Archiv rubriky: Komentáře

Komentáře

Nejen Prymula je BLB

Ukazuje se, že káži vodu a piju víno- Prymulo!

Nechat lidi doma, strašit lockdownem a sám si chodit po “zavřených” hospodách je asi pro tuto zkorumpovanou vládu normální?! Bez roušky, která (když ji nemáme nasazenou) nás stojí pokuty???

Já tedy nevím, zdali ten blb má vůbec mozek- měl by aspoň tušit, jak po nich pasou rektáldoři a presstituti, a oni si s Faltýnkem (taky pěkný ptáček) jdou jen tak si posedět do hospody na chlast-slast. A to tam s nimi asi byly další dvě persony! A ty Blesk nenachytal? Odešli kanály? Podle Babišových informací se středeční schůzka, které se zúčastnil i ředitel Fakultní nemocnice Ostrava Jiří Havrlant, týkala testování obyvatel na covid-19 formou antigenních testů.  Tolik Denik.cz.

A toto je jen dobře- zkorumpovaný musí z kola ven:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babis-vyhodil-prymulu-z-vlady-a-omluvil-se-za-nej-40340194#dop_ab_variant=0&dop_req_id=j7DXNvwgSjm-202010230913&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Ale Bureši- POZDĚ! A co Faltýnek?!? Ten tam bude smrdět nadále? Je jen jeden viník, jak se ti to pamětliv praktik STB hodí že?

Kdo ten pašalík vezme ještě dnes, to bude zase darda! To chci vidět! Bude tam dny, hodiny? Zničí ekonomiku ještě více, než už se děje?

Prymulu si ale nech nový ministře jako odborníka u sebe. Jen musíš hlídat ty jeho špinavé kšefty s vakcínami!

Na toto je “vysvětlení” hodné polytyka ANO2011:

https://www.denik.cz/z_domova/vondracek-prymula-pochybeni-20201024.html

Tak rozpusťte ten spolek nemakačeknů a nebudete aspoň škodit! Když se nemáte kde scházet, pro zákaz návštěv, to už jeden kouká, jací to jsou idioti, co vedou tuto zmučenou zemi stále rok od roku do záhuby za naše daně! Je mi to moc líto, ale musím souhlasit s panem Kalouskem.

Testování – zelený a/nebo chorý mozek?

Naprosto souhlasím s dopisem dr. Vrby (pokud mi dovolí, zveřejním ho zde) . Idiot na ministerstvu zdravotnictví něco vymyslí, denně bych musel při mém počtu 3000 registrovaných dělat 300 lidí neb 14 dní = 10 pracovních. Do toho PLS pro naprosto nevhodné skupiny I + II, nechápu, který idiot toto vymyslel, to nemá žádný smysl, chodí každý 1x za 23 měsíců na prevenci, proč mu tedy nepotvrdit i pracovní prohlídku? Proč se tím to SPL nezabývá? To asi rejžují v Praze kde je předoktorováno, ale kdo se dívá na naše praxe? Těch firem jsou desítky a desítky, Odcházím do důchodu, dělat budu sice muset na dluhy, ale firem se pomalu zbavuji, už té frašky, buzerace a úkolování idioty z ministerstva zdravotnictví mám plné zuby!!!A SPL i přes nesporné výsledky práce zde mlčí a mlčí….Já si práce lidí ve vedení opravdu vážím, zde ale je třeba tvrdě vystoupit a poslat všechny hygieniky a ministerské panáky tam, kam patří! Když v sezónní chřipce zakalí 1800 lidí za zhruba tři měsíce, je klid po pěšině, Zde za 8 měsíců zakalilo cca 900 lidíhttps://www.google.com/search?q=covid-19+mrtv%C3%AD&oq=covid-19+mrtv%C3%AD&aqs=chrome..69i57j69i61l2j69i60.5655j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8
a dělá se z toho humbuk. Jo čím více budeme testovat tím více nakažených a to neznamená nemocných nebo mrtvých! Těch je opravdu menšina, určité ročníky se musí lépe chránit, to beru. Ale co se za fašismus děje teď, přesahuje normu a svobodu jednotlivce a společnosti. Oni nás chtějí včetně ekonomiky dostat na kolena, aby si náš pak oligarchové koupili a rozebrali, tak to vidím já, tem ale nesmíme jít na ruku. Mějme dost rozumu a braňme se! Chci, aby dr. Šonka dostal dopis dr. Vrby a můj.

A to jsem zapomněl-. zatímco kdejaká učitelka nebo úředníček sedí doma na prdeli jen s podezřením na SARS-COV-2, my i když budeme pozitivní, budeme asi v atombordelu nebo jak do práce a makat do úmrtí! Jak v našem věku v tom dlouho asi vydržíme?

Chci vidět kohokoliv z našich praktiků,, jak si budou volat- jak toto zvládat- denně mimo 80-100 lidí dalších 160-300 (v mém případě) denně na odběry, ty zapisovat a odesílat. Logisticky to je nemožné a den bych musel mít ne 24 ale snad 48 hodin.

Ta koalice ANO + ČSSD je smrtící a pro nás, ČSSD, rozlučka s parlamentem.

Velmi výstižné

Tak devalvovali vše- ANO 2011′ Zničili ekonomiku, nasadili člověka, jehož minulost je stejná jako Babiše, je ve střetu zájmu, kdysi mluvil o promořenosti, ke které MUSÍ dojít, nyní obrátil o 180° a kriminalizuje lid této země. Bylo už lépe, že? Lžou nám celý den, v noci, na záchodě, v kuchyni, v hospodě, všude. Bude – pokud už není- z nás poslušné stádo ovčanů. Když byly chřipkové epidemie, pes po nich neštěkl, v novinách jen noticky o zákazu návštěv ve zdravotnických zařízeních, ale kolik lidí leží na ventilátorech, o tom se nemluvilo, jaksi se to bralo jako součást a průběh nemoci. Nemoci, která má jak se ukazuje v sezóně více úmrtí jak tento čínský hajzl, která sezónnost neuznává. Jistě mají se chránit rizikové skupiny, ale to je jejich věc a kvůli nim není možné zavřít ostatní lidi do lágru Česko či ještě menší celky. Každá nemoc má své mrtvé, nikdy se o tom nemluvilo ale hlavně se to bere jako přirozenost. A je to přirozené, že vyléčení jsou sice v převaze, ale občas holt někdo zemře a to je příroda a bude se to dít i díky drakonickým opatřením. Za chvíli budeme mít náhubky i na ptáku či pindě, na prdeli (už vlastně máme- slipy atd.) Abychom nevylučovali patogeny, že… Ostatně NSDAP ovládala německý národ obdobně jako hnutí ANO- oboje je hnutí, náhoda? Strach, drakonické až likvidační tresty ( to už máme v dopravě), další “daně” za neposlušnost či používání zdravého rozumu… Se divím PČR, PaChům nezávidím, že se toho musí účastnit.

Nezlehčuji problematiku, ale co je moc, to je příliš. Pokud ekonomiku a malé a střední podnikatele zase zaklekneme Babišem a Prymulou, skončíme a dojde k zhroucení i zdravotnictví- kdo taky by odváděl daně, že, i zdravotní, když nebude mít z čeho- a pak přijde fičák mrtvých na banality, ale i na tumory, civilizační nemoce a tak dále a to si pište, že to tak bude! Máme se na co těšit. Zhroucení ekonomiky jako první, pak zdravotnictví, školství a podobných oborů.

Budu hodně pracovat, abych vypadl do důchodu a vypnul TV a nečetl ty sračky v médiích.

Opotřebení materiálu

Je to tak jednoduché. Jednou to přijde.

Jste stále geroj, a najednou jste v …. doplňte si dle vašich otvorových preferencí. Najednou usnete za volantem, po těžkém dni, nabouráte svým nejlepším autem svatého Jana, práskač na Vás pošle policii na prd ( do 100000 Kč sami PaChové nechtějí být voláni), a zjistíte, že žijete mezi sviněmi jako za protektorátu. Stojí Vás to 2000 Kč, o bodech jsem pochopitelně nebyl poučen, obec dosud na té minimální škodě ani nezačala pracovat. Jel jsem kolem včera.

No a pak se Vám zhroutí přetížená stěna skříní neskutečnými stračkapapíry a jen zázrakem nikoho nezabije. V ten moment to vidíte- došlo na únavu materiálu- jak fyzického, tak duševního. Kde je ta proklamovaná digitalizace zdravotnictví, když stejně každou hovadinu musíte tisknout a zakládat až do pádu skříní?

A tak jsem napsal MUDr. Rychlovské, domluvil s ní převzetí některých objemných firem (/jejich peníze mi šly v tomto protofašistickém režimu jen na daně) a do 30.9. budou poslány výpovědi.

Od 1.2.důchod. Ne že bych do něj šel, ale vezmu si ho. Noha po operaci a komplikacích se mi trochu zlepšuje, ale i tak moje psychika chodce je v … doplň dle preferencí otvorů.

Kam jsem chodil rád pěšky, s bídou se dostanu na kole, auto je jediný dopravní prostředek, který mi pomáhá přežívat.

Od 1.1.2021 dělám jen to, co má smysl. Je mi více jak 60, byl jsem v CCCP, a tedy mohu radit. Tak budu!

Nazdar! Postřižiny začaly!

No kurde- už dávno tu píšu zatím o protofašismu z EU a vlády ČR a ejhle, nejsem sám!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pomluva-Jde-o-nas-vsechny-Vystrcile-Prisel-tezky-soud-636489

Mimo jiné jsme trpěli vystrčením Štětináče- oh pardon- Vystrčila škodit zahraniční politice ČR v Tajwanu. K němu se hodí ten hňup, na kterého si netroufne naše čacká policie a tzv. spravedlnost, které se zhusta v ČR nedostává a kterého si ryjící řepy zvolily za starostu, hnus velebnosti. Jeho výroky jsou jasným nabádáním k trestným činům a nic! Zkuste v Praze zaparkovat v modré zóně, zkuste omylem jet bez lístku či udělejte jinou trapnou a nikomu neškodící hovadinu a uvidíte!” Tento arogantní vulgární prasák a dobytče nejhrubšího zrna klidně nabádá k vraždě a přeje smrt ústavním činitelům a Fiala a justice se tetelí blahem, co je to za karbrňáka!

Může mi někdo říci, v jakém bordelu to živoříme?!

A vůbec- už toho bylo dost. i toto je názor, nemusím se vším tupě souhlasit, ale má to jistou logistiku:

Miloši Vostrčile už mlč!!! Ty lži se nedají poslouchat!!!

  Jako by nestačilo, že jsme obelháváni u nás v naší domovině. Nyní pan Vostrčil jako předseda senátu gumuje mozky studentům na Taiwanu. Vám pane předsedo senátu není vůbec stydno, že jste trapný??? Každý, kdož si dá jen trochu práce v té malé zemičce, tak je schopen ze zcela dostupných zdrojů zjistit skutečný stav věci, ale i skutečně demokratický vývoj naší země za posledních třicet let. Dávat naši zem komukoliv za vzor je taková pitomost, jaká nemá obdoby, protože jsme díky demokracii byli všichni obelháni, okradeni a zem rozprodána a vytunelována. Vy jako člen ODS o tom jistě musíte vědět své a i o tom vašem slavném zhášení, či černých kontech ve Švýcarsku.  Nechci se do Vás pane Vostrčile navážet, ale nemohu být lhostejný k tomu, co děláte, a že svým způsobem poškozujete současnost, ale i budoucnost každého Českého človíčka. Kdo Vás za tuto trapárnu platí??? Čí zájmy na tom ostrůvku vlastně hájíte??? Uvědomujete si vůbec, že Čína je světovým obchodním partnerem, a že spousta Českých firem vyrábí své produkty v Číně a nikoliv na Taiwanu??? Co je ve světovém měřítku Taiwan proti Číně??? Nula-úplná nula a to jak politicky, tak ekonomicky. Každý blbec už ví, že Taiwan má největší cenu pro USA, protože svou geografickou polohou umožňuje extrémní blízkost Čínským výsostným vodám a Čínskému území, čímž umožňuje zvyšovat mezinárodní napětí a záměrně provokovat Čínu. Že Čína považuje tento ostrov za součást svého území je zcela oprávněné a v dobách minulých tomu tak bylo. Nechci nikoho navádět, ale podívejte se prosím do historie jak to bylo a jakým způsobem tento ostrovní státeček vznikl. Čistě a demokraticky to nebylo. Taiwan je i strategickým místem pro práci tajných služeb a že tam má CIA základnu pro špionáž jiných zemí víme. To už pane Vostrčile ale neříkáte. To si myslíte, že jsou Češi tak blbí, že nebudou pátrat??  Ono to vše je docela jasné. To, co činíte je úlitbou USA, protože jedině oni mají zájem na zvyšování napětí v tomto regionu. Velice jasně to nastínil Mike Pompeo, když Vám veřejně vyjádřil značnou podporu v této věci. Vy panáčkujete jak USA pískají!!! Ty kecy o tom, že jsme suverénní země a hlavně demokratická země je lež. To už dávno není pravda a lidi u nás to vědí. Tohle skutečně můžete říkat jen na Taiwanu, neb tam o naší zemi vědí tak akorát prd. Snažil jste se ze sebe dělat hrdinu, když Vám prezident i premiér tuto cestu nedoporučili a oháněl jste se demokracií. Bohužel milý pane nejste hrdinou, ale jste za vola, protože jste tam odjel především v zájmu USA!!! Dal jste na rady pana Drahoše a to se Vám vymstí, protože ten je víc slizký než Kalousek, ale jaké jste si našel kámoše je Vaše věc.  Dáváte na Taiwanu do popředí osobu Václava Havla a voláte po republice po vzoru Václava Havla. No - děkuju nechci. U nás už lidi taky konečně vědí, co byl Havel zač. Málokdo by volal po návratu něčeho takového. Po návratu osoby, která byla skutečně ikonou a to v zavedení Československa do vazalství a v umožnění rozkradení jeho národního bohatství. Říkat, že Havel byl demokrat a humanista je lež milí Taiwanci. Pan Vostrčil lže. Pan Havel tvrdě podporoval bombardování území bývalé Jugoslávie a to hlavně Srbského území. To bombardování bylo a stálo to životy spousty nevinných lidí. Ano- to je šíření demokracie podle pana Havla a já tomu říkám hnus. Pan Miloševič dobře věděl, co dělá a bránil svůj národ před roztahovačností islámu. Odsouzen byl neprávem a to jen proto, že bránil se zbraní v ruce svůj národ. Je však pravdou, že v bývalé Jugoslávii těch problémů bylo daleko více a to jak politických, tak ekonomických. Tlak islámu byl jen součástí mašinerie. Nicméně platí, že celá válka tam nemusela být, kdyby se západ a USA nevměšovali do záležitostí jiné země.  O politice v ČR mlčte pane Vostrčile-děláte tím mezinárodní ostudu. Politická minulost, ale i současnost je na poblití. My si vládnout sami neumíme a demokracie je jen pojmem. U nás by mohl pomoci jen osvícený diktátor, který by lidi typu Havla, Schwarzenberga, Němcové, Kalouska, Drahoše a dalších, držel zavřené v kriminále. Mažete těm Taiwancům med kolem huby a to se mi nelíbí, i když vím, že účel vaší cesty je šíření demokracie v Americkém stylu.  Až se vrátíte pane Vostrčile, tak očekávám, že se vydáte do Běloruska, abyste se přidal na stranu demonstrantů, které vedou lidé připravovaní na tuto akci Americkými poradci. Tento opakující se scénář už je průhledný. Byl použit na Ukrajině, ale i v roce 89 v Československu. V roce 1989 rázem přibylo v Československu v měsíci říjnu cca 4000 takzvaných turistů z USA, což byli lidé, kteří organizačně zajišťovali nepokoje a převrat. Vím o tom své. Byl jsem tenkrát u ozbrojených složek. Obyčejní lidé žádnou revoluci nedělali. Celá tato akce je ve výsledku směrována proti Rusku. Čemu se ale divím že??? Celá západní politika se nese ve smyslu perzekuce a útoků proti Číně, Rusku, Iránu, Venezuele a Kubě.  Uvědomte si pane Vostrčile, že bez Číny by světová ekonomika mohla jít do vrtule. Bez Ruska by spousta lidí v zimě umrzla atd.Uvědomte si prosím, že serete všem obyčejným lidem do hnízda a to i s tou Vaší podělanou ODS. Nebylo by dobré pane Vostrčile, abyste vy i s tou Vaší ODS šli zcela demokraticky už konečně do prdele???

PS: nepsal jsem, to já, ale souhlasím v mnohém s autorem z internetu.

Ztracené finance do konce světa

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/U-Xavera-Duchodci-toto-nevite-o-5-000-pro-vas-COVID-Taky-jinak-635418

Je jasné, že tuším současný prezident měl kdysi jako snad již premiér říci, že státní dluhy se neplatí- dle mne to měl být bonmot, ale bude to realita. Kecy o tom, jak si Kalouskem a TOP09 myslí, že MY dlužíme jako lidé každý kolem 130000 Kč jsou kecy neschopných politiků, které jsme si bohužel zvolili- to oni prachy půjčují každý rok a státy světa jedou prakticky všechny na dluh, což by žádný jedinec nemohl, už dávno by jej exekutoři zničili či přímo zabili.

Ty dluhy se nikdy nedají zaplatit, to už je snad každému jasné, kecy o zadlužování našich dětí si práti ti, co zadlužují, mají strčit do těch nevymáchaných hub zpět!

Jedinou cestou, řešením je legální válka nebo spálení natištěných papírků, vybrakování bank a znovu najet na zlato jako základ zcela nových měn. Pokud se toto nestane, inflace a půjčování skončí jednou krizí větší jak v roce 1929.

Ještě že se toho nedožiju… simyslímjá.

Až/když někdo vezme zákon do vlastních rukou!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vir-vsechno-zastavil-Vsechno-I-kdyz-nemeli-exekutori-jeli-dal-S-reformou-se-to-ma-takto-633936EDxekutoř, státní zástupci, to jsou arbitři spravedlnosti, jen co je pravda! S tento protofašistický stát jim dal moc a tleská jim! Kdy už tomu utrpení bude konec- to před rokem 1989 se nemohlo snad ani stát…

Na takovou “práci” musíte být pořádná svině! Jak vůbec tito lidé mohou spát, mají vůbec svědomí?

Hoďte na něj deku!

Dvojitý magor na MZdr ČR se rozhodl hodit náhubky na huby všem všude, Není k tomu relevantní situace jako na počátku epidemie, nejsou k tomu žádná relevantní čísla, je to jen další zkouškla, co česká ovce vydrží.

No když už i agent Bureš běsní:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-ma-zlost-Zase-rousky-Vojtecha-zitra-ceka-kartac-634221

tak snad se podaří tuto další buzeraci protofašistické garnitury zastavit včas.

Nemám problém s nošením roušek ve zdravotnictví, kde se setkávají nemocní, ale mělo by to být nepovinné, nechť lidé začnou myslet a sami se svobodně rozhodnou, kdo tu roušku chce a kdo ne. Ani chřipkovou epidemii nikdo neočekává! Tak proč se stále nechat buzerovat?

Nezdá se Vám, ovčané, eh pardon: občané, že toho už je moc a příliš?

Jakou buzeraci ještě sneseme od nekompetentního dvojitého magora?

Ostatně:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/narizeni-o-rouskach-je-iracionalni-neni-na-tom-nic-zdraveho-tvrdi-predni-pneumolozka-40333755#seq_no=6&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=GeV7JnbScTz-202008200518&source=clanky-home

Jaroslav Hašek by se dmul pýchou, jaké že to svině dnes máme oproti jeho života za Rakouska Uherska!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tomio-Okamura-povstava-proti-hnuti-Black-Lives-Matter-Vyjmenoval-nejvetsi-darce-a-ma-jasno-o-co-tu-jde-ve-skutecnosti-630986

Jenom se divím, žen adorujeme USAky a bereme si je jako vzor za údajnou svobodu slova. Ubožákům a hajzlům z tzv. Demogratycké ztrany nebělých Obamů bych chtěl vzkázat, žen doma Rosenbergových se jim jako miust koukám hooodně hladí zpět a doufám, že na to hajzlové dojedou. A ušákům obecně.- jste vlastizrádci a dojedete na tom a Čína se Vás namaže brzo na chleba! Další cesta ČSSD do zapomnění!

Hnus! Bez velebnosti.

Mám sen, pravil Martin Luther King, a pak to začalo a trvá to dodnes.

Co se děje v USA a EUSSR, vidíme všichni, ačkoli mnozí vidět nechtějí. Jsou to právě ti tupci, co vše rozpoutali. Bílí připosránci líbají špinavé hnáty nebílé chamradi. V podstatě jen černým či hnědým. Dobře jim tak! Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Kdo za to může?

Hádejte!

Kdo je zodpovědný za vše? No volení politici vole! Prezident Trump je nazývá trefně Deep State! Ano, ta chátra, co vede nejen tento stát, je za vše , za ten zmar, likvidaci tradic, za bordel, za debility zodpovědná.

A já už mlčet nebudu: JÁ platím daně, protože mi je tento protofašistický režim vytahuje z kapes za bílého dne a platí z nich hajzly, co místo aby mě a mojí rodině pomáhali, jsou nastavení apriori proti nám všem! A DOST! Já ty hajzly neplatím, aby šli proti mě! Já jsem volil proto, aby šli na ruku mě a našemu lidu! A já POŽADUJI, aby tihle extrémně dobře placení flákači konečně začali pracovat za MOJE peníze pro mně a můj lid!

Ne nadarmo vidím kolem sebe pravý opak- Kdo může, ten škodí! Já se už nechci stydět za sebe, za rodinu, za vlast. Chci a PRÁVEM požaduji, aby státní úředník SLOUŽIL blahu lidu této země, ne aby nás bordelizoval, pauperizoval, debilizoval, ničil, vysával (doplň si sám, je toho mnohem více)! Je třeba vyjít do ulic, ale ne jako MChPD nebo jak se ta banda jmenuje, ale jako svobodný občan!

Kdo nesouhlasí s Danielem Landou a Ortelem, je u mě vlastizrádce!

Blíží se, opět, bohužel, krajské volby. Zase musíme zvednout ty naše líné prdele a jít volit, Jděte- volte a pamatujte, koho volíte! Já po volbách končím, zdraví a rodina je pro mě, stejně jako vlast, vše. Všichni ostatní mi mohou políbit prdel, nejvíce stát a jeho přisluhovači!

Jak tento “stát” (ne)funguje – zde čtěte: https://prasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=754108

a třeba:

A taková svině vedla k pádu vlády podpantofláka:

Svinstev kolem sebe najdete každý den stále více a více!

Učme se:

Další potvrzení:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Spisovatel-U-nas-mame-rozum-Nemlati-nas-za-nazory-Ale-je-tu-srovnani-desive-priklady-630424