NEREGISTRUJEME!

NEREGISTUJEME! We do not register! Ми не реєструємось! Mы не регистрируемся!

NAŠE ORDINACE JE PŘEPLNĚNÁ, JÁ NEMOCNÝ, SESTRA VYČERPANÁ, PACIENTI MAJÍ ČASTO NESPLNITELNÉ AŽ NENORMÁLNÍ POŽADAVKY NEODPOVÍDAJÍCÍ SVÉMU ZDRAVOTNÍMU STAVU A MÉ ODBORNOSTI. MORÁLNÍ STAV SPOLEČNOSTI SE ZHORŠIL POD MYSLITELNÉ DNO A MY TOHO MÁME DOST.

DÁLE BUDE KONČIT PODPORA MÉHO ZDRAVOTNICKÉHO PROGRAMU NA VEDENÍ ORDINACE, KOMUNIKACE S POJIŠŤOVNAMI A TÍM PÁDEM MOHU TAKTO VYDRŽET S DOSAVADNĚ GARANTOVANOU PODPOROU PRACOVAT DO KONCE ROKU 2024. PAK SBOHEM A ŠÁTEČEK!

ŘEŠENÍ JE PŘEVZETÍ ORDINACE JINÝM, ALE ATESTOVANÝM LÉKAŘEM, NIKOHO NEMÁM SÍLU UČIT. POKUD SE ALE TAKOVÝ VSTŘÍCNÝ LÉKAŘ VŮBEC NAJDE! PRO NOVÉ LÉKAŘE JE PRIORITA ZDRHNOUT PO TÉMĚŘ BEZPLATNÉM STUDIU MIMO ČR A NECHAT SVÉ SPOLUOBČANY BEZ ODPOVÍDAJÍCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE. PŘÍPADNĚ ZŮSTAT VE VELKÝCH MĚSTECH (A VZP TOTO ABSOLUTNĚ NEŘEŠÍ, BYŤ JE ZODPOVĚDNÁ ZA SÍŤ ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ=POSKYTOVATELŮ ZDRAVOTNÍ PÉČE) .

V TAKOVÉM PŘÍPADĚ (POKUD BYCH MUSEL NADÁLE PRACOVAT) BYCH MUSEL KOUPIT JINÝ ZDRAVOTNICKÝ PROGRAM A OPROTI SVÉMU STÁVAJÍCÍMU PROGRAMU PRO MNE V OVLÁDÁNÍ HORŠÍ V RYCHLOSTI A OBSLUZE. PAK SE S NÍM NAUČIT DĚLAT DOSTATEČNĚ RYCHLE A EFEKTIVNĚ NENÍ UŽ V MÉM VĚKU (TO MI MOŽNÁ BUDE 67 LET) A DÁLE PŘI POČTU NEJEN REGISTROVANÝCH PACIENTŮ A FIREM MYSLITELNÉ. PROTO BUDEME MUSET TYTO DVA ROKY (POKUD VŮBEC BUDEME VŠICHNI ŽÍT DÍKY MOŽNÉ ATOMOVÉ VÁLCE A NÁSLEDNÉ ATOMOVÉ ZIMĚ) SNIŽOVAT A OMEZOVAT SLUŽBY HLAVNĚ PRO FIRMY, KTERÝCH SE BUDU POSTUPNĚ MUSET ZBAVOVAT. TOTO MNE VELICE MRZÍ, RADĚJI BYCH SE ZBAVIL RŮZNÝCH NEMAKAČENKŮ, IGNORANTŮ, IDIOTŮ A PRUDIČŮ, COŽ JE VELMI OBTÍŽNÉ A NAVÍC JE TU TA „VÁLKA“ V EVROPĚ. VLASTĚ SPECIÁLNÍ OPERACE…

TO PLATÍ – NEREGISTUJEME! We do not register. Ми не реєструємось. Mы не регистрируемся!