Archiv pro měsíc: Září 2018

Angela Makrela se projevila.

TENTO MEJL PŘIŠEL Z AUSTRALIE TAKŽE JE VIDĚT ŽE I NA DRUHÉM KONCI SVĚTA SE O NÁS MLUVÍ A BEROU NAŠE ROZHODNUTÍ ZA SPRÁVNÉ. ŽÁDNÝ MIGRANTI DO ČESKA!

Angela označila obyvatele ČR … to by si měl každý přečíst!!! Je to opravdu výborný článek

Angela Merkelová označila obyvatele české kotliny za xenofoby a rasisty. Přisadili si i bývalý francouzský „američan“ prezident Hollande a rakouský ministr zahraničí Kurze. Dáma ovšem opominula fakt, že mimo historicky usazených Čechů v této zemi žijí bez problému Slováci, Poláci, Albánci, Řekové, Italové, Arabové, Vietnamci, Slováci, Rusové, Ukrajinci, Američané, Angličané, Australané, Mongolové a další národnosti. Navzdory tolik omílanému odsunu zde žijí i Němci.
Dovolím si paní Merkelové připomenout, že to byli její předkové, ne moji, kdo před pětasedmdesáti roky z Evropy udělali lidská jatka. Byli to příslušníci jejího národa, kteří přeměnili šest milionů Židů v prach a popel. Byli to vojáci německého wehrmachtu, kdo za sebou nechávali spálenou zem i její obyvatele. Byli to Němci, kdo mučili ženy a děti.
Rakušáci se dnes tváří, že oni nic, oni muzikanti, a byli téměř Hitlerovou obětí. Když ho vítali při anšlusu záplavou květin a jásotem, toho svého milovaného rodáka z Braunau, to nebyli oni? Rakouská státní příslušnost mnohých velitelů koncentračních táborů také není pravdou? Když jsem viděl dokumentární film z pohřbu válečného zločince Otto Skorzenyho v Madridu a Vídni, kde v roce 1975(!) Rakušané hajlovali, měl jsem vlčí mlhu? Pokud utekl vězeň z koncentráčního tábora v Mauthausenu, byli sezváni ctihodní měšťané a sedláci z okolí na hon. Ano, na hon! Tak se tomu říkalo. Ozbrojeni kulovnicemi a brokovnicemi dědové a pradědové dnešních kazatelů dobrých mravů štvali krajinou naše předky. Rakušané byli elitou, Češi, národ určený k lovu a vyhlazení. Velmi doporučuji návštěvu mauthausenského lágru s vyhlídkou na Alpy, respektive toho mála, co z něj zbylo. Uvidíte pece, v nichž pro pobavení rakouských dozorců byli upalováni vězni zaživa. Křik a nářek nešťastníků nazývali bodří wurstoví tatíci „andělské zpívaní“. Možná tak zpíval i Karel Hašler, než ho umučili.
Při vchodu do krematoria si všimněte nenápadné železné tyče nad vchodem a na ní připevněného ocelového lanka. Na lanku byly věšeny malé děti. S pověstným rakouským pivním humorem se zařízení nazývalo „Houpačka“. Uděláte-li si malou procházku pod lágr, do kamenolomu, spatříte další hrůznou kulisu špílců našich veselých sousedů. Strážní nutili skákat vězně z kolmé čtyřicetimetrové skalní stěny do vody malého jezírka na dně kamenolomu. Kdo váhal, toho zastřelili. Kdo skočil, byl „parašutista“. Mrtvý parašutista. Oh, k popukání! Večer, po skončení práce v lomu, každý vězeň musel vystoupat 186 strmých schodů k lágru s těžký acute ; kamenem neseným v zátylku. Podalpští synci vymysleli hru „domino“. Prvního, který vyšel až nahoru, pažbou pušky praštili do obličeje. Ten upadl nazad a dominovým efektem popadalo dalších několik set lidí, přičemž nesměli dvacetikilový kámen pustit z rukou. Na to, kolik tato hra bude stát životů, uzavirali dozorci sázky. Joj, to byly veselé časy! Apropó… Pokud máte zájem vidět místa, kde ubili, umučili nebo upálili Rakušané někoho z vaší rodiny, musíte zaplatit! Ano, v Mauthausenu vás zkasírují jako u kolotoče a ještě vám, vy xenofobové a rasisti, zahrozí ministr Kurze ukazovákem sníženými příděly peněz z EU. Máslo na temeni své hlavy pozapomněla i sladká Francie. Ta se nerozpakovala do německých koncentračních táborů dodávat Židy ve velkém. Když počet nežidovských běženců z jiných zemí, včetně Česka, dosáhl počtu 60 000 lidí(! ), Francie v roce 1941 vyhlásila uprchlickou krizi a další lidé do země vpuštěni nebyli. Přitom – každý z válečných migrantů ve Francii musel prokázat, že má prostředky na živobytí. Pokud neměl, byl deportován do domovské země, tj. – většinou do Říše. Tím pádem do koncentráku, na šibenici, nebo rovnou před popravčí četu. Někteří čeští vojáci vzpomínají, jak na ně tupí Francouzi a Francouzky na ulici plivali a nadávali jim , že nebýt Československa, nebyla by jejich země zatažena do války. A jestli se chcete hodně zasmát, doporučuji ke čtivu
válečné dějiny pařížského hotelu Ritz, kde se tvořila budoucnost poválečné Evropy. Pochopíte, odkud a proč se fašistická EU vzala.
Dovolím si paní Merkelové a ostatním kazatelům morálky připomenout, že žádný z mých předků nikdy nikoho nemučil, neloupil, ani si nepřivlastnil cizí zemi nebo majetek. Jestliže má paní Merkelová post coitum výčitky svědomí a zve si domů hosty, je to její věc. Avšak nemůže si pozvat problematické přátele, a potom je ubytovat a nechat živit u sousedů. Já nikoho nezval a nikomu nic nesliboval. Jsem pro, abychom přijímali děti, ženy a staré lidi bez rozdílu víry. Osočování od těch, kdo mají na hlavě žluklého másla pro několik dalších generací, mi vadí a je urážlivé. & nbsp;
Paní Merkelová a páni Holland a Kurze by se za svoje výroky měli omluvit a prosit za odpuštění.

Prof. PhDr. Pavel Linhart, DrSc.

Pošlete tento e-mail i vašim
přátelům, aby si také mohli udělat obrázek, jak na naši zemi nahlížejí někteří lídři EU

Ale banánů máme dost!

1- revize kotle (800-1500)  
 2- revize komína (800) 
 3- v elektřině platím nesmyslné větráky či slunce  
 4- ve vodě platím Francouze 
 5- v tabáku neziskovky 
 6- uhlí už je dneska drahé jako svině, a je čím dál horší  
 7- cenu dřeva vyšroubovali na šílenou výšku kvůli nesmyslným  
 štěpkám pro skopčáky     
 8- zakázali mi kouřit v hospodě 
 9- vnitráci mě sledují na internetu, kdekdo mě může udat za 
 cokoli, všude mě sledují kamery 
 10- kdekdo mi může vlézt do baráku na kontrolu bůhvíčeho 
 11- když chci jet někam autobusem, tak abych si na tu cestu šetřil 
 12- platím na auto pojistku, dálniční známku, kontrolu u doktora   technickou, teď  
 i nějakou pokutu, mám nařízené pneumatiky 
 spoustu vybavení, které musím nesmyslně měnit                      
 13- k doktorům musím dojíždět a když jdu do lékárny, tak se nestačím divit 
 14- v krámě kupuji jedovaté potraviny 
 15- výrobky nikdo neopravuje, všechno se vyhazuje 
 16- na baráku, který jsem koupil za zdaněné peníze, musím stejně platit daň   
státu, pojištění, a musím ho z něčeho udržovat, aby mi nespadl na palici 
 17- kamkoli vlezu na úřad, platím nějaké poplatky, a ještě na mě   čumí jak na otravný hmyz  
 18- Halík, Janda, Schwarzenberg a řada dalších darmojedů, které platím,ze mě dělají  
 venkovského burana a nevzdělaného pitomce… 
 A mohl bych  pokračovat...  
 Už mě to pořádně sere! 
 A kdekdo se mi snaží vnutit, že můj největší nepřítel je Rusák….Hovno… 
 Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici….. 
 Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak 
 zavile nepronásleduje a neokrádá tak, jako tenhle náš dobytek 
 který sedí za moje ale i tvé peníze ve vládě, parlamentu, senátu, 

 ale i v jiných kancelářích státní  správy a státní moci !!!!!!!!

Cemper je manipulátor 1. třídy a není samozřejmě sám

http://neviditelnypes.lidovky.cz/glosa-neni-manipulator-jako-manipulator-ffd-/p_spolecnost.aspx?c=A180830_220325_p_spolecnost_wag

Toto je dobré si v kontextu doby vše dobře přečíst. Druhé peskuje a ostrakizuje, sám se chová přesně tak, jak vytýká druhým.  Nelze věřit všelijakým hajzlíkům z jakékoliv neziskovky tyjící z našich daní bez našeho souhlasu a tzv. aktivistům!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jen-manipulatori-se-to-snazi-zastrit-Petr-Stepanek-se-nemilosrdne-pustil-do-aktivisty-Cempera-549841

A je mi jedno, co zase bude o mě psát hnisu a hnoje.

Jen lidé proboha mystele a čtěte!

JInak dopadneme takto:

A je třeba vědět i toto:

SRPEN 21

Ostatně takto to je s těmi oblbovači:

Nechť posoudí dějiny:

aeronet.cz-Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše Podle