Archiv pro měsíc: Leden 2018

Vivat Zeman!

Tak to prezident Zeman dokázal s pomocí občanů všech úrovní vzdělání a obhájil mandát na dalších 5. let. Je to kontroverzní politik, za kterým je vidět politická brázda hluboká a dlouhá.  Ne vždy konal dobro, ne vždy sedl většině. Ale vytáhl ČSSD z politického suterénu a dostal ji do opakované vlády v různých koalicích, byť jeho vláda byla poznamenaná tzv. opoziční smlouvou.

ČSSD zažila pak problémy a propad pro svoji nečitelnost a zradu na Zemanovi před 15. lety. Nesmí se proto divit ten, kdo pak byl Zemanem ostře sledován  a taky, bohužel, zesměšňován. To musí být minulostí. Dnešní ČSSD se musí znovu zrodit jako bájný pták Fénix z popela minulých papalášů a manažerů a restartovat tak svůj politický význam v české společnosti. Na krajské konferenci v Pardubicích zaznělo mnoho nového a čerstvého, co přinese k tomuto restartu novou sílu.

Prezident by nadále neměl mít důvod se naší straně mstít zcela zbytečně za staré křivdy, na které je třeba v zájmu ČR zapomenout. K tomu mu budu přát mnoho sil a politické předvídavosti. A bude ji potřebovat mnoho, a budou ji potřebovat jeho odpůrci v naší straně. Nechť konečně přestanou neshody, budoucnost republiky je teď v rukách nejen prezidenta, ale taky všech politických stran zastoupených v současném parlamentu a senátu.

A vřele jim všem doporučuji, aby spolupracovali, je to jejich povinnost v zájmu občanů naší země.

Zeman na Hrad!

Je mi to líto, dosud jsem měl za to, že profesor akademik je nad věcí, protože je odborník. Bohužel- je to „politický“ nýmand, ovlivněný druhými, kdejakou mafií, pražskými idioty,  pražskou galérkou. Jako odborník v oboru bude nedostižný, jako nejvyšší ústavní činitel je loutka v rukou pražské galérky= kavárny. Stačilo mi to co předvedl nejen dnes i po dnešní diskuzi.

A co na to ČSSD? Jako vždy- ublížili jsme Zemanovi, nedivme se, že to neskousl. Já bych ty podrazácké idioty poslal do zádele taky!!! Nikdy jsem nepodrazil kamaráda či spolupracovníky. Žvásty našich vlivných i některých blbých představitelů mne urážejí.  Pokud Zeman nevyhraje díky taky pražským i krajským idiotům: pravděpodobně skončím v ČSSD.  Moje žena a rodina je mi přednější jak  ta sociálně-demokratická „rodina“, co Zemanovi  nesahá ani pod kotníky. Byl jsem blb, když jsem po svém členství v KSČ vstoupil do politiky.  Tak se mi jeví současná situace v  ČSSD.

Rodina nade vše. Bránit se mohu i nelegálně drženou zbraní. Idioty z vedoucích míst už nehodlám poslouchat. Beztak tento stát jen škodí a překáží, jak to nedokázali ani za komunistů.

Jsem lékař, tu práci umím. Tak ji budu dělat a jinou už nehodlám ani zkoušet.

PS: stačilo mi vidět ty debaty. Stačilo  si číst ty komentáře pod diskuzemi. Hnus od kreténů. Idioti bez soudnosti, bez vědomostí. Pacienti- jestli chcete ke mně chodit, držte o politice hubu: Jinak si najděte jiného lékaře- nemám na  politické debaty čas a nechci se stresovat nad rámec mé práce s Vámi!!!

Volbajejasna

Novináři a pracovníci ČT by klidně umožnili i vraždu prezidenta.

Odpůrci prezidenta Zemana ve vzácné shodě a spolupráci s mainstreamem a Bakalou vlastněnými, či alespoň částečně  ovládanými médii, připravili před kamerami hned v první den voleb nehorázný a drzý útok na Miloše Zemana s cílem, psychicky jej rozhodit.

Přímo z volební místnosti nás z mobilu kontaktovala do naší redakce jedna z členek volební komise, která je shodou okolností naše čtenářka. Informovala nás, že ukrajinská občanka Angelina Diash, která je členkou mezinárodního feministického hnutí Femen, byla do volební místnosti provedena pod novinářským krytím přibližně pětice novinářů, kteří se při vstupní kontrole před příjezdem prezidenta republiky prokázali novinářskými akreditacemi. Žena podle těchto informací přišla v hloučku novinářů České televize, Seznamu.cz a Hospodářských novin, kteří ji provedli bezpečnostním ověřením do prostoru určeném pro akreditované novináře, konkrétně do tzv. DMZ (demilitarizované zóny), kde se smí nacházet jen prověřené osoby, obvykle z řad médii anebo rodinných příslušníků prezidenta. Útok na Miloše Zemana byl načasovaný způsobem, kdy celá jeho pravá strana po příchodu do místnosti nebyla dle domluvy s masmédii chráněna ochrankou, aby mohly být pořízeny záběry pro TV a fotografie pro tisk.

Ukrajinskou aktivistku propašovali do zabezpečené zóny čeští novináři pod nosem prezidentovy ochranky!

Toto navozuje velmi pravděpodobné podezření, že útok mohl být dopředu domluvený mezi novináři a někým z ochranné služby prezidenta, protože celá pravá strana prezidentovy skupiny po vstupu do volební místnosti byla nekrytá. Ochranka nedržela formaci a nevytvořila okolo prezidenta tzv. diamant, který má ochranka za povinnost zformovat při vstupu do předem neprozkoumané a neprověřené místnosti. Jenže tato informace podle našich údajů není správná. Ochranka nedržela prezidenta v ochranném uskupení, protože vstup do volební místnosti byl prověřován venku, asi 15 minut před příjezdem prezidenta, kdy volební místnost na pokyn ochranné služby byla izolována od veřejnosti, aby prezident mohl odvolit sám. To je standardní postup. To znamená, že ochranná služba považovala místnost za bezpečnou a předem prověřenou.                                                                                                          Novináři, kteří tuto ukrajinskou občanku provedli pod novinářským krytím do DMZ prostoru volební místnosti, by měli být stíháni za přímé ohrožení bezpečnosti prezidenta republiky a státní zastupitelství by mělo prověřit, jestli tento skutek nelze kvalifikovat jako podporu terorismu.

Nepřekvapuje nás, že zrovna novináři a pracovníci ČT provedli tuto ženu pod novinářským krytím do volební místnosti, ale děsivá je spolupráce dalších novinářů, kteří se k tomu připojili, protože přítomnost ženy kryla celá skupina novinářů a kameramanů.

Také z tohoto důvodu je tedy na místě uvažovat o odpovídajících opatřeních, počínaje od naprostého zákazu přístupu těchto médií na všechny oficiální akce našich ústavních činitelů, až po doživotní zákaz výkonu povolání akreditovaných zpravodajů osobám, které tuto aktivistku do chráněné zóny propašovaly.

Všichni na mainstreamu jsou proti Miloši Zemanovi a média se budou usilovně snažit vyvolat ve voličích Miloše Zemana beznaděj, protože to média umí a je to jejich cílem.

Média říkají: “My určujeme, co si máte myslet, my rozhodujeme o tom, kdo bude zvolen, my rozhodneme, jestli máte chtít uprchlíky nebo přijetí Eura. My tvoříme vaše veřejné mínění.”

Přesně takto uvažuje mainstream o své vlastní roli. Na tuto hru nesmíte přistoupit. To, co se děje, je válka mainstreamu proti Miloši Zemanovi, ale co je horší, proti obyčejnému lidu České republiky, proti národu a naší vlastní kultuře a svobodě.

Když národ nechce migraci a chce referendum o vystoupení z EU, Jiří Drahoš je připraven referendum zablokovat, protože podle chystaného zákona, i když bude obecné referendum přijato v parlamentu, referendum bude muset vyhlásit prezident, který určí datum referenda.

Pokud referendum odmítne vyhlásit, jak Jiří Drahoš oznámil v případě referenda o EU, potom se žádné referendum neuskuteční.

Tohle si musí uvědomit všichni voliči v druhém kole, že přesně takovouto demokracii “vocuď, pocuď” známe velmi dobře ze západních zemí EU. Když neprošlo v Irsku hlasovaní o Lisabonu, referendum se opakovalo.                   Když se provalilo zmanipulování rakouských prezidentských voleb s rozlepenými obálkami, volby se opakovaly.                                                            Když někdo chce do EU, uspořádá se referendum, ale když někdo chce z EU vystoupit, prezident takové referendum zablokuje.

Takovou budoucnost nikdo z nás nechce.

Jsme ve válce a voliči Miloše Zemana musí ukázat srdce a disciplínu. Nehraje se jen o českého prezidenta, jde o osud celé skupiny V4 a celé Střední Evropy!

Nechceme žádné migranty, ani v řádech tisíců, ani stovek, ani jednotek. Chceme zemi, kde prezident hájí zájmy národa a průmyslu, ne zájmy Bruselu, Paříže, berlínského Bundestagu, nebo stále rostoucí příživnické hydry neziskového sektoru.

Jediný, kdo může porazit národ, je lhostejnost obyčejných lidí.

Na lhostejnost není prostor. Bojujeme dnes nejen za Miloše Zemana, ale i za osud skupiny V4 a jejího protimigračního nastavení.                                                  Nevěřte mainstreamu a nenechte si namluvit, že ten, kdo skončil daleko na druhém místě, může vyhrát volby.                                                                        O vítězi rozhodnou obyčejní lidé, pokud nezůstanou za 14 dní doma.

Kde je nezávislost ČT za naše peníze?

Dnes definitivně skončila nezávislost České televize, to málo, co z ní zbývalo. Generální ředitel ČT Petr Dvořák vstoupil oficiálně do politiky, podepsal výzvu proti Andreji Babišovi, kterou sepsali lidé z okolí Jiřího Drahoše a Kroměřížské výzvy! Neziskovku, která za výzvou stojí, financuje Open Society Foundations George Sorose, americká ambasáda v Praze, britská a kanadská ambasáda a fond Karla Janečka! Nový skandál jen 9 dní před 2. kolem prezidentské volby!

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Moravec-odmitl-moderovat-duel-Zemana-a-Drahose-Petr-Zantovsky-k-tomu-nabizi-jeden-pohled-ktery-dosud-nikdo-nenabidl-520834

 

 

TGM pracoval intenzYvně s Ynternetem, to jsem fakt nevěděl

Úroveň „Pirátů“ ……….. já se picnu!

 

Ve včerejším rozhovoru na seznam zprávách ukázal jistý Michálek od Pirátů totální hloupost stupidního hnutí když prohlásil, že TG Masaryk radil lidem, jak mají správně používat internet a radil jim i s jeho bezpečností. TGM odešel v roce 1937 a internet se začal používat v USA v roce 1987 (50 let po smrti TGM) a u nás až v 90. letech 20. století. Vše bylo navíc odsouhlaseno i redaktorkou a ani pan Grospič tohoto piráta neopravil, což svědčí o totální hlouposti všech zúčastněných, tedy pokud velký TGM necestoval v čase za panem Michálkem a nenechal se od něj poučit o hybridních válkách, fake news a IT bezpe čnosti v bec. Důkaz zde, mezi časem 4:15 a 4:50

 

(https://www.seznamzpravy.cz/clanek/patri-babis-a-faltynek-do-rukou-policie-zprava-olafu-je-venku-41440?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home).

 

Malá poznámka na konec, sedněte si před sledováním videa, abyste smíchy nespadli na holou zem. Na rozhovor nekoukejte, ale na perličku mezi časem4:15 a 4:50 se mrkněte, stojí za to!!

 

Prasata

Prasata!

Kdo?

No jasně!

Představitelé tzv. EU, nevolený dobytek, se stále snaží inteligentní lid ČR a ostatních ještě přemýšlejících lidí v jiných státech dostat do role VOVČANÚ, neumím tam prdnout kroužek. Proč dobytek? Podívejme se na tu skrumáž: Jak mohou lidé volení normálně uvažujícími lidmi států EU se chovat jako protektoři a la Böhmen und Mähren? My máme tady v ČR historickou zkušenost s oběma druhy totality. A je mi líto, všichni po zvážení všech faktů vidí problém v okupaci stejně jako ve 42. letém vládnutí komunistů. A co předpokládá EUSSR? Hrůzu sovětskou! Chceme to? I voliči pražských idiotů snad mají občas názory na svou budoucnost.  Aspoň by měli vzít v potaz problém potomků.  Současná mládež tady nechce žít, každý utíká mimo republiku a podle toho se k ní chová ve volbách. Takže je tu rada: Pokud chcete odsud zdrhnout, tak aspoň nechoďte k volbám! Volíte blbosti!  To platí i pro tzv. krajánky- tady nežijí, do tedy kafrají do voleb? Kro jim dal na tohle právo: ať volí tam, kde odevzdávají daně. Tady jen škodí!!!

Táhněte do háje… se mi chce napsat.  Kdo tu žije, ten nechť jde k volbám a vyjádří názor. Idioti sedící v putykách nevolící nikoho nechť ztichnou- toto je opravdové lůza. Zvracejte hajzli na hajzlech. Do fungování státu ale nedůvodně nekafrejte. Nebyli jste volit? Jste voli! Tečka!