Archiv pro měsíc: Prosinec 2015

Co se podařilo v ČR za 26 roků ?

Co se podařilo v ČR za 26 roků ?
– z vojáka – žoldnéř
– z ateisty –  katolík
– z veksláka- podnikatel
– z podvodníka- developer
– z vyděrače – pracovník soukromé bezpečnostní agntury
– ze zloděje –  privatizér
– z dušiček  se stal Halloween a z Ježíška  Santa
Ve školách  jsou  učitelé  bez autority
Na ulicích střelba, bezdomovci
Na důchod je nutné si šetřit, u lékaře platit
v alkoholu metanol, v potravinách jedy
a v médiích hnůj….
Je obdivuhodné, že zem kterou  nepustoší  tornáda, nesužují ani  zemětřesení, úrodu nežerou kobylky,   netrápí  sucha , nevybuchují sopky, téměř  70 roků nezažila válku, dokáže dostat na kolena parta  šílenců za krátkých 25 roků.

STB byla obyčejná tajná policie, jakou má většina států. Pracovala pro režim, samozřejmě.

SNB byla obyčejná policie. Armádní důstojníci, kteří přísahali Československu, tehdejší vládě a prezidentovi, slouží dnes klidně NATO.
Ateisté jsou dále nejrozšířenější část národa, jen církev je dnes vynášena kamarády do popředí
Za prezidenta po převratu původní komunistický parlament zvolil všemi hlasy neznámého opilce a neschopného šaška prezidentem. Ten sice mluvil o lásce a míru, ale zároveň přikývl na bombardování mírumilovného Srbska. .

Tzv. privatizace je jen rozkrádání národního bohatství ve prospěch cizích států.

Přes hranice můžem sice nekontrolaně, ale k nám je to podobné.
Po válce do naší republiky imigrovali Češi z Volyně na Ukrajině a z Rumunska.
Přizpůsobili se a splynuli, byli to Češi. Ale po válce, kterou v Řecku rozpoutali Angličané, k nám emigrovali tisíce Řeků. Ale, ač jiné mentality, také splynuli. Dnes přícházejí imigranti z východu, ale nesnaží se splynout, ale ovládnout.
A těm havlistům je to jedno. Oni mají nahrabáno !
Děti do školy chodí bez svačiny, ale mohou si ve školách koupit hamburgry. Školy učí každá jinak, neboť jednotné osnovy nejsou.
Dějepis žáky zatěžuje, takže o historii vlastního národa nic neví, ale to nic umí říci anglicky.
O žebrácích a bezdomovcích jsme se jen učili, dnes jsou živou náplní demokracie.
Cikáni nemusí pracovat, jen pobírají dávky. Ani vězni nemusí pracovat.
Vládne diktatura humanity a multikultury, jenže jen pro lumpy. Na obchodech se začínají objevovat anglické nápisy, ve vlacích je hlášení v angličtině.
Ach, praotci Čechu, kam jsi nás to dovedl?!

=

Chceme prohrát volby? Pak si ve vládě ponechejme tyhle zrůdy!

Nela Lisková :
Psychopati z naši vlády nám chtějí odebírat naše děti !

16. 9. 2015 13:29
Bělobrádek, Valachová, Marksová, Dienstbier jsou zralí svými výroky na odbornou psychiatrickou pomoc !

Poslední měsíce jen stěží rozdýchávám to, co nám naši bezmozci ve vládě servírují…
Bělobrádek nás ženy vyzývá, abychom se uvolily v rámci zvýšení populace ke styku s imigranty, což považuji za nehoráznou prasárnu a pohrdání námi, českými ženami. Dámy, nic horšího by nás už potkat nemohlo !
Tento návrh pana Bělobrádka je vrcholem arogance a neúcty k ženám. Navrhuji, aby k tomuto nechutnému a pro nás ženy odpornému a nepřípustnému experimentu využil svoji ženu a poté nás informoval, jak si to jeho paní s hordou černých, nakažených  primitivů užila…
Další výrok pana Bělobrádka, kdy konstatuje, že naše zákony imigranti dodržovat nebudou muset, protože by to byl vůči nim projev neúcty a fašismu je taky nepřijatelný. A to, jak prohlásil, že by mu muslimové v poslanecké sněmovně nevadili je spolu s ostatními jeho prohlášeními jasný projev vlastizrady a doufám, že za toto jeho konání ponese jednou zodpovědnost !
Pane Bělobrádku, svými výroky zrazujete nejen nás, národ, ale i svou víru…

Aby toho nebylo málo, rozhodly se ministryně školství Valachová a ministryně práce a sociálních věcí Marksová-Tominová, že nám tady zavedou takzvaný Norský systém, o kterém se již delší dobu hovoří. Co to pro nás, rodiče znamená ? Chtějí zavést systém, který běžně funguje v Norsku a ve Velké Británii. Jedná se o úřad se samostatnou mocí, který bude mít pravomoc rozhodovat o odebírání dětí z rodin bez soudů a předávat je do pěstounských rodin. Odebírány mají být děti nás vlastenců, z jejich pohledu „problémových“ rodičů,kteří se odmítáme podvolit multikulturalismu a naše děti vychováváme k úctě ke tradicím a vlastenectví.

Vše má být pod záštitou ministra pro lidská práva Dienstbiera, který neziskovým organizacím přislíbil peníze na několik let dopředu, aby o ně nemohly přijít a  byly k těmto účelům dobře zabezpečeny a naše děti nám mohly ve velkém odebírat !
Ministryně školství Valachová chce našim dětem doslova  „vymývat mozky“ a ve školách vyučovat například v rámci občanské výchovy multikulturalismus. V případě, že se naše děti, které vychováváme ve smyslu vlastenectví proti tomuto (multikulti) ve škole ohradí a budou věcně argumentovat, bude to jasný signál pro školu, že je něco špatně a my jakožto rodiče – vlastenci jsme  „problémoví“ a na základě těchto signálů nám budou děti násilně odebírány na takzvanou převýchovu do pěstounských rodin.

Vážení občané české republiky, toto je už hodně za hranou a je čas se začít bránit této zvůli a aroganci moci ! Protože, když nám kvůli islámu už chtějí odebírat naše milované děti, smysl našeho života, tak už tím překročili veškeré meze a hranice.

Dámy, Valachová, Marksová -Tominová ! Copak vy nemáte děti ? Co si to vůbec dovolujete ! Vy nevíte, že každá matka je v podstatě „lvice“ a bude své děti bránit i za cenu vlastního života ? Vy to takto necítíte ? To jste opravdu pro peníze schopny udělat úplně všechno ?! Máte vůbec něco jako svědomí a přirozenou inteligenci, když tak bezhlavě posloucháte nařízení EU a USA ?! Jste obě politovánihodné a já jako žena, matka a vlastenka se za vás stydím ! A nemyslete si ve své naivitě, že toto vám někdy zapomeneme a odpustíme.
Doufám, že nastane doba, kdy se za vaše výroky a činy budete zodpovídat ! A jen tak mimochodem, naše děti nedáme a zkuste nám na ně sáhnout !

Nela Lisková