Archiv pro měsíc: Červen 2017

Jistá minorita opět beztrestně řádila ve Svitavách!

Ve Svitavách (a nejen tam) je zvykem se podělat před tmavými či jinak odlišnými spoluobčany.  Naši zákonodárci nás postavili do role typu drž hubu a makej. Inu, už  za R. Heydrycha dávno platilo: buď jako cyklista, nahoře se ohni, dole šlapej.  A my se tím řídíme, ať už se kamkoliv řítíme. Zkuste se ubránit, establishment Vás postaví do role agresora použivšího nepřiměřenou obranu. I proto nás EUSSR chce odzbrojit, ostatně jako každý totalitní režim. Zlatí komunisté- tahle výše zmíněná chamraď buď makala, nebo seděla tam, kam všichni patří: v kriminále.  Dnes má jakákoliv chamraď privilegia, znají dobře svá práva, ale o povinnostech mlčeti zlato!

A já se ptám: Jak dlouho hodláme tohle trpět? Kde je PČR a MP, které si platíme z vlastních daní? Co dělají politici, darmožrouti našich daní? Nenastala náhodou doba, kdy je konečně třeba vzít právo do vlastních rukou? Chcete se bezdůvodně nechat napadat hajzly tyjícícími z naších daní? Vy musíte ráno do háčku a tahle verbež chrápe! V noci dělají bordel a napadají kolem sebe běžné občany! Jsou jak rakovina- nejen že z nás tyjí, ale ještě chtějí nás hubit, vyhubit, protože jsou tak blbí, že ani netuší, že si zabíjejí hostitele! I ten parazit ví, že musí nechat hostitele žít, jinak chcípne spolu s ním.

Apeluji na slušné pracující občany- ozbrojte se a kurva už: nebojte se!  Smrt zmrda je našim ne cílem, ale jistým výsledkem naší obrany. Na obranu máme všichni právo. Kdo mi sáhne na děti, rodinu, patří zmasakrovat, protože pokud se neubráním, taková chamraď to udělá mně, mé manželce, kamarádovi, rodině či známému a vůbec slušnému oVčanovi (V proto, že se tak stále chováme).  I v bibli stojí: oko za oko, zub za zub!

Ostatně, když už je řeč o daních: kdy a proč vznikla solidární daň 7% zlodějny? po povodních! Měla mít omezenou platnost, ale těm darmožoutům likvidujícím svobodné myšlení se to hodí doteď  ji nechat a parazitovat na ní!

Která partaj tuhle zlodějnu chce po volbách zrušit a která nadhodí CZexit, ta má můj hlas!

 

Ostatně soudím,  že Kartágo musí být zničeno!

Kam až sahá vládní a parlamentní kreténismus?

Od: „Havlická Kateřina“ <Katerina.Havlicka@mafra.cz>

Komu: „spl@zdravotnictvi.cz“ <spl@zdravotnictvi.cz>

Odesláno: 30.5.2017 17:40:01

Předmět: e-recepty a praktičtí lékaři pro MF DNES

Dobrý den,

v pražské příloze MF DNES připravuji článek o praktických lékařích a používání e-receptů. Mám informaci, že mnoho lékařů v důchodovém věku chce kvůli e-receptům ukončit svou lékařskou praxi. Mohli byste mi to prosím za SPL potvrdit (nebo vyvrátit)? Máte případně tip na konkrétní lékaře v Praze, kteří o něčem takovém uvažují? Mohla bych také prosím mluvit s někým od Vás, kdo by mi situaci praktických lékařů v souvislosti s e-recepty obecně okomentoval? Děkuji moc za odpověď, potřebovala bych ji prosím během zítřka. Přeji pěkný konec května.

S pozdravem Kateřina Havlická, MF Dnes 

Vážená  paní  redaktorko, 

k Vašemu  dotazu    k eRcp    Vám  mohu  sdělit  ,  že   předběžný výsledek průzkumu   z terénu  naznačuje,   že   zejména  starší  kolegové  ,  kteří   nepoužívají   ve  své   ordinaci  IT technologie  vůbec  nebo on line , např.  i kvůli  slabému  či nestabilnímu  signálu ,   skutečně uvažují,  že  pokud    eRcp bude jedinou  možností,  jak  předepsat léčivo,  o  ukončení  své  činnosti.  

Stejným katalyzátorem  se  ukazuje  být  i   zavedení  povinnosti  EET. Důvody  pro  její  zavedení  i  pro  malá  zdravotnická  zařízení  jsou  z daňového  pohledu nesmyslné. Přímé  platby tvoří jen  bagatelní část  plateb,  představující  zlomek  %  příjmu praxe. Absolutní  část  příjmu praxe  tvoří  platby  od zdravotních  pojišťoven,  které  jsou zásadně  realizovány  bezhotovostním  převodem  na  účet zdravotnického  zařízení.    

 SPL  ČR,  jako  organizace zastupující  cca 87% všeobecných praktických  lékařů ,  na  tento problém  upozorňujeme  jak politiky,  tak  ZP.   Nejsme proti  rozumnému  využívání  IT  technologií  ve  zdravotnictví.   Odmítáme   však  jejich  absolutní  nadvládu.  Stále  častěji  máme  příklady  ze  zemí  s vysokým  stupněm elektronizace   zdravotnictví, kde  zkolabovaly  celé  systémy a  bylo  narušeno či  přerušeno poskytování  péče  a ohroženo zdraví občanů. Naposledy ve VB.   Zdůrazňujeme ,  že  IT  je  pouhým  nástrojem sloužícím k snadnějšímu dosažení  cíle, nikoliv  cílem  samotným!    Musí  však  být  splněny  vysoké technické nároky na  bezpečnost uložení  a  přenosu dat, na 100%  uzemní  pokrytí vysokorychlostním  připojením.  Využívání  IT  musí  být  pro  lékaře  i  pacienta  přínosem, nikoliv  práci  lékaře a  dostupnost péče komplikovat. V případě   eRcp  trváme  na zachování  alternativní  možnosti  předpisu léku v papírové  podobě jako  dosud. Praktický  lékař  musí  mít možnost předepsat  lék v jakýchkoliv  podmínkách  –  namátkou  jen  ty  nejběžnější  případy: na  návštěvě  u  pacienta,  v místě   bez  signálu  ,  při výpadku  el  proudu,  apod.  

Varujeme politiky  i  občany před  neuváženými  kroky ohrožujícími provoz  praxe   praktických  lékařů, kteří  jsou svým léčebně  preventivním   zaměřením a  snadnou  dostupností  základem  každého  zdravotního  systému. 

1.6.2017 MUDr.  Václav  Šmatlák,

  místopředseda  SPL  ČR

PS.    kontakt na   konkrétního lékaři  Vám  zatím  dát  nemohu, informace  jsou  přenášeny  volenými  místními  , okresními a  krajskými zástupci  SPL.    Výsledek  průzkumu  Vám  rádi   pošleme.

V případě   dotazů  mne  kontaktujte    na  tel  č,  602322110

Lépe to napsat nelze!

Video: Prohlášení Václava Klause a IVK k nepřijatelnému zacházení Evropské unie s Českou republikou

Odkaz na video zde.

1. Zásadně a zcela rezolutně protestujeme proti rozhodnutí EU zahájit s Českou republikou řízení kvůli tzv. nerespektování přijímání migrantů na základě Bruselem nadiktovaných kvót. Protestujeme proti snaze trestat nás a přinutit nás k poslušnosti.

2. I těm, kteří to ještě nevěděli, ukázala tímto svým krokem Evropská komise, jaké je postavení České republiky v Evropské unii a jaké s námi její vrcholní představitelé mají úmysly.

3. Odmítáme pokračující bagatelizaci toho, co se právě teď, v úterý 13. června 2017, stalo. Jde o novou, dosud nevídanou věc. Odmítáme záměr povinně dosídlovat území našeho státu cizinci. Odmítáme dopustit přeměnu naší země v multikulturní společnost nepřizpůsobivých komunit, jaké vidíme v současnosti ve Francii či Velké Británii. A to ještě nezmiňujeme s masovou migrací spojený dnes už téměř každodenní terorismus.

4. Odmítáme argument, že musíme „být u toho“, že musíme „být přítomni“ rozhodování, že musíme být v tak zvaném „tvrdém jádru“ Unie. U rozhodovacích procesů v EU sice dnes jsme, ale my nerozhodujeme. Naše přítomnost nemá fakticky žádný význam. Náš hlas je ignorován. Nerozhoduje se podle nás. Rozhoduje se o nás.

5. Nenechme se vydírat hrozbami ukončení evropských dotací. Dotace nepotřebujeme a nechceme je. Odmítáme jak naše platby do Bruselu, tak dotace z Bruselu. Odmítáme zhoubnou, silou prosazovanou politiku EU jako celek.

6. Z toho všeho plyne jediný možný a současně jediný nutný závěr: nastal čas začít připravovat odchod naší země z Evropské unie. Je to jediná cesta, jak náš stát, který jsme zdědili od našich předků a který máme povinnost jako svébytnou entitu předat budoucím generacím, udržet a zachránit.

Václav Klaus a IVK, 13. června 2017.Jak se chrání Švýcarsko

Švýcarsko – země se sedmimilionovou populací má armádu o síle 1.365.220 vojáků (údaj z roku 2010). Profesionálních je z nich pouze 3,600 příslušníků letectva, speciálních jednotek a výcvikových instruktorů. Ostatní jsou příslušníci milice. Každý dospělý muž při dosažení věku 19 let „vyfasuje“ od státu erární automatickou útočnou pušku SiG 550 nebo SiG 751 a pistoli Glock 21a k ním tisíc kusů nábojů. K tomu kompletní výstroj. Od uniforem, bot, stanu, lopaty až po kolo. Tuto základní výzbroj a výstroj má doma každý voják, který absolvuje základní výcvik v délce 18 až 21 týdnů (podle druhu zbraně).

Více než milion tři sta tisíc vojáků jsou Švýcaři schopni mobilizovat do plné bojové pohotovosti během 12 hodin. Což je světový unikát.

Pro netrestané muže je služba povinná. Pro ženy je otevřená dobrovolně. Ten, kdo sloužit ve zbrani odmítne nebo nemůže (ze zdravotních důvodů nebo proto, že byl trestán pro úmyslný trestný čin) musí počítat se službou v civilní obraně a dvouprocentní přirážkou k platným sazbám daně z příjmů. Aby platil na ty, kdo slouží vlasti.

Kromě základního výcviku se každý Švýcar ve věku 19 až 42 let musí zúčastňovat cvičení nebo bojového nasazení v rozsahu 3 týdnů každý rok. Již druhým rokem se v rámci tohoto systému Švýcaři střídají ve třídenních až týdenních intervalech při ochraně svých hranic. Hranice Švýcarska jsou fakticky obloženy vojáky v palpostech. Zastavují všechny, kteří by chtěli hranici překročit jinde, než je legální hraniční přechod. Každého, kdo by chtěl nelegálně proniknout do Švýcarska „po zuby ozbrojená“ skupina vojáků vykáže. A troufám si říci, že by neváhali střílet ani vteřinu. A v případě střelby by za vojákem stál celý národ.

Na vlnu migrantů se Švýcaři jako jediní v Evropě začali připravovat již v roce 2012. Jejich zpravodajské služby vyhodnotily toto riziko jako akutní. Což ostatně služby dalších zemí taky. Na rozdíl od nás a celé EU, však Švýcaři jako jediní adekvátně zareagovali. V roce 2012 uspořádali cvičení Stabilo Due v rámci něhož cvičně uzavřeli hranice s Francií. Tehdy Francie vznesla diplomatickou cestou protestní nótu. Z níž si ovšem Švýcaři nic nedělali. V roce 2013 již cvičili uzavření veškerých hranic v rámci akce Duplex Barbara. Opět za hlasitého brblání – tentokrát z Bruselu, že to narušuje Schengenský prostor jehož je Švýcarskou součástí. A pak to přišlo. V roce 2014 se počet ilegální imigrantů proudících ročně do Evropy přehoupl do statisícových hodnot. V rámci série cvičení Conex Švýcaři zřídili soustavu palpostů, které jsou schopny pokrýt palbou celou hranici. Když loni na pozvání německé kancléřky Merkelové vyrazili do Evropy miliony imigrantů, tak Švýcaři přešli na trvalé střežení hranic. Všichni příslušníci armády se při tom střídají. Brusel a okolní státy raději „drží hubu“. Protože mají svých starostí dost. Právě s těmi miliony migrantů, z nichž mnozí znásilňují, kradou a vraždí.

Švýcaři se nespoléhají ani na EU ani na NATO, ale pouze sami na sebe. A svoji zemi si brání. Ukazuje se, že obě uvedené organizace jsou v tomto ohledu k ničemu. EU, která chce všechny občany v rámci nové směrnice odzbrojit, je spíše na škodu.

Jedině švýcarská cesta se ukázala jako účinná. Ano, je drahá. Švýcaři dávají na obranu 1% svého HDP, které je ale šestkrát vyšší než to naše. Ale dávají do toho hlavně sebe a svůj čas. Asi jako jediní v Evropě totiž chápou, že nikdo jiný to za ně neudělá. Každý Švýcar se zapojuje. Protože žádný z nich nechce, aby jim kdokoli nezvaný přišel vykrást dům nebo znásilnit ženu či dceru, tak se střídají, aby je vůbec nepustili do země. Jiná účinná cesta není. Je ale pravda, že tam nemají žádného Sobotku, Prouzu, Dienstbiera, Šabatovou, Stropnického, Pelikána nebo Merkelovou. Nebo možná právě proto je tam nemají. A mají doma klid !!!!

ČSSD na rozcestí

Odchod přítele Sobotky se dal čekat od jeho počátečního kopání na začátku roku 2017 do agenta Bureše, jemuž to „lidi“ žerou, Slávkovi ale nežerou z ruky a zobat mu nebudou ani ve volbách, proto musel skončit. Pokud udělám vládu se stranou ala NSDAP, jak se mi jeví Burešovci (one man party, fašismus v názorech,  přivlastňování si programu ČSSD a další zajímavosti), pak se nemohu zbavit odpovědnosti za její konec či za jejího představitele. Byla chyba neupozorňovat na to, že program ČSSD byl plněn. Ale prezentace před voliči byla plytká, neurčitá, vypadalo to, že agent STB Bureš vlastní vládu a ČR. Fašizace této republiky je jasná. Nařizuje nám to EUSSR a agent Bureš je největším příjemcem dotací jak ze spolku šílenců EUSSR, tak z ČR! Tak se to stalo. A toto hovado se pouští do Sobotky, že to je zbabělec? Do někoho, kdo mu umožnil fungováním ve vládě na nebezpečném ministerstvu financí zvýšit od doby fungování ve vládě příjem svých firem o cca 30-40%? Odhady se liší, vše se falšuje, zprávám nevěříme snad nikdo se zbytkem mozku.

Na protest jsem si oholil hlavu dohola jako pokání a pokoru před voliči ČSSD- nebojte se, dejte nám hlas, nechci, abyste opět byli zklamáni! Jinak jsem se mýlil a v kraji a na městě nemám co pohledávat.

Ostatně co lze očekávat od předsedy vlády, který nezabránil:

  1. lidi mají platy české
  2. ceny světové, nejlépe evropské
  3. daně obrovské, jejich využití v místě platby minimální užitek a ještě je chce naše partaj zvyšovat úspěšným- politická sebevražda v přímém přenosu
  4. pokuty jsou ne vychovávající, ale typicky likvidační
  5. pokuty jsou normální součástí rozpočtů obcí a státu!!!! A ty státní svině s tím adekvátně počítají!!!
  6. motoristé jsou ostrakizováni, když nevybereme pokuty, ohneme právo, vyhlášku a vybereme, kdybyste měli chcípnout!
  7. jak pravil Reinhard Heydrich- Čech je jako kolo: nahoře ohnut a dole šlape-  a to tato vláda krutě využívala. Takže z hrušky dolů, vy ubožáci! Triumvirát vždy skončil mrtvými.

Nezveřejněný projev prezidenta ČR v Lidicích…proč asi?

27. května 2017 pronesl prezident ČR Miloš Zeman při příležitosti převzetí symbolického klíče od obce Lidice krátký projev, o kterém se žádná media ne27. května 2017 pronesl zmínila. Důvod je prostý. Médiím se v něm nepodařilo najít nic zajímavého, co by prezidenta diskreditovalo.
Doporučuji k přečtení: „Rád jsem přijal pozvání do Lidic, protože právě zde si vzpomínáme na tragickou událost naší historie. Kdyby to byla jenom nostalgická vzpomínka, tak by to bylo málo, ale bohužel, jak říkal Santayana, lidé, kteří zapomněli na svoji minulost, jsou odsouzeni k tomu ji znovu prožít. A my prožíváme to, čemu se říká iluze déja-vu, iluze již jednou viděného, iluze, že se opět vrací mezinárodní terorismus. Ale ona to není iluze, ona je to, jak se kdysi říkalo po sovětské okupaci, tvrdá realita. V minulosti byl mezinárodní terorismus reprezentován především rasovou nenávistí, kterou ztělesňovalo nacistické Německo. Dnes je mezinárodní terorismus charakterizován náboženskou nenávistí islámského fundamentalismu, ale výsledky jsou v obou případech stejné,“ zahájil projev Miloš Zeman.
„Dovolte mi, abych vzpomněl na svoji nedávnou návštěvu Číny, v jejímž závěru jsem se byl poklonit obětem takzvaného Nankingského masakru, kde zahynulo 300 000 civilních obyvatel v roce 1937. Řekl bych, že tehdy začala druhá světová válka, válka mezi Čínou a Japonskem. My jsme příliš europocentričtí a domníváme se, že druhá světová válka začala v září 1939, ale nebylo tomu tak,“ připomenul události v Asii v roce 1937 Miloš Zeman.

„Chtěl bych připomenout, že v roce 1935, kdy Němci okupovali demilitarizovanou zónu v Porýní, bylo možné dosáhnout toho, že by britské a francouzské divize bez jediného výstřelu dokázaly německou okupační armádu porazit, protože ta neměla ve své výzbroji žádné ostré náboje a měla příkaz se stáhnout, jakmile narazí na odpor. A místo toho byly vydány některé prázdné protestní rezoluce proti porušení Versailleské smlouvy, třebaže tehdy v Německu byl německý generální štáb a jeho šéf, generál Halder, který pokládal Adolfa Hitlera za nebezpečného blázna, připraven právě na základě tohoto zásahu britských a francouzských ozbrojených sil Hitlera svrhnout. Kdyby k tomu došlo, nebyla by Mnichovská dohoda, nebyl by holocaust, nebyla by druhá světová válka, a tedy by ani nebyly Lidice. Jak málo tenkrát chybělo. Ale takzvané demokratické země měly tehdy v čele zbabělce. Nebyl tam ani Churchill ani de Gaulle, ale byl tam Chamberlain a byl tam Daladier, byli tam lidé, kteří v pohodě svých kanceláří se obávali tehdy pacifisticky naladěné většiny svých voličů, kteří se báli války. A protože se báli malé války, měli nakonec válku velkou,“ pokračovala hlava státu.

„A tím chci závěrem svého vystoupení přejít k analogii se současno situací. I my jsme dnes zbabělci, a vím, že přihlouplí novináři mě budou za tuto kritiku kritizovat. Jsme zbabělci proto, protože často otevíráme náruč islámským radikálům, často mluvíme o toleranci vůči nim, často mluvíme o přizpůsobení se jejich kultuře, byť je tato kultura neslučitelná s evropskou kulturou, která zde vznikala a vyrůstala po mnohá a mnohá staletí,“ bouřil Miloš Zeman.

„Myslím si, že dnes bychom si měli uvědomit, že teroristické útoky v Evropě jsou právě dílem naší zbabělosti, která je vydávána za multikulturní toleranci. Česká republika se nemá za co stydět. Bojujeme proti islámskému terorismu v Afghánistánu, v Iráku, na Sinaji, v Mali i v jiných zemích.
Ale co dělají ti ostatní? Před dvěma dny jsem se vrátil ze summitu NATO v Bruselu a na pracovní večeři, když všichni vyjadřovali kondolence britské premiérce, jsem říkal, já nechci na každém summitu NATO někomu kondolovat, protože se jednou může stát, že budete kondolovat mně. A aby k tomu nedošlo, potřebujeme dosáhnout toho, aby islámští radikálové, kte ří jsou dnes viditelní na sociálních sítích, nebyli považování za zbloudilé ovečky evropské civilizace, ale naopak za nepřátele této civilizace, a aby byli deportováni, případně uvrženi do vězení. Vidíte na příkladech těch, kdo způsobili řadu evropských teroristických útoků, že je tajné služby měly v hledáčku po řadu měsíců, a nic s tím neudělaly. To je právě ta zbabělost maskovaná jako multikulturní tolerance. A tak přeji všem Evropanům, a nejen jim, aby našli odvahu. Odvaha je těžká, zbabělost je levná, ale díky zbabělosti zde můžeme mít nové a nové Lidice. Mějme proto odvahu,“ uzavřel své vystoupení 27. května 2017  v Lidicích Miloš Zeman.                                                                                                                                       Projev prezidenta ČR

 

Tady to máte!

Cena litru nafty po poklesu cen ropy na světových

burzách v Evropě (přepočet na Kč dle aktuálního kursu Eura)

TAK SE, MILÍ ŘIDIČI, POTĚŠTE
Lucembursko
22,20 Kč

Německo
22,80 Kč

Francie
23,00 Kč

Nizozemsko
23,20 Kč

Irsko
23,40 Kč

Belgie
23,55 Kč

Velká Británie
23,60 Kč

Řecko
23,75 Kč

Španělsko
23,80 Kč

Malta
23,90 Kč

Slovinsko
24,15 Kč

Portugalsko
24,20 Kč

Česká republika
32,50 Kč !

PROČ? PROČ? PROČ ?
Protože z nás „Banksteři“, finančně ovládající banky a nadnárodní korporace udělali svou
kolonii !!! Hlavně to pošlete co nejvíce lidem, zanedlouho budou volby. Ještě že jsme v té
EU. To máme ale štěstí.
Jinak bychom se to ani nedozvěděli.

Od ledna 2016 je ve státech EU uzákoněna minimální

hodinová mzda ! TAK SE MILÍ PRACUJÍCÍ POTĚŠTE

Lucembursko
8,69 €

Německo
8,50 €

Francie
8,03 €

Nizozemsko
7,96 €

Irsko
7,65 €

Belgie
7,48 €

Velká Británie
7,36€

Řecko
3,86 €

Španělsko
3,78 €

Malta
3,35 €

Slovinsko
3,03 €

Portugalsko
2,62 €

Česká republika
1,58 €

OPĚT NAŠE SVĚTOVÉ PRVENSTVÍ ! ! !
Opět důkaz, že z nás udělali svou kolonii = dojnou krávu !!!! Za to
můžeme poděkovat m.j. Odbornému Drancování Státu (ODS) –
zejména všem těm Havlům, Kalouskům a Bakalům, Rittigům – a jim
podobným. A je třeba dodat, že ceny výrobků a služeb jsou u nás
stejné a mnohdy vyšší, než v uvedených zemích.

To potěší … Ještě, že ta „REVOLUCE“ byla,
neboť jak známo, PENÍZE KAZÍ CHARAKTER ! ! !
A tak zůstaneme nadosmrti „CHARAKTERNÍ UBOŽÁCI“ !

Ví dobře o čem mluví

Giovanni Sartori – princ v sociálních vědách

92letý Giovanni Sartori, jeden z největších politologů a sociologů přítomnosti zemřel. Profesor nejprestižnějších amerických universit Stanford, Yale, Harvard aj. Byl Kissingerovým přítelem, Obama byl jeho žákem, respektoval ho i Ronald Reagan o němž řekl: „Neměl vysoké vzdělání, ale úžasný politický talent a výjimečný praktický rozum“. V nedávném hovoru s il Giornale o islámu.
Profesore, čelíme islámské invazi?
Invazní vlna z islámských zemí se musí zarazit, islám nelze integrovat do evropské tradice. Říkám to řadu desetiletí.
Jste pravičák..
Levice, pravice, nezajímá mě to. Důležitý je smysl pro realitu. Studuji ty věci celý život. Snažím se pochopit politické, ekonomické a etické mechanismy, které řídí vztahy islámu a Evropy, abych mohl navrhnout řešení té katastrofy, které čelíme.
Jaká katastrofa?
Tvrzení, že lze mírovým způsobem integrovat obrovskou komunitu muslimů, věrnou teokratickému monoteismu, která odmítá akceptovat separaci politické a náboženské moci – katastrofální iluze. Tato nesmyslná fantazie povede k válkám čím dál tím otevřenějším a současnějším.
Proč?
Islám po třicetileté přítomnosti v západní Evropě odhalil pravou tvář. Jeho adepti jsou ochotni se vyhodit do povětří, a to pomocí nejmodernějších technologií. Islám se nevyvíjí, jde o teokratický monoteismus formovaný v 7. století, zcela nekompatibilní se západním monoteismem. Po vítězství Vídně v roce 1683 se tato realita ignorovala a čelíme jí s novou silou dnes.
Nelze kohabitovat?
Ne, západní společnosti jsou založeny na suverenitě lidu, islám na suverenitě Alláha.
Integrace muslimů do naší společnosti není možná?
Od roku 630 nezná historie jeden případ muslimské integrace do nemuslimské společnosti. Podívejte se na Indii nebo Indonézii.
Ve svých zemích muslimové žijí pod suverenitou Alláha bez problému, zatímco na západě..
Muslimský imigrant na západě se stále ztotožňuje s tímto principem a odmítá západní etické a politické principy, nemůže se integrovat. V Anglii nebo Francii je třetí generace muslimů ještě fanatičtější a víc násilná než ty předchozí.
A multikulturalismus?
Co je to vůbec multikulturalismus? Nesmysl, nic takového neexistuje. Levice, která s tím termínem operuje o islámu nic neví. Jejím diskursem je ignorantství. Číňané jsou Číňany několik tisíc let a perfektně v našich městech kohabitují i se svými zvyky a tradicemi. Podobně Evropané židovského původu. Nikdy ne muslimové. V soukromém životě ať si věří čemu chtějí, ale politicky musí akceptovat naše zákony a lidovou suverenitu, jinak nemají na západě co pohledávat.
Jestli někdo z levičáků uslyší vaše úvahy, prohlásí vás za xenofoba.
Celá levice je skandál. Jsou zbabělí a ztratili původní ideologii, aby zůstali „progresívními“ zaštítili se hanebností typu „hranice všem otevřené“.
Co dělat?
Respektovat zákony a pravidla. Imigrace do Evropy již dál není únosnou. Každý migrant musí mít vízum, dokumenty, jasnou identitu. Ilegálové musí být odsunuti zpátky do svých zemí. Ti kteří zůstanou nemohou dostat volební právo, jinak muslimové vytvoří nebo ovládnou politické strany a v důsledku jejich vysoké porodnosti budeme ztraceni, během pár desetiletí to tu všechno ovládnou. Staneme se menšinou ve státě ovládnutého šarií. Žil jsem třicet let v USA, měl jsem všechna práva kromě volebního a nevadilo mi to.
A co masívní transfer imigrantů po lodích?
Každá urgentní situace má své etapy. Jsme v poslední etapě: válečné. Jsme napadáni a aby bylo jasno musíme se bránit všemi zbraněmi, které máme k dispozici – letadly, torpédovat je atd.
Co to říkáte?
Říkám, že jsme ve válce kdy druhá strany nerespektuje teritoriální vody. Pošleme letadla k libyjským břehům, potopme lodi v přístavech. Je to jediná reálná možnost jak je odradit od invaze do Evropy. Po dvou, třech útocích přestanou.
Pro některé intelektuály je západ vždy viníkem.
Jsou stupidní, sebedestruktivní. Inkvizice byla tragedií, ale toto fanatické období západ před staletími překonal. Ne tak islám. Není schopen evoluce. Je to svět bez pohybu, nikdy nevstoupil do industriálního věku, ani ty nebohatší muslimské země. Mají obrovské bohatství v ropě, ale nic nejsou schopni vyrobit, všechno musí dovážet. Symbolem jejich civilizace je bazar.
Podle některých teoretiků mezi civilizační kontakt obohacuje?
Pokud existuje vzájemný respekt a vůle k soužití. Jinak nemůže jít o obohacení, ale o válku, kde nejmocnější zbraní je demografie, totálně v jejich prospěch.
A Evropa?
Už neexistuje. Nikdy jsem neviděl stupidnější instituci než je Evropská unie. Favorizuje masovou imigraci, devastuje evropské ekonomie a celou Evropu to dovede do nezaměstnanosti a chudoby.
Evropa podle vašich představ?
Konfederační, složená jen z původních sedmi zemí. Aktuální EU složená z 28 zemí a 28 jazyků je nesmyslem, nic neví o islámu a je totálně neschopná obrany, je směšná a nezodpovědná.
Jak to s islámem v Evropě skončí?
Máme lidské bomby, islámské mučedníky – svědčí to o tom, že se blíží vyvrcholení.

No konečně!!!

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/440025-vsechny-podezrele-z-terorismu-rovnou-zabijejme-vyzval-americky-kongresman.html

Souhlasím . Kam vedly politiky ústupků, již víme po zbabělcích z trv. demokraciích v 20. století! A zrůdná politika zvaná EU je ještě horší jak Chamberlain a Daladier před rokem 1934!

Jak ty svině na nás, tak my na ně!