde jsou naše kvalitní sýry? Co s nimi udělal francouzský majitel Želetavy? Jogurty nejsou jogurty, ale nabarvený, navoněný ochucený škrob. Vezměte rozum do hrsti, jogurt je jen to, co má v názvu jogurt (přikázáno EU). Žádné Dobré mámy, Activie, či jak se to všechno jmenuje. Žádný problém, však všechen chybějící vápník, hořčík, atd zakoupíme v lékárnách!

Díváte se občas v televizi, jak vaří špičkoví kuchaři: Ital v kuchyni, Zdeněk Polreich? Používají zásadně „prvotní“ suroviny. Rovněž s tuky je to všelijaké. Kolik si myslíte, že člověk jako zvíře snědl olejnatých semen? Zato jedl sádlo a pil syrové, nehomogenizované tedy plnotučné mléko, ale také se hýbal! Olivový olej, panenský, ano! Ale jen do tří měsíců po vylisování, to už jej „hypersuper“ přivezou k nám. Nejkvalitnější olej je čistý řepkový, dostanete jej ale koupit? Omega mastné kyseliny největší nesmysl, ty naopak zacpávají cévy a způsobují záněty. Najděte si nejnovější výzkumné zprávy o cholesterolu, ale ty semsnad ještě z USA nedorazily.

To, co je jinde už dlouho v potravinářství zakázané, tak u nás se o tom ani nemluví. Přeskočím chleba – o hrůzo, naše základní potravina. A to jsem se ještě netrefovala do tekutin, které nám obchod nabízí. Hromady PET lahví. Podívali jste se někdy na obsah ovocného podílu? Že bifenily pronikají z obalu dovnitř do obsahu? Že oxid uhličitý v sycených vodách je znečištěn příměsemi? Že nejkvalitnější voda je z vodovodního kohoutku. Že dlouhodobé pití minerálních vod je nepřirozené. Člověkjako zvíře pil povrchovou vodu. Chcete pokračovat?

Letos je v naší republice zasázeno jen 30 000 ha brambor a lékaři naříkají, že málo jíme brambory (zdroj draslíku a vitamínu C). Dříve jsme jich snědli téměř třikrát tolik. Jistě, přestala jsem kupovat brambory také, ne protože jsou drahé, ne protože jsou odněkud z Tramtárie, ale protože jsou zelené, skladované na světle a tudíž jedovaté a karcinogenní. Jak může někdo nabízet zelené brambory, vždyť se to nesmí dávat ani dobytku? Upozorňovala jsem paní vedoucí našeho Alberta tady na sídlišti, ať ty zelené brambory vyhodí. Ano provedla to, ale dnes už jsou tam zelené zase, protože na světle zezelenají už za tři dny.

A ještě abych nezapomněla na ty klece. Brojleři u nás rozhodně v klecích nebydlí, ani chovné kuřice. Bydlí v nich nosnice a jim předepisuje EU velikost klecí. Myslíte si snad, že jinde v EU se klece nepoužívají? Tááák už jsem si notně zanadávala, a tak končím.

 

A já taky:  bléééáááábrrr!

Rusko za Putina zakázalo……

…nevím, jestli je to všechno pravda, ale kdyby jen
polovička byla pravdivá, tak ten Putin má rozhodně víc rozumu než si všichni myslíme…

Protože dnes je trend pomlouvat Putina co se do něj vejde, napadlo mě se
podívat, co ten člověk, potažmo Rusko za něj, zrušili či zakázali. Je to moc zajímavé.

– zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen
práci zprostředkovávat.
– zakázali vrcholným představitelům státu a
funkcionářům (včetně soudců, úředníků…) vlastnit
účty v cizině a cenné papíry v cizině
– vypakovali ze země všechny „neziskovky“,
napojené na cizí zdroje (třeba Sorose). Zakázali mise
OBSE. Posvítili si na cizí „lidskoprávní“ organizace.
– zakázali geneticky upravené potraviny
– zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v
Rusku zavřeli kohouty gruzínské mafii)
– zakázali oligarchům vměšovat se do politiky
– zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po
zkušenostech)
– zakázali vyvražďování tuleních mláďat a nato i
obchod s tuleními kožešinami
– mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí
soukromé ropné producenty k prodeji svých podílů
státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat
se do politiky. Omezují jejich moc.)

Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy ihned reaguje na ohrožení Rusů.
Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska.
Dočasně zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy,
tvrdého alkoholu z Česka, drůbeže z Česka (byl tu mor),
masa z EU a USA, zeleninu a brambory z EU. Vždy šlo o
nějakou nemoc nebo hrozící otravu. V roce 2010 naopak
dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu, aby
zajistili soběstačnost Ruska.
Momentálně vyvíjejí  spolu s Čínou internet, nezávislý na USA,

Putin chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních
spekulantech a bankéřích a podloženou zlatem.
Jestli se někomu zdá, že něco z toho je špatně, tak
mně se zase zdá, že špatně to děláme tady.“

Od People’s Peace
Price.

Zloději zlodějští!

Šiřte dále – to jim přece zase nemůže projít Novinář Josef Klíma – Restituce Josef Klíma

 

Restituce majetku církví ? Nikoli … je to megatunel! Když jsem 10.1.2012 psal článek na téma darování majetku církvím ani jsem netušil, jak velikou budu mít pravdu se svou lehce konspirační teorií o tom, u koho nakonec skončí majetek, který hodlá Kalousek, Schwarzenberg a spol. církvím darovat. Zde nabídnu nejprve k opakovanému přečtení ten starší článek (http://voksay.blog.idnes.cz/c/240324/U-koho-nakonec-skonci-majetek-vraceny-cirkvim.html) …….a pojďme si říci, co se nového „profláklo“. Máme zde věc, o které se vůbec nemluví, jako by se nikdy nestala ….. evidentně si stávající vedení církví velmi přeje, aby se tu skutečnost veřejnost nikdy nedověděla, a aby se na ní zapomnělo: Federální shromáždění ČSFR 1.srpna 1991 schválilo „výčtový zákon, kterým se restituovaly majetky církví a náboženských společností.“ Jako důkaz onoho vstřícného kroku mezi státem a církví bylo prohlášení tehdejšího kardinála Františka Tomáška, že to je poslední nárok, který církev vznáší! Nejen on, ale i další opoziční představitelé se vyslovili pro restituční tečku.
Kardinál Tomášek upozornil také na to, že nejde o žádný majetek zabavený komunisty, jak tvrdí ti, kteří se těší na příspěvky do stranických kasiček a konta jedinců…,, !!! Úplné vypořádání poměrů s římskokatolickou církví tedy proběhlo 1.8.1991 !!! Právník a vedoucí katedry práva Bankovního institutu Aleš Rozehnal vypracoval analýzu ze které vyplývá, že právo, které měla církev k majetku, který užívala, nebylo právem, i když se vlastnickému právu podobalo. Oproti vlastnickému právu totiž podléhalo řadě omezení. Naopak majetek, který má být podle předkládaného návrhu církvím vydán, na rozdíl od minulosti žádným omezením podléhat nebude, a subjekt ho obdrží, bude odlišný od právnických osob, kterým byl vyvlastněn. O majetek, v případě katolické církve, přišla veřejnoprávní instituce, která se při proměnách legislativy proměnila v soukromého vlastníka. Prohlašované restituce jsou tedy pouze zavádějícím názvem pro naprosto nové uspořádání majetku a jeho systémové zařazení …. politicky nekorektně řečeno jde o darování majetku soukromým subjektům, který mu v roce 1948 rozhodně nepatřil, protože tento soukromý subjekt prostě neexistoval… jinak řečeno, jde o krádež a vytunelování státního majetku ve prospěch soukromého subjektu ! Další právní rozbor od profesora Právnické fakulty
UK Václava Pavlíčka, odborníka na ústavní právo a Benešovy dekrety říká: „Za první republiky nikdo nepochyboval o tom, že majetek katolické církve má veřejnoprávní charakter.“ Když návrat k tomuto stavu není možný, stát by katolické církvi vydávat majetek neměl! A ještě je tu jedna důležitá otázka: Je všeobecně známo, že třeba v případě katolické církve podléhá veškerý její majetek přímo správě Vatikánu. Je součástí majetku Vatikánu – ergo darované nemovitosti a pozemky se stanou majetkem cizí mocnosti….. a ejhle…. čin, který naruší územní celistvost České republiky ve prospěch cizí mocnosti…. a to je přeci vlastizrada! Osobně bych byl klidně pro to, co navrhoval kolega Vereš ….. každý poslanec a senátor, který bude hlasovat pro zákon v navrhované době, byl okamžitě obviněn z TČ vlastizrady a pochybení při správě veřejného majetku. Ale teď k nejdůležitější části, která se týká mé malé „konspiračky“ v předchozím článku …. provalilo se totiž to, že velké developerské firmy… česky řečeno „překupníci s pozemky“… už teď vyjednávají s církvemi o výměnách a odkupu lukrativních pozemků, které mají církve dostat. Takovou výměnu musí schválit Pozemkový fond a světe div se ….
O potvrzení směny žádaly stát také dvě pražské firmy Duplicatus a Real 24, v nichž působí ekonom pražské arcidiecéze a zároveň vedoucí správy majetku na Arcibiskupství pražském Karel Štícha, jako předseda dozorčí rady. Duplicatus si vyjednal směnu pozemků s římskokatolickou farností v pražských Stodůlkách a Real 24 se dohodl s farností v Uhříněvsi. Jak vidíte … samotní církevní funkcionáři a lidé napojení na církev se velmi angažují v tom, jak na předpokládaném darování majetku církvím pořádně vydělat. Jde o miliardy, za něž lze developerským společnostem lukrativní pozemky rozprodat. Vzhledem k tomu, jaké čachry se dějí neustále s územními plány v Praze a dalších městech v ČR, jde spíše o desítky miliard. A jsem si jistý, že politici jako Kalousek, „kníže Schvarzenberg“ a další velmi angažovaní v přípravě tohoto megatunelu, to vše velmi dobře vědí a hodlají si taky pořádně „zazosat“ ze státního majetku ve svůj prospěch. Braňme se občané !!! Zabraňme darování majetku a stovek miliard církvím!!!
Zabraňme největšímu tunelu od dob velké privatizace!!! Zabraňme darovaní nemovitostí a pozemků, které jsou zatím ještě majetkem našeho státu, cizí mocnosti – Vatikánu. Nenechme „vlastizradu“ našich státníků a politiků, prezidenta Klause nevyjímaje, nepotrestanou!!! Tato ohavná zrada, i s úmyslem promyšleného jejich sebeobohacení, jim nesmí projít!!!
Za zradu a zneužití svého postavení a pochybení při správě veřejného majetku, musejí být potrestáni!!! Jde o krádež a vytunelování státního majetku ve prospěch soukromého nečeského subjektu! Češi, občané, voliči, musíme se postarat o jejich potrestání, nesmí jim tato zrada a jednání proti zájmu nás všech, projít!!! Stop církevním restitucím!