Archiv rubriky: Komentáře

Komentáře

Kde je pravda a kdo je kokot?

Zmr. Fijala se svou svitou jsou na dovolené. Nic proti, kdyby nežvanili něco o tom, že MY jako ČR jsme ve válce s RF! Kurva, který velitel a vládce státu napadeného jiným státem si klidně odcestuje na dovolenou a národy svého státu nechá vystaveny útočníkovi?!?

  1. Zmr Fijala lhal, lže a bude lhát! My nejsme ve válce s Žádným státem tohoto pokleslého světa. OK- jeďte si pak vládo a Fijalo třeba do prdele na pak zaslouženou (sic!) dovolenou. Ale pak prosím- nevracejte se! NIKDY!
  2. Zmr. Fijala nás do nějaké války zatáhl, byť nevíme o ní, že by byla vyhlášena, ani prd. Pak KURVA co je to za vládu, které se podaří v době války odtáhnout si válet koule a stydké pysky na jakoukoliv dovolenou? Je Putin na dovolené? Je Zelenskyj na dovolené? Byl svého času Hitler, Churchil, Stalin či Roosevelt nahrazený Trumanem na dovolené v době války? KURVA- BYLI???? Hovno Fijalo- makali pro SVÉ národy ty fijalovej hnuse! Vy kteréni, co jste TOHLE volili, už se fackujete před zrcadli? Rychle si kupte konopný provaz, než je ti vaši hajzlové zdraží!

Jak je to s lázněmi a rehabilitačními pobyty?

Myslím, že i blb pochopí, že KDO je OŠETŘUJÍCÍ a NAVRHUJÍCÍ lékař, ten je také povinen vypsat patřičné tiskopisy:

Od této chvíle Vám tiskopisy na lázně či rehabilitační pobyty bude povinně vypisovat INDIKUJÍCÍ, ne REGISTRUJÍCÍ lékař. Uvidíte, že jich o třetinu přijdete, a to zcela v souladu a tím, jakou ekonomickou politiku tato vláda debilů se zdravotnictvím hraje!

Chcete za naše SPOLEČNÉ peníze do lázní či na RHB pobyt, často zcela zbytečný? Obraťte se na svého indikujícího lékaře, či ,lékaře tzv. doporučujícího- nyní je to plně v jeho kompetenci a ne v kompetenci pouze povinně PL!!!

Mimochodem: všimli jste si, že od počátku tohoto roku to již vypisují např. po TEPkách ortopedi? Ne? Tak se obracejte na „specialisty“ , ale nás prakticky z toho vynechte, my máme svém práce až nad hlavu.

Uvažuji o tom!

Uvažuji, že bych po dovolené zdechl někde na hromadě hoven adorujících oligarchy z Ukrajiny a vysral se na vše a už skončil ante finem v důchodu. Ale kolega o tom neví a tak nástup do práce musí zatím nastat. To však neznamená, že nebudu hledat někoho, kdo by měl o převzetí praxe zájem. Nadále v této zhovadilosti kolem nás bych nechtěl být aktivním debilem. Jediný problém-moje o 16 let mladší manželka. Ona sice tvrdí, žer by se uživila jinde, ale nechci ji vystavit našemu slavnému TRHU si končetinou, ech pardon, PRÁCE! Budu tedy držet tlamu a nějakou dobu, uvidím po přeléčení rakoviny prostaty, chci dělat, Ostatně- Vy, moji milí pacienti, si nezasloužíte, abych se na Vás vysral. Vy za to ( jak tedy kteří) nemůžete, že naše společnost je na odstřel. Respektive že je v totálních sračkách. Já jsem si svoje sračky v životě některé prožil, další mě čekají. Měl jsem se více modlit. Pokud moje prostata mi dá dovolenou, vezmu si ji!

Řev Pekari je důkazem, že to pan Křeček dělá dobře!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nas-any-Kotrba-Pekari-si-chce-pozvat-Krecka-A-cetla-zakon-709748

Ostatně typická ukázka likvidace klasických hodnost- jak někdo dle zákonů této země uvažuje v rámci VŠECH obyvatel bez náhledu na jejich původ, rasu, skupinu, náboženství či genderismus, a ….dodej sám, co tě sere na dnešku–, je pro tyto zrůdy likvidující současný západní svět totálním nepřítelem. Takže to kurva dělá dobře! A proto mu blahopřeji k plnému zdraví, dobré duševní kondice a schopnosti rozeznat opravdové zlo od toho, co nám stále podsouvají vlastizrádcové v Parlamentu, Senátu a Vládě, ČT, ČRo a pak dále. Jen tak dál, PANE Křečku!!!

Kam až a jak se může zpronevěřit lékařskému stavu a ubližovat mu takový debil?

Já se nedivím, že lidé často lékaře nemají v oblibě a nevěří jim! Přitom důvěra mezi pacientem a lékařem je základ pochopení struktury léčby. Placebo efekt má až 1/3 pozitivity na danou léčbu, je-li harmonie mezi lékařem a jeho pacientem. Naopak kvůli vakcínám proti covid-19 nastoupil v populaci jasný NOCEBO (negativní) efekt a lidé pak odmítají i ty vakcíny, které nám životy opravdu zachraňují. Jenže to by ve vedení státních zdravotnických organizací nesměli sedět jako žába na prameni hajzlové, kterým jde jen o výdělek do vlastní kapsy a na lidi totálně kálejí!

Jak pak tak mám přesvědčovat pacienty o tom, že to s nimi myslím dobře….

Chce to důchod natvrdo (PraSe již jsem 1,5 roku) a vykašlat se na to, co ty kurvy ve vedení státu a zdravotnických organizací předvedly, předvádějí a brzy opět předvedou!

Na mé místo by měla přijít nejlépe dr. Bayerová….Garanta mám a umím jej dělat.

Chtěl jsem být zodpovědný vůči pacientům a nechal jsem se opíchat sračkami hnedle 3x. Když teď vidím, kolik lidí mělo/má vedlejší účinky a kolik jich na tu sračku zakalilo, tak si myslím, že i ta moje rakovina prostaty prostě díky zdevastovanému imunitnímu systému přišla o aspoň 10 let dříve, než bych se jí dočkal kvůli své posrané rodinné anamnéze! A TO MI NIKDO NEVYMLUVÍ!!!

26.8.2022 nepracuji v zájmu svého života!

26.8.2022 nepracuji v zájmu svého života!

Sice musím zastupovat, ale nebudu v práci a nevím, jestli seženu zástup pro mně a dr. Šoupala, neboť jedu na fúzní biopsii mé rakovinné prostatu do Nového Města na Moravě. Jiný rozumný termín nebylo možné zajistit. Mé zdraví je přednější kvůli přežití jak cokoliv jiného. Léčit mohu jen jako zdravý. Nemocný nebudu nikomu nic platný.

Pochopme souvislosti: Jen zdravý pracovník odvede zdravou a kvalitní práci. Já jsem pochopil, že jen zdravý lékař odvede patřičnou práci. Prostě realisticky a egoisticky- respektuji termín, nejbližší, který vyřkne ortel a nastíní terapii. Vše ostatní jde pak mimo mně a těším se po operaci na další naši spolupráci.

Tvrdá pravda a lež současnosti

Ty kurvy nám s tou jejich démokracyjí vždy lhali, neboť tu nebala, není a nebude. Je tu „jen“ zastupitelská demokracie a její následky neseme denně všichni, Hnus Fijalovej nám to včera vysvětlil. Budeme rýt držkou ako červená myš, Kefalin. A oni milostivě občas ze svého bohatého stolu upustí nějaký ten zbytek, který už nejsou schopni sežrat, aniž by se poblili!

ANO: asociální až sadistická vláda fialy a jeho pohůnků! Malé písmeno jen určuje jeho postavení mezi normálními lidmi!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Zvrat-v-USA-pokud-jde-o-Ukrajinu-Odrbavaji-vas-Cesi-dukaz-zde-Novinar-odjel-z-CR-a-ma-co-rict-705694

Vy odesácká prasata, rozkrádala jste od 1993-1998 republiku a díky rozkrádání jste vykazovali nulový dluh! Rozkradli jste, co se dal. Miloš Zeman pak nazval vaši politiku Spálenou zemí a měl sakra pravdu. A teď, potřetí, po Topolánkově rozkradení posledního finančního poolu- důchodového fondu- jste se rozhodli dokončit devastaci zbytku toho, co ještě může občan tohoto banánového státu považovat za své- Budvar chcete prodat kurvíte energie, zlodějsky přepodáváte elektrickou energii, zkurvili jste plyn, ropu, benzín, naftu, obecně energie, žrádlo, bydlení, no takové svině se tu neujaly ani za protektorátu!!!

Vy dobytčí voliči těchto stran- zdechněte, ne- to by bylo příliš snadné- jen OCHURŤNEJTE poLYTYku těch vašich zmnrdistran a zdechněte na jejich politice, nemějte co žrát, ať vám sociálka na rozdíl od cikánů a ukrajinců nasere, nechť si nížíte teplotu doma o 4°C a buedete šukat kvůli ne plození, ale zahřátí!§

NIKDY jsem tu nechtěl od Husáka Slováka-. hajzl vedle hajzla- ale teď BABIŠI vrať se!!!

Otevřený dopis polytykům kraje i okresu

Po zvážení všech okolností, okamžitě, bez výjimky, ruším z titulu své funkce- pokud mi zůstane- a rád bych, kdyby nezůstala- všechny pátky- od 1.7. 2022. 

Dále sděluji krutou pravdu- vidím mlžný opar nad LSPP- dne s LPS- protože NEJSOU sloužící lékaři!. Jsou dovolené, které mi ukázaly už loni, jak je  těžké zajistit služby LPS. 

Opakovaně, kdysi za ČSSD, jsem se na kraji, zřizovateli LPS v bývalém okrese Svitavy, se snažil problém LPS řešit. Vždy jsem narazil na neschopné idioty a typické politické slibotechny. Tak až se nyní LPS zhroutí, nechť mne, nemocného rakovinou prostaty, přestanou odměňovat za nic a přestanou ostrakizovat lékařky! Dr. Jokičová (81 let) a dr. Bayervoá ( s nervy v prdeli) s chudou pomocí pár lékařů (kteří to dělají buď že potřebují peníze.- jeden- nebo aby dostali hezkou odměnu od ZP- jeden) to prostě nedají a já na to SERU! A ať to dostanou ti, co nebyli schopni za X- let ( já debil za tehdy ČSSD jsem pro to dělal co jsem mohl), udělat seznam lékařů a uložit zákonnou povinnost sloužit LPS!

Slušně cokoliv napsat nemá smysl. Jen typ soudruha Novotného prasete z Řeporyjí možná zaujme. 

Jen agresivitou v tomto pomýleném světě se možná něco vezme na vědomí!

1. od 1.7. se nebude sloužit ani jeden pátek-nenechám dr. Bayerovou debilně sloužit 18-21, když od 20 hodin není nikde lékárna!!!
2. Já od 1.7. končím, na to se spolehněte-nic už nehodlám „řídit“ a být zodpovědný za idioty na kraji neschopný mi za mnoho let cokoliv pozitivního v této věci udělat.

3. pokud nebude lékař, daný den nebude zajištěna LPS v měsících 7+8.2022

4. kdyby ti debilové na kraji poslouchali, bude JEDNA LPS ve Svitavách a to pro všechny pracující /ne důchodci/ lékaře 1. linie POVINNÁ (když jste takoví lůzři, že není povinná, tak ani od 1.7. pro mně- hlupáci), napsaná podle abecedy- oni už si to blbečci vymění, nebojte se. Ta sračka v Litomyšli je průser!! Úlitba debilních a zištných politiků, nic v tom jiného není!!!

Všichni politici, bez barvy vlajky, táhněte k čertu. Mně už nenaserete, já naštěstí mám rakovinu a teď teprve na Vás budu psát, co o Vás vím a jací jste hajzlové a knechti!

Nechcete mít problémy? Zastřelte mně, nebo mně nechte jít k hrobu mými kroky, už ne Vašimi. Dělejte si co chcete, ale mně a mé kolegy, co se dřeli, do toho už netahejte. Jinak- Televize NOVA a už to pojede. Serete se do Ukrajiny, ale na nás, naše lidi, nemyslíte ani omylem!

Tolik neználků a pitomců jsem od sametu ještě neviděl….je přenášet SVOJE dobře zaplacené problémy na nižší články, jo to umíte blbečkové!

R.I.P Charlie!

Nádherný kocoure, naše chloubo, stár 6ti let, ale zkurvený šlechtěním debila člověka, dostal ses do situace, kdy organismus, debilně šlechtěný, selhal! Tvůj hnusný nádor močového měchýře Tě ještě včera, při kruté anémii, nechal žít. Dnes jsi zkolaboval v bolestech při trombóze tepen dolních končetin. Ještě jsi se snažil..

Museli jsme Tě vzít k veterináři a přijmout krutou smrtelnou diagnózu. Museli jsme přijmout rozhodnutí- nechat Tě trápit při léčbě symptomatické, nebo Tě nechat utratit – euthanasie!

Drželi jsme Tě za pracky, hladili Tvou nádhernou srst, modlili jsme se za Tvou duši- pohřbil jsem Tě vedle Tvé partnerky Catty.

Píšu to se slzami v očích….

Půjdu za Tebou, až budu vědět kde jsi! Pondělí MRI prostaty rozhodne!