Archiv pro měsíc: Květen 2018

Fašistická republika v plné nahotě

I zapomněl důchodce si nechat potvrdit k řidičskému průkazu zdravotní způsobilost. Dostal likvidační (ne jak za ČSSR výchovnou) pokutu 12 000 Kč, takže vyšší jak jeho důchod.

To jsme kabrňáci! Hlavně že na to máme zákony!!!

S tímhle chce jít ČSSD do vlády? Kde je ochrana  chudých, potřebných? To JE sociální stát, co preferujeme?  Kde je čest policajta, jeho nějaké cítění? To bychom po nich chtěli moc, oni mají jasné rozkazy- zlikvidovat, donutit až k pláči, k exekuci!

Tohle musíme uchopit jako jeden ze stěžejních programů- stát nesmí své členy a údy likvidovat!

Děkuji ti ČFR!

Proč jsem vyhořel a nemám zájem řešit kdejakou blbost?

V poslední době jsem opravdu na dně s možnostmi pochopit tento rozkládající se svět .  Studoval jsem medicínu, ale musím dělat otroka druhým  a poslouchat neskutečné hovadiny a tzv. přání; a běda nevyhovět! 1000x udělám OK, 1x nevyhovím, ozvu se- a ejhle, moje jméno a odbornost je vláčena kdoví kterými kanály! On každý má dojem, že všemu v medicíně rozumí a já jako specialista a odborník musím držet hubu a dělat, jak se mi ukáže! Jinak se mi opravdu ukáže!

Zkuste kecat do práce veterináři, automechanikovi, zedníkovi, obkladači, instalatérovi, elektrikáři, ajťákovi… se zlou se potážete;  a vlastně ne, vy si to ani nedovolíte! Na to jste buď hloupí, nevzdělaní, nebo prostě dobře víte, že to je nepřípustné mimo přání, co byste si představovali.

Ale do toho, na co kdo má právo a nárok v medicíně, na to jste kabrňáci:  Nějak nám ta společnost cikanizuje! Podej prst…. a je to!

Toho si lékaři i sestry v celé ČR všímají velmi dlouho a bacha- ubývá nás všech! Za chvíli NÁS všechny nebude mít kdo léčit.

Tak si nás nechtějte pravidelně nasírat a neraďte nám, co MUSÍME! My všichni, bez výjimky, musíme jen zemřít!

Tady je názor z Tempus Medicorum:

Takže pravidla hry:

 1. co je na internetu, není vždy jediná, pokud vůbec pravda! Ostatně jej mám taky a taky se rád podívám, ale je třeba vědět KAM!
 2. chcete-li se léčit jinde a jinak, než podle medicíny založené na důkazech, jděte jinam, ne ke mně! Zodpovědnost je nakonec opět na mě!
 3. já studuji celý život, respektujte tedy moje vědomosti. Rád si vás vyslechnu, ale řídit se tím nemusím, protože zodpovědný jsem ve výsledku já, ne vy!
 4. Alternativní způsoby léčby uznávám, ale nebudu vám je doporučovat, protože za ně nenesu odpovědnost. Jděte za jiným, viz bod 2.
 5. Respektujte postup: nejprve mi sdělte, s čím VŠÍM mne hodláte seznámit, pak mne nechte pracovat a nakonec dáme dohromady léčbu a léky, i ty trvalé, co berete. Žádné „když už jsem tady“ , případně “ já chci jenom“ nechci slyšet!
 6.  Recepty na vaše léky mohu poslat i e-mailem či na SMS, dejte mi kontakt a nemusíte čekat v přeplněné čekárně, aspoň tam nic nechytíte. Heslo zaslaného e-mailu: vaše rodné číslo. Nedivte se, že nejsme schopni zvedat každou minutu telefon! Jsme medici, ne telefonická ústředna!
 7. Odpusťte si klišé typu víteco, kdyžužjsemtady, vidímžemátevolno, jáchcijenom a podobné neslušnosti, nezneužívejte v češtině zájmena jako, jakoby a mluvte prosím k věci: díky moc!!! To už se fakt nedá vydržet…. Taky nechoďte všichni na 11. hodinu, od 8:30 do 10:30 je téměř prázdno. Respektujte moje ORDINAČNÍ hodiny, tím moje práce nekončí!
 8. Nekomentujte můj kašel, nejsem zdravý a nedá se s tím nic dělat, jednou takto dopadnete i vy a nebude vám příjemné poslouchat stále takové řeči. Sám rád bych jej neměl, a nejen ten!
 9. Ne, opravdu ne, neznám zázračnou tabletku!
 10. Proti věku není léku!
 11. Respektujte moje soukromí!!! Nedočkáte se tak negativní reakce z mé strany či ze strany mé ženy. Mimochodem- ani já, ani sestra za vaše nemoci nemůžeme!

 

Zmrdi a jejich reakce, když jim vypouštíte rybník

Tak jsem zase něco viděl v tele- tele-vizi. Hnus. Ať je Foldyna jaký chce, je mi bližší než tzv. aktivista ala pan Jan Cemper,  pan Martin Uhlíř a jiná pražská (nejen) fujbanda.  Tahle sebranka, bažící po našich daních, by se měla vymýtit z našeho nejen politického prostoru. My všichni si volíme zástupce jako reprezentanty politických stran a hnutí, aby jejich představitelé sestavili legální vládu a ta bude vládnout. Jak je možné, že se v tomto jasně definovaném politickém systému najdou samozvanci a ASI I JAK RUDÉ PRÁVO PSALO ZTROSKOTANCI, KTEŘÍ SI VYTVOŘÍ NEZISKOVOU ORGANIZACI ( TO JIM NEMÁM ZA ZLÉ), ABY SE PAK ALE DRZE A VĚDOMĚ NAPOJILI NA NAŠE DANĚ??? A ZA NAŠE DANĚ NÁM VŠEM BEZ VÝJIMKY ŠKODILI? A my to MUSÍME platiti, jako debilové, ovčané, otroci těchto zrůd? Myslím, že ani ten „filantropista“ Soros nebo Sörös  nemá tolik peněz a možností, aby platil kdejakou barevnou revoluci řízenou ušáky a neziskovkami po celé planetě. Tak bohatý není nikdo. I kdyby byl, i tak ty neziskovky vykrádají naše daně určené jiným než neziskovým způsobem použití. Ta chátra, která si dovoluje naše daně přetavit ve vítací muslimské či jiné aktivity patří zastřelit. Jednou už si napišme- bude válka- a bude to neskutečná válka, a bude osobní, bude občanská a bude i mezi národy a pronárody! Evropa shnije, a pak za 1000 let, jako za minulých osvícených vládců, se objeví někdo jako Ježíš  či Hary Seldon (https://cs.wikipedia.org/wiki/Nadace_(kni%C5%BEn%C3%AD_s%C3%A9rie)) a pozvedne ne kalich naplnění, ale pochodeň ohně, který zažehne vítězné tažení spojených genetických vlastníků Evropy!

Nebo dříve zasáhne Ruská federace a jako v roce 1945 nás CCCP osvobodilo, se to stane i teď a to ne za 1000 let, ale v horizontu tak 30. let. A této variantě věřím více – viz Duna! (https://cs.wikipedia.org/wiki/Duna_(film))

Nechť ruský bohatýr vydrží! My s ním, Vy jděte, kam chcete, ale uvědomte si, kam to vlastně kráčíte!

Existence celého lidstva skončí poměrně rychle jeho vlastní blbostí !!!

Mgr. Čestmír Barták

Hmmm, svatá pravda!!!

Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, tak musí vidět, že to bylo místo, kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo, kde byl ukončen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety. Neustále se hovoří o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí. A to je chyba. Po skončení války plánoval Berlín velkolepý plán “GENERALPLAN OST” na etnické vyčištění evropské části Ruska od slovanské rasy a vysídlení slovanských národů

z Evropy za Ural, kde měli Slované jako otroci až do vymření pracovat v dolech, ze kterých by Říše zdrojově zajišťovala budování projektu
“Germania”.

Evropská část Ruska by byla zcela zbavena původního obyvatelstva,
RUSOVÉ MĚLI SKONČIT V PLYNOVÝCH KOMORÁCH STEJNĚ JAKO ŽIDÉ a pozemky měly být rozdány za odměnu německým vojákům a
dosídlencům z Říše. Projekt Generalplan Ost měl být „mistrovským“
dílem realizačního týmu Reinharda Heydricha. Na jeho konečnou
realizaci nedošlo jen díky obrovské oběti ruských obránců Stalingradu. Jenže už během německého tažení byly jednotlivé prvky Generalplan Ost realizovány na úrovní vyčišťování území od ruského obyvatelstva, na což dohlížel osobně právě Heydrich.
Etnické vyhlazování prováděly jednotky SS, které šly těsně za
wehrmachtem ve druhém sledu a frontovou linií. Jenže ani wehrmacht
nebyl bez viny, protože celé vesnice byly vypalovány a srovnávány
se zemí, protože wehrmacht nechtěl za svými zády centra odporu
Rusů.

Obsazované Rusko bylo pro německou armádu tak rozlehlé, že armáda
neměla dostatek mužů, aby mohla za sebou nechávat okupační
jednotky, které by dobyté vesnice a malá městečka mohly kontrolovat. Wehrmacht proto vesnice kompletně srovnával se zemí.
Dobře je to vidět na dobových filmových záběrech wehrmachtu
hlavně z roku 1941. Proto bylo zastavení wehrmachtu před Moskvou a
posléze u Stalingradu tak důležité. Bez vítězství Rusů u Stalingradu by dnes nebyla ani Česká republika, ani Slovensko, ani Polsko, a hlavně nebyly by naše slovanské národy. A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, dnes poučují Rusko

o „demokracii“.

Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod
křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ne válečně, ale migračně.

NĚMECKO OPĚT VELÍ SLOVANSKÝM ARMÁDÁM, ZNOVU SE SLOVANSKÉ NÁRODY STAVÍ PROTI RUSKU, KTERÉ ZACHRÁNILO NAŠE NÁRODY PŘED GENOCIDOU V RÁMCI PROGRAMU GENERALPLAN OST. I dnes zažíváme takový projekt, Generalplan Islam. Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd…

Opět nám Západ diktuje osud a úděl, a co je nejvíce hrozivé, opět v tom
údělu není budoucnost pro slovanské národy. Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně, našim dětem je vnucována inkluze s dětmi Arabů. Média přináší programovací články o tom, že Islám je tolerantní.

Největším zabijákem národů je čas. Čas vede k zapomínání, národy zapomínají na procesy a události minulosti, a proto budou nuceny si je zopakovat. Jenže tentokrát už nemusí přijít na pomoc Stalin nebo obránci Stalingradu. Tentokrát slovanské národy mohou zaniknout v tichosti a dokonce – z vlastního rozhodnutí. Stačí se podívat na výsledky voleb, na Piráty, na nové generace mládeže, na Araby z Teplic…

Jestli je to pravda, pak opravdu nemá smysl komukoliv co dávat! Stačí, kolik daní už teď musíme platit.

Město Brno poskytlo finanční dar 300.000,- Kč. neziskové organizaci NESEHNUTÍ.

Tento dar je určený pro konkrétní pomoc do ukrajinského Charkova. Konkrétní pomoc spočívá v humanitární dodávce kojenecké vody.

Jak ? Takto:

Finanční dar pro Nesehnutí ve výši 300.000,- Kč.  bude využit podle schváleného rozpočtu takto:

 

Příprava projektu …………………………………. 51.250,- Kč.

Personální náklady na pracovníky hnutí …. 45.000,- Kč.

Pořízení kojeneckých vod ………………………12.221,- Kč.

Doprava, ubytování, stravné ……………….. 126.800,- Kč.

Mediální propagace na webové stránky

a sociální sítě …………………………………..     64.729,- Kč.

—————————————————————————

Sečteno …………………………………………..  300.000,- Kč.

 

===========================================

 

 

 

„Přesné náklady městu samozřejmě doložíme, chceme, aby vše bylo maximálně transparentní,“ ujistila  koordinátorka akce paní Chalupská – Hollanová z Nesehnutí. Charkované se na pomoc z Brna mohou těšit nejpozději na podzim.

Jak nám koordinátorka akce přiznala, pan náměstek primátora Brna

se do ukrajinské metropole také moc těší.

Jedno balení vody chce totiž místní samosprávě předat osobně  brněnský náměstek Hollan z hnutí Žít Brno.

 

Takže srozumitelně přeloženo:

 

– 51.250,- Kč. spadnou do rukou lidí kolem hnutí Nesehnutí, kteří horko těžko vymyslí trasu

převozu (možná nakoupí i mapy) a hypermarket, kde koupit 1.111 igelitových

flašek s kojeneckou vodou) a s pomocí pana náměstka Hollana

udělají jmenný seznam doprovodu.

– 45.000,- Kč. padne na „mzdy“ lidí z hnutí NESEHNUTÍ, kteří nemají jiné zaměstnání a žijí

z takto povedených akcí, jako je tato HUMANITÁRNÍ POMOC PRO

CHARKOV.

– 12.221,- Kč. tj. jen 4% z celkové částky na akci (300.000.-) padne na vlastní humanitární

dar – kojeneckou vodu.

– 126.800,-Kč. je částka za kterou si udělá vybraná skupina (doprovod daru) výlet do

Charkova.

 

Jen není ještě jasné, jestli s náklaďákem s vodou pojede 1, či více doprovodných osobních automobilů a jak luxusní značky se zvolí.

Totiž, čím více padne na auta, tím méně zbude na jakostní hotely a jídelní lístek doprovodu.

 

– 64.729,- Kč. si opět rozebere hnutí NESEHNUTÍ, nebo jejich příznivci, kteří natisknou

pár letáčků, zřídí jedny www.stránky a napíší 2 články do novin, či

příspěvek do rádia.

 

Tak se přece dělají humanitární akce. Musí se ale vědět jak na to.

A hlavně, dávejte v Brně i jinde, pilně svoje peníze na tzv. humanitu, aby podobné neziskovky mohly na nás parazitovat i nadále !

 

 

NIKOMU ŽÁDNÉ PENÍZE NEDÁVEJTE,

NIKOMU NA NIC NEPŘISPÍVEJTE, PROTOŽE TY VAŠE PENÍZE JDOU DO CHŘTÁNU NENASYTNÝCH NEZISKOVEK !

Jak jsem selhal jako profesionál

Jo selhal. I lékař je jen člověk, ale problémy by si do práce brát neměl.

A aniž bych nějaké do práce tahal, řval jsem na klienta/pacienta. Ne snad že by si to občas někdo nezasloužil, ale není to profesionální a stydím se za to, že mi nervy ujely a že jsem neudržel fazónu, byť bych to právo jako občan měl a mám.

Idiotů kolem nás přibývá exponenciální řadou s tím, jak čtou internet, jak se vymezují proti přirozeným autoritám a jak autority jebou na jedné straně a podlézají jim na straně druhé.

Pak se stávají zajímavé věci- zjistil jsem, že tento národ snad kompletně vystudoval medicínu.  Každý přesně a jasně ví, co má lékař a sestra dělat- no ostatně hlavně držet tlamu a krok, že? MY jsme to přece četli na YNTERENETU! TAM je to jistě správně, voni to Řýkali v TV setu! Jj, nekritických blbů nám přibylo.

Medik 6 let studuje, já pak dělal TŘI atestace a celý život se musím učit novým poznatkům, za pět let posbírat 150 bodů a stojí mne to cca 200000 Kč za těch pět let. Jo, ony ty semináře a další lékařské akce nejsou zadarmo. Nějaké to bydlení, žrádlo, chlast, různé poplatky za všechno a cesta, nejlépe Karlovy Vary, Zlín, Praha Olomouc, Brno a podobně. Děvky nám bohužel neservírují. Už mi to nevadí, už mi to za to nestojí.

Ale: vy se vrátíte nabitý novými vědomostmi podloženými medicínou založenou na důkazech,  jenže přijde YNFORMOVANÝ blb a je vše jinak. Nevyhovíte- jste na internetu ve fórech označen za hajzla, blba, hrobníka a tak dále, doplň dle vlastního slovníku.

A teď se zeptám- taky takhle kafráte jiným odborníkům do řemesla? Taky řeknete veterináři, kterému navíc jako ostatním mimo lékařů štědře zaplatíte bez mrknutí oka za vše, jak má léčit Vašeho psa či jiné zvíře: Dovolíte si to k instalatérovi, zedníkovi, truhláři, automechanikovi a tak dále? Ani prd: jste před nimi takhle malí……. jako ta hovínka v trávě od slepic.

Jenže medicÝna, to je jiné, to se to radí a buzeruje, to se to udává, stěžuje  si na vše a proti všemu. To se to neočkuje…

Hajzl, který nenechá oočkovat své děti na POVINNÉ očkování je pro mne potencionální vrah svého a nejen svého dítěte, je to hajzl pracující s biologickou zbraní hromadného ničení, je to prostě hajzl a více nedodávám. Koch, Pasteur a další se obracejí v hrobě! Jen doufám, že bude existovat zákon, který tyhle debily  pošle do vězení za obecné ohrožení, což dává právní a medicínský smysl. Jeho dítě by mělo být zavřené ve skleníku!

Doufám tedy, že i já, byť jsem to neměl dělat, se dočká omluvy od někoho, kdo si usurpuje právo rozhodovat o léčení, aniž by to studoval. Nebo ne, kolego?

Jo a těm, které jsem programově urazil, tak těm se omlouvám. Ani já nemám patent na rozum a důvěra mezi mnou a pacientem je základem léčby i vzájemné komunikace.

Takže sorry jako ty pako! Ušimisako!

Jsem za něj moc rád!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pavel-Novotny-Omezit-pravomoci-Zemana-at-musi-drzet-hubu-dedek-SPD-ceka-propad-Putin-je-smejd-a-Asad-at-visi-A-Babis-534165

Jsem za tohoto pána z Prahe rád. Ukazuje, jak to s námi všemi myslí dobře.  Ně že by každý jeho názor byl nutně špatný, to ne. Ale jeho arogance, sebestřednost a vulgarita mi nesahá ani po kotníky, a to na mne nějací kreténi z Prahy vypustili Krakena.

Děkuji za tyhle lidi.

Děkuji za D-FENS, to je jiná káva!

Každý má právo na svůj názor, protože mu to dává listina práv… blablabla a je to tak dobře. Už se nemusíme bát jít do vězení za slova o prezidentovi či genitálním nájemníkovi.  Kde však zůstala nějaká mez ve vyjadřování?

Nikde přátelé. Jsme v prdeli! A v jaké!!!