Archiv rubriky: Covid-19

Stálo to za to? Parchantům, co se na tom napakovali, ano, a bacha- ještě se pakují a budou v tom pokračovat!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uz-jste-zapomneli-Mlci-se-zadna-omluva-Tvrda-pripominka-covidu-A-co-jeste-muze-prijit-727443

Nakonec lhal i (opakovaně(soudruh generál:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-to-bude-dale-pane-generale-Pavel-za-covidu-chtel-potirat-do-oci-bijici-dezinformaci-ted-totez-rika-Prymula-726040

ANO- TOHLE jste si zvolili!

Detoxikace od Spike proteinu

https://psnlin.pl/artykuly,odtruwanie-detox-z-bialka-s-kolca-spike,21,236.html
Detoxikace/detox z proteinu S – spike/spike

Světová rada pro zdraví – vydala doporučení (poslední aktualizace 9. března 2022) na podporu odstraňování S proteinů z těla, které se nacházejí v našem těle a napadají ho v důsledku virové infekce nebo užívání přípravků nazývaných vakcíny proti Covid- 19.

WCH je globální koalice zdravotnických organizací a skupin občanské společnosti, které spolupracují na rozvoji znalostí o veřejném zdraví a vydávají doporučení na základě vědy a sdílené moudrosti.

Profylaxe a léčba PSNLiN-Detoxikace z spike proteinu S kolsa

Protein S může cirkulovat v našem těle a způsobovat poškození buněk, tkání a orgánů.

Během přirozené infekce hraje spike protein, který je umístěn na vnější straně viru, klíčovou roli v pomoci viru vstoupit do buněk těla. Oblast proteinu, známá jako S2, spojuje virový obal s buněčnou membránou. Oblast S2 také umožňuje imunitnímu systému snadno detekovat spike protein koronaviru, který pak produkuje protilátky, které cílí a vážou se na virus, který má být neutralizován imunitními buňkami.

Spike proteiny jsou také produkovány tělem, když je mRNA injikována a fungují podobně, protože jsou schopny fúzovat s buněčnými membránami. Také, protože jsou produkovány ve vašich vlastních buňkách, jsou tyto buňky poté napadeny imunitním systémem, aby zničily spike protein. Tímto způsobem může reakce našeho imunitního systému na spike proteiny poškodit buňky našeho těla. V jádře našich buněk spike protein zhoršuje schopnost opravovat DNA.

Protein S je zodpovědný za četné chorobné příznaky: zánětlivé a trombotické, které mohou postihnout kterýkoli orgán (včetně srdečního svalu a plic), trombocytopenickou trombózu, tzv. covid mlha, demence související s pronikáním proteinu S přes hematoencefalickou bariéru, poškození jater, autoimunitní onemocnění, tento protein se hromadí i v kostní dřeni a vaječnících.

Shrnutí doporučení na podporu „detoxikace“ organismu od proteinu S:

1/ dieta s omezeným obsahem prozánětlivých potravinových produktů, nízký obsah histaminu (káva, kakao, alkohol, uzené produkty, dlouhozrající sýry, rajčata, citrusové plody), nezpracované produkty, bez GMO.

2/ přerušovaný půst – 1 den v týdnu nebo 8/16 hodin. Tato dietní metoda se používá k navození autofagie, kterou tělo využívá k eliminaci poškozených buněčných proteinů a dokáže po infekci zničit škodlivé viry a bakterie.

3/ sauna, horká koupel

4/ Inhibitory proteinu S (inhibují vazbu spike proteinu na lidské buňky):

-Prunella vulgaris- / samoléčivá rostlina /- 207 ml denně

-jehličí – konzumujte čaj 3x denně (konzumujte olej/pryskyřici, která se také hromadí v čaji)

-neem*,

– extrakt z pampeliškových listů,

-ivermektin -0,4 mg/kg týdně po dobu 4 týdnů, poté jednou měsíčně

5/ Neutralizátory proteinu S (neutralizují spike protein, takže již nemůže poškozovat lidské buňky):

-N-acetylcystein (NAC) až 1200 mg denně v rozdělených dávkách

– glutathion,

– fenyklový čaj – bez horní hranice. Začněte s 1 šálkem a sledujte reakci svého těla

– anýzový čaj – dávkování jako výše

– čaj z jehličí (obsahuje hodně vitamínu C a má antioxidační účinek),

– třezalka / dle doporučení výrobce doplňku stravy /

– list kostivalu /dávkování jako výše/

-vitamín C-6-12g denně (rozděleno rovnoměrně mezi askorbát sodný (několik gramů), lipozomální vitamín C (3-6g) a askorbylpalmitát (1-3g)

/zde uvedené rostliny obsahují kyselinu šikimovou, která neutralizuje protein S a zabraňuje tvorbě krevních sraženin/

6/ Nattokináza , enzym pocházející z japonského sójového pokrmu „natto“, je přírodní látka, jejíž vlastnosti mohou pomoci snížit výskyt krevních sraženin. Užívejte podle doporučení výrobce doplňku stravy.

7/ Látky, které přirozeně chrání ACE2 receptory (angiotenzin konvertující enzym, nacházející se v buněčné membráně mnoha orgánů: plíce, srdce, cévy, krevní destičky) – je „vstupní branou“ k průniku viru:

-Ivermektin

-Hydroxychlorochin (se zinkem) – 200 mg týdně po dobu 4 týdnů

– kvercetin (se zinkem)

– fisetin (flavonoid)

8/ Inhibitory IL-6 (jedná se o prozánětlivý cytokin) – působí protizánětlivě:

– Boswellia serrata (kadidlo)

– extrakt z listů pampelišky

– nigella (Nigella sativa)

– kurkumin

– omega -3 mastné kyseliny – až 2000 mg denně

-skořice

– fisetin (flavonoid) – až 100 mg denně konzumovaných s tukem

-apigenin -50 mg denně

– kvercetin (flavonoid) – 500 mg dvakrát denně

-resveratrol – až 1500 mg denně po dobu 3 měsíců

-luteolin -100-300 mg denně

-vitamín D3-5000-10 000 tisíc J/den

-vitamín K2-90-120 mcg denně (90 pro ženy, 120 pro muže)

-zinek -11-40 mg denně

-hořčík-až 350 mg denně

– jasmínový čaj – až 8 šálků denně

– koření, bobkový list, černý pepř, muškátový oříšek, šalvěj

9/ Látky, které přirozeně inhibují furin / furin je enzym, který odděluje spike protein a umožňuje viru proniknout do lidských buněk / :

-Rutin – 500-4000 mg denně

-Limonen/doplněk stravy/-až 2000 mg denně

– Baicalein / rostlina Scutellaria / – 100-2800 mg denně

-Hesperidin – až 150 mg dvakrát denně

10/ látky, které přirozeně inhibují serinovou proteázu /je to enzym, který aktivuje spike protein/:

-zelený čaj – až 8 šálků denně nebo jako doplněk stravy

– modré zelené řasy – 1-10 gramů denně

-sója

-N-acetylcystein (NAC)

– Boswellia (kadidlo)

Kontraindikace:

1/ Čaj z jehličí, neem, kostival, Andrographis paniculata – NEPOUŽÍVEJTE v těhotenství

2/ Nattokinase – neužívejte při užívání léků na ředění krve nebo pokud jste těhotná nebo kojíte.

3/ Třezalka tečkovaná – tento lék interaguje s mnoha farmaceutickými léky. Neužívejte jej, pokud bez rady lékaře užíváte jiné léky.

* Neem je strom – indický neem

V každé části stromu neem (semena, větve, plody, kůra, kořeny, listy, květy) se nachází azadirachtin, přírodní látka klasifikovaná jako limonoidy. Kromě toho lze v této rostlině rozlišit terpenoidy, azadirachtiny a různé sloučeniny síry. Díky velkému množství ingrediencí má neem antimykotické, protizánětlivé, antibakteriální, antivirové, antipruritické, analgetické, antipyretické, antimalarické, hypoglykemické a antiparazitické vlastnosti. Kromě toho může přispět k posílení imunity a také k urychlení procesu obnovy. Z neemových semínek se často získává za studena lisovaný olej, který obsahuje vitamín E, karotenoidy, triterpenové sloučeniny, mastné kyseliny – kyselinu linoleovou a olejovou. Používá se k léčbě kožních onemocnění, jako jsou: ekzém,

K léčbě se používají mleté ​​listy neemového stromu ve formě nápoje – 3 gramy přípravku rozmíchejte s teplou vodou a vypijte 3x denně. Připravit si můžete i odvary a nálevy. Přísně dodržujte doporučenou dávku, protože předávkování může způsobit problémy s ledvinami, játry a trávicím systémem. Je kontraindikován u těhotných žen, protože může způsobit potrat.

Vyvinul: medicína. Agáta Osiniak

Tak jsem si nasral…

USA – vakcíny zrušené oficiálně

I na fb bylo jako novinka, že europoslanec žádá o odstoupení Leynové, ale při tom video kde to žádá kolovalo už před měsíci. Jako oprávněnou žádost to tehdy schválila i euroombudsmanka. A co se stalo? NIC. Včera s tím přišla naše televize, ta si asi dříve netroufla. Paní Leynová prosazovala, asi si pěkně nahrabala na neověřené chemii a prali by to nás dodnes?! My sloužili jako pokusný králík, ale kdo si troufl doporučit to dětem, ten patří za mříže.

USA – vakcíny zrušené oficiálně

Přeposílám.!!!

Věděl jsem, že lékaři a vědci v USA podali na výrobce vakcín žalobu, ale nevěřil jsem, že v současné době u soudu uspějí. K vůli návštěvy divadel mám v sobě tři. No snad to dožiju do smrti. 

Tak jsme se dočkali, – ZDRAVÝ ROZUM + SPRAVEDLNOST ZVÍTĚZILY ! ! ! 

(satisfakce pro hanobené a pronásledované NEOČKOVANÉ)

POTĚŠUJÍCÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY, ale špatné zprávy pro již očkované .. 

Po  rozsudku v USA už se nemusíme bát diktátu povinného očkování zdraví poškozujícími pokusnými vakcínami, neboť spravedlnost zvítězila, UNIVERZÁLNÍ OČKOVÁNÍ ZRUŠENO! 

Nejvyšší soud USA na důkaz velkého vítězství svobody zrušil všeobecné očkování!  

Američtí „specialisté“ na infekční choroby Bill Gates, Antoni Fauci a Big Pharma prohráli žalobu u Nejvyššího soudu USA tím, že nedokázali, že jejich vakcíny za posledních 32 let byly bezpečné pro zdraví občana! 

Žalobu podala skupina vědců vedená senátorem Robertem F. Kennedym Jr., který na základě velmi podrobného testování vakcín prohlásil: „Novým vakcínám proti Covidu je třeba se za každou cenu vyhnout !!!“ 

Naléhavě apeloval veřejnost informovat o dokázaných souvislostech s očkováním proti Covid-19:  

V historii očkování poprvé použité tzv. mRNA vakcíny nové generace přímo zasahují do genetického materiálu pacienta, a tím pozměňují individuální genetickou podstatu, což je genetická manipulace, která byla již v minulosti zakázána a prohlášena za trestný čin, viz 

 Norimberská smlouva z roku 1945. §Takzvaná vakcína COVID Sars 2 není tradiční vakcína.  

Tradiční vakcína měla vždy stejný základ a jediný účel. Byl to vždy samotný patogen, mikrob nebo virus, který byl oslabený, tedy neškodný, a vpraven do těla za účelem, aby produkoval protilátky.  

Součást „vakcíny nové generace“, skupina mRNA (Messenger Ribonucleic Acid) má přídavnou funkci. Jakmile se mRNA dostne do lidské buňky, přeprogramuje buněčnou RNA a RNA buňky zase přeprogramuje normální DNA buňky, které začnou produkovat další protein. Jinými slovy, tato nová vakcína je nástroj genetického ovlivnění! V důsledku bezprecedentního očkování mRNA již očkovaní nebudou moci pokračovat v léčbě příznaků vakcíny.  

Očkovaní lidé budou muset přijmout následky, protože již nemohou být vyléčeni pouhým odstraněním toxinů z lidského těla, stejně jak tomu je u osoby s genetickou vadou (jako je Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, genetika srdečního selhání, hemofilie, cystická fibróza, Rettův syndrom atd.), protože genetická vada je věčná!  

To jasně znamená: jakmile se dřív nebo později po vakcinaci mRNA rozvine symptom očkování, žádný terapeut nebude schopen pomoci, protože poškození způsobené tímto typem očkování bude geneticky nevratné. 

https://1scandal.com/etats-unis-la-cour-supreme-annule-la-vaccination-universelle/

BRAVO ROBERT KENNEDY JR.  !!!!  

Tímto všechny země světa, občanské organizace a my všichni, kteří bojujeme proti tomuto ZHOUBNÉMU OČKOVÁNÍ, máme skutečně vědecky potvrzeny úmyslné, zločinecké cíle vakcíny, která má zredukovat počet obyvatel planety. Za trest by všichni ti „nadlidé“, co ji vymysleli, měli být povinně očkováni několika dávkami, – pochopitelně násilím, tak jak to jejich propaganda nařizovala nám … A spolupachateli jsou i bezpáteřní poskokové naší vlády za to, že nepustili ke slovu naše vynikající lékaře a vědce, kteří na zhoubnou nebezpečnost vakcíny upozorňovali od začátku …, za čož byli hanlivě označováni jako „dezinformátoři“ a národ štván proti nim… Kdyby ti naši vládnoucí despotové nebyli s hanbou jedna ruka, tak se jim teď dodatečně a veřejně omluví … 

Stejný proces zakázal i vakcíny, používané v posledních 33 letech, kde se nepodařilo prokázat jejich bezpečnost. 

Takže závěrem: Proticovidová VAKCÍNA SMRTI porušuje NORIMBERSKOU smlouvu z roku 1945 o ZÁKAZU GENETICKÉ MANIPULACE, neboť 

její mRNA skupina pozměňuje lidskou DNA (nyní jsou TRANS-LIDSKÉ!). Důsledky jsou nevratné.  

PROSÍM, SDÍLEJTE TYTO CENNÉ INFORMACE!