Archiv pro měsíc: Duben 2020

Možná se pan Hamáček pomátl z velikosti funkce

Je mi to líto, ale přítel Hamáček chce (a vláda idiotů to potvrdila) prodloužit až snad do 24.5. u nás již tak výjimečný stav. No nevím, připomíná mi to Böhmen und Mähren, rozhodně však ne svobodný kapitalismus se svými výhodami a riziky. Jakoby mu Mgr et Mgr soudruh Adam Vojtěch nemohl skrz MUDry napsat nejlépe písemně, že sice je hezké, že jsme se uchránili od prudkého nástupu nemoci (a za to vládě palec nahoru), ale že nakonec imunitě nelze politicky a jinak nakazovat a že je NUTNÉ promořit populaci a přitom se umět postarat o kritické pacienty. Při chřipkové epidemii se toto děje každoročně staletí a nikoho nevzrušuje, že loni zemřelo cca 2000 lidí na její komplikace a následky.

Ale koronavirus jakoby se Bábovi s Aňáky hodil do krámu a ČSSD k tomu ještě zasazuje další ránu- je třeba zlikvidovat nepohodlné řemeslníky a OSVČ ve prospěch korporátních firem, které zavinily současný stav. A ten je- vše kvůli mamonu a zisku za každou cenu v průmyslu přesunout třebas do Číny, tam to třeba děti vyrobí v nelidských podmínkách, ale my jim budeme na jedné stran lidskými právy mávat před tlamou a na druhé jim mažeme kolem stejné tlamy med kolem huby- oni se ale smějí, mají nás v rukou, strategická výroba je u nich a slavný západ má hovno, Ameriku v krachu a EUSSR na krku. A takovým firmám se poslední ostrůvky kapitalismu v ČR a zemích Vysegrátské čtyřky prostě nelíbí a tohle je jeden z „legálních“ postupů- samý zákaz- je definitivně zlikvidovat.

Jste pro další omezování osobních svobod, zákazů shromažďování a podobné výdobytky tak typické pro totalitní režimy? Sami lékaři se bojí napsat pravdu- plocha pod křivkou (osa X= čas epidemie, osa Y= denní penzum nemocných a zemřelých) nakonec bude stejná, jen že to bude o dost déle trvat a hospodářství se zatím zhroutí! Už se hroutí, qui bono?

A vvo tom to je!

PS: kapitalismus skončil přesně jak předpovídal Marx a Engels- imperialismem korporací, deep state v USA, zemi nyní pěkných zmrdů, kterým chybí SSSR (CCCP), ale hlavně že tu máme lidská práva bez povinností a socialismus nyní již BEZ lidské tváře. Dekadence kam se podíváš. Nutné najít nepřítele za každou cenu. Krást ropu. Vykořisťovat lidi v rozvojových, ale i v zemích typu Čína a dálný východ, vyhrožovat vítězi 2. světové války a bořit mu sochy, vyzdvihovat a překrucovat dějiny o osvobození ČSR z jha nacistů a fašistů, ukazovat holou prdel (prasolez vopičák Novotný- jen tak dál, odesáku!) a kozy s kundami viz naše slavné hééérečky a tzv. celebrity, sorry jako!? Jak se sakra dnes učí dějepis a kdo ho tak učí a proč? Oslavy v Plzni dělají z amíků jediné osvoboditele, to jsme ale pěkní kreténi, jako byli komunisté do roku 1989! To zas vše bylo přičítáno SSSR. Jenže amíci u nás ani neumírali, pár jedinců ožralých kolikrát, ale Rusů a jejich národů u nás zahynulo :

Nevratné ztráty
bojové – padlí, zemřelí na zranění, zajatí a nezvěstnínebojové – sebevraždy, havárie, popravení atd.
139 918 Z nich 122 392 padlí a zemřelí na zranění
Sanitární ztráty
Zranění a nemocní
411 514 Vícekrát zraněný voják mohl být ve statistice
uveden vícekrát. Zraněný voják, který po
návratu na frontu padl, byl uveden v obou kategoriích.
Celkem
551 432
 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ob%C4%9Bti_nacistick%C3%A9ho_N%C4%9Bmecka_v_%C4%8Ceskoslovensku

Koronavirus nám píše

Koronavirus
Dopis lidstvu
Země zašeptala, ale vy jste neslyšeli…
Země mluvila, ale vy jste neposlouchali…
Země křičela, ale vy jste byli hluší…
A tak jsem se narodil…
Nenarodil jsem se, abych vás potrestal…
Narodil jsem se, abych vás probudil
i když byla ještě noc…
Protože matka vaše, Země,
mocným výkřikem žádala o pomoc…
Masivní záplavy. Neslyšeli jste…
Hořely ohně. Neslyšeli jste…
Silné hurikány. Neslyšeli jste…
Děsivá tornáda. Neslyšeli jste…
A stále Zemi neposloucháte!!!
Živočichové v oceánu
kvůli jedům ve vodách hynou…
Ledovce alarmujícím tempem se rozpouštějí…
Těžké sucho decimuje Zemi…
Kolik negativity z vašeho počínání
Země přijímat musí jste neviděli…
Pro stop válek nic jste neudělali…
Pro stop chamtivosti jste také nic nedělali….
Prostě jen svého pohodlného života
užívali jste si stále dokola …
Nezáleželo vám na tom, kolik nenávisti bylo…
Nezáleželo vám na tom, kolik vražd denně…
Důležitějším bylo získat ten nejnovější iPhone
než se starat o to, co se vám snažila říci Země…
A tak jsem přišel…
A tak jsem už tady!!!
Abych zastavil svět v jeho zajetých kolejích…
A konečně donutil všechny
volání Země poslouchat…
Abych vyburcoval k činům, které Zemi pomohou …
A donutil vás nemyslet jen
na získávání mamonu…

Tak teď konečně jako Země jste…
O přežití pouhé se velice bojíte…
No jaký je to pocit?
Dávám vám horečku, abyste poznali
jak hoří ohně na Zemi…
Dávám vám problematické dýchání…
Abyste poznali jak Zemi
velice sužuje vzduchu znečistění…
Dávám vám slabost malátnou…
To abyste věděli
jak síly Země den ze dne slábnou…
Vzal jsem vám pohodlí…
Omezil vaše výlety…
A vzal všechny možnosti,
pro které tak snadno
bylo zapomínati
na matku Zemi,
na její bolesti…
Zastavil jsem svět!!!
Ale co teď???
Musíte si udělat prostor i čas,
abyste mohli přemýšlet zas
co k žití na této Zemi důležité je…
A bez čeho lidstvo nepřežije…

Nejsem tu proto
abych vás trestal…
Jsem tu proto
abych vás probudil!!!.

Všechno jednou skončí…
I já jednou zmizím…
Možná ale, že ne na věky!!!
Proto nezapomínejte, prosím,
na tyto okamžiky!!!

Poslouchejte bedlivě volání Země!!!

Rozumu zdravého užívejte
a konečně se začněte o tu vaši
matku, Zemi, starat pečlivě …
O její živou i neživou přírodu…
Přestaňte konečně znečišťovat
půdu, vzduch i vodu…
Ukončete všechny války žabomyší…
Přestaňte starat se o hromadění
majetku pouze…
Stop vyhlaste této hamižné touze!!!
A prostor i vaši duši dejte ….
V souladu, pokojně a v míru
se sousedy všemi žijte…

Protože jestli volání Země neuposlechnete
tak příště…
Příště se vrátím možná!!!
A síla moje zajisté
bude údernější
a mocná!!!
Podpis v. r.
Koronavirus
Napsal: Vivienne R Reich

Proč nechtějí povinnou maturitu z matematiky?- aby se lidé nenaučili pracovat s čísly!

Malý doplněk:

Špatná vzpomínka- jestli ctíš svoji zemi, máš pamět , zopakovat si historii, čti .

Po viru to nebude jako předtím – myslím, že sotva co bude jako předtím. Spousta person se naprosto odkopala, systém EU prokázal nečinnost a neschopnost. Vzpomínáš, jak všichni řešili konec světa, a jak se dotazovali všech vizionářů, co se tím myslí? Šamani říkali, že sice nepůjde o konec světa, ale o konec takového, jaký ho známe. Možná šlo fakt o tuhle nemoc, která si nevybírá, nemá hranice, není vidět, a přesto ukázala přes noc, co je důležité.Najednou jde zavřít a chránit hranice, zastavit migraci, kontrolovat příchozí, vystopovat kudy sem kdo přišel. Najednou se obejdeme bez hospod, bez kosmetik, umělých nehtů a prsou, bez bowlingů i bez Wimbledonu, bez OH a všech těch velkých nařvaných byznysů. Najednou jsme rádi, že nás to nezastihlo někde ve světě. Dokážeme vařit a péct měsíc z toho, co máme v malém mrazáku. Nejvíc nám postarším chybí ti malí slaďošci a záleží nám nejvíc na nich. Taky nás těší, když zavolá kluk a zeptá se, zda matka nepotřebuje chleba. Možná už jsou lidi dost rozežraní a na druhé straně je jich hodně bez pomoci. Vadí mi ale, že nemáme svoje české brambory ani naše cukrovary, a mnoho jiného, viz níže. Najednou vidím lidi, jak si pomáhají, jak respektují vládu, jak nikdo nediskutuje o nařízeních, jak přestali okopávat kotníky Zemanovi i Babišovi. Myslím, že ANO má volby v kapse. Zeman právem nakopal Fialovi prdel.
Mám za to, že padnou i vlády a že se toho posere víc. Kéž skončí Merkel a jí podobní. Že se rozpadne EU, protože každá země bude mít příliš starostí sama se sebou. Podnítí to lítost lidí, kteří přišli nebo ještě přijdou o své blízké. Obávám se toho a smekám před kýmkoliv ze zdravotnictví. Pracují v něm obě snachy, tak to víš, že se o ně bojím, a vůbec o všechny, kteří si nemohou dovolit luxus, že se jen drží rozumně a doma. ………………………………………………………………………………………………………………………..Ale ke všemu přispěli a na všem se podíleli i naši lidé. K rozdělení státu by bez radikální vůle slováků nedošlo. Všichni pamětníci pro to měli stejný komentář: A je to tu znovu! Zrada je zrada! Hlad našich lidí po zisku, jejich sobectví, úplatnost, a ochota zničit vybudované. Teď stačí vir, neviditelný, neživý, a už se všechno mění a odhaluje podstatu. Neschopnost EU ve všech ohledech. Mladý Klaus vyhlašuje kampaň za odstoupení od Lisabonské smlouvy jako dokumentu, který zbavuje státy svéprávnosti. Okamura vyhlašuje kampaň za úplný czechxit. Asi je pravdou, že jsme potřebovali srovnat určité systémy se západními zeměmi, ale tak rozsáhlý rozvrat všeho nikdo nečekal a nikdo si to nepřál. Je až s podivem, že všechno nějak jde. Pro sebe nechci nic, ale chci pro potomky a jejich děti potravinovou soběstačnost a peníze na lékařskou péči, včetně plné podpory těm, kteří jsou fatálně nemocní, zejména pro děti a jejich rodiče……………………………………………………………………………………………………………………Jak tomu bylo a je ? No hnusné !Byla jsem toho dne na Albertově, na Vyšehradě, i na Národní,a prožívala jsem tu euforii.Fandila jsem pak chvíli i Havlovi a jeho družině, a vyrobila jsem siz moduritu placku OF.Do práce jsem nosila trikolóru na kabátě, účastnila se dalších demonstrací,a myslela jsem si uboze a naivně, že tu jde o naši zemi – lepší a krásnější.Dnes bych si za to nafackovala.Brzy mi spadly růžové brýle (někomu dodnes ne), a dnes je jasné, o co šlo.Šlo o majetky pro kolaboranty, kolaborantskou šlechtu, církve a sudeťáky.O prolomení Benešových dekretů. Od začátku šlo o zničení Československa, továren a podniků konkurujícíchtěm západním, o rozdělení naší země na dvě malé bezbranné zemičky.Lituji, že jsem nevěřila své babičce, která tehdy plakala a říkala,že tu zase bude hrstka bohatých, kteří budou mít za prachy vše,včetně práv, a zbytek lidí bude místo života bojovat o finanční přežití.Babička zažila první republiku, 2. světovou válku, a celé obdobíaž do „sametu“, takže věděla, o čem mluví. Dnes zase mně nevěří moje děti, že ti, kdo dnes chodí na Letnou,jdou řvát jen za práva boháčů a za to, aby dosavadní korytářia zlatá mládež nepřišli o svá koryta.Na Letné řvou postavy stojící proti lidu, ne s lidem.Oni lid nenávidí, protože lid nevolí jejich loutky zaprodané západním loutkářům.Letná – milion chvilek nenávisti, pražská kavárna, sluníčkáři, předskokani z pódií a tyjátrů – všichni jedno jsou : pátá kolona.Rozvraceči státu, kteří chtějí zvrátit výsledky demokratických volebve svůj prospěch, ponížit a degradovat hlasy dolních deseti milionů.Dnešní Letná má plnou pusu demokracie, ačkoliv vůbec nepochopila,co to demokracie je.Já tedy neoslavuji třicet let svobody.Je to 30 let svobody tunelářů, exekutorských mafií, podvodníků,Havlem amnestovaných zločinců, likvidátorů fabrik, podnikůa zemědělství. 30 let ničitelů našeho školství, zdravotnictví,kultury a tradic, rozkradačů státu a rozdavačů peněz z našich daní.Je to 30 let svobody silných zemí EU, které v naší zemi řádísvými kvótami a diktáty.30 let svobody developerů, kteří ničí Prahu a další města a vesnice.30 let svobody realitních predátorů, kteří dodnes nadhodnocují ceny bytůdo nehorázných výšin, a nikdo je nezastaví.Naše města už za chvíli nebudou naše, protože si v nich, ač jsme se tam narodili, nebudeme moci dovolit bydlet. Nechápu, jak někdo může slavit událost, jejímž výsledkem je zničení Československa a vše, co jsem výše vyjmenovala.Kampaň kolem výročí r. 89 mi připadá odporně hysterická, nemůžu už to poslouchat, ani se na to dívat.Nikdo si tehdy nemyslel, že z Československa nezbyde ani kámen na kameni.Nikdo z nás nečekal, že se cizákům rozprodají pozemky, domy,celé čtvrti, klíčová odvětví, podniky se staletou tradicí, energie, voda.Nikdo nečekal, že co se nerozprodá, to bude vytunelováno a zlikvidováno,jako většina podniků a továren, které před „sametem“ živily mnoho generací rodin (vedlejší státy přece nepotřebují konkurenci).Nečekali jsme, že přijdeme o cukrovary, mlékárny, masokombináty, zemědělská družstva a soběstačné potravinářství.Nikdo nečekal, že se budeme muset plazit pod nesmyslnýmia bezbřehými diktáty EU.Nikdo nečekal ani to, že nebudeme smět chránit své hranice.A je tu někdo, kdo chtěl, abychom měli třetinové platy, ale vyšší ceny všeho,než v ostatních zemích EU?Nečekali jsme ani to, že staří lidé po celoživotní dřině nebudou mítjistotu bydlení, lékařské péče, a že se budou muset rozhodovat,jestli mají vydat peníze za léky, nebo za jídlo, protože na oboje nemají.A nečekali jsme ani to, že většina médií, politiků, a mládeže s vymytými mozečky budou starými lidmi opovrhovat, vysmívat se jim, a nejradši by prosadili, aby neměli ani volební právo.Vůbec nikdo snad nečekal, že se z naší země stane rejdiště developerů, exekutorů, a podvodných šmejdů.Nečekali jsme, že soudy budou pracovat ve prospěch šlechty,kterou zrušil a zakázal už Masaryk, že budou vydávat majetky kolaborantům,a že se tu začnou vyzdvihovat sudeťáci. Myslím, že nikdo z nás nečekal ani to, že tu bude pátá kolona rozvracečů státu, kteří beztrestně sprostě uráží nejdemokratičtěji(protože přímou volbou) zvoleného prezidenta republiky.A že na Letné v dnešní době budou za „demokracii“ demonstrovat ti, kteří vše, co jsem tady vyjmenovala, zavinili, nebo tomu napomáhají.A že tam nejvíc budou řvát ti, kteří ani neví, co to demokracie je.Demokracie znamená VLÁDA LIDU.Ne samozvaných řvounů z neziskovek a podivných spolků.Lituji lidi, kteří nepoznali, že ten ve skoro-henlajnovském mundůru není na Letné pro ně……………………………………………………………………………..Lenka Doubravská – autorka

Trocha hysto(e)rie


Jak tomu bylo a je ? No hnusné ! Byla jsem toho dne na Albertově, na Vyšehradě, i na Národní, a prožívala jsem tu euforii. Fandila jsem pak chvíli i Havlovi a jeho družině, a vyrobila jsem si z moduritu placku OF. Do práce jsem nosila trikolóru na kabátě, účastnila se dalších demonstrací, a myslela jsem si uboze a naivně, že tu jde o naši zemi – lepší a krásnější. Dnes bych si za to nafackovala. Brzy mi spadly růžové brýle (někomu dodnes ne), a dnes je jasné, o co šlo. Šlo o majetky pro kolaboranty, kolaborantskou šlechtu, církve a sudeťáky. O prolomení Benešových dekretů. Od začátku šlo o zničení Československa, továren a podniků konkurujících těm západním, o rozdělení naší země na dvě malé bezbranné zemičky. Lituji, že jsem nevěřila své babičce, která tehdy plakala a říkala, že tu zase bude hrstka bohatých, kteří budou mít za prachy vše, včetně práv, a zbytek lidí bude místo života bojovat o finanční přežití. Babička zažila první republiku, 2. světovou válku, a celé období až do „sametu“, takže věděla,     o čem mluví. Dnes zase mně nevěří moje děti, že ti, kdo dnes chodí na Letnou, jdou řvát jen za práva boháčů a za to, aby dosavadní korytáři a zlatá mládež nepřišli o svá koryta. Na Letné řvou postavy stojící proti lidu, ne s lidem. Oni lid nenávidí, protože nevolí jejich loutky zaprodané západním loutkářům. Letná – milion chvilek nenávisti, pražská kavárna, sluníčkáři, předskokani z pódií a tyjátrů – všichni jedno jsou: pátá kolona. Rozvraceči státu, kteří chtějí zvrátit výsledky demokratických voleb ve svůj prospěch, ponížit a degradovat hlasy dolních deseti milionů. Dnešní Letná má plnou pusu demokracie, ačkoliv vůbec nepochopila, co to demokracie je. Já tedy neoslavuji třicet let svobody. Je to 30 let svobody tunelářů, exekutorských mafií, podvodníků, Havlem amnestovaných zločinců, likvidátorů fabrik, podniků a zemědělství. 30 let ničitelů našeho školství, zdravotnictví, kultury a tradic, rozkradačů státu a rozdavačů peněz z našich daní. Je to 30 let svobody silných zemí EU, které       v naší zemi řádí svými kvótami a diktáty. 30 let svobody developerů, kteří ničí Prahu a další města a vesnice. 30 let svobody realitních predátorů, kteří dodnes nadhodnocují ceny bytů do nehorázných výšin, a nikdo je nezastaví. Naše města už za chvíli nebudou naše, protože si v nich, ač jsme se tam narodili, nebudeme moci dovolit bydlet. Nechápu, jak někdo může slavit událost, jejímž výsledkem je zničení Československa a vše, co jsem výše vyjmenovala. Kampaň kolem výročí r. 89 mi připadá odporně hysterická, a nemůžu už to poslouchat, ani se na to dívat. Nikdo si tehdy nemyslel, že                 z Československa nezbyde ani kámen na kameni. Nikdo z nás nečekal, že se cizákům rozprodají pozemky, domy, celé čtvrti, klíčová odvětví, podniky se staletou tradicí, energie, voda. Nikdo nečekal, že co se nerozprodá, to bude vytunelováno a zlikvidováno, jako většina podniků a továren, které před „sametem“ živily mnoho generací rodin (vedlejší státy přece nepotřebují konkurenci). Nečekali jsme, že přijdeme o cukrovary, mlékárny, masokombináty, zemědělská družstva a soběstačné potravinářství. Nikdo nečekal, že se budeme muset plazit pod nesmyslnými a bezbřehými diktáty EU. Nikdo nečekal ani to, že nebudeme smět chránit své hranice. A je tu někdo, kdo chtěl, abychom měli třetinové platy, ale vyšší ceny všeho, než v ostatních zemích EU? Nečekali jsme ani to, že staří lidé po celoživotní dřině nebudou mít jistotu bydlení, lékařské péče, a že se budou muset rozhodovat, jestli mají vydat peníze za léky, nebo za jídlo, protože na oboje nemají. A nečekali jsme ani to, že většina médií, politiků, a mládeže s vymytými mozečky budou starými lidmi opovrhovat, vysmívat se jim, a nejradši by prosadili, aby neměli ani volební právo. Vůbec nikdo snad nečekal, že se z naší země stane rejdiště developerů, exekutorů, a podvodných šmejdů. Nečekali jsme, že soudy budou pracovat   ve prospěch šlechty, kterou zrušil a zakázal už Masaryk, že budou vydávat majetky kolaborantům, a že se tu začnou vyzdvihovat sudeťáci. Myslím, že nikdo z nás nečekal ani to, že tu bude pátá kolona rozvracečů státu, kteří beztrestně sprostě uráží nejdemokratičtěji (protože přímou volbou) zvoleného prezidenta republiky. A že na Letné v dnešní době budou za „demokracii“ demonstrovat ti, kteří vše, co jsem tady vyjmenovala, zavinili, nebo tomu napomáhají. A že tam nejvíc budou řvát ti, kteří ani neví, co to demokracie je. Demokracie znamená VLÁDA LIDU. Ne samozvaných řvounů z neziskovek a podivných spolků. Lituji lidi, kteří nepoznali, že ten ve skoro-henlajnovském mundůru není na Letné pro ně…

Lenka Doubravská – autorka 

Přesně tak! Vědí o čem mluví

https://cuni.cz/UK-6311.html?news=10013&locale=cz

Už toho je DOST! Je to jak stanné právo, jak Böhmen und Mähren, jak za heydrichiády, ekonomika padá, ani Hitler drobné nenechal takto padat jako mouchy jednoho za druhým! Z toho se tento předlužený a rozkradený stát již nikdy rozumně nevzpamatuje! Qui bono?!

Souhlas:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/je-cas-na-vzpouru-davu-burcuje-exprezident-klaus-40321319

Ten má taky mozek na správném místě:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/je-cas-na-vzpouru-davu-burcuje-exprezident-klaus-40321319