Archiv pro měsíc: Listopad 2016

Co se to děje? Kde je ten DEBIL?

EET- to je jako EE na T, tedy vykašleme se na nějaké Trampoty. Jako EU= Eště Uvidíte! A tohle obhajuje strana, které jsem dal svou duši. Ano, je hezké, aby se platily daně plošně a aby je platil každý, kdo vydělává, jenže je tu problém: Proč jsem třeba já musel zaplatit ze zdaněných peněz daň za koupi chaty postavené ze zdaněných peněz z materiálu zatíženému daněmi jako je DPH  a taky že to dotyčný koupil vše (cihly, cement, písek, atd) z takto zdaněných peněz? Nejsem ekonom (tedy docela slušný parchant),  který se schovává za leštěné prdy ala vědu studující v Praze- inu kde jinde se dělají problémy nám všem!  – , ale myslící blb ala Švejk, na jehož autora Jaroslava Haška jsem hrdý.  A jako takový zde cítím ten největší problém: TO OBROVSKÉ OKRÁDÁNÍ JIŽ TÉMĚŘ FAŠISTICKÉHO STÁTU  nás všech, co ještě držíme moč, stolici a myšlenku a díky tomu vyděláváme samozřejmě na daně shodou okolností jsme zdejší, žádní přistěhovalci a jiná netáhla)! Vy ostatní, co děláte prd myslíce si ke všemu čemu máte ten váš NÁROK, co pracujícím povíte?  Který z nás to ještě vydrží?

Děti skončí v naprosto nevyhovující střední či vysoké škole, ale díky hovnu, co se tam naučili, jsou na ÚŘADU PRÁCE.  Ten ale buzeruje díky fašistickému státu naše pracující ( a kolik jich je) dalšími buzeračními daněmi a zvyšuje odchod do důchodu k 65 letem věku!!! Proč dáváme takovýmto politikům své hlasy? Jde o každého z nás!!! Ten, kdo není Burešův poskok či  závistivá  chudinka, co ten hnus volila,  má smůlu. Burešova největší firma pohlcující dotace (nejhorší slovo, ani Stalin mi tak nevadí, neb mi neublížil)- se líbí voličům??? Co to JE za kterény??? Nedivím se, a miluji tu volbu, že pan Trump je doufám definitivním vítězem voleb prezidenta USA.  Cítím tímto potřebu opakovaně vyjádřit podporu panu prezidentovu Zemanovi, kterému jsem dal bohužel hlas až v druhém kole pře první volbě prezidenta občany. Musel jsem díky stranické disciplíně volit v prvním kole toho poskoka z USA pana PomocnéPivo.   Snad je po něm teď už schluss! Tak si musím sám udělat pořádek v preferencích. Podělali jsme si volby v krajích.  Taky díky nepřehledným názorům (byly-li jaké) od noshledů agenta Bureše, které stáhly našeho klasického voliče na jeho stranu.

Asi tak: kdyby za ním  šla ta debilní část voličů ČSSD, slyšící na laciné stupidní kecy prakticky každé partaje/ hnutí, tak toho nelituji- ČSSD by měla mít voličskou  základnu mezi malými a střednímu podnikateli a jejich zaměstnanci.

Taky jsem mockrát zamyslel, proč ve volbách málem propadl. Mnoho mi řeklo: volíme tebe/Vás, ne partaj. Na dotaz, proč? odpověď: ty blbci v Praze (myšlena často vláda jako celek) vše do….plň si sám. Víc jsem z nic nedostal.

Nechodil jsem po mítincích, protože svou práci chápu jinak než vyřvávat halelujá:  ale i to je špatně. Mne znají zde, kde pracuje. Mohou mne milovat/ nenávidět, ale ví se o mně.  Ale v kraji o mě vědí lidé prd, takže i já jsem svým laxním přístupem přispěl k tomu, že nejsme lídry ve volbách do krajského zastupitelstva.  Dobře, jsem o hlad druzí.  Díky vyjednávání jsme v kraji lídři. Jak nám to vydrží do voleb do poslanecké sněmovny?

Pokud nás, ČSSD  a mne  nechcete zatratit, volte poučenou stranu- tomu sám chci věřit, bude to řešeno na našem sjezdu. Volte stranu, která se snaží postarat a doufám!!- hlavně neokrást. Nenaslouchejte A.B. agentu Burešovi- následují ho hlavně ti, co dokázali vždy a všude jen závidět úspěch.

Já Vám slíbím teď naprosté prd:  ale budu pracovat na tom, aby to nebylo nadarmo, což často slibují ti ostatní…

 

Toto nám napsal člověk, kterého si velmi vážím, který pro náš okres i kraj udělal maximum, které mne vrátil zpět do politiky, která  má pomáhat všem:  Mgr. Radko Martínek:

Kdy může ČSSD mít úspěch aneb jak se vrátit k lepším časům
Na okresní konferenci ve Svitavách chtěl Václav Kroutil vědět, co pomůže ČSSD k úspěchu.
Musíme být lepší než ostatní, ne slovy, ale činy.
1. Na všech úrovních nás musí reprezentovat lidé s veřejným kreditem.
2. Funkce stranická, natož pak veřejná nesmí být kořistí, zdrojem pro osobní prospěch všeho druhu.
3. Musíme jasně a srozumitelně vysvětlovat co děláme a proč.
4. Musíme hájit potřeby lidí, kteří nás volí. Jejich skutečné potřeby a ne to,
co se jim snažíme vnutit.
5. Při sestavování kandidátek musí platit bod 1, zároveň se musíme otevřít nestraníkům názorově blízkým s vysokým veřejným kreditem.
Je to utopie? = Pak nám není pomoci.
Myslím si, že by to tak mělo být? = Pak začnu od sebe.

 

A já musím i s Vaší pomocí hledat tu cestu k vrcholu

Jsem v práci tak často, že Vás mohu poprosit: choďte a dejte mi kdykoliv za uši, nebojte se mi sdělit Váš názor a nepřestávejte se se mnou hádat.  Jinak nic nového nemusím vidět, slyšet…

Výzva, se kterou rozum souhlasí.

Vím, že je to marné, protože to naše politiky nezajímá, jsou příliš zavázáni
Unii, takže musí držet hubu, ale budou volby a tam máme možnost něco vyjádřit tím, koho a proč budeme volit. Už v krajských volbách by to měli dostat jasně
řečeno – Vy už ne.

Ing. Karel Vejmola
Kostelecká 11
Prostějov
796 01
602361155

JESTLI SE CÍTÍŠ JAKO ČECH V NAŠÍ REPUBLICE A NELÍBÍ SE TI KONÁNÍ  VLÁDY,
NEBUĎ NETEČNÝ A PŘEPOŠLI TO DALŠÍM PŘÁTELŮM    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milí Češi, Moraváci a Slováci,

Nevládní organizace v ČR berou celkem za jeden rok přes půl miliardy dotací  na přistěhovalce a lidi v tísni!!! Na co je používají, když tu údajně skoro  žádní nejsou ? Proč to není pro opuštěné děti v Klokáncích či invalidy ???
Dováží si v rámci humanitární pomoci s velkou slávou cizí muslimské rodiny na operace do IKEMU, ale  pro naše děti peníze nejsou!!!
Budeme s tím už konečně něco dělat a při příštích volbách se podle toho
zařídíme?  
Kolik peněz z naší práce stojí „romská rodina“ a co teprve bude stát daleko  početnější „muslimská rodina“ pokud si je sem necháme nalézt a množit se  jak králíci“?

MUSLIMOVÉ a ROMOVÉ budou mít vše zadarmo: bydlení, léčení i školství a sociální dávky budou mít 2x takové, než důchodci a lidi co přišli o práci,
kteří celý život pracovali pro vlast, budovali ji a odváděli daně!!!
Kdo dal  vládě právo rozhodnout se bez našeho souhlasu, že z našich daní budeme živit cigáňata a nespočet muslimů a můj soused bude nucen shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna?

Cítím obrovský vztek a beznaděj. Cítím se obětí „bílého rasismu a
diskriminace ve vlastní zemi“ !!!
Udělali z nás otroky, naši milí politici!!! Proč jsme vlastně tenkrát dělali
revoluci, když  je  všechno mnohem  horší, než za minulého režimu?

Budeme se bát ozvat se, aby nám ještě nebylo vyčteno nějakou přiblblou
ochránkyní práv, že je živíme špatně ??? Ať si je vezme na měsíc domů a pak něco říká do médií.

Saudská Arábie si nevzala jediného imigranta – bratra ve víře se stejným
jazykem i zvyky!!! Proč za nabízených 800 miliard Eur, která chtějí věnovat
na výstavbu mešit v Evropě pro ně nepostaví domy a podniky, aby měli
práci??? Chtějí nás prostě zlikvidovat, naše svobody, kulturu, zvyky a
zabrat naše ženy, děti i výsledky tisíce let práce našich předků! NEDOVOLME  TO!!!

Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany –  dnes chrání armádu kobylek  a nezákonný vpád do naší země  bez dokladů!!!!!!
Proč musí naše ženy žít bez ochrany a třást se strachy, kdy si je vyhlídne
nějaký nadržený imigrant  a znásilní je, či  použije ke svému chtíči její
malou dcerku a  policie   to zařadí  do kolonky „neobjasněné zločiny“!
Toto už se běžně děje v Německu, Francii, Anglii, Švédsku, prostě všude
tam, kde je vítali s otevřenou náručí a už jsou rozlezlí a dokazují, že jsou
pány území, která zabrali!!! V Anglii říkají znásilněným holčičkám „EASY MEAT“ – snadné maso!!! Co když to příště budou Vaše dcery a vnučky ??

Podle statistických údajů ve Švédsku za rok 2014 bylo znásilněno a rituálně nožem podříznuto 6.900 žen a dětí!!! Jinde to není lepší! A tohle je stále málo na to, abyste se začali bát a konečně řekli NE Evropské unii a pomatené Merkelové ???

Dr. Hnízdil kdysi napsal, že vláda tím, že stresuje svůj národ
nekompetentním rozhodováním, podporováním korupce, zlodějin a vytvářením nejisté budoucnosti, je přímo odpovědná za kvalitu zdraví národa! Musím s ním souhlasit jen napůl. Vláda je totiž nyní přímo odpovědná nejen za naše zdraví, ale přijímáním kvót a befelů z unie dnes ohrožuje i naše životy ! A na to jsme jí nedali mandát ve volbách !!!

Pokud si pamatuji, žádná z volených stran neměla ve svém programu z nás islamizací naší země nadělat otroky!!!
Podporuji veškeré aktivity Okamury, směřující proti imigrantům,  proti
multikulti fantasmagorii EU, likvidující naši civilizaci.
Musíme bojovat o svá práva a svobody všichni,  nikdo nás  neochrání!!! 
Souhlasím s prezidentem- ISLÁM není slučitelný s jakoukoli demokracií a oni nebudou ctít naše zákony! Je to TROJSKÝ KŮŇ V EVROPĚ!!!
Čím víc nás bude nesouhlasit, tím více se budou nuceni i politici zamýšlet nad svou i naší existencí.

V jednotě je síla .!!! Tohle je nájezd na Evropu a my  jsme již ve válce!!!
Je trochu jiného charakteru, zatím nemají zbraně. Zatím, ale přesto je to 
nezákonné dobývání našeho území!!! Právo bránit se násilí je v Listině
lidských práv a svobod. Kdo by se chtěl nechat dobrovolně podřezat a okrást, je blázen a ne humanista. My jsme je sem nezvali, ani je tady nechceme!!!
Sledujte nezávislé zdroje, abyste byli v obraze: Cesty k sobě (Petr Chobot), Parlamentní listy, Nezávislý vysílač (J.Chvátal) a podobně.
Skvělá je i kniha Benjamina Kurase Jak zabít civilizaci. Tam se dozvíte
souvislosti z historie islámu a politických rošád světových vlád od USA po IS , z kterých mrazí!
Musíme být i přes embargo v médiích informovaní, aby nám nevěšeli bulíky na nos!

NECHCEME BÝT DISKRIMINOVANÍ VE VLASTNÍ ZEMI A ZE SVÉ PRÁCE ŽIVIT DARMOŽROUTY ODKUDKOLI!!!
CHCEME BEZPEČNOU BUDOUCNOST A SVOBODY PRO NAŠE DĚTI!!!
A POKUD ZA NÁS A ZA  NAŠE PRÁVA  NECHTĚJÍ BOJOVAT A BRÁT OHLEDY NA
NAŠE POŽADAVKY NAŠI POLITICI, PAK MUSÍ BÝT ODVOLÁNI, NEBOTˇ JSOU NÁM NA NIC!!!

Měli bychom  opevňovat ploty hranice  společně s V4, v jednotě je síla, aby nám sem nezákonně nelezli a zůstali u milující Merkel a tatíka Hollanda. Ať si je tam vychutnají; a poznají jejich zrůdnost !!!  Jen mám strach, až se jim tam rozlezou, že nás zachvátí vlna utíkajících Němců nebo Rakušanů!

Přátelé, neživte v sobě jen nenávist, ta by oslabovala vaši sílu bojovat za
naše svobody a práva pro naše děti a budoucnost  vlasti. Posilujte odhodlanost nedat se a odpor vůči příkazům z unie a nekompromisnost vůči jejich  požadavkům!!!

Souhlasím na 100%! Kde to kurva žijeme?

Jak se to se Sýrií v posledních 4. letech

A už to vyplouvá na povrch!!!!
Moskva se svými „náhlými“ dodávkami zbraní Asadovi sama vrátila do „vysoké hry“a neumožnila ISILu prorazit k moři. Čím víc informací přichází o situaci v Sýrii, tím jasnější je, proč jsou USA tak podrážděny ruskými akcemi.
USA vypěstovaly v Sýrii oddíly „opozice“, které napumpovaly penězi a zbraněmi. V průběhu 4 let občanské války v Sýrii se Asadova armáda značně vyčerpala, ale nevzdala se. A tak byla v USA připravena na letošní podzim nová generální ofenzíva syrské „opozice“. Blitzkrieg na Damašek měli podpořit i teroristé ISILu (teroristické skupiny v Rusku zakázané). Až doposud Američané líně dloubali “ do oblastí potenciální dislokace“ ISIL ze vzduchu. Ale dařilo se to špatně.Vojenský poradce Obamy byl nucen přiznat, že “ účinnost leteckých úderů na ISIL směřuje k nule.“ Ale raketové útoky bylo možné náhle (nebo „omylem“) přenést na města pod kontrolou Asada. USA již začaly dávat dohromady koalici evropských zemí k poslednímu útoku na Sýrii, a dokonce k možnému definitivnímu zničení Damašku pěchotou NATO. Ale Evropa zdvořile odmítla. A tehdy se objevil plán Washingtonu, podle něhož bude chtít chamtivá Evropa sama skoncovat se Sýrii a Asadem.
Bylo rozhodnuto zaplavit Evropskou unii záplavou uprchlíků.
Dobročinné nadace USA začaly financovat přechod migrantů z Blízkého východu do Evropy.
Turecko, věrný spojenec USA v NATO a v boji proti Asadovi, náhle otevřelo své příhraniční kordony pro uprchlíky, kteří se hrnou přes jeho území. Koordinovat tok lidí z Turecka do Německa začali na Twitteru aktivisté za lidská práva z USA a Británie. To vše se stalo a děje za výbuchů raket USA, které stále častěji padají nikoliv na vojska ISIL. A také prohlášení amerického ministerstva zahraničí a evropských politiků, že na této humanitární katastrofě nese vinu Asad, s nímž je čas skoncovat. Mohlo by se zdát, že půda je připravena. Zvláštní operace by mohla začít z týdne na týden.
A najednou – bác! Na letiště v Sýrii začaly přistávat desítky ruských vojenských dopravních letadel s bojovou technikou, moukou a léky. A po moři začaly připlouvat lodě pod ruskou vlajkou se stejným nákladem. Bylo to pro Washington neočekávané jako blesk z čistého nebe. Analytici CIA a Pentagonu soudili, že Rusko, zabývající se sankcemi a podporou Donbasu, nemá nyní čas ani pomyšlení na Sýrii. Vzhledem k tomu byl také vybrán okamžik pro útok na Asada Ale ne: americká rozvědka neměla ani čas se vzpamatovat a Rusové rychle, ve „stachanovském“ tempu, začali opevňovat místa své dislokace v Sýrii. V Tartous (na místě, již dlouho obydleném technickou obsluhou ruského námořnictva) se usadilo vojenské námořnictvo. Na letišti v Latakia zase specialisté letectva a protivzdušné obrany. Rusové začali školit své syrské protějšky na souši, na moři i ve vzduchu. V podstatě dnes můžeme hovořit o kombinovaném námořním a leteckém vojenském předmostí Ruska na pobřeží Sýrie.
To se už nevymaže na taktické mapě americkou gumou. Syrské strategické objekty jsou pokryty protiletadlovými raketovými systémy protivzdušné obrany (nejlepšími na světě) S- 300 a“Pancíř“. V sestavě syrského letectva se objevily modernizované stíhačky MiG- 29 a MiG-31, v jejichž kabinách sedí v Rusku vyškolení syrští piloti. A co je nejdůležitější – toto rusko-syrské předmostí neumožní ISILu prorazit k moři. Po získání přístavů by ISIL získal druhý dech. Islámští teroristé by začali po moři obchodovat s pašovanou ropou výměnou za zbraně. USA ze svého pohledu „hlídaly“ toto pobřeží pro syrskou „opozici“. Ale pobřeží je obsazeno.
Asadova armáda začala svírat ISIL na všech frontách. Rusko se nepodařilo odstranit z „vysoké syrské hry.“ Moskva udělala silný tah, který znovu postavil USA do nevýhodné pozice. Bránit Rusům podporovat syrskou armádu v boji proti ISIL by znamenalo postavit se otevřeně na stranu teroristů. Útok amerických F-16 na ruské MiGy nebo bombardování letiště v Latakia by bylo ještě horší. Neboť toto je už válka. Ale ne syrsko-americká, mohla by to již být americko-ruská válka. To Washington docela jistě nepotřebuje. Žádná hlava Asada nestojí za konflikt jaderných mocností. Proto USA a Evropě zůstává jediná možnost – smířit se s přítomností Ruska v Sýrii a spolu s ním bojovat jednotnou frontou proti ISIL.
Pro Českou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová Válka v Sýrii trvá již 4 roky a najednou se všichni zvedli a šli do Evropy, to je divné, že? Merkelová, která tyto imigranty ve své zemi vítá, byla odposlouchávána Americkou výzvědnou službou a tak zřejmě na ni mají nějaký trumf a drží jí tím pěkně v šachu… Je potřeba být s pravdou obeznámený, aby člověk měl představu, proč se toto vše děje… Proto se s vámi o tyto informace dělím.
PŘEPOSÍLEJTE, V ČT SE TO SVINSTVO CO SE DĚJE NEDOZVÍTE!!!!

Howgh!

Pokloňte se lidem
V koncentračních táborech a v druhé světové válce zahynuli tisíce skutečných hrdinů, po kterých dnes neštěkne ani pes, tito lidé nedostali žádné ocenění a většina z nich nemá ani náhrobní kámen, kam by jim příbuzní položili kytičku. V dnešních dnech celá ČR řeší nějakého Bradyho. Vládní činitelé pronášejí projevy, udělují ocenění a hluboce se klaní. Pokud se chcete mermomocí někomu klanět, tak si ráno přivstaňte, běžte na autobusové a vlakové nádraží a tam se klaňte všem, kteří jedou do práce. Klaňte se všem kteří pracují a podnikají, klaňte se všem, kteří vám každý měsíc posílají přemrštěné daně, aby jste mohli mlaskat. Běžte vy hrdinové do domova důchodců a tam se klaňte těm, kteří budovali tuto zem a dnes žijí na okraji společnosti. Měli by jste být režiséry našich spokojených životů, ale pod vašim vedením se v ČR točí film na který by nikdo nešel, ale všichni v něm hrajeme.

Michal Kadlub

 

Dopis kardinálu Vlkovi

Byzantský katolický patriarchát kontaktní email: byzcathpatriarchate@gmail.com http://vkpatriarhat.org.ua/cz

Otevřený dopis kard. Vlkovi a jeho bajky o „strýčkovi z Kanady“

Vážený konseminaristo Miloslave, v 60. letech jsme spolu studovali v semináři v Litoměřicích. Po pádu komunismu byl pravověrný kard. Tomášek zmanipulován a navrhl za svého nástupce ambiciózního kryptoheretika T. Halíka. V poslední chvíli zasáhl děkan fakulty Prof. Wolf, který podal do Vatikánu vážné argumenty proti Halíkovi, a tím vlastně uvolnil místo pro Tebe. Ty ses děkanu Wolfovi odměnil vyhazovem, kdežto heretika T. Halíka jsi ustanovil tzv. prezidentem pro univerzitní mládež. Když hlásal hereze, netrestal jsi ho. Mnozí upřímní katoličtí studenti vlivem Halíka odpadli a stali se stoupenci buddhismu. Někteří přišli o normální, reálné myšlení a začali o sobě tvrdit, jako Halík, že jsou zároveň tím a oním, katolíci a buddhisté, muži a ženy zároveň. Tys převzal Halíkovo klišé a veřejně o sobě tvrdíš, že jsi zároveň katolíkem i ctitelem Alláha, kterého jsi vyhlásil za svého boha. Když jsem na Ukrajině přijal biskupské svěcení, mojí povinností se stalo chránit pravověrné učení církve před současnými herezemi. Proto spolu s několika biskupy jsme byli povinni zveřejnit Boží anathemu na kněze T. Halíka, ale zároveň i na Tebe. Ty neseš zodpovědnost za jeho heretickou činnost. Anathema byla zveřejněna 29. 6. 2008 a byla vyvěšena i na dveřích katedrály sv. Víta. Ty jsi svou povinnost pastýře, který má bránit církev před herezemi, neplnil a neplníš, ale konáš pravý opak. Otvíráš dveře herezím a amorálnosti. Dnes podvádíš veřejnost svým pokryteckým myšlením, které ubíjí podstatu pravdy. Zapojil ses do programovaného mediálního řevu o Hermanově strýčkovi z Kanady. Pro rozumně uvažujícího a čestného člověka by bylo hanbou se na tom podílet. Tímto ve skutečnosti otvíráš dveře satanské globalizaci a autogenocidě církve i národa. Tento program vědomě prosazují nejvyšší nadnárodní elity. Mnozí lidé jsou klamáni pozitivními pojmy a dostávají se na širokou cestu, vedoucí do záhuby. Na tom máš vinu i Ty! V minulosti jsi nespravedlivě odsuzoval prezidenta Václava Klause, který zamítl tzv. registrovaná partnerství a zamítl juvenilní zákon o tzv. sociálně právní ochraně dětí. Jemu patří čest a rovněž patří čest i současnému prezidentu, který se postavil a stojí proti islamizaci českého národa, prosazuje jeho ekonomické dobro a nepanáčkuje před dalajlámou, který je médiem světových elit, a ani před těmito elitami nepanáčkuje jako Ty. Dodnes ses skrýval za zbožnými frázemi, ale dozrál moment, kdy sis strhl masku a stojíš před národem jako diversant, který podráží nohy prezidentovi v zájmech Ameriky. Mediální bajka o strýčkovi z Kanady je trapný důvod k státnímu puči, který sledují tyto elity, s nimiž Ty tvoříš jednotu a jim sloužíš. Ty nesloužíš Bohu, ale sloužíš ďáblu, to je vidět po ovoci Tvé jidášské činnosti. Toto je snad jediná výhoda vyhrocené situace v Česku, že se konečně ukázalo, kdo je kdo. Sleduješ svržení prezidenta, kterého zákonně nadpoloviční většina Čechů zvolila. Sloužíš západním globalizátorům, a oni svou špinavou práci konají skrze Tebe. Nainscenovaný program s dalajlámou, Hermanem a Halíkem je zároveň i Tvým programem, jaks to sám přiznal. Ve svém dopise hrubě urážíš prezidenta a zneužíváš církevní autoritu podobně, jako to učinil heretický kardinál Huzar na Ukrajině, bez něhož by majdán a státní puč a bratrovražedná válka na východě nebyla. Komu vlastně sloužíš? Bohu, anebo satanu? Rozhodně nesloužíš Bohu! Svědectvím toho je Tvé zkázonosné ovoce. Ptám se: Napsal jsi někdy dopis či pastýřský list jako protest proti gay pride anebo proti juvenilní justici? Když byl boj o ukradené děti v Norsku, za které se prezident Zeman zasadil, ty jsi zbaběle a cynicky mlčel. Když prezident bojuje proti islamizaci, což je vlastně záchrana křesťanství a identity národa před rakovinou multi-kulti, co děláš Ty? Pravý opak! Vrážíš církvi i národu nůž do zad. Proč ve skutečnosti potřebujete odstranit prezidenta Zemana? Protože on je překážkou islamizace a satanizace Česka, která je vaším cílem. Jak obstojíš před Božím soudem? Jaké je Tvé myšlení? Jakého ducha máš? Ducha pravdy, anebo ducha lži a manipulace? Máš stejného ducha, jakého má satanská elita, která připravuje genocidu křesťanství i lidstva. Brzy, možná velmi brzy, budeme oba stát před Božím soudem. Možná se směješ z těchto slov i z anathemy, která na Tebe byla zveřejněna, ale bojím se, že tam se smát nebudeš. Já Ti nepřeji peklo, do kterého se tlačíš jako slepec a taháš za sebou celé zástupy. Pokrytecky při tom s Tebou mantrují fráze o lásce a jednotě. Ale s kým? O lásce k hříchu a jednotě s duchem lži. Pamatuj, že Boží milosrdenství je velké, ale jenom pro ty, kdo konají pravdivé pokání. Ty toto pokání tvrdohlavě odmítáš a dáváš pohoršení prostým lidem. Veřejně se omluv prezidentu Zemanovi za všechnu špínu, kterou jsi ho poškodil, ale především jsi tím poškodil českému národu, který on statečně brání. Kéž je Tvá omluva prezidentovi prvním gestem Tvého pravdivého a veřejného pokání!

Konseminarista patriarcha Eliáš 25. 10. 2016

Kopie: Členům české vlády, politickým stranám Církevním představitelům v ČR Kulturním pracovníkům Masmédiím

Médyja lžou a lhát nepřestanou, kam se hrabe Rudé právo!

Jsou jak zvěř, ale media o nich lžou a lhát nepřestanou

Nebohý utonulý syrský chlapec, či zubožený otec, kterému novinářka podrazila nohu, nebo děti a jejich matky, trpící před plotem v Maďarsku. To na nás chrlí media, ale lžou, lžou a lžou. Marně.

Pamatujete na (sestříhaný) rozhovor s ukrajinským vojákem, líčícím běsnění separatistů? Nakonec se ukázalo původní video – šlo o povstalce, líčícího běsnění ukrajinckých vojáků na civilním obyvatelstvu. Dnes ale Ukrajina není „in“, dnes „frčí“ rudé trencle na Hradě a srdceryvné příběhy o uprchlících. Co na tom, že jde o lži? Mezi uprchlíky je jen 20% Syřanů a z nich většina utíká z relativně klidných oblastí. Jde o ekonomické migranty. Že by prchal někdo ve značkových džínách s posledním modelem iphone a třemi čtyřmi tisíci dolarů z válkou zmítané oblasti je sci-fi. Tělíčko nebohého syrského chlapce bylo před vyfotografováním pečlivě naaranžováno, aby nastartovalo lavinu soucitu a otevřelo nám náruče. Co na tom, že chlapce, jeho bratra a jejich matku utopil jejich vlastní otec, navíc převaděč, který neutíkal ze Syrie, ale z Turecka za lepším? Z nebohého otce, který spadl na svého syna, když mu novinářka podrazila nohu, se po pár dnech vyklubal terorista.

Pravda časem vždy vyplave na povrch. Merkelová otevřela náruč Syřanům, ale do Evropy nahnala ekonomické migranty. Naprostá většina migrantů totiž přichází z jiných zemí –  Afganistánu, Albánie, Pákistánu, Bangladéše, Kosova a řady Afrických zemí. Zamlčují se fakta a vyrábějí se srdceryvné příběhy. O tom, co se děje ve skutečnosti, se nepíše. Nepíše se o tom, že migranti házejí na personál německých nemocnic vlastní výkaly, nebo chrstají na sestry vlastní moč, či napadají personál noži. Nepíše se o těch, co vyrvali v Itálii starou ženu za vlasy z jejího auta, aby se jím dostali do Německa. Nepíše se o 1 400 znásilněných dětech Pákistánci v anglickém městě Rotherham v letech 1997 až 2013. Nepíše se o tom, že Švédský soud odsoudil sedm afghánských uprchlíků za znásilnění. Jeden z nich vylákal do uprchlického tábora 29 – letou pečovatelku, matku dvou dětí, kde ji spolu s dalšími pachateli sedm hodin znásilňovali.Brutalitu sledoval dav uprchlíků, kteří násilníky ještě povzbuzovali výkřiky a tleskáním a ženu označoval za děvku. Dnes je tato žena upoutána na invalidní vozík a je mentálně postižená.

Nepíše se o tom, jak některé městské čtvrti ve Francii, Německu i Švédsku zcela ovládli migranti a jejich drogová mafie natolik, že se do těchto čtvrtí neodváží starousedlíci, ale bojí se do nich vstoupit i policisté.Nepíše se o migrantech, kteří v Německu demonstrují s černými vlajkami takzvaného islámského státu nad hlavami.

Nepíše se o tom, co se děje v Německu. O tom, co napsal Heinz Buschkowsky, starosta berlínské čtvrti Neukölln, kde tvoří přistěhovalci 41 % populace. Cituji: „Je podle nich zcela normální, že si chodí pro peníze na úřad, aby si následně mohli zakoupit jídlo, pití, nájem, energie a oblečení. Zkrátka a dobře, jsou to podvodníci, kteří sociální systém zneužívají. Dalším pozoruhodným příkladem, jak se naše společnost rychle a pokorně podřizuje jiným, je vyhláška v jednom berlínském detenčním centru pro mladistvé. Jelikož 70 % z jeho klientů jsou imigranti, nebudou nadále dostávat vepřové maso. Z náboženských důvodů tedy přímo v Berlíně zakázali vepřové maso. ….. Rád bych v tomto bodě pohovořil o každodenní bezmocnosti, když vidíte, jak do supermarketu vejde nějaký člověk, vezme si z regálu zboží, projde kolem pokladny bez placení a dá pokladní jasně najevo, co se jí stane, když zavolá policii. To samé na ulici; když po ní prochází skupina pěti těchto individuí po chodníku, ostatní jim musí jít z cesty. Když čekáte na zelenou, je nutné se dívat přímo před sebe. Když se totiž náhodou na někoho z nich podíváte, riskujete, že k vám přistoupí a zeptá se: „Hele, máš nějaký problém? Pokud jo, tak ho můžeme hned teď vyřešit!“ píše Buschkowsky.

Zneužívání a zastrašování nejsou podle Buschkowského ušetřeny ani malé děti. „Místní přistěhovalecká mládež od malých dětí vybírá vstupné, pokud si chtějí hrát na prolézačkách v parku. Mladé dívky jsou otevřeně dotazovány, jestli chtějí podstoupit proces oplodnění. Řidič autobusu, který po nich požaduje lístek, se obvykle se zlou potáže. Na hlavu mu prostě vylejou coca-colu. V lepším případě. Policejní hlídky jsou naprosto bezmocné. Terčem ataku ze strany přistěhovalců se může stát kdokoli. Zezadu do vašeho automobilu vrazí vůz přistěhovalce. Okamžitě poté se na místě objeví celá řada tzv. svědků, kteří celou situaci perfektně viděli a budou vypovídat proti vám. Viníkem tedy najednou nebude řidič, jenž do vás kvůli své neopatrné jízdě zezadu narazil, ale vy. Přistěhovalci tvrdě vládnou a tyranizují německé děti, dospělé i důchodce. Učí své potomky, aby proti nám bojovali“….uvádí ve své knize starosta.(Zdroj: parlamentnilisty.cz)

Lžou, lžou, lžou. Na titulkách medií se poutají štvavé články proti Zemanovi, ale popsání faktů se na titulce nepoutá. Evropa zachraňuje migranty z moře, poskytuje jim autobusy a vlaky. Dává jim vodu, peníze, jídlo a ubytování. Takto se ti „nebozí váleční uprchlíci odvděčují“. Vagony plné nejen odpadků, ale výkalů.

Merkelová si naivně myslela, že si do Německa zve levnou pracovní sílu, aby ještě více zlepšila německý ekonomický zázrak. Evropa se ale začala plnit lidmi, kteří nikdy pracovat nebudou. Lidmi, kteří když dostanou jen 2 000 EUR na měsíc řvou, že nás vyhubí. Lidmi, kteří znásilňují naše ženy a děti. Kancléřka by za tuto kolonizaci Evropy měla být hnána k odpovědnosti. Pokud stávající sluníčkářské vítání migrantů okamžitě neukončíme a nepošleme migranty zpět, za chvíli se ty vlaky při zpáteční cestě budou plnit námi. Jenže nebude kam uprchnout. „Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem“ nefunguje. Blíží se doba, kdy se budeme nuceni bránit se zbraní v ruce. To už ale bude pozdě. Již dnes je pozdě……

Štítky článku:

Štěpáne, Štěpáne, cos to přines ve džbáně!

„BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI“ prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze.

Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.

 

Kde je dnes ČKD a tisíce dalších fabrik co byly záměrně zlikvidovány? 

Jak skončili ti, co ho vypískali? Jako nezaměstnaní? Jako bezdomovci? Jako živořící důchodci? 

Ano, jsme otroci ve vlastní zemi, jen si to někteří nechtějí přiznat. 

Kde je dnes Československo, co nemělo žádné dluhy? 

Kde je dnes vyspělý průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství, bydlení, práce a důstojný život pro každého, …..?

Máme rozkradenou, zdevastovanou, vytunelovanou a totálně zadluženou kolonii Česko. 

Dluhy nezaplatí ani 10 dalších generací. 

Máme milion exekucí ročně, 600 tisíc registrovaných nezaměstnaných, další statisíce neregistrovaných nezaměstnaných, 500 tisíc předčasných důchodců, 100 tisíc patologických hráčů na automatech, 4 miliony lidí žijících v chudobě, máme každý den 5 sebevražd ze zoufalství, neboť lidé už dávno pochopili, že dobře už bylo. 

Máme tak „kvalitní“ život, že jsme první na světě ve spotřebě antidepresiv a prášků na spaní. 

Devastace společnosti pokračuje vysokým tempem.

Teď už zbývá našim otrokářům a vlastizrádcům dílo zkázy dokončit tím, že sem pozvali imigranty. Ti mají za úkol zničit Českou republiku, český národ i celou Evropu, přesně podle plánu. 

Vlastizrádci, zloději a tuneláři potřebují zamést stopy po zvěrstvech, co tady za posledních 26 let napáchali, neboť ani za 100 let to nikdo nedá do pořádku. Proto pomocí imigrantů zlikvidují kolonii Česko i celý český národ. 

Podle nezávislých odborníků, byl rozkradením, devastací, tunelováním a nezákonným vyvedením majetku do zahraničí, každý občan ČR okraden o minimálně 5 milionů korun. Přece nebudou polistopadoví zloději vracet rozkradený státní majetek, to raději zlikvidují zdevastovanou kolonii Česko i český národ. 

Už víc jak 26 let posloucháme lži o demokracii a svobodě. 

Ani jednoho jsme se nedočkali. 

Jen se po volbách vymění loutky, ale zlodějská totalita pokračuje dál. 

V Ústavě České republiky jeden z klíčových zákonů říká: „Veškerá státní moc patří lidu této země“.

Toto nikdy neplatilo, není dodržováno, ale v této zlodějské totalitě se to nesmí říkat. 

Někdo si snad myslí, že „lid co má veškerou státní moc“ by takovým způsobem likvidoval sám sebe a stát ve kterém žije?

 jedinou pozitivní věc proti období před estebáckým pučem v roce 1989 jsem po dlouhém hledání přeci jen našel. 

Už nestojíme fronty na“ banány.“

 

 

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví, na konci má být Babiš prezidentem a dostavba Temelína.

Víme první!  Z domova Lis 5, 2014

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví, na konci má být Babiš prezidentem a dostavba Temelína. Víme první! Nikdy se s tím nesmířili. Nikdy nespolkli a nestrávili lidovou volbu, vůli lidu danou výsledkem prezidentské volby. Nikdy se nesmířili se silnou personou v roli prezidenta, který hájí výhradně průmyslové a ekonomické zájmy naší země nad zájmy jiných států. A udělají všechno proto, aby nám tuto volbu již příště nedali a udělají to tak, abychom je o to sami požádali, aby nám tuto volbu odebrali. Zeman překročil rubikon a jeho čas nyní už odměřují jiní. Je před námi odvolání prezidenta, změna ústavy a zrušení přímé volby. K čemu došlo, o tom si povíme v tomto článku. [FOTO] Miloš Zeman jako první, přímo lidem volený, prezident Miloš Zeman neměl být zvolen prezidentem, neboť to nebylo v plánu. Dokonalými kandidáty měli být pro-američtí koně, Karel Schwarzenberg a Jan Švejnar. Mezi nimi se měl odehrát syntaktický americký model boje, kdy bez ohledu na to, kdo by vyhrál, každý by razil stejnou a předem nalinkovanou politiku podle zadání a notiček z americké ambasády. Taková hra na volbu, jakou mají američtí mazlíčci rádi. Dodnes totiž tomu obyčejní Američané věří, že když máte na výběr ze dvou katů, že máte možnost lepší volby a nepřijít o hlavu. Málokdo prohlédne za oponu a připustí si myšlenku, že nejde o volbu lepší alternativy, ale o volbu té samé alternativy, avšak v jiném ustrojení. Zvolte si, do jakého košíku sáhnete, s kobrou nebo mambou? Máte možnost volby, tak do toho! Republikáni nebo demokrati? Socialisté nebo konzervativci? Levá nebo pravá hlava téže saně? Iluze volby sebevraha, provaz nebo kyanid? Ve skutečnosti možnost volby nemáme. Protože nikdy nedostaneme možnost hlasovat pro své dobro a prospěch. Kdo by se o to pokusil, dopadl by jako Angela Merkel. Ta ještě donedávna se sbližovala ekonomicky s Ruskem natolik těsně, až to vypadalo jako selanka. Poté ale přišlo varování zpoza moře a americký velvyslanec v Berlíně pohrozil nebohé Angele zveřejněním její minulosti, včetně telefonních odposlechů. Angela má ve své minulosti několik nepěkných epizod, od nerozvážné podpory Frakce Rudé Armády (RAF) až po účast ve výcvikovém kempu německé Stasi v polovině 80. let. Ve skříni Angele chrastí zdaleka více než jenom jeden kostlivec. A tak nezbývá Merkelové nic jiného, než skákat podle not americké operativní buňky CIA v Berlíně a rušit kontrakty a vztahy s Moskvou, i když to ohrožuje německé podniky a hlavně její kancléřské křeslo. Pád vlády na objednávku Bílého domu Jenže když přijde politik, který není manipulovatelný, který si jde tvrdě za svým, rukavičky jdou dolů a začnou se používat metody diskreditace. Není-li špína a bordel přímo na jedinci, hledá se oběť v jeho těsné blízkosti. Právě toto byl případ kauzy Nečas. Sestřelení premiéra přímo nebylo možné. Pan „Čistý“ nezískal tuto přezdívku náhodou. Byl extrémně opatrný. O Nečasovi se v kuloárech proslýchalo, že se bojí někdy i podat ruku některým podnikatelům na kongresech ODS, protože se bál, že ho někdo vyfotí a ve Photoshopu domaluje do ruky podnikatele obálku a Nečase potom nepřátelé uvnitř ODS obviní z přijetí úplatků. Jak je vidět, paranoia byla u Petra Nečase namístě. Pojďme si rychle osvěžit historii, co vedlo k pádu premiéra. [FOTO] Petr Nečas a Vladimir Putin v Moskvě, Květen 2013 Petr Nečas byl koncem května 2013 na státní návštěvě v Moskvě, kde se kriticky nejprve vyjádřil k Pussy Riot [1]. S delegací podnikatelů pomohl uzavřít lukrativní průmyslové zakázky, ale to hlavní se odehrálo v Kremlu a posléze v Gorkách u Moskvy na setkání s Medvěděvem. Nečas utrousil poznámku, která rozhodla o tom, že americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Janečkovo protikorupčním fondem zahájí operaci na sestřelení Nečase z pozice premiéra skrze jeho přítelkyni Nagyovou, která rozhodně „čistá“ nebyla. Nečas totiž v Moskvě pronesl, že ruský Atomstrojexport má nejlepší předpoklady pro vítězství v tendru na dostavbu Temelína, a to zejména kvůli mohutným offsetovým pobídkám na ruské investice v Česku. Westinghouse v té době, podle našich informací, byl už mimo hru. Neměl vyhrát tendr, jeho nabídka ceny totiž byla skandálně vysoká a navíc vyžadovala, aby některé technologie v Temelíně instalovaly výhradně americké firmy, bez účasti českých firem, dokonce včetně kamer a CCTV okruhů, které by odesílaly data do USA, neboť technologie prý obsahuje jakési embargované elektronické obvody a kryptování a Američané je budou chtít mít pod svým online dohledem. Američané by tak možná měli k dispozici i dálkový „kill switch“ na dálkové odstavení (odpálení amerických čipů a obvodů reaktoru) Temelína přímo z USA. K čemu by to potřebovali? K vydírání naší země, že nám odstaví zašifrovaný kontrolní modul reaktoru, pokud budeme „zlobit“? V České Republice se média snažila navodit dojem, že za kauzou Nagyová stojí pracovití policisté a kriminalisté, kteří Nagyovou zaměřili náhodně v souvislosti s vyšetřováním okolo lobbisty Rittiga. Absurdní na tomto tvrzení bylo, že dosazení státního dozorujícího zástupce z Ostravy bylo účelové, aby se o sledování v Praze nikdo nedozvěděl. Ve skutečnosti to bylo celé jinak. Nagyová byla mezi českými zpravodajci „asset“ a chráněná osoba, jejíž zatčení bylo možné provést kdykoliv anebo vůbec nikdy, podle povelů a zadání. Nebýt nešťastného výroku v Moskvě, Nečas by zůstal premiérem a kauza Nagyová by nevznikla. Podle informací, které máme k dispozici, byl totiž na jaře 2013 Westinghouse přesvědčený do poslední chvíle, že pravicová vláda Petra Nečase nehraje „levou“, že stále ještě hraje podle pravidel a že nedopustí ruské vítězství v tendru. Výroky Nečase v Moskvě o Atomstrojexportu ale odpálily pod premiérem bombu. Američané nemohli riskovat vítězství Rusů a mamutí ruské investice do české ekonomiky. Prezident, který neměl být aneb velká čára přes rozpočet A touto obklikou se dostáváme konečně k Zemanovi. Ten vyhrál prezidentské volby nečekaně, protože nikdo nepředpokládal, že lid zvolí do funkce důchodce odkudsi z Vysočiny. Vůle českého lidu je tudíž Američanům a jejich poskokům, havlistům a sluníčkářům, na obtíž. Demokracií a volbami se ohánějí jen do té doby, dokud výsledek voleb je podle jejich plánu. Pokud není, demokracii odmítnou respektovat, viz. americké odmítnutí výsledků voleb v Palestině (kde zvítězil Hamás před lety), odmítnutí demokratické volby na Krymu (v Kosovu volby naopak Američané uznali), odmítnutí voleb v Luhansku a Doněcku. Zeman byl jako prezident dosud trpěn, ale trpělivost přetekla. Pokud se domníváte, že onou poslední kapkou byla sprostá slova, jste na omylu. Sprostá slova byla jen záminka. Zeman si znepřátelil americké lobbisty a tajné služby svými výroky na konferenci na ostrově Rhodos, kde se vyjádřil k tomu, aby sankce vůči Rusku byly zrušeny a zejména svojí návštěvou Číny. Výroky o Tibetu byly jenom folklórem, Zeman leží kulturní frontě v Česku v žaludku už hodně dlouho, ale dosud se do věcí neangažovali američtí zpravodajci. To se změnilo s příchodem nového velvyslance Andrewa Schapira do Prahy. Pan velvyslanec se netají tím, že bude prohlubovat spolupráci s českými neziskovkami v boji proti bezbřehé „korupci“ [2] (neziskovky jako právě zmíněný Janečkův protikorupční fond) a že bude pomáhat v Praze prosazovat zájmy amerických firem. Proto nás zaujala zmínka o Westinghouse, který podle posledních zpráv stále usiluje o dostavbu Temelína. Ta byla ČEZem po volbách 2013 zrušena, prý kvůli negarantovaným výkupním cenám energií z Temelína, ale to byla výmluva. Ke zrušení došlo kvůli Američanům, kteří neměli šanci tendr v konkurenci s Atomstrojexportem vyhrát, a tak byl ČEZ dotlačen k zastavení tendru. Andrej Babiš navíc hned po volbách upozornil na možnou náhradu v podobě těžby břidlic. Jenže tahle bublina už začala splaskávat i v USA a v Evropě je proti frakování plynů z břidlic takový odpor, že se v EU ani nijak nerozšíří, takže Temelín se nakonec bude asi dostavovat [3], ale už bez Atomstrojexportu, díky ruské izolaci kvůli Ukrajině. Chápete? Teď už to Westinghouse prý vyhraje. [FOTO] Andrej Babiš je prototypem politika NWO, tedy korporátní magnát s politickou neomezenou mocí A kdo je nyní favoritem? Zmíněný Westinghouse, protože kvůli Ukrajině nemá Atomstrojexport moc šancí, z politického hlediska, ale Zeman toto odmítá a chce, aby ruské firmy nebyly v tendru diskriminovány. Tenhle schizofrenní stav je pro Američany nebezpečný. Efekt „Ukrajina“, který dočasně izoloval Rusko od EU, nebude trvat věčně. Evropské země brblají, že sankce na Rusko nic neřeší, naopak poškozují země EU a že je třeba je „přehodnotit“. V diplomatické mluvě to znamená: „Sankce je třeba zrušit!“. Putin to ví, proto se usmívá. Ví to i Zeman, proto hýří úsměvy, jezdí do Číny, setkává se s ruskými podnikateli a láká je, aby investovali v Česku. Vědí to ale i havlisté a mediální fronta v Česku, která z toho skřípe zubama. A proto je třeba Zemana odstranit. Prezident na odpis, Westinghouse strikes back V televizi se už zcela otevřeně mluví o odvolání prezidenta pro nepříčetnost [4], navrhuje se změna ústavy, omezení pravomocí přímo voleného prezidenta, což je de facto útok proti lidu a útok proti voličům, jako kdyby politici říkali, že nechtějí, aby prezident volený přímo hlasem lidu měl pravomoci, naopak, aby je měl co nejmenší. Odvolávání prezidenta je zákeřná hra. Má tendenci se dříve nebo později obrátit proti těm, kteří takové odvolání do ústavy prosadí. Kdo zaručí, že kromě Zemana třeba v budoucnu levicový parlament neodvolá pro-amerického pravicového prezidenta? To je ta zákeřnost, které jsou si někteří politici vědomi. My se ale podíváme na zajímavou a de facto klíčovou souvislost. Jak už jsem uvedl v minulém článku [5], v redakci jsme zaznamenali, že kampaň proti Zemanovi řídí především Mafra a její periodika. To znamená Babiš. Ten se sice dušuje, že do vydávání novin a serverových zpráv nezasahuje, ale to mu snad věří jenom naivní blázni. Co stojí za útoky a kampaní proti Zemanovi? Není to nic jiného, než dokonalý kšeft. Andrej Babiš vymění křeslo prezidenta za souhlas s dostavbou Temelína pro Westinghouse! Je to natolik průhledné a průzračné, až se člověk diví, že jim to může projít. Korupce za bílého dne! [FOTO] Dostavba Temelína byla od začátku politickou hrou, tendr byl účelově zrušen po pádu Nečase Američané chtějí dostavět Temelín a chtějí odsunout Zemana. Pravdoláskovci a mediální fronta chce také Zemana pryč. A Babiš chce na Hrad, chce kandidovat na prezidenta, ale potřebuje pomoc havlistů. Takže Babišova média namíří americké mediální rakety (ala Nečas) na Zemana, aby ho zdiskreditovaly, oslabily a tím umetly cestu Babišovi jako spasitelovi. Babiš ale ví, že potřebuje podporu z americké strany. Bez ní nemůže být akceptován na západě jako prezident, kde na něho koukají, ehm, jak to říct slušně, no prostě jako na oligarchu. Co dostanou Američané za pomoc a za podporu Babišovi od Babiše na oplátku? Dostavbu Temelína! Ruka ruku myje! Budeme svědky Majdanu na Václaváku? Štvavá kampaň proti Zemanovi řízená z Babišových médií, která nakoupil před volbami 2013, tak sleduje jediný cíl, totiž oslabit Zemana a jeho důvěryhodnost a připravit půdu pro jeho odvolání. Vypadá to, že nechtějí Zemanovi dopřát ani dokončení mandátu, že ho chtějí odstranit už teď. Je to ale nebezpečná hra, protože Zeman je přímo volený prezident. Pokus o sesazení prezidenta by mohl zažehnout v naší zemi barevnou revoluci na způsob Majdanu. Voliči Zemana by se s tímto rozhodně v klidu nevyrovnali. A s barevnými revolucemi, s tím mají Američané sakra dobré zkušenosti, viz. Arabské jaro, viz. Sýrie, viz. Majdan. [FOTO] Andrew Schapiro a Miloš Zeman. Prezident možná netuší, s kým si podává ruku Je snad toto cílem nového amerického velvyslance v Praze? Nepřepočítal se náhodou Babiš? Destabilizace Česka uvnitř EU by oslabila celou Evropu, oslabila by Euro a tím pádem posílila dolar. Ukrajina nevyšla, je snad Česko a jeho destabilizace záložním plánem ve věci záchrany dolaru? Vypadá to tak, bohužel. Vidíme, že americká rozvědka kontaktuje české kulturní kruhy, mobilizuje na internetu mladé proti Zemanovi, zasévá mezi občany pravo-levou nenávist, sundavání obrazů prezidenta ve školách, facebookové výzvy proti Zemanovi zakládané v USA z amerických IP adres. Tohle má všechno prvky barevné revoluce a všimněte si toho načasování. Za pár dní je tady výročí, čtvrt století od 17. listopadu 1989. Symbolika, náhoda nebo plán? Nevěřte na náhody, žádné neexistují. Až vy mladí půjdete do průvodu, který právě teď v těchto hodinách chystá a plánuje americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Literárním klubem (havlistická líheň neskutečných pošahanců) proti Zemanovi, zamyslete se, za čí zájmy těmi svými klíči cinkáte. Abyste neudělali stejnou chybu jako my starší v roce 1989, když jsme vyhnali čerta z východu, abychom si sem následně nakvartýrovali Satana zpoza Atlantiku. Nenechte Američany rozpoutat v Praze druhý násilný Majdan. Demokracie je ohraničená volební urnou a volebním obdobím. Ten, kdo toto ohraničení nerespektuje (tak, jako se stalo v Kyjevě na Majdanu), není demokrat ale fašista! Upozorněte na to své poslance a politiky, že kdokoliv by chtěl narušit demokratický princip přímo voleného mandátu prezidenta, bude to chápáno jako útok proti lidu se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Toto je varování nám všem! Buďte ve střehu, Američané jdou naší demokracii tvrdě po krku, právě teď v těchto hodinách. Bůh ochraňuj naší zemi!chrastí zdaleka více než jenom jeden kostlivec. A tak nezbývá Merkelové nic jiného, než skákat podle not americké operativní buňky CIA v Berlíně a rušit kontrakty a vztahy s Moskvou, i když to ohrožuje německé podniky a hlavně její kancléřské křeslo. Pád vlády na objednávku Bílého domu Jenže když přijde politik, který není manipulovatelný, který si jde tvrdě za svým, rukavičky jdou dolů a začnou se používat metody diskreditace. Není-li špína a bordel přímo na jedinci, hledá se oběť v jeho těsné blízkosti. Právě toto byl případ kauzy Nečas. Sestřelení premiéra přímo nebylo možné. Pan „Čistý“ nezískal tuto přezdívku náhodou. Byl extrémně opatrný. O Nečasovi se v kuloárech proslýchalo, že se bojí někdy i podat ruku některým podnikatelům na kongresech ODS, protože se bál, že ho někdo vyfotí a ve Photoshopu domaluje do ruky podnikatele obálku a Nečase potom nepřátelé uvnitř ODS obviní z přijetí úplatků. Jak je vidět, paranoia byla u Petra Nečase namístě. Pojďme si rychle osvěžit historii, co vedlo k pádu premiéra. [FOTO] Petr Nečas a Vladimir Putin v Moskvě, Květen 2013 Petr Nečas byl koncem května 2013 na státní návštěvě v Moskvě, kde se kriticky nejprve vyjádřil k Pussy Riot [1]. S delegací podnikatelů pomohl uzavřít lukrativní průmyslové zakázky, ale to hlavní se odehrálo v Kremlu a posléze v Gorkách u Moskvy na setkání s Medvěděvem. Nečas utrousil poznámku, která rozhodla o tom, že americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Janečkovo protikorupčním fondem zahájí operaci na sestřelení Nečase z pozice premiéra skrze jeho přítelkyni Nagyovou, která rozhodně „čistá“ nebyla. Nečas totiž v Moskvě pronesl, že ruský Atomstrojexport má nejlepší předpoklady pro vítězství v tendru na dostavbu Temelína, a to zejména kvůli mohutným offsetovým pobídkám na ruské investice v Česku. Westinghouse v té době, podle našich informací, byl už mimo hru. Neměl vyhrát tendr, jeho nabídka ceny totiž byla skandálně vysoká a navíc vyžadovala, aby některé technologie v Temelíně instalovaly výhradně americké firmy, bez účasti českých firem, dokonce včetně kamer a CCTV okruhů, které by odesílaly data do USA, neboť technologie prý obsahuje jakési embargované elektronické obvody a kryptování a Američané je budou chtít mít pod svým online dohledem. Američané by tak možná měli k dispozici i dálkový „kill switch“ na dálkové odstavení (odpálení amerických čipů a obvodů reaktoru) Temelína přímo z USA. K čemu by to potřebovali? K vydírání naší země, že nám odstaví zašifrovaný kontrolní modul reaktoru, pokud budeme „zlobit“? V České Republice se média snažila navodit dojem, že za kauzou Nagyová stojí pracovití policisté a kriminalisté, kteří Nagyovou zaměřili náhodně v souvislosti s vyšetřováním okolo lobbisty Rittiga. Absurdní na tomto tvrzení bylo, že dosazení státního dozorujícího zástupce z Ostravy bylo účelové, aby se o sledování v Praze nikdo nedozvěděl. Ve skutečnosti to bylo celé jinak. Nagyová byla mezi českými zpravodajci „asset“ a chráněná osoba, jejíž zatčení bylo možné provést kdykoliv anebo vůbec nikdy, podle povelů a zadání. Nebýt nešťastného výroku v Moskvě, Nečas by zůstal premiérem a kauza Nagyová by nevznikla. Podle informací, které máme k dispozici, byl totiž na jaře 2013 Westinghouse přesvědčený do poslední chvíle, že pravicová vláda Petra Nečase nehraje „levou“, že stále ještě hraje podle pravidel a že nedopustí ruské vítězství v tendru. Výroky Nečase v Moskvě o Atomstrojexportu ale odpálily pod premiérem bombu. Američané nemohli riskovat vítězství Rusů a mamutí ruské investice do české ekonomiky. Prezident, který neměl být aneb velká čára přes rozpočet A touto oklikou se dostáváme konečně k Zemanovi. Ten vyhrál prezidentské volby nečekaně, protože nikdo nepředpokládal, že lid zvolí do funkce důchodce odkudsi z Vysočiny. Vůle českého lidu je tudíž Američanům a jejich poskokům, havlistům a sluníčkářům, na obtíž. Demokracií a volbami se ohánějí jen do té doby, dokud výsledek voleb je podle jejich plánu. Pokud není, demokracii odmítnou respektovat, viz. americké odmítnutí výsledků voleb v Palestině (kde zvítězil Hamás před lety), odmítnutí demokratické volby na Krymu (v Kosovu volby naopak Američané uznali), odmítnutí
voleb v Luhansku a Doněcku. Zeman byl jako prezident dosud trpěn, ale trpělivost přetekla. Pokud se domníváte, že onou poslední kapkou byla sprostá slova, jste na omylu. Sprostá slova byla jen záminka. Zeman si znepřátelil americké lobbisty a tajné služby svými výroky na konferenci na ostrově Rhodos, kde se vyjádřil k tomu, aby sankce vůči Rusku byly zrušeny a zejména svojí návštěvou Číny. Výroky o Tibetu byly jenom folklórem, Zeman leží kulturní frontě v Česku v žaludku už hodně dlouho, ale dosud se do věcí neangažovali američtí zpravodajci. To se změnilo s příchodem nového velvyslance Andrewa Schapira do Prahy. Pan velvyslanec se netají tím, že bude prohlubovat spolupráci s českými neziskovkami v boji proti bezbřehé „korupci“ [2] (neziskovky jako právě zmíněný Janečkův protikorupční fond) a že bude pomáhat v Praze prosazovat zájmy amerických firem. Proto nás zaujala zmínka o Westinghouse, který podle posledních zpráv stále usiluje o dostavbu Temelína. Ta byla ČEZem po volbách 2013 zrušena, prý kvůli negarantovaným výkupním cenám energií z Temelína, ale to byla výmluva. Ke zrušení došlo kvůli Američanům, kteří neměli šanci tendr v konkurenci s Atomstrojexportem vyhrát, a tak byl ČEZ dotlačen k zastavení tendru. Andrej Babiš navíc hned po volbách upozornil na možnou náhradu v podobě těžby břidlic. Jenže tahle bublina už začala splaskávat i v USA a v Evropě je proti frakování plynů z břidlic takový odpor, že se v EU ani nijak nerozšíří, takže Temelín se nakonec bude asi dostavovat [3], ale už bez Atomstrojexportu, díky ruské izolaci kvůli Ukrajině. Chápete? Teď už to Westinghouse prý vyhraje.
Andrej Babiš je prototypem politika NWO, tedy korporátní magnát s politickou neomezenou mocí A kdo je nyní favoritem? Zmíněný Westinghouse, protože kvůli Ukrajině nemá Atomstrojexport moc šancí, z politického hlediska, ale Zeman toto odmítá a chce, aby ruské firmy nebyly v tendru diskriminovány. Tenhle schizofrenní stav je pro Američany nebezpečný. Efekt „Ukrajina“, který dočasně izoloval Rusko od EU, nebude trvat věčně. Evropské země brblají, že sankce na Rusko nic neřeší, naopak poškozují země EU a že je třeba je „přehodnotit“. V diplomatické mluvě to znamená: „Sankce je třeba zrušit!“. Putin to ví, proto se usmívá. Ví to i Zeman, proto hýří úsměvy, jezdí do Číny, setkává se s ruskými podnikateli a láká je, aby investovali v Česku. Vědí to ale i havlisté a mediální fronta v Česku, která z toho skřípe zubama. A proto je třeba Zemana odstranit. Prezident na odpis, Westinghouse strikes back V televizi se už zcela otevřeně mluví o odvolání prezidenta pro nepříčetnost [4], navrhuje se změna ústavy, omezení pravomocí přímo voleného prezidenta, což je de facto útok proti lidu a útok proti voličům, jako kdyby politici říkali, že nechtějí, aby prezident volený přímo hlasem lidu měl pravomoci, naopak, aby je měl co nejmenší. Odvolávání prezidenta je zákeřná hra. Má tendenci se dříve nebo později obrátit proti těm, kteří takové odvolání do ústavy prosadí. Kdo zaručí, že kromě Zemana třeba v budoucnu levicový parlament neodvolá pro-amerického pravicového prezidenta? To je ta zákeřnost, které jsou si někteří politici vědomi. My se ale podíváme na zajímavou a de facto klíčovou souvislost. Jak už jsem uvedl v minulém článku [5], v redakci jsme zaznamenali, že kampaň proti Zemanovi řídí především Mafra a její periodika. To znamená Babiš. Ten se sice dušuje, že do vydávání novin a serverových zpráv nezasahuje, ale to mu snad věří jenom naivní blázni. Co stojí za útoky a kampaní proti Zemanovi? Není to nic jiného, než dokonalý kšeft. Andrej Babiš vymění křeslo prezidenta za souhlas s dostavbou Temelína pro Westinghouse! Je to natolik průhledné a průzračné, až se člověk diví, že jim to může projít. Korupce za bílého dne!
Dostavba Temelína byla od začátku politickou hrou, tendr byl účelově zrušen po pádu Nečase Američané chtějí dostavět Temelín a chtějí odsunout Zemana. Pravdoláskovci a mediální fronta chce také Zemana pryč. A Babiš chce na Hrad, chce kandidovat na prezidenta, ale potřebuje pomoc havlistů. Takže Babišova média namíří americké mediální rakety (ala Nečas) na Zemana, aby ho zdiskreditovaly, oslabily a tím umetly cestu Babišovi jako spasitelovi. Babiš ale ví, že potřebuje podporu z americké strany. Bez ní nemůže být akceptován na západě jako prezident, kde na něho koukají, ehm, jak to říct slušně, no prostě jako na oligarchu. Co dostanou Američané za pomoc a za podporu Babišovi od Babiše na oplátku? Dostavbu Temelína! Ruka ruku myje! Budeme svědky Majdanu na Václaváku? Štvavá kampaň proti Zemanovi řízená z Babišových médií, která nakoupil před volbami 2013, tak sleduje jediný cíl, totiž oslabit Zemana a jeho důvěryhodnost a připravit půdu pro jeho odvolání. Vypadá to, že nechtějí Zemanovi dopřát ani dokončení mandátu, že ho chtějí odstranit už teď. Je to ale nebezpečná hra, protože Zeman je přímo volený prezident. Pokus o sesazení prezidenta by mohl zažehnout v naší zemi barevnou revoluci na způsob Majdanu. Voliči Zemana by se s tímto rozhodně v klidu nevyrovnali. A s barevnými revolucemi, s tím mají Američané sakra dobré zkušenosti, viz. Arabské jaro, viz. Sýrie, viz. Majdan.
Andrew Schapiro a Miloš Zeman. Prezident možná netuší, s kým si podává ruku Je snad toto cílem nového amerického velvyslance v Praze? Nepřepočítal se náhodou Babiš? Destabilizace Česka uvnitř EU by oslabila celou Evropu, oslabila by Euro a tím pádem posílila dolar. Ukrajina nevyšla, je snad Česko a jeho destabilizace záložním plánem ve věci záchrany dolaru? Vypadá to tak, bohužel. Vidíme, že americká rozvědka kontaktuje české kulturní kruhy, mobilizuje na internetu mladé proti Zemanovi, zasévá mezi občany pravo-levou nenávist, sundavání obrazů prezidenta ve školách, facebookové výzvy proti Zemanovi zakládané v USA z amerických IP adres. Tohle má všechno prvky barevné revoluce a všimněte si toho načasování. Za pár dní je tady výročí, čtvrt století od 17. listopadu 1989. Symbolika, náhoda nebo plán? Nevěřte na náhody, žádné neexistují. Až vy mladí půjdete do průvodu, který právě teď v těchto hodinách chystá a plánuje americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Literárním klubem (havlistická líheň neskutečných pošahanců) proti Zemanovi, zamyslete se, za čí zájmy těmi svými klíči
cinkáte. Abyste neudělali stejnou chybu jako my starší v roce 1989, když jsme vyhnali čerta z východu, abychom si sem následně nakvartýrovali Satana zpoza Atlantiku. Nenechte Američany rozpoutat v Praze druhý násilný Majdan. Demokracie je ohraničená volební urnou a volebním obdobím. Ten, kdo toto ohraničení nerespektuje (tak, jako se stalo v Kyjevě na Majdanu), není demokrat ale fašista! Upozorněte na to své poslance a politiky, že kdokoliv by chtěl narušit demokratický princip přímo voleného mandátu prezidenta, bude to chápáno jako útok proti lidu se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Toto je varování nám všem! Buďte ve střehu, Američané jdou naší demokracii tvrdě po krku, právě teď v těchto hodinách. Bůh ochraňuj naší zemi!