Archiv pro měsíc: Srpen 2015

Chce se mi blejt, velebnosti!

 

Ministryně pro multikulturalismus a nový systém na převýchovu

24.08.2015 07:30

Kateřina Valachová, Ph.D., toto jméno si zapamatujte. Je to nová spojka českého státu, která nás chce zavést do nové totality – do multikulturalismu. Jako za časů komunistů, kdy se točilo a hrálo tak, aby to bylo co nejvíce budovatelské, chce ministryně školství naopak učit tak, aby děti věděly, že jejich rodiče jsou xenofobové a že multikulturalismus je budoucnost. Valachová totiž požaduje, aby se tento režim dostal do českých učebnic na základních školách. Exsistuje vůbec důvod, proč s něčím takovým souhlasit?

1) Názor nic neznamená
Pokud se malé, řekněme desetileté, dítě bude učit, že cikán je ilegální slovo, černoch je rasistický výraz, že genderové rozeznávání zbytečně škodí jinosexuálům a že islám je jen východní verze křesťanství, nemají pak právo na názor. Jak je to možné? Za jiný názor dostanou v testu pětku. Jednoduché. Zdá se vám to přehnané? V multikulturalismu jsou všechny zmíněné body již běžnou praxí. Viz třeba Švédsko, kde se znásilňuje a vraždí více než kdy jindy a úřady místo toho takto s dětmi již manipulují. V Norsku a Británii jsou „problémovým“ dospělým děti odebírány a převychovány, aby z nich vyrostli noví multikulturalisté.

2) Islám je rasa
Když už pak multikulturnímu fanatikovi došly argumenty, prohlásil kritika islámu za rasistu. Islám není rasa. Arabů ho uznává „jen“ 85%, je to ideologie, která se táhne přes všechny rasy. Multikulturní školství, která již na světě jsou, však kritiku islámu dětem vysvětlují jako projev rasismu. Brzy se tak může stát, že to již nebude legální. V Řecku a Švédsku existují zákony, které správným pojetím soudcem mohou odsoudit nepohodlného kritika za urážku, a to bez ověření, zda hovoří pravdu, či nikoliv.

3) Pravdivá data budou označována za hoaxy
Navíc jsme svědky už nyní toho, jak v Česku vznikají iniciativy, které lživě propagují multikulturalismus. Na internetu mažou kritiky, nahlašují kritické facebookové stránky, a podobně. A kreslí data, prakticky svá vlastní. Kdysi tu vyšel článek o tom, že statistický údaj není rasismus. O tom to je. Dokud bude pravda přístupná, odpůrců se multikulturalismus nezbaví. Proto existují projekty jako Hate Free, které vyvracují hoaxy a proto další multikulturní média hlásají do světa každý objevený hoax zvlášť.

Na co to bude? No přeci, pokud budete častěji upozorňovat pouze na nepravdivé informace, pravdivé, přestože jich je stonásobek, se ztratí kdesi v éteru. Pokud se na to takto bude poukazovat páťákům na základní škole, budou si též myslet, že všechny údaje, ke kterým se na internetu dostanou, jsou výmysly. Proč by tomu to dítě nevěřilo? Vždyť mu to říká učitel. A hlavně, opět, pokud to nezopakuje jako papoušek, má za pět v testu. Jednoduché.

4) Rodiče bez šance
A zkuste jen trochu radit svým ratoslestem, ať ne všechno ve škole poslouchají. Dítě kolem deseti nedokáže přesně rozlišovat. Nebude přesně vědět, kdy mu učitelé lžou a kdy ne. Jak mu poradíte? Když zpochybní práci učitele, bude mít kázeňské problémy, pokud to bude trvat dál, neuplatní se v dalším vzdělání. Nebude mít šanci se prosadit jen proto, že bude mít věčně za pět z občanské nauky a v referencích poznámky o nerespektování učitelského sboru a osnov. Vy jako rodiče můžete mít probémy ještě větší.

Ministryně práce a sociálních věcí, Mgr. Miachela Marksová Tominová totiž připravuje novelu zákona „o ochraně dětí“, který chce zavést systém téměř totožný se systémem v Norsku. Jedná se o úřad se samostatnou mocí, který bude mít pravomoc rozhodovat o odebrání dětí bez soudů a bez soudů je také předávat k pěstounům. Běžná praxe v Norsku je taková, že jsou u pěstounů i přes soudy děti drženy tak dlouho, dokud vlastně soud neuzná, že si děti „zvykly“ a návrat k biologickým rodičům by jim uškodil.

5) Multikulturalismus je prostě nový diktát
Vše to podtrhává ministr „pro lidská práva“ Jiří Dienstbier, který slíbil neziskovým organizacím peníze a kontrakty na několik let dopředu tak, aby je o peníze nemohl nikdo připravit. Podobně na tom je i švédská vláda, jejíž členské strany podepsaly dohodu o vzájemném spojení se v případě, že vyhraje strana proti multikulturalismu, tamní „pravicoví“ demokraté. Vše je propojeno a vy jako rodič s tím nemůžete nic dělat.

Budete pozorovat, jak se vaše dítě mění v multikulturalistu, jak roste a s každým rokem vás bude více a více nesnášet, protože jim učitel ve škole bude opakovat, že jste xenofob, rasista a nácek. A opovažte se, aby vám jako odpůrcům dítě důvěřovalo. Přijdete o něj. Vše je zařízené. S touto vládou Česká republika spadne do multikutlturního pekla, pustí sem naplno islám a začne nová vlna teroru. My jsme tu ještě žádné 11/9, žádný Madrid, žádné Charlie Hebdo a žádný znásilňovací Rotherham ještě neměli. Tato vláda nám je však zařídí.

Budete je nadále volit?

http://gloria.tv/media/ddwP12D1NdP

 

https://m.youtube.com/watch?v=2fh4ILkg7Ns

 

Více zde: http://www.stop-multikulti.cz/news/ministryne-pro-multikulturalismus-a-novy-system-na-prevychovu/

Moje zpověď- rezignace na své postavení v současné dekadenci a rozkladu

Vážení přátelé, milí pacienti (i pacientky) a další příznivci či nemilosrdní kritici!

Po několikaletém a poslední dobou několikaměsíčním soužení se nad vyjádřením se k mým aktivitám jsem nakonec bolestně dospěl k názoru, že už mám dost morálky této společnosti a že nevidím nadále důvod se zúčastnit na dalším prznění společenského vývoje. Dokonce jsem na tom zdravotně tak zle, že jsem schopen tak ještě dělat to, co mne baví- medicínu a modelařeni.

Moje aktivity byly vždy pozitivního charakteru: Stavět letadla a lítat s nimi, dělat svou práci co nejlépe, studovat věci, které mi pomáhají a nejen mně, léčit a diagnostikovat a v neposlední řadě pomáhat potřebným. To mne ostatně svého času dostalo i kvůli mé ovlivnitelné povaze do tehdejší KSČ.  A co jsem si užil s lemply línými převzít kormidlo lodě, kterou jsem tenkrát vedl, posloucháním kydů o vyslovování jakési důvěry (od lidí, kteří podráželi, kde mohli a koho mohli), zařekl jsem se, že nikdy do žádné politické strany již nevstoupím, nebudu přijímat žádnou veřejnou funkci a nebudu se veřejně jakkoliv angažovat s jediným rozdílem (byv donucen objektivními okolnostmi):  stal jsem se předsedou Spolku leteckých modelářů v Litomyšli.  I z této funkce jsem již (musel)  odstoupil, protože bydlet ve Svitavách a jezdit vše vyřizovat do Litomyšle nebylo v mých silách a spolku by to jen ubližovalo.

Můj věk mne zavazuje využít práva neposlouchat na sklonku života debilní rady a hovadiny, když již nemám čas na to, abych tak činil. Můj zdravotní stav není v takovém stavu, abych po náročné práci vykonával nějaké veřejné funkce a navíc abych se nechal urážet a kriminalizovat za jejich plnění.

1. Odstupuji z funkce Předsedy Revizní komise ČLK OS Svitavy, neboť neunáším fakta, že kdejaký hajzl má ve společnosti větší práva jak poctivě pracující lékař, kterého bych měl denunciovat, pauperizovat či stavět do role téměř vraha, jak to tzv. stěžovatelé s úpornou pravidelností prezentují ve svých stížnostech, při odvolání naši komisi obejdou a z nás pak soudruzi v Praze dělají idioty a vyhrožují pokutami. Koho mi to jen připomíná? Že by Okresní správu (zjevně a)-sociálního zabezpečení:  idiot požádá o něco, nedostaví se, nesplní  základní požadavky na kvanta vyšetření, ale pokutou je vyhrožováno komu? No lékaři! Ten přece za vše může!! A že leckterý parazit žije z mých daní, tak to je pochopitelně v pořádku… Projednáno v OS ČLK  Svitavy a od dalšího roku doufám bude kvalitnější náhrada.

2. Moji práci a mé sny chci naplnit, najít si klidné, bezpečné a tiché bydlení daleko od středu jakéhokoliv města. Práce mi přibývá díky totálně zdevastované alibistické současné společnosti, takže více jak 90% toho, co dělám, není medicína, nemusel jsem vlastně studovat, stačilo se naučit na psacím stroji či nyní na PC klovat do klávesnice a bylo by. A to mne v Alma Mater  (UK Praha) bohužel nenaučili. Za ČSSR se tam učila právě a jen medicína. A super kvalitní! Bloudi!!! Kdo mohl tvrdit a předpokládat, že to bude ještě horší?

3. Hodlám se totiž angažovat snad v jediné věci: vyhnat z Evropy běžence ničící křesťanské tradice dekadentní současné nemocné a neschopné společnosti.  Ostatně o žádné běžence nejde. Běženec nesežene tisíce dolarů na cestu s převaděči do Evropy, nemá mobil, tablet a nedožaduje se o WiFi, košer žrádlo a další vymoženosti, o naše daně přes většinou zlodějské nevládky či jak se ti všichni paraziti jmenují, taky se ji  říká občanské iniciativy, nicht wahr? Tzv. intelektuál do domu, hůl do ruky!!! Sorry Roote! Ale zato z mé hlavy potažmo Stalinovy je výrok: co aktivista, to užitečný idiot. A tomu se musíme vyhýbat jako čert kříže či křesťan islamistovi!

4. Ještě jsem neskončil, ale teprve to začne… Bude  se střílet a já se to musím rychle naučit- válka již probíhá!!

Jak ještě dlouho si tohle necháme líbit my, co pracujeme a platíme nekřesťanské daně, za které si druzí užívají?

Otřes mozku a další zranění utrpěl plavčík na koupališti v Kojetíně na Přerovsku. Napadli ho příbuzní romského chlapce. Množící se případy brutálního násilí jedinců z romské minority

Autor: Michal Malý | Publikováno: 8.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení

Ilustrace

Otřes mozku a další zranění utrpěl v úterý během služby plavčík na koupališti v Kojetíně na Přerovsku. Napadli ho příbuzní romského chlapce, kterého od vody vykázal.

Podle něj opakovaně skákal z boční strany bazénu, kde je to zakázané, a odmítal s tím i přes opakované napomenutí přestat. „Ten chlapec nedbal mého upozornění, že se nachází v místech, kde není povoleno skákat. Když jsem ho z prostor vykázal, začal mi vyhrožovat, že zavolá rodiče. Vzápětí na koupaliště vtrhla asi desetičlenná skupinka Romů,“ popsal třiadvacetiletý plavčík Ivan Jarmer pro server Deník.cz. Otec hocha mu podle něj nejprve začal vulgárně nadávat a dožadoval se vrácení vstupného. „Vysvětlení, proč jsem jeho syna vykázal, mu ale nestačilo. První ránu jsem schytal do brady od matky toho hocha. Pak mě položil na zem i jeho otec a začal do mě kopat. Těch kopanců bylo hodně. Když jsem se konečně zvedl, inkasoval jsem další úder od třetí osoby,“ dodal mladík, který je nyní v pracovní neschopnosti, neboť utrpěl otřes mozku a další zranění.

Dle místostarosty Kojetína Miloslava Oulehly už se v minulosti na koupališti odehrála řada konfliktů mezi plavčíky a dětmi především z místní komunity nepřizpůsobivých. „Jsou vulgární a nevychovaní, z plavčíků mají srandu a nerespektují je. Jednou už pak došlo i na vyhrožování. Fyzické napadení jsme tu ale doposud neměli, teď to bylo poprvé a zřejmě tím celá stupňující se problematická situace vyvrcholila,“ řekl Oulehla….. (konec citace idnes.cz).

Diskuze pod článkem nebyla otevřena, nebo byla možná zrušena. Ono ale vlastně není moc o čem diskutovat. Popsaná událost je jen ukázkou toho, co se děje často na mnoha místech naší republiky. Nejen u bazénů, ale i na dětských hřištích, ve školních třídách, v nemocnicích, kdekoli na ulici. Pokud někdo z majoritní společnosti napomene nezbedné romské dítě, které opakovaně porušuje pravidla či předpisy, či obtěžuje své okolí, hrozí mu obvinění z rasismu, či rána pěstí a kopance navrch.

Neustále je nám vštěpováno, abychom zlepšili soužití s romskou minoritou. Neustále slyšíme ze strany romské minority či proromských aktivistů různé požadavky, ale většinou stížnosti a obvinění z rasové diskriminace. Když majoritní společnost sama od sebe nadšeně začne pomáhat rodině paterčat, čekají její příslušníky jen stížnosti, nadávky i dokonce facka. Když plavčík u bazénu chrání zdraví lidí v něm a vykáže pro opakované porušování bezpečnostních předpisů romského chlapce, čeká jej „cikánská ferovka“ deset na jednoho, rány pěstí a kopance. Chyběla snad jen nějaká ta násada od krumpáče, či mačeta.

Romští aktivisté i romea.cz k případu pochopitelně mlčí. Jen „druhá strana“ tvrdí, že plavčík údajně chlapce vytahl z vody za krk. Reakcí města na incident je, že na pořádek u koupaliště bude dočasně každé odpoledne dohlížet strážník. Jen si nedokážu představit, co bude ten strážník platný, až se na něj také vyřítí férovka deset na jednoho.

Je opravdu na čase přestat s dosavadním sluníčkařením. Všem, co bez rozdílu na rasu, národnost, etnikum, či barvu plati porušují zákony a předpisy a ohrožují či obtěžují své okolí, je třeba dát nekompromisně najevo, že budou za takové jednání postiženi.Jestliže členové majoritní společnosti za svoji dosavadní benevolenci k takovému jednání dostávají facky, rány pěstí, kopance, či dokonce násadou od krumpáče či mačetou, je nezbytné vyhlásit nulovou toleranci. Těm, kteří celoživotně nepracují a pracovat nikdy nechtěli, je třeba snížit dávky a podpory ne minimum, aby pochopili, že se vyplatí pracovat. Za množící se případy brutálního násilí některých jedinců ze strany romské minority ale mohou i sluníčkáři typu Dientsbiera, Šabatové, Kocába, Halíka, romských a proromských sdružení, protože Romy neustále plácají po ramenou a ujišťují je o jejich „právech“. O tom, že je třeba dodržovat zákony a předpisy jim však neřeknou nic.

Místostarostovi Kojetína by mělo být garantováno, že pokud zakáže komukoli pro opakované porušování předpisů přístup na bazen, nebude obviněn z rasismu, pokud ty předpisy bude porušovat Rom. Je třeba skoncovat s StBáckými provokacemi u realitních makléřů prostřednictvím romských agentek. Ombudsmanka Šabatová protiprávním použitím „agenta provokatéra“ porušila zákon a měla by za to být po zásluze odvolána. Navíc, každý z nás má právo prodat či pronajmout cokoli komu chce a má právo i kohokoli odmítnout. Opakuji, je nezbytné vyhlásit nulovou toleranci takovým případům.

A na dorážku ukázka další naší totální blbosti:

Tady už není co řešit, musí se konat! Je to jasná válka!!!

Plukovník Skácel, účastník armádních misí tvrdí: Jsou to vetřelci, žádní uprchlíci! Je to invaze, kterou někdo řídí, aby nás zničil.

Uprchlíci? Ne. Jsou to někým řízení vetřelci!“ Jako řízenou likvidaci evropské konkurenceschopnosti vnímá migrační krizi vedoucí projektu Péče o válečné veterány, účastník misí OSN v bývalé Jugoslávii a Kurdistánu, plukovník Pavel Skácel: „Ti, kteří stále hovoří o multikulturalismu, jsou buď pod fetem, nebo naprosto neví o čem mluví.“

O žádných kvótách bych raději vůbec nehovořil. Množství uprchlíků je bezbřehé a doplatili bychom na naši pseudohumanitu, kterou se snažíme propagovat. Podle fotografií, které sem tam problesknou, nenazývám tyto lidi uprchlíky ale vetřelci. Uprchlík nemá u sebe počítač nebo tablet, nestěžuje si v ubytovacím zařízení, že mu chybí wifi, že se nudí, nechce, aby mu někdo zajišťoval úklid. Jsou to vetřelci a mezi nimi bude i celá řada lidí, které někdo velmi dobře zaplatil. Vůbec to, že se dostali na loď, stálo zcela jistě dost peněz. Ženy s dětmi jsou jen povinnou kamufláží. Nejsou to uprchlíci, jde o invazi. Přicházejí hlavně mladí kluci. To je časovaná tikající bomba v každém státě zvlášť. Oni se nebudou snažit včlenit mezi nás, naučit se jazyk, budou se sdružovat a vykládat, co je všechno u nás špatně a co je potřeba změnit. Budeme-li slabí a povolní, projeví se radikálně. Jejich svatí imámové nás nazývají nevěřícími psy.

Nějaký globální prediktor evidentně ví, co dělá, a chce dosáhnout toho, aby Evropa nebyla tak konkurenceschopná, jako je dnes. Irák byl kdysi hradbou proti snahám šíitů proniknout a ovlivňovat dění, řekněme, ve zbytku světa. Pamatuji si, že i ten chudák zavražděný Kaddáfí byl určitou hradbou na severu Afriky. V Libyi bylo těžké organizovat tam nějaké převaděčské gangy.

Zdá se mi, že lidé, kteří hovoří o potřebnosti multikulturalismu, naprosto neví o čem mluví. Nikdo z nich na místech, odkud tito lidé přicházejí, nebyl. Popíši vám jednu zkušenost. Pamatuji si naprosto přesně, jak jsem byl v roce 1995 v kurdské vesnici. Seděli jsme, družně povídali, tedy podle toho, co nám hadží dovolil. Jídlo a také celou debatu totiž ovlivňoval člověk, který kdysi byl v Mekce, a tím dostal nezadatelné právo do všeho mluvit. Padla tenkrát řeč na naše město Dubí. A následovalo vysvětlení: „Tam je vlaková zastávka, ze které se nejlépe a nejsnáze dá přejít do Německa.“ Už tohle vystihuje, že exodus byl plánovaný dříve. Ti lidé byli o něm cíleně informováni. Někdo jim informace přinesl. My, teď, když nazrála doba, exodu čelíme.

Kulturní identita s námi roste od okamžiku, kdy jsme začali hrát kuličky. Oni kuličky nehráli, museli se rvát každý den o chléb vezdejší. Člověk v určitém prostředí vyrůstá, a to ho ovlivňuje. Trvám na tom, že jsou to někým řízení vetřelci. Ať mi tuhle myšlenku někdo vyvrátí, rád se nechám poučit.

My se na vše díváme z našich veledůležitých výšin a dálav našeho pseudozápadního myšlení. Tam to ale nefunguje. Představte si, že jdete pětkrát denně do mešity, kde je vám vtloukáno pořád to samé: „Věř a jdi! To je země, která nám jednou bude patřit. Je to země pro vás i nyní přijatelná a kde žijí dostatečně hloupí lidé, kteří nám vyhoví.“ Mimochodem, když nepřijdete do mešity alespoň jednou nebo dvakrát denně, prohlásí vás za špatného muslima. Pokud někdo v zeměpisných šířkách, o kterých mluvíme, rozšíří, že jste špatný muslim, nikdo k vám nepřijde na návštěvu, nikdo vás nepozve, nikdo nezaměstná nebo se nenechá u vás zaměstnat a budete zcela sociálně vyloučení. Ostatní s vámi kontakt nenaváží, protože by dostali stejnou nálepku. Takto to funguje. Pochopil jsem, že není úniku. Pozor, islám není rozvolněné křesťanství, oni do mešity chodit musí! Samostatné myšlení lidí se tímto eliminuje, imám vše řekne, vše vysvětlí, žádná evangelia tady neplatí, hlavní je slovo toho, kdo vede bohoslužbu. A navíc jsme pro ně ti hrozní křižáci z minulosti.

Nevycházím pouze z toho, co jsem zažil na misích. Každoročně se do míst, o kterých mluvím, snažím vrátit. Například Bosna a Hercegovina podle mě začíná prorůstat radikálními postoji. Přišli tam lidé, kteří ovládají pouze islám. Podle mého názoru se tam schyluje i k oddělené výuce děvčat a kluků. To, co se děje, je velmi promyšlené, a každý, kdo chce situaci správně pochopit, ji musí pečlivě a dlouhodobě studovat. Bohužel Evropa nemá osobnosti, které by dokázaly tuto situaci vyhodnotit. To opravdu vyžaduje lidi, kteří chtějí sledovat zájmy Evropy, jenže politici uvažují jen o vlastních výhodách a politikaření.

Často jezdím do Teplic a tam existuje určitá komunita. Již se chovají naprosto sebevědomě. Pokud bych přišel do cizí země, myslím, že by mi pokora nechyběla. Jenže oni byli zvyklí poslouchat náčelníka kmene, který vydal befel k postupnému obsazení Evropy a oni poslouchají tento hlas. Historicky neposlušní Češi, Slováci nebo rebelující Poláci takovému přístupu nikdy neporozumí.

Nechat vydělávat někoho na lidech, kteří se přepravují přes moře, dávat do novin srdceryvné články, o tom, kolik se jich utopilo… Vůbec mě to nedojímá. O riziku věděli. Ti lidé vědí, do čeho jdou. Exodus je někým řízen. Myslím si, že Evropská unie se rozpadne sama od sebe. Na lodi Evropa chybí chytrý kormidelník, který by útesy doby dokázal bez ztráty pádel a plachet obeplout. Vytvořilo se podivné pseudosociální soustátí, neodvolatelné orgány, oni diskutují o věcech jen jako, nesestoupí na matičku zem, aby si poslechli názory lidí, a hlavně odborníků, na to nemají čas. Moment podporované imigrace k rozpadu Evropské unie jistě může výraznou měrou přispět. Jak narostou problémy, povede to k sociálnímu pnutí. Myslím, že se to projeví u voleb. Pevně věřím, že v Itálii určitě. V Řecku si bohužel myslí, že už to vědí. Lidé se budou muset zajímat o to, koho volit. Evropská unie je ve velkém nebezpečí, ale lidé, kteří jsou v jejím čele, si to vůbec neuvědomují. Je mi daleko sympatičtější náš pan prezident, polovinou národa neoblíbený, který nepopulisticky říká to, co si lidé myslí.

Věřím tomu, že i politici ve vládnoucích stranách budou muset časem pochopit, že je třeba zvednout hlas a přestat přikyvovat stejně jako politici v Bruselu. Občanská válka je nejhrůznější konflikt, který může existovat, říkejme případné situaci raději nepokoje ve velkoměstech. Musím přiznat, že se mi tato slova až špatně vůbec vyslovují… Musí dojít k tomu, že opravdoví odborníci situaci vyhodnotí a opravdoví poradci poradí, jak situaci řešit. Způsob řešení je podle mého názoru jediný, a to důrazně vzkázat imigrantům: „Zůstaňte tam, kde jste! Někteří, jestli chcete, přijeďte na návštěvu, poradíme, případně přispějeme na řešení těch problémů u vás.“ Jinou alternativu nevidím.

Plukovník Pavel Skácel, válečný veterán