Archiv pro měsíc: Srpen 2018

Všechno je Pravda

Přeložit do všech jazyků a neustále vysílat

Uvaha

A takto to pak dopadá:

Hnus největšího řádu

Co chcete po neomarxistech? EUSSR!

A nebo:

PRESIDENTOVO_LETISTE

A jdeme do riadnej piči:

Sebelikvidace_ Obrazkovy sve_t

V Chemnitzu už to konečně pochopili….Jak dlouho to bude trvat našim polYtYkům?

A nikdy nedovolme, aby se na toto zapomínalo!

Pametni_deska_v_Ceskem_Krumlove

Jinak se bude opakovat rok 1938, 1939 a 1968!

Naši „spojenci“ vždy zklamali a okrádali:

Pozoruhodna_kniha_Stanislava_Motla

 

Tak to JE borec! A mluví pravdu!

Geniální myšlenka polského ministra:

Vytvořme z uprchlíků armádu, která si osvobodí Sýrii, navrhl polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski.

Do Evropy přišlo v poslední době několik stovek tisíc mladých Syřanů, ze kterých by bylo možné vytvořit armádu bojující za osvobození jejich vlasti a dát jim tak najevo, že to za ně nikdo jiný neudělá. V rozhovoru pro polskou televizi TVP to uvedl polský ministr. Uprchlickou krizi je třeba vyřešit tam, kde k ní došlo. Tedy v jejich vlasti – Sýrii. Vojenskou cestou a bez přímé účasti Evropy,” zdůraznil Waszczykowski.

Zároveň dodal, že si neumí představit „vyslání našich vojáků do Sýrie, zatímco tisíce uprchlíků z této země na Unter den Linden v Berlíně či na jiných místech, budou popíjet kávu a sledovat, jak bojujeme za jejich bezpečnost”.

Nikdo nežádá, zdůraznil ministr, aby v Sýrii bojovaly ženy a děti. Avšak desítky tisíc Syřanů, kteří po přeplutí k řeckým břehům a opuštění člunů nežádají jídlo, pití, či oblečení, ale kde si mohou dobít mobil, tak ti by mohli – s naší pomocí – osvobodit svoji vlast,” navrhl polský ministr. Zároveň připomněl, že vytvoření bojových jednotek v zahraničí by nebylo novinkou. „I z Poláků kdysi v daleké cizině vytvářeli jednotky, které potom bojovaly za svobodu své vlasti” Witold Waszczykowski je ministrem nové polské vlády.
Je to rozšíření myšlenek presidenta M. Zemana !

Tento názor také plně podporuji. Naše jednotky taky bojovali v 2. světové válce za osvobození.

Jestli souhlasíš, pošli to dál !

Europoslanec a pravda o pádu EU

 Mnozí lidé se domnívají, že současná Evropa kopíruje dějiny starého Říma. 
Nejprve rozkvět, pak rozežranost, hedonismus a cynismus a nakonec pád. Na internetu se šíří 20 bodů, které ukazují, jak skončil Řím a jak skončí prý i Evropa.
Zde je nabízíme.
1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací.
2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je   zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy  a svobodně žijící matky bez otců.
3. Senioři jsou zanedbáváni. Lidé pečují o domácí mazlíčky více než o svoje staré rodiče.
4. Literatura a umění se stávají bezduchými. Vytváří se planá zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy.   
5. Čestná vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována, vysmívána a posléze zákonem zrušena. Armádu tvoří nájemní žoldnéři.
6. Lidé pilně pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se staví prázdní pokrytci, populisté, pochybní umělci  a takzvané celebrity.
7.  Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje neúměrně vysoké částky. Lidé se nebojí nepracovat, protože stát se o ně vždy nějak postará.
8.  Úroveň vzdělání rapidně klesá.
9.  Státní dluh roste do nikdy nesplatitelné výše.
10. Přestává se vyrábět a pěstovat, protože výroba doma je moc drahá a potraviny  a výrobky se dovážejí ze satelitních zemí.
 11. Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou tak činí. Postižitelnost těchto zločinů je velmi malá.
12. Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí stále méně.
13. Léty osvědčené mechanizmy, chránící poctivé před podvodníky, náhle selhávají.
14. Veřejné funkce se stávají předmětem kořisti zisku. Udělují se za úplatky, a kdo je získal, chce z nich kořistit, aby se  mu vložený úplatek několikanásobně vrátil.
15. Staletími předků prověřené hodnoty – jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, prodobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány.
16. Šíří se cynismus.
17. Šíří se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí, dovednosti a poctivé práce.
18. Do země přichází velké množství cizinců.
 19. Politikové nadbíhají i lůze, která si vynucuje zábavu a státní podpory (chléb a hry)
 20. Občané stále na všechno nadávají.   
Text napsal britský historik Edward Gibbon, autor knihy “ Úpadek a pád římské říše“, která vyšla v roce 1776.

Takto vypadá svoboda slova, když jde o protežovanou minoritu!

Přesila zbila na koupališti v Dubí muže. Bazén byl plný krve, líčí svědci

8. srpna 2018  12:03
Na koupališti v Dubí na Teplicku v úterý skupina útočníků brutálně zbila mladíka. Ten se podle svědka snažil zklidnit roztržku mezi dvěma matkami. Jedna z nich předtím údajně fyzicky napadla ženu, která napomenula její dítě, ať v brouzdališti netopí jejího potomka.

Napadený mladík si z obličeje otírá krev. (7. 8. 2018) | foto: čtenářka iDNES.cz

  Jak přesně se incident odehrál, zatím není jasné. Okolnosti zjišťuje policie. Na Facebooku ale konflikt popisují lidé, kteří tvrdí, že vše viděli.

  Fotogalerie

  „Matka romského dítěte přiskočila a kromě sprostých a rasistických nadávek začala opravdu hodně brutálně bít matku topeného dítěte, rány střídalo tahání za vlasy,“ líčí na Facebooku začátek incidentu jeden z přispěvatelů, který byl v v době konfliktu na koupališti s manželkou a dětmi.

  „Během toho zmatku jeden mladý muž, vůbec žádná vazba, vběhl do bazénu a snažil se napadené ženě pomoci. V tu chvíli už v bazénu mezi ještě pár dětmi, které nechápaly, co se děje, a křičely a brečely, byly naběhlé dvě romské ženy a dalších šest romských chlapů,“ popisuje svědek.

  „Ženě se v tu chvíli podařilo z bazénu utéct a všech těchto minimálně sedm lidí začalo brutálně bít kluka, co se ženě snažil pomoci. Věřte, že to bylo opravdu strašlivé,“ píše muž na Facebooku.

  „Běžím tam, křičím, nechte ho! Snažím se ho vytáhnout zpod nich. Najednou už kolem sebe vidím plavčíka a pár dalších takzvaně bílých chlapů,“ popisuje dále na sociální síti. Podle svědka útočníci najednou přestali mladíka mlátit a většina z nich někam zmizela.

  Vyražené zuby, tržné rány, zlomený nos

  „Vidím toho kluka, krvavě potrhanej, bez zubů, ale žije. Bazének plnej jeho krve, já ruce a nohy taky od jeho krve,“ podotkl ještě svědek.

  Podle mluvčího krajské záchranné služby Prokopa Voleníka sanitka odvážela z koupaliště zraněného pětadvacetiletého muže na chirurgii teplické nemocnice se středně vážnými poraněními.

  Lidé, kteří incident viděli, říkají, že mladík dostal mnoho ran pěstí do obličeje a měl kromě vyražených zubů a tržných ran i pohmožděnou tvář a zlomený nos.

  „Na místo přijely hlídky městské a státní policie, která si případ převzala. Pět mužů a jedna žena jsou podezřelí z trestného činu výtržnictví,“ sdělila iDNES.cz policejní mluvčí Ludmila Světláková. Policie dosud nikoho neobvinila.

  Podle Světlákové zatím nic nenasvědčuje tomu, že měl konflikt rasový motiv. Vyšetřovatelé také čekají na lékařskou zprávu, protože není vyloučené, že podle rozsahu mladíkových zranění rozšíří trestní kvalifikaci i na ublížení na zdraví.

  „Chvíli to bude trvat, ale určitě se z toho dostane,“ řekl ve středu redakci iDNES.cz švagr zbitého mladíka Patrick von Velc.

  Na sociální síti Velc zveřejnil fotografie obličeje svého zbitého příbuzného po lékařském ošetření a u nich píše: „Rád bych ukázal světu, jak dopadl dobrý skutek, který včera vykonal můj švagr v Dubí u plaveckého bazénu, kde bránil napadenou ženu a pak byl sám napaden… Za mě a moji rodinu je to hrdina…!“

  Omlouváme se všem slušným čtenářům za zrušení diskuse pod článkem. Někteří ji bohužel zneužívali k opakovaným vulgárním výpadům, které už nešlo mazat jednotlivě. Děkujeme za pochopení, redakce iDNES.cz.

  Zdroj: https://usti.idnes.cz/konflikt-koupaliste-dubi-romove-utok-zbiti-mladika-zastal-se-zeny-policie-vytrznictvi-gt1-/usti-zpravy.aspx?c=A180808_103607_usti-zpravy_vac2

  Jen volte ANO, BUDE LÍP, že? Jsou to šmejdi!

  Tohoto pána a celou jeho crew bych poslal do kriminálu:

  https://www.novinky.cz/domaci/478858-novy-bodovy-system-nabere-dalsi-zpozdeni.html

  Já jen se modlím, kdy konečně se najde motorista s tahem na branku a založí další stranu proti všemu a proti všem. Přijde mi, že se  celá společnost spikla proti těm, co chtějí řídit normální auto.  Jsme nejslabší skupinou v republice, mimo přímé a nepřímé daně nás vydírá systém dalšími buzeracemi a pokutami za vše a kdykoliv si vzpomene. Kdejaký zmrd ve veřejném prostoru z nás dělá PYRÁTY a podobně.

  Kurde to je ale svět, kde jsou ty časy, kdy to stálo pouze za hovno! Zlatá železná opona, aspoň sem nepřišly davy a buzerace, vystačili jsme si sami a komunisté nás aspoň občas nechali myslet. Tahle EUSSR  je nejhorší buzerace, kterou jsem za svého života zažil. Chce se mi blejt, velebnosti! A s takovými šmejdy jsme zase ve vládě!

  Zcela výjimečně zde musím souhlasit:

  https://www.novinky.cz/komentare/479311-ocima-sasi-mitrofanova-bojkotovat-zlo-je-volba-nic-vic-ale-nic-mene.html

  Vše pak vypadá takto:

  https://www.novinky.cz/komentare/479132-komentar-vymyvani-mozku-detem-ve-skolach-prede-dvermi-vaclav-klaus-ml.html

  Kéř by u nás taky někdo měl rozum: Tedy mimo ekoteroristů…

  https://auto.idnes.cz/rakousko-dalnice-140-rychlost-dgj-/automoto.aspx?c=A180730_094305_automoto_fdv