Archiv rubriky: Komentáře

Komentáře

Jaroslav Hašek by se dmul pýchou, jaké že to svině dnes máme oproti jeho života za Rakouska Uherska!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tomio-Okamura-povstava-proti-hnuti-Black-Lives-Matter-Vyjmenoval-nejvetsi-darce-a-ma-jasno-o-co-tu-jde-ve-skutecnosti-630986

Jenom se divím, žen adorujeme USAky a bereme si je jako vzor za údajnou svobodu slova. Ubožákům a hajzlům z tzv. Demogratycké ztrany nebělých Obamů bych chtěl vzkázat, žen doma Rosenbergových se jim jako miust koukám hooodně hladí zpět a doufám, že na to hajzlové dojedou. A ušákům obecně.- jste vlastizrádci a dojedete na tom a Čína se Vás namaže brzo na chleba! Další cesta ČSSD do zapomnění!

Hnus! Bez velebnosti.

Mám sen, pravil Martin Luther King, a pak to začalo a trvá to dodnes.

Co se děje v USA a EUSSR, vidíme všichni, ačkoli mnozí vidět nechtějí. Jsou to právě ti tupci, co vše rozpoutali. Bílí připosránci líbají špinavé hnáty nebílé chamradi. V podstatě jen černým či hnědým. Dobře jim tak! Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Kdo za to může?

Hádejte!

Kdo je zodpovědný za vše? No volení politici vole! Prezident Trump je nazývá trefně Deep State! Ano, ta chátra, co vede nejen tento stát, je za vše , za ten zmar, likvidaci tradic, za bordel, za debility zodpovědná.

A já už mlčet nebudu: JÁ platím daně, protože mi je tento protofašistický režim vytahuje z kapes za bílého dne a platí z nich hajzly, co místo aby mě a mojí rodině pomáhali, jsou nastavení apriori proti nám všem! A DOST! Já ty hajzly neplatím, aby šli proti mě! Já jsem volil proto, aby šli na ruku mě a našemu lidu! A já POŽADUJI, aby tihle extrémně dobře placení flákači konečně začali pracovat za MOJE peníze pro mně a můj lid!

Ne nadarmo vidím kolem sebe pravý opak- Kdo může, ten škodí! Já se už nechci stydět za sebe, za rodinu, za vlast. Chci a PRÁVEM požaduji, aby státní úředník SLOUŽIL blahu lidu této země, ne aby nás bordelizoval, pauperizoval, debilizoval, ničil, vysával (doplň si sám, je toho mnohem více)! Je třeba vyjít do ulic, ale ne jako MChPD nebo jak se ta banda jmenuje, ale jako svobodný občan!

Kdo nesouhlasí s Danielem Landou a Ortelem, je u mě vlastizrádce!

Blíží se, opět, bohužel, krajské volby. Zase musíme zvednout ty naše líné prdele a jít volit, Jděte- volte a pamatujte, koho volíte! Já po volbách končím, zdraví a rodina je pro mě, stejně jako vlast, vše. Všichni ostatní mi mohou políbit prdel, nejvíce stát a jeho přisluhovači!

Jak tento “stát” (ne)funguje – zde čtěte: https://prasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=754108

a třeba:

A taková svině vedla k pádu vlády podpantofláka:

Svinstev kolem sebe najdete každý den stále více a více!

Učme se:

Další potvrzení:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Spisovatel-U-nas-mame-rozum-Nemlati-nas-za-nazory-Ale-je-tu-srovnani-desive-priklady-630424

No a co pořád říkám? Abyste se z toho neposrali!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ve-strachu-z-koronaviru-si-libujeme-boj-s-nim-je-sebeznicujici-mini-lekar-112246#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=5ncfUcYjH7I-202007131256&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Už dávno nejde o COVID-19. ale o to, jak si establisment vyzkoušel, že jsme tvární a blbí a necháme se manipulovat a že nám může jako ovce diktovat téměř bez kritiky a bez mozku cokoliv a my na to skočíme… Tedy někteří. já na roušky kašlu! Kro je chce, mohl je mít už před tímto humbukem, v chřipkových epidemiích, kdy umíralo až 5-10 x více lidí jak na tuhle rýmičku… nebo ne? Však ona za chřipka přece taky nic není že blbečci odmítající očkování?

JUDr. Křeček ví co říká ve svém věku a dobře činí!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Romove-Ptejme-se-Ombudsman-Krecek-palil-jednu-ostrou-za-druhou-Prace-bydleni-davky-integrace-Kavarna-sla-do-vyvrtky-okamzite-630228

Jo a ten Moláček to je ale kretén, které buď nic nepochopil,nebo ještě hůře- patří k BLM a likviduje vědomě bílou rasu!

Pane Matějko- díky za podporu správných postojů konečně pravého ombudsmana, ne zkurveného aktivisty, typického zrádce národa a opravdu fungujícího státu!

Tady je pěkný výčet vlastizrádců na těch nejvyšších místech:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/17-ceskych-europoslancu-zvedlo-ruku-na-podporu-protestu-v-USA-a-proti-Trumpovi-Nektera-jmena-Klause-juniora-velmi-nemile-prekvapila-630169

EU se už vůbec nestydí dávat najevo, že bělochy je třeba vyhubit a Evropu zaplevelit inženýry a lékaře s Afrriky a muslimských zemí světa.

No, jako první by měli jít sami příkladem a oběsit se sami! Co je nějakému uměle implementovanému kreténovi do politiky pana Trumpa?! Mají bordel kam oko pohlédne, doma si pořádek neumí udělat, ale strkat rypáky do cizích věcí, to jim jde, stejně jako nejen Sorosovým “neziskovkám”!

Prodej

Prodám modely velkých letadel. Více na vitezslav.podivinsky@gmail.com či na tel. 604231785
Seznam letadel a charakteristik dodám na poslaný e-mail. Jsou to:
Nimbus 4 10,4 m s kompletní výbavou od Petra Hetfleische, Extra 330 3 m, motor MVVS 152 ccm, zcela nová křídla, která dosud neletěla, motor MVVS dvouválec boxer https://www.mvvs.cz/eshop/cs/152cc/17-mvvs-152-irs-boxer.html
152ccm, palubní elektriku dělal Ivan Čáni, vše je pro 2 přijímače, které měly oba dva dvě baterie LiIon 2S2P, takže 4 přijímačové, motor má 3S LiooN, vše od Jetimode. Mám zcela nový nikdy nepoužitý motor MVVS 116 ccm, originál balený, Cessna 2,05 m na benzínový motor made in China nový 26 ccm. Nimbus letěl 4x , Extra asi 10-12x, došlo k havárii- proto stará křídla nahrazena zcela novými, sendvič polystyren/dýha.
Dále- off topic, prodám potápění viz na Bazoši: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/122353009/potapeni.php a Prosím preferuji e-mail, WhatsApp či Viber a SMS- na chatě kde bydlím je signál T-mobile na nic.

No konečně jsem opravdový rasýsta uměle vytvořený idioty barvy všelijaké, jen ne bílé!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Libat-nohy-vagabundum-Hloupost-slunickaru-dosahuje-vrcholu-brzy-struna-praskne-obava-se-spisovatel-Murin-630055

Kdy se už konečně bílý heterosexuální chlap/žena začnou tvrdě a zaslouženě bránit se zbraněmi v rukou té odporné chátře? Vždyť celý slavný USA/EU stát/soustátí dokázaly /dokazují naprostou neschopnost existence. Jen nám berou daně, nám bílým policie těchto protofašistických režimů zatápí a ostatní “barevní” jsou bezprecedentně chráněni policií, jejíž příslušníky tahle zmrdská/é rasa/y devastují a rasisticky ničí- Planeta opic!

Hajzlové! Bohužel politici, ta chátra jen umně využívá situace/í.

Mám přání, ať se daří!

Opakovaně jsem si říkal, jak by měly vypadat další práce našich krajských představitelů a myslím, že se daří a že by se mělo pokračovat v započatých úkolech. Současné, a nejen současné, ale již déle působící vedení kraje dokázalo, že to smysl má. Je těžké obhájit mandáty, ale je třeba se pokusit pokračovat a dokončit mnoho práce, která se jeví jako přínosná pro kraj a jeho občany.

V mnoha městech se ukazuje jako vhodné se nespoléhat na tzv. tradiční strany či hnutí, lidé si tam ustanovují sdružení osobností a podle toho pak volí a tyto osobnosti pak města, obce vedou velmi dobře a obhajují mandáty často dlouhodobě. A o to se nyní musíme pokusit i na úrovni kraje.

Vedení kraje má za sebou spoustu práce, ale taky dost nedodělků, na které nezbývá jedno volební období dost času,a tedy bych byl rád,aby svou práci dokončilo a další práce začalo smysluplně vykonávat.

Jsem taky kandidátem na 3PK a těším se na volby, ať už to bude jak bude, lidé opět mají možnost vystavit účty a tak rozhodnout o dalším směřování kraje v dalším období.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Kubacek-je-ohromen-Neskutecna-promena-CSSD-Hamacek-pochopil-na-co-lide-slysi-Zato-ODS-V-saku-chodit-i-k-rybniku-629502

Trikolóra jede!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klaus-ml-Pripravujme-se-Cesi-Az-se-bude-EU-rozpadat-Tato-slova-nepotesi-milovniky-Unie-629471

No, ačkoli…

Nelze se vším souhlasit. Nelze se vším nesouhlasit. Ale přemýšlet je třeba. Eurohujeři jsou brzo na vymření- už jen to, co se děje ve světě, k jejich vymření (nejen jich i nás) vede. Stačí pokračovat v těch nesmyslech. EU už teď není konkurenceschopné, nechápu, že Euro je tak silné, je to ekonomická umělá sračka. A to jsem si myslel, že EU bude (když jsme tam, lezli,. já hlasoval pro, kvůli našim tehdejším politikům a jejich vedení státu) zárukou, že nedojde u nás ke změně poměrů zpět před rok 1989. HOVNO! To co z ní je je tragédie fuj.

Teď bych v této situaci pro vstup nikdy nehlasoval, naopak nyní pro výstup z toho současného jednoznačně nereformovatelného bordelu ano.

https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgxwJWhtvlzBvRPTmkZbzDMJzkWJH

Jakl to nedomyslel

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Obcanska-valka-v-USA-Jestli-Trump-obhaji-stejne-ho-nebudou-poslouchat-Ladislav-Jakl-ukazuje-na-velmi-vaznou-vec-629416

Jakl zapomněl, že USA je rozlezlá kam se podíváš, jejich armáda je složena z různých ras a najde-li se idiot kterékoliv rasy, která si hraje na vyšší rasu jako Němci před druhou světovou válkou, stačí, aby měl rozhodovací pravomoci a je to celosvětový průser- který by mohl klidně lidstvo vyhubit jednou provždy.- Už to, že jsou po světě jako švábi je chyba lidstva. Nemá nikdo právo si hrát na světového četníka! Takže tak asi že? A my jen můžeme chlastat a fetovat, aby nás to pak tolik nebolelo, případně abychom jim v tom pomohli, že Pyráti?

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. .

Tak v první řadě toto NENÍ citát bývalého prezidenta a prominentního disidenta Václava Havla, Je ukradený, jako většina jeho myšlenek: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pravda_a_l%C3%A1ska

https://www.vitalia.cz/clanky/pravda-a-laska-zvitezi-nad-lzi-a-nenavisti-jednou/

Ale budiž- uměl to on dobře a správně použít, to zase klobouk dolů, kolik tohle heslo zblblo definitivně lidí. Přitom je to stejný blábol jako budeme žít v komunismu, nebo jiném -ismu, protože se nedá člověkem tak tak člověk si stojí ve společnosti nikdy realizovat. Jo ty myšlenky jsou dobré, on i národní socialismus (odhlédněme rasismu a nacismu)byl v podstatě správný názor a od roku 1933 do roku 1939 byl pro mnoho Němců požehnáním a pro mnoho zase noční můrou.

Myšlenka bývá vždy zajímavá, horší je pak ta realizace a jestli je vynucována- a to člověk umí dokonale- pak je to v prdeli a nikdy to nemůže fungovat. Utopie je knížka Thomase Moreho, ale Atlantida taky skončila.

Já bych byl (a většina lidstva) rád, kdyby tato myšlenka šla realizovat nenásilně, s tím, aby ji lidstvo přijalo za svou. Pokud ji však nikým nevolená chátra ve vedení EUSSR a zdá se lëvičácká neomarxistická chamraď v USA hodlají realizovat zase a vždy jen násilnou formou, pak mi je bližší čínský komunismus. Tam aspoň mohu jezdit do měst osobním autem….

Každý režim předhazuje ohlodané kosti různých myšlenek lidu , kterému chce vládnout. Dělá to proto, aby se vlk nažral a koza nám zůstala celá- resp. koza pro vládce,my jen chléb a hry.

Jen blbec to ještě nepoznal a že my jich máme, až běda! A přitom stačí heslo: Žít a nechat žít. Já se např. vůbec nezajímám o to, co dělá soused, pokud on sám nepožádá o pomoc. Je to jeho život, moje zbytečná starost. Dobroserů se ale vyrojilo jako much nad hovny.

Jako lékař řeším sdělené problémy pacientů, ale stejně se neumím nikdy cele vžít do jejich situace ( i když jsem totéž taky prodělal), protože nemohu znát jeho city a vnímavost máme také každý jiný. Poté, co opustím ordinaci, jsem občan a neseru se druhým do života. Akorát narazím a ještě budu za vola.

Je zajímavé, že námi volení politici si myslí, jaký to mají patent na “rozum” a ono prd, že? A navíc, ti nevolení komisaři EU, to je ale debilní chátra, jakou bylo ÚV KSSS SSSR, chovají se stejně, jejich jed, co vypouštějí, nás devastuje a likviduje konkurenceschopnost Evropy a jejích národů. HANBA!

Tak už pro jednou prosím- strčte si ta hesla někam!