Archiv pro měsíc: Červenec 2018

Jsem rád, že máme takové herce!

Zloději, čti do konce – co řekl Bartoška….

Zdeňka Pohlreicha šokovaly ceny ve Varech během festivalu.

Ceny, za které jsou jinde ve značkových restauracích celá menu či luxusní jídlo pro dva, jsou ve Varech tak za polévku nebo přílohy. „Jste šizuňkové a zloději, podobně jako někteří taxikáři,“ rozčílil se známý televizní kuchař Zdeněk Pohlreich, který je prý zvyklý na ledasco, ale tohle už je prostě moc!

„To není  mezinárodní festival, to je mezinárodní zlodějna a ostuda. Ani snad ve Vídni nebo dokonce v Cannes nejsou tak zlodějské ceny, jako ve Varech,“ řekl i jede n ze známých českých režisérů, který za kávu a zákusek zaplatil 390 korun.

„Během festivalu si někteří podnikavci pletou naši malou kotlinu s Hollywoodem a napalují ceny, co to jde,“ obul se do „šizuňků“ ve Varech Zdeněk Pohlreich s tím, že sice má každý právo volby, ale spíš nám to dělá ostudu.

A ve festivalovém městě příliš volby nemají.

Zdeněk Pohlreich je šokován zlodějskými cenami mnohých restauratérů ve Varech!

„Sice máme právo volby a možnost do takové restaurace nejít, otázkou ale je, jak velkou nám to dělá ostudu ve světě,“ rozohnil se.

„Ostudou jsou u nás nejen taxikáři, ale také restauratéři, kteří mají dvojí ceny a okrádají tak turisty. Měli by se stydět!,“ dodal Pohlreich.

„Je to nehoráznost, zlodějna, která by se měla trestat. Jedna věc je volný trh, druhá pak lichva. A tohle už lichva je. Zvlášť, když si dáte pizzu za 520 korun, a ona je jak ta zmražená ze supermarketu,” dodala další návštěvnice festivalu, ředitelka jedné z velkých českých firem, paní Lucie.

Jen pro vaši představu, jak restauratéři ve Varech vydělávají:

* Přílohové brambory 150 Kč

* Bramborová kaše: 280 Kč

* Hranolky: 280 Kč

* Polévka Minestrone: 490 Kč

* Rybí polévka: 650 Kč

* Zeleninová směs: 250 Kč

* Káva od 95 do 180 Kč

* Zákusek od 95 do 199 Kč

 

A Jiří Bartoška to okomentoval: „Kdo málo pracuje a nemá na to, ať tam nechodí…..!“

Exot!!! I on patří k oněm zlodějům, ignorantům a arogantním spratkům…