Archiv pro měsíc: Květen 2017

Fašismus ve státě se pevně zakotvil

Bohužel jsem opět zcela výjimečně koukal na ČT1, zprávy nebo jak se ta fraška jmenuje a ejhle: Neplatiči výživného nadále budou přicházet o řidičské průkazy. To je nanejvýš nejlepší nápad, jak na nás, co ještě pilně a nuceně po 60. roce věku pracujeme a umíráme nedosahnuvše na důchod,  nadále nutit platit za tyto neplatiče jejich dluhy.

Když seberu v dnešní do…..plň si sám době dojíždějícímu do práce řidičák, neb on se jinak nikam dnes nedostane, tak mu seberu práci a stát ty prachy potom bude typicky fašisticky vymáhat na těch, co ještě pracují!

Jen naprostý debil toto nejen navrhl, ale podporuje a nadále hodlá využívat.

Je mi zase na zvracení: dokdy budeme my, co ještě pracujeme, tyhle hrátky polytyků žrát, až se z toho zeblejeme!?

Kde to sakra jsme? Takovou prasárnu pokud vím nevymyslel ani Stalin, natož Hitler. I oni měli rozum, byť pokřivený.

 

Banda blbců v současné(minulé-budoucí) vládě jsou loutky koho asi? Sorosových „neziskových“ organizací?

Přátelé, až budete volit, volové, pak si dejte sakra bacha koho? Není koho? Máte pravdu, ani já už nevím, komu to hodit.

A to je problém, znám v ČSSD dost slušných, pracovitých a rozumných lidí….

 

A k tomu docela vtipný komentář:

Sepsáno komunistou JUDr. Filipem

Vraťme se zpátky do roku 2013. Vadilo snad ČSSD i jiným stranám, že má Babiš Agrofert a média? Ó NIKOLIV.
Sobotka chtěl být premiér a proto uzavřeli s ANO koalici.
Proč se to děje nyní?
Protože ANO má stále nejvyšší preference, zatím co ostatní tradiční strany až na KSČM
se propadají a mají oprávněný strach z voleb. Už to naznačily volby do krajů a do Senátu.

A co třeba tohle?……..
Schwarzenberg, sám jako ministr vlády ČR podnikal po celou dobu ministrování se svou firmou ORLÍK NAD VLTAVOU s.r.o., Bělohorská 165 Praha 6, IČ: 45023930, kde drží 99,82 % podíl.

Kalousek této firmě převedl více jak 100 milionů Kč dotací ze státního rozpočtu ČR a mnoho desítek milionů Kč z EU. Jen za poslední 2 roky  ministrování obdržel Schwarzenberg prostřednictvím této firmy od Kalouska a ing. Čiernika z MZE 70 milionů za odbahnění písčitých rybníků Sobík, Silvestr a Zhoř, kde místo bahna těžil písek, který prodával a používal na opravu cest……pochopitelně, všechno bylo a je v naprostém pořádku….
Sobotka sám neoprávněně používal peníze účelově určené na  cestovné, které si nechával vyplácet i když nikam nejezdil. Byl však tak mazaný, že si je nechal a přestože jsou účelově vázané na dopravu a koupil si za ně byt. Kolik dalších poslanců a členů vlády čerpá 100% cestovného, i když nejezdí? Němcová třeba dala své poslanecké osobní auto do užívání svému synovi a kolik poslanců zaměstnává své rodinné příslušníky nebo kamarády jako asistenty za státní peníze, nebo kolik poslanců čerpá 100% za kancelář, kterou si pronajímají u svých příbuzných nebo kamarádů za státní peníze, které jsou pro tento účel předem vyčleněny.
Kolik poslanců je namočeno do solárních parků, protože bez jejich účasti by nemohla státu vzniknout  škoda ve stovkách miliard, které však musí zaplatit daňoví poplatníci. Dodnes jsou skryti v anonymních akciích, které si politici záměrně nedovolí zrušit, aby se nepřišlo na to, kdo je vlastní. Které politické strany se podílely na rozprodeji pitné vody, která nás dnes stojí i 50x tolik. Kolik stovek miliard již bylo vyvezeno za hranice ve prospěch nadnárodních firem a na úkor občanů tohoto státu?
A kdo z poslanců má v pořádku daňové přiznání, když  třeba peníze čerpané na dopravu zatají a použije na nákup svého bytu. Kde jsou 4 miliardy na centrální evidenci zdravotní dokumentace, které dostali dva poslanci, aby ji v Čechách zavedli. Miliardy jsou za hranicemi, centrální evidence se nepoužívá, oba poslanci mají daňové přiznání, podle něhož jsou chudí a v pořádku, za sebou, přičemž neuvěřitelně zbohatli. Přitom všem jim pomáhala naše slavná VZP, jejíž vedení je plné našich politiků.
O kolik stovek miliard připravila daňové poplatníky ČSSD, když uzavřela na 10 let dopředu smlouvy na vlaky s Českými drahami, čímž vyřadila levnější konkurenci. Je to především proto, že ČD jsou taková odležárna, kam si politické strany odkládají své nezaměstnané politiky. Že to však musí zaplatit daňový poplatník, není problém politických stran. ČD, které jsou dodnes socialistickým molochem, stojí daňové poplatníky ročně 10-12 miliard. Který z politiků by to za ty peníze nedělal, zvlášť když jim vládnoucí strana dopředu zazdí na 10 let konkurenci?
ATD. ATD.
Tím samozřejmě nechci tvrdit, že Babiš je nějaký chudáček.

 

A já se připojuji: KDO je tedy ten zemský škůdce, kde udělali soudruzi z NDR chybu???