Archiv pro měsíc: Únor 2019

Rád sdílím

Dobrý den, vyšel se mnou rozhovor.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201902219264551-petr-hannig-zeman-ovcacek-elfove/

a Pavel Opl, náš kandidát do eurovoleb napsal článek, se kterým se
ztotožňuji

https://opl.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=701490

1. Pokud se Vám rozhovor se mnou bude líbit – dejte mu líbí (palec
nahoru) dole pod článkem

2. Pokud souzníte s článkem Pavla Opla, zvyšte mu karmu, prosím.

Srdečně zdraví Petr Hannig

A tak si to užijme! Se vším všudy a dlouho hluboko do….

A tak si to užijme

Možná je to naposledy, kdy Internet je ještě svobodný….

Tak na dorážku:

Hrozba

A zde na závěr:

Otázky na které neznám odpověď

Ostatně:

A divíte se?

Já ne!

Pak se nedivme:

ATT00010

To těm rodinám hroozně pomůůůže!

Takže to vidím asi takto: Nebojte se číst jakékoliv „listy“, e-maily, různé stránky na internetu, které nemají přímou závislost na mainstreamu. Jen zbabělec se bojí, že by mohla tato média mít opravdový názor na současný či minulý stav věcí. Jen zbabělec jako V. Klaus mladší ( a je mi MOC líto to napsat) se bojí soukromých internetových médií! Ten jeho zákon je horší jak ty stračky od opačného spektra toho tzv. pravicového v ČR. Bude kriminalizovat neskutečnými likvidačními pokutami ( ó jak příznačné pro neomarxisty!) všechny majitele jakéhokoliv webu, kde bude „povolena“ diskuze. Já ji zakázal, abych se obrnil vůči idiotům, bohužel na úkor těch, co mají mozek na pravém i levém místě.  Sorry jako…

Změny v komunikaci v naší ambulanci

Vážení návštěvníci, třebas pacienti/klienti!

Sděluji Vám pro Vás příjemnou změnu:

Od tohoto dne mám nové telefonní číslo, které nebude mít problémy se spojením a to je 605 255 007!!!

Takže to je telefon T-mobile a je přesný jako Huawei.

Jo, Čína o tom ví a odposlouchává:

Z toho jasně vyplývá, že v zájmu mém i Vašem je, abyste nepožadovali jakékoliv informace týkající se Vašeho zdravotního stavu, jakož i výsledků jakéhokoliv vyšetření přes toto telefonní číslo!

Pro nás všechny platí několik zásad:

  1. e-mail řešíme kdy máme mezi pacienty čas a tedy téměř on-line, pro neznalé- odpovíme ještě ten den, během chvilky, a neruší nás to jako věčné vyzvánění telefonu. Proto prosím používejte ke komunikaci telefon jen Vy, kteří si nerozumíte s mobilem a zasíláním SMS zpráv nebo s počítačem a posíláním e-mailů.
  2. telefon ruší, KURVA RUŠÍ! takže sorry, ale pokud máme já či sestra práci, nezvedneme ho!
  3. naopak na SMS časem a v ten den odpovíme, přičemž preferujeme e-maily.
  4. objednávejte si proto léky SMS či lépe e-mailem, dostanete je téměř obratem. Chce to ale nahlásit sestře Váš mobil a/nebo e-mail!
  5. pro léky pište na vitezslav.podivinsky@unet.cz či lenka.podivinska@gmail.com- ale můj je ideálnější, ona mi to nakonec stejně musí přeposlat. Naopak pokud se chcete k čemukoliv objednat, jednoznačně preferujte její ( tedy mojí sestry- manželky- milenky) e-mail. A to bezpodmínečně!
  6. výsledky fakt díky GDPR nebudu riskovat přes mobil ani přes SMS či e-mail. Je nutný osobní kontakt. Stěžujte si na Evropské komisi či v jiné prdeli tohoto zamindrákovaného světa.  Jo co jste si zvolili, to tam máte za kretény.  Promiňte Vy, co jste volili ČSSD, za některé jejich představitele se nesmírně stydím.

Vše je platné od 22.2. do odvolání Bohem či jinou vyšší instancí, před kterou má smysl se sklonit. Číslo 461534298 neexistuje!

To bylo fakt na panáka!

Zastupitelé Svitav se sešli kvůli hovadině zvané trestní oznámení nevím sám přesně zdali na radu či jen jednotlivé její členy a díky tomu hanopisu, který se dostal do i celostátního tisku, možná ba i tlače, aby dehonestovali zastupitele s radou a se starostou v čele jako zloděje a …. doplň si sám.

Před jednáním, po přečtení typické zmrdské kampaně , v níž nejde o blaho obyvatelů Svitavy, ale o hnusné zviditelnění,  jsem si musel dát panáka rumu- jo a velkého.

Oč šlo, nemá smysl zde vypisovat do detailu, neboť 3 hodiny semináře jsou příliš. Závěr- starosta, rada a zastupitelstvo minulé neudělali chyby, ze kterých jsou obviňováni. Naopak- hnus lží jim podlil nohy a teď už jsem v situaci typické pro naši „vlast“: není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu!

Rozumně uvažujícím bylo vysvětleno,jak se na časové ose jednotlivé věci kolem stavby tzv. Šapitó děly a proč. Ti z nás, kteří používají aspoň mozek z oněch 10%, bylo jasno.  Těm ostatním to jasné nebylo, není a nebude- tím je neobviňuji z debility, ale z hnusně volené kampaně, která neměla obyvatelům objevit pravdu, ale která je měla zviditelnit. I proto jim nešlo nechat si to vysvětlit na semináři s odborníky, ale chtěli arénu zvanou mimořádné zastupitelstvo.  To jsme jim nedovolili, nejprve je třeba slyšet odborníky, pochopit souslednost a jak se měnily zákony a možnosti, No a pak- klidně veřejné zastupitelstvo!

Lež na lež byla prokázána, ale ani od jednoho z těch (co jsou žalovatelní radou či starostou či jednotlivými zastupitelů se omluva nekonala.  Myslím si, že takový idiot mezi nimi není, ale hypertrofované ego se ukazuje jako nebezpečné pro jejich budoucnost.

Inu tak: qui bono?

Obyvatelům rozhodně ne.

A kdo jste je volili, si dejte před zurcadlem pár facek. Můj kámoš z Chocně je taky volil, ale pak se zastyděl a řekl: udělal jsem, chybu, díky nejen mně dostali tolik hlasů, že je to zničí!

Naše možná volili mladí, nezkušení, odvážní bez invencí, zatím „jen“ studenti, za nimiž práci nevidět. Mají volební právo- jj. Hm, dobře Vám TAK!

Vsjo jasno, bukvi nět!

Sníh padal celou noc…

8:00 Postavil jsem si sněhuláka.

8:10 Feministka ze sousedství šla okolo a ptala se, proč jsem raději nepostavil sněhulačku.

8:15 Postavil jsem sněhulačku.

8:17 Sousedka feministka se vracela domů a stěžovala si, že ta bujná prsa budou negativně ovlivňovat ostatní  sněhulačky, které takto obdařené nejsou.

8:20 Manželský pár gayů, co bydlí vedle, šel okolo a zasyčel, proč jsem raději nepostavil sněhuláky dva 

8:22 Transgender… osoba se mne zeptala, proč jsem raději nepostavil osobu jen jednu, ale s měnitelným orgánem.

8:25 Veganská rodina z konce ulici mne obvinila z plýtvání a stěžovala si, že mrkev je jídlo a ne s ní zdobit postavy ze sněhu.

8:28 Před chvílí mne někdo nazval rasistou, protože ti dva sněhuláci jsou bílí.

8:31 Muslim, co žije přes ulici, nařizuje, že sněhulačka musí neprodleně mít burku.

8:40 Dorazila policie, že prý někdo volal, že moji sněhuláci je uráží.

8:42 Sousedka feministka zase vyšla ven, a že prý musím to sněhulákovo koště odstranit, protože by si to někdo mohl vysvětlovat tak, že žena má být v domácnosti.

8:43 Před chvílí z radnice přijel referent, co má na starosti sexuální rovnoprávnost a vyhrožoval, že odtud mohu být vystěhován.

8:45 Právě dorazila televize z ABC. Ptají se, jak se pozná rozdíl mezi sněhulákem a sněhulačkou. Říkám, že podle těch sněhových koulí. Jsem označen jako sexista.

9:00 Na dopoledních zprávách jsem prezentován jako podezřelý element, potenciální terorista, rasista, homofób, necitlivý delikvent vůči viditelným menšinám, který chtěl využít obtížné povětrnostní situace a dělat společenské potíže.

9:10 Jsem tázán, zdali  jsem měl nějaké spolupachatele. Přijeli ze sociálky a odvezli moje děti.

9:29 Krajně levicoví demonstranti, uraženi vším, co jsem spáchal, nyní pochodují naší ulicí a požadují mé okamžité zatčení, odsouzení a přísné potrestání.

 

 

Morální poučení: Tento příběh žádné nemá. 

Je to jen odraz světa, ve kterém dnes žijeme.