O islámu a Evropě z internetu

92letý Giovanni Sartori, jeden z největších politologů a sociologů přítomnosti, zemřel (13. května 1924 Florencie – 4. dubna 2017, Florencie). Profesor nejprestižnějších amerických universit Stanford, Yale, Harvard aj. Byl Kissingerovým přítelem, Obama byl jeho žákem, respektoval ho i Ronald Reagan o němž řekl: „Neměl vysoké vzdělání, ale úžasný politický talent a výjimečný praktický rozum“.

V nedávném hovoru s il Giornale o islámu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Profesore, čelíme islámské invazi?*
Invazní vlna z islámských zemí se musí zarazit, islám nelze integrovat do evropské tradice. Říkám to řadu desetiletí.
Jste pravičák..*
Levice, pravice, nezajímá mě to. Důležitý je smysl pro realitu. Studuji ty věci celý život. Snažím se pochopit politické, ekonomické a etické mechanismy, které řídí vztahy islámu a Evropy, abych mohl navrhnout řešení té katastrofy, které čelíme.
Jaká katastrofa?*
Tvrzení, že lze mírovým způsobem integrovat obrovskou komunitu muslimů, věrnou teokratickému monoteismu, která odmítá akceptovat separaci politické a náboženské moci – katastrofální iluze. Tato nesmyslná fantazie povede k válkám čím dál tím otevřenějším a současnějším.
Proč?*
Islám po třicetileté přítomnosti v západní Evropě odhalil pravou tvář.
Jeho adepti jsou ochotni se vyhodit do povětří, a to pomocí nejmodernějších technologií. Islám se nevyvíjí, jde o teokratický monoteismus formovaný v 7. století, zcela nekompatibilní se západním monoteismem. Po vítězství Vídně v roce 1683 se tato realita ignorovala a čelíme jí s novou silou dnes.
Nelze kohabitovat?*
Ne, západní společnosti jsou založeny na suverenitě lidu, islám na suverenitě Alláha.
Integrace muslimů do naší společnosti není možná?*
Od roku 630 nezná historie jeden případ muslimské integrace do nemuslimské společnosti. Podívejte se na Indii nebo Indonézii.
Ve svých zemích muslimové žijí pod suverenitou Alláha bez problému, zatímco na západě..*
Muslimský imigrant na západě se stále ztotožňuje s tímto principem a odmítá západní etické a politické principy, nemůže se integrovat. V Anglii nebo Francii je třetí generace muslimů ještě fanatičtější a víc násilná než ty předchozí.
A multikulturalismus?*
Co je to vůbec multikulturalismus? Nesmysl, nic takového neexistuje.
Levice, která s tím termínem operuje o islámu nic neví. Jejím diskursem je ignorantství. Číňané jsou Číňany několik tisíc let a perfektně v našich městech kohabitují i se svými zvyky a tradicemi. Podobně Evropané židovského původu. Nikdy ne muslimové. V soukromém životě ať si věří čemu chtějí, ale politicky musí akceptovat naše zákony a lidovou suverenitu, jinak nemají na západě co pohledávat.
Jestli někdo z levičáků uslyší vaše úvahy, prohlásí vás za xenofoba.
Celá levice je skandál. Jsou zbabělí a ztratili původní ideologii, aby zůstali „progresívními“ zaštítili se hanebností typu „hranice všem otevřené“.
Co dělat?*
Respektovat zákony a pravidla. Imigrace do Evropy již dál není únosnou.
Každý migrant musí mít vízum, dokumenty, jasnou identitu. Ilegálové musí být odsunuti zpátky do svých zemí. Ti kteří zůstanou nemohou dostat volební právo, jinak muslimové vytvoří nebo ovládnou politické strany a v důsledku jejich vysoké porodnosti budeme ztraceni, během pár desetiletí to tu všechno ovládnou. Staneme se menšinou ve státě ovládnutého šarií. Žil jsem třicet let v USA, měl jsem všechna práva kromě volebního a nevadilo mi to.
A co masívní transfer imigrantů po lodích?*
Každá urgentní situace má své etapy. Jsme v poslední etapě: válečné.
Jsme napadáni a aby bylo jasno musíme se bránit všemi zbraněmi, které máme k dispozici – letadly, torpédovat je atd.
Co to říkáte?*
Říkám, že jsme ve válce kdy druhá strany nerespektuje teritoriální vody.
Pošleme letadla k libyjským břehům, potopme lodi v přístavech. Je to jediná reálná možnost jak je odradit od invaze do Evropy. Po dvou, třech útocích přestanou.
Pro některé intelektuály je západ vždy viníkem.* Jsou stupidní, sebedestruktivní. Inkvizice byla tragedií, ale toto fanatické období západ před staletími překonal. Ne tak islám. Není schopen evoluce. Je to svět bez pohybu, nikdy nevstoupil do industriálního věku, ani ty nebohatší muslimské země. Mají obrovské bohatství v ropě, ale nic nejsou schopni vyrobit, všechno musí dovážet. Symbolem jejich civilizace je bazar.
Podle některých teoretiků mezi civilizační kontakt obohacuje?*
Pokud existuje vzájemný respekt a vůle k soužití. Jinak nemůže jít o obohacení, ale o válku, kde nejmocnější zbraní je demografie, totálně v jejich prospěch.
A Evropa?*
Už neexistuje. Nikdy jsem neviděl stupidnější instituci než je Evropská unie. Favorizuje masovou imigraci, devastuje evropské ekonomie a celou Evropu to dovede do nezaměstnanosti a chudoby.
Evropa podle vašich představ?*
Konfederační, složená jen z původních sedmi zemí. Aktuální EU složená z
28 zemí a 28 jazyků je nesmyslem, nic neví o islámu a je totálně neschopná obrany, je směšná a nezodpovědná.
Jak to s islámem v Evropě skončí?*
Máme lidské bomby, islámské mučedníky – svědčí to o tom, že se blíží vyvrcholení

Přeložit do všech jazyků a neustále vysílat do světa a tisknout tamtéž!

 

Muslimové v Česku: Malá, ale rychle rostoucí populace

30. 10. 2017 5:05:05
Muslimové se zásadně neasimilují. Jejich počet v Česku byl na počátku devadesátých let minulého století zanedbatelný. Nyní čítá několik desítek tisíc. A jejich počet dále roste.

Muslimové se zásadně neasimilují. Je to možné vidět v Západní Evropě i jinde. Cizinci z jiných kultur než islámu mají tendenci splynout s domovskou kulturou obvykle v druhé nebo třetí generaci. Islám má opačnou tendenci. Muslimové mají v dalších generacích po přistěhování sklon k radikalizaci (1,2). To v praxi znamená vystupňování nenávisti vůči domácí kultuře a jejím příslušníkům.

Radikalizace se také zvyšuje s rostoucím podílem muslimů na obyvatelstvu dané země (3). Pokud je muslimů méně, než jedno či dvě procenta (tak jako zatím u nás), jeví se muslimská komunita jako poměrně klidná a „integrovaná“. Při vyšších počtech se muslimové začínají radikalizovat. Začínají požadovat různé ústupky a také to, aby se domácí obyvatelstvo se svým způsobem života začalo podřizovat pravidlům islámu.

Historicky byl vztah k islámu v Českých zemích velmi negativní. Podmínky pro usazovaní muslimů tak nebyly příznivé. Svoji kulturu jsme si před islámem chránili. Karel IV zapověděl usazování muslimů v Čechách (6). Husité proti muslimům bojovali (7). Jiří z Poděbrad usiloval o vytvoření evropské unie zemí jako hráz proti muslimské invazi (8). Dnes je Česko členem unie, která dovoz muslimů do Evropy v rámci tzv. Sorosova plánu podporuje (9).

Do počátku devadesátých let minulého století byl počet muslimů v Česku zanedbatelný či téměř nulový. V roce 1991 byly uváděny počty muslimů v Česku v řádu několika stovek (495 muslimů) (4). O deset let později, v roce 2001, již v řádu tisíců (3 699) (4). O dalších deset let později v řádu desetitisíců (10 000). Dnešní oficiální odhady se pohybují okolo 22 000 muslimů (10). „Cestující imám“, Waleed Hakeem, který nedávno navštívil 30 českých městech, aby se tu setkal se svými souvěrci, hovořil o 30 000 muslimech v Česku (5).

Všichni jsme na jedné lodiVšichni jsme na jedné lodi

I když přesné údaje nejsou k dispozici a zdroje se v počtech, bohužel, různí, trend je jasný. Potvrzují se slova S. Kerna o tom, že populace muslimů v Česku “…je malá, ale rychle rostoucí.“ (4). To se děje i bez kvót EU na přerozdělování migrantů. Pew Research Center před několika lety odhadoval, že populace muslimů v Česku se do roku 2050 zdesetinásobí (16).

Pokud někteří lidé hovoří o tom, že islamizace v Česku nehrozí, protože Česko přijalo jen 12 uprchlíků, pak je třeba vzít do úvahy i výše uvedené údaje a také další fakta. Islamizace Západu neproběhla ze dne na den, spíše postupně a pomalu. S rostoucím počtem muslimů roste i pravděpodobnost, že se tu budou další a další muslimové cítit stále více „jako doma“.

Nedávno mi jeden známý řekl: „Mně se nelíbí ty nechráněné hranice s Německem“. A chtělo by se dodat, že znepokojujících je i řada dalších věcí. Věcí, které tu ještě nedávno vůbec nebyly: síť muslimských modliteben a mešit, muslimské halal potraviny a jatky s poplatky ve prospěch Muslimské obce v Praze, vstřícné vítací neziskovky Sorosovy sítě, skupování nemovitostí a pozemků muslimy, rostoucí počet muslimských prodejen kabab po celé zemi – to všechno má, jak věřím, nějakou souvislost i s naší budoucností (12,13,1415). Ano, populace muslimů v Česku je malá, ale rychle rostoucí. A bohužel, muslimové se zásadně neasimilují.

Autor: Stanislav Jahoda | pondělí 30.10.2017 5:05 | karma článku: 38.01 | přečteno: 1084x

Zdroj: https://stanislavjahoda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=631110