Archiv rubriky: Komentáře

Komentáře

A co říkáme my s absolvovaným přírodovědným gymplem za dob socialismu

Tenkrát naše zdravotnictví a školství kopírovali soudruzi z kapitalistické ciziny- vy dnešní debilní volové studující (to jsem slovo student sakra urazil) hovna s háčky, bez smyslu k přírodě, tu jste si nechali vecpat hajzly z tzv. NezYYYYskovek – do Vašich vygumovaných palic- jak můžete tvrdit, že se planet a Země má za pár let zhroutíš, vymizí život- vy debilové- víte, co to je kosmologie, víte něco o vzniku našeho vesmíru, víte něco o vzniku sluneční soustavy, Země a okolí v v dohledatelném vesmíru?

Víte, že kreténi vašeho formátu, kteří se nenaučili ( a nepoučili s) z našich dějin, jsou nuceni si je zopakovat?

A na TOHLE si hrasjete? Idiooti!

Tak nám soudruzi definovali METAFORU!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Jsme-ve-valce-Jak-to-Fiala-myslel-Oficialni-odpoved-Prekvapiva-728039

Už víme, co je to metafora, a Rakušan si KRIT může strčit do PRDELE!

Hitler o holokaustu nevěděl?!- be vole, metafora!

Stalin nenechal hladovět Ukrajince- ne? Metafora že…

Napadení Jugoslávie NATEM byl omyl- ne – protože metafora!!!

Metafora se právě ujala vlády. Soudci a policajti, už nepronásledujte dezinformátory, protože metafora. Ostatně: jaký je rozdíl mezi dezinformací a pravdou: Pár týdnů…

Těším se na soudní procesy- myslím, že JUDr. Rajchl nás v tom nenechá, Jana Zwyrtek Hamplová také ne… protože METASFORA!

Tak nezapomeňte…

PS: jo a zapomněl jsem: Ukrajina napadla RF- metafora práskačtí blbci!

Jindřich Rajchl

Tak tohle je absolutní skandál!

Níže naleznete odpověď Úřadu vlády ČR na dotaz zaslaný tomuto orgánu veřejné správy na základě zákona 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Musel jsem si jej přečíst asi třikrát, neboť poprvé jsem si říkal, že je to špatný vtip a podruhé, že snad není možné, že by měli tak neskutečnou drzost, aby vyplodili takový nesmysl.

V tuto chvíli je tedy zřejmé, že:

1) mluví-li o hrozbě války Andrej Babiš, je to odporná štvavá kampaň, za kterou je třeba Marka Prchala vyloučit z profesního sdružení

2) mluví-li o hrozbě války kdokoliv na FB, jedná se o dezinformaci a trestný čin šíření poplašné zprávy

3) pokud však předseda vlády opakovaně uvádí, že už ve válce jsme, jedná se dle Úřadu vlády o „metaforické vyjádření, jež je užíváno veřejnými osobnostmi při různých krizových momentech, nikoli jako sdělení, že by se Česká republika nacházela ve válečném stavu.“

Až zase jsme si všichni rovní, ale někteří jsme si rovnější.

Vyjádření, za které hrozí normálnímu člověku kriminál, je u předsedy vlády pouhou metaforou.

Jejich vysmívání se občanům této země skutečně nemá žádných hranic a v tuto chvíli dosáhlo již zcela absurdních rozměrů.

Z této tragikomické odpovědi, která již překročila hranice naprosté frašky vyvozuji osobně tyto dva závěry:

1) Doporučuji všem, na které si zaklekne Rakušanův KRIT, aby si tuto odpověď Úřadu vlády vzali s sebou a argumentovali tím, že jejich vyjádření bylo pouhou metaforou a že tím neměli na mysli nic konkrétního

2) Fiala by měl vyhodit celý právní odbor Úřadu vlády a pak sám podat demisi.

V zemi, která se považuje za právní stát, nelze připustit situaci, kdy za totožný skutek je obyčejný občan dehonestován coby dezinformátor a často i vyšetřován a následně trestně stíhán, zatímco u předsedy vlády se nad takovým výrokem blahosklonně mávne rukou s tím, že pan premiér to tak nemyslel a že to byla jen taková drobná metaforka.

Z trestně-právního úhlu pohledu pak vidím v tuto chvíli pouze dvě možná řešení – buď státní zástupce neprodleně zahájí trestní stíhání Petra Fialy za přečin šíření poplašné zprávy dle §357 tr. zákoníku, nebo musí policie bezodkladně zastavit trestní řízení ve všech obdobných případech.

Jakýkoliv jiný postup znamená to, že Česká republika už se nadále nemůže nazývat právním státem.

P.S.: Prosím o co nejširší sdílení tohoto příspěvku, aby se tato nebetyčná arogance naší vlády dostala k co nejširšímu auditoriu. Jsem přesvědčen, že mnoha dalším našim občanům otevře oči, neboť konečně pochopí, že politici pětikoalice definitivně převzali manýry bolševických papalášů a nabyli přesvědčení, že si mohou vůči nám dovolit cokoliv. Míra jejich drzosti totiž dneškem dosáhla zcela nové dimenze.

Prognostik FRČ 1997

Ten věděl co jiný vědět nechtěl; a tak si zvolili do čela ČR vydíratelného spícího agenta KGB (GRU)¨a CIA! Dobře volili mezi dvěma komunisty v roce 20013! Ino, ta třináctka je fakt zakletá a dobře jim! Bohužel i nám…

Tyto volby byly nejhorší od vzniku ČR: Zpovykaná médyja, Vláda Pitra Fijalenka, hlupáčtí umjelci, 5. kolona USA RF- volili zcela nedůvěryhodnou osobu. U AB aspoň mohl lid předpokládat, že bude pracovat v jeho prospěch a bude protiváhou temných sil v Praze, Brně atd. Posrali jste to! TEĎ BUDE opravdu HŮŘ!

Václav Rathouský na facebooku:
Od chvíle, kdy generálové straší mobilizací dostávám otázku, zda bych šel dobrovolně bránit vlast… Odpovídám stále stejně. Pokud by nás napadl NEPŘÍTEL, který by ohrozil cokoliv co je mi VLASTNÍ, tak ano. Důležité je ovšem ono „pokud“.
Ještě donedávna, do covidové tyranie, jsem naši vládu pokládal za vlastní i přesto, že v ní již desetiletí nesedí nikdo, komu bych věřil. Minulá léta jsem však viděl nejen absolutní prodyšnost našich hranic, ale i absolutní vládní ponížení. Záda našich páníčků se před tyraniemi farmaceutických, mediálních i korporátních zájmů ohnula tak, že je již nepokládám za naše páníčky, ale za cizí služebníčky.
Když se navíc v minulém roce vláda ohnula i před lobby energetickými a „naše“ elektrárny začaly sloužit světu namísto nám, nevím CO ještě bych měl bránit? „Naše“ elektrárny? „Naše“ média? „Naše“ zemědělství? „Náš“ průmysl? „Naši“ vládu? „Naše“ školství? „Naši“ kulturu…? Možná bych měl bránit naše životy? O ně tu ale myslím nejde, protože ty nám nikdo zvenčí vzít nechce. Ty chce možná naopak (v cizím zájmu) riskovat „naše“ vláda.
Proč tedy na otázku „zda bych šel bránit naši vlast“ neodpovídám jednoznačné ano? Protože zpochybňuji slovo Vlast. To pochází od slovesa vlastnit a od přijetí něčeho za své. Pokud ale na tomto území vládnou naši správci cizích zájmů, pokud nám vládne cizí politika, pokud nám vládne cizí kultura, pokud si kupuji vlastní elektřinu na cizí burze a pokud nám vládne cizí kapitál, tak již nic nevlastním, ale jsem vlastněn. A zbytky skutečného vlastnictví (svobodu slova, úspory, měnu, majetek, vlastní slepice…) spíš ohrožují naši „přátelé“ než „nepřátelé“. A s tímto vědomím se dá bojovat pouze proti svým vlastníkům…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vy-se-me-na-neco-ptate-Uvolneny-Babis-zuctoval-s-CT-727575

Diktatura ve zdravotnictví už nezná meze!

Doktor Kubek varuje před záměry Válkova ministerstva zdravotnictví:

Je připravováno odebrání tvého lékaře a platba hotově! Nenechme si vzít svého doktora! Nenechte si vzít svou lékařskou praxi!

Ministerstvo zdravotnictví připravilo velmi nebezpečný návrh novely zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění.

Pokud bude přijata:

Pacientům by kdykoliv rozhodnutím úředníka zdravotní pojišťovny mohl být odebrán jejich lékař, ale i nemocnice, protože by s nimi zdravotní pojišťovna byla oprávněna bez uvedení důvodů vypovědět smlouvu. Pokud by pacient chtěl u takového lékaře zůstat, musel by si plně hradit nejen zdravotní péči, ale i předepsané léky, rentgenová a laboratorní vyšetření, apod.

Výběrová řízení, určující, který lékař a jaká nemocnice budou mít nadále smlouvu se zdravotní pojišťovnou, by si řídila sama zdravotní pojišťovna, hlavním kritériem by pochopitelně byla co nejnižší cena. Zdravotnictví by tak ovládly obchodní řetězce, šlo by o konec soukromých lékařů v Čechách. Úspěšný by byl ten, kdo nejvíce ušetří na svých pacientech, případně může nabídnout dumpingové ceny. Jako za první republiky v Československu, tak v řadě zemí EU nyní, rozhoduje svobodná volba pacienta. Krachuje lékař, od kterého pacienti odchází, úspěšný je ten, koho si pacienti svobodně zvolí. Nyní to má být ten, kdo získá přízeň vedení zdravotních pojišťoven, což je nesmírný prostor pro korupci a klientelismus.

Navrhovaná změna je alarmující pro lékaře i pacienty, média o ní mlčí.

Rozšiřujte tuto informaci dále. Kontaktujte své poslance, senátory i média a zabraňme společně této prokorupční novele zákona! Další informace naleznete na stránkách ČLK:

http://www.lkcr.cz/aktuality-322.html?do[loadData]=1&itemKey=cz_99416

MUDr. Milan Kubek – prezident ČLK

PS: Za takových podmínek bych nebyl schopen se tohoto asociálního a non lege artis postupu nemohl účastnit a odešel bych raději do důchodu, než aby mohl léčit pod základů medicíny založené na důkazech (EBV – evidence based medicine). Non lege artis postupy zásadně odmítám a pauperizovat a devastovat zdravotnictví pod vedením asociální pětikolíky již nemám v plánu.

PSS: jdeme do riadnej piči!

Na rozcestí

Vážení přátelé,

jsme na rozcestí mezi rapidním zhoršením celé naší ekonomické a politické situace a mezi snahou o pomoci těm, kteří to již minimálně rok potřebují a tato vláda na ně přímo SERE.

Máme dva soudruhy z KSČ, jednoho vyprázdněného a Fijalenkově vládě nakloněného pohledného kladeče věnců, generála Petra Pavla (bacha na vojenské diktatury) a mezi nepříliš pohledným, ale ekonomicky vzdělaným podnikatelem ze Slovenska (Slovák v čele ČSSR a nyní ČR jako za Husáka), který by rád byl prezidentem této banánové protofašistické republiky.

Když mám volit mezi dvěma jasnými zly ( Generálem cvičeným na špiona a převlékačem kabátů, hlavně aby z toho něco káplo) a mezi Slovákem, ale poměrně úspěšným podnikatelem, který měl problémy s covidismem a koronafašismem a přesto pomáhal většině obyvatel, pak mi nezbývá než volit, byť se sebezapřením, Andreje Babiše.

Už jen proto, jak proti němu vystupovali současní svazáci a novodobí soudruzi a zemští škodiči, ba přímo vlastizrádci, sedící v současné Poslanecké sněmovně a Senátu (odkladiště neúspěšných), jak jej mají rádi hovinkáři a rektáldoři, jak jej očernili kvůli Čapáku (peníze vrátil, škoda nula, soud vyhrál) – vždy načasováno před volbami těmi novinářskými nulami, místo zvelebené a úspěšné.

Náš člověk cítí potřebu změnit tento svět vykloubený z normální reality. Cítí potřebu ukončit nesmyslnou válku mezi slovanskými národy, potřebuje žít s cenami prakticky všeho denně potřebného takovými, aby to utáhl a něco zbylo na důchod, aby občan nebyl druho- či třetiřadým oVčanem.

Petr Pavel toto nebude mít snahu řešit- prostě na to NEMÁ! Bude poslušným panákem kolaborujícím s touto nesmírně arogantní a asociální vládou.

Andrej Babiš naopak bude umět řešit mezinárodní vztahy a co mu dovolí ústava, to využije ve prospěch oBčana této zmučené země.

Není co dodat- volím Andreje Babiše!

Kdo přemýšlí a vidí svrab a neštovice kolem sebe, bude také volit Andreje Babiše. Ten je schopen se domluvit se státníky světa na takové úrovni, jako je Macron, Biden a další.

Generál to jistě „umí“ v NATO, a tato vražedná organizace (měla být zrušena, pamatujete na Varšavskou smlouvu a Havla?) podporuje další bídu a utrpení ukrajinského lidu, tak co ještě chcete řešit? Stojíte o válku nebo mír? Petr Pavel mi vychází jako zcela nevolitelný!

Andrej Babiš je opravdový kandidát do krizové doby současnosti. Jen ne generál! Tahal by nás do opravdové války, když už jsme v proxy válce do posledního Ukrajince! Babiš nenechá nadále pauperizovat plátce daní, bude kontrovat pětikolce a bude je školit, jak se to má dělat správně.

A proto volím AB!

Pamatujte- už není kam se odstěhovat, kam utéci, aspoň v rámci tzv. Západu a EU tedy určitě NE! A ani do USA!!! Tam už vůbec NE! Není prostě kam utéci proti asociálnosti v ČR! Babiš se asociálně nechová, byť miliardář.

Ostatně:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Pavel-ze-neni-vladni-kandidat-Babisovi-priznivci-se-nastvali-I-na-Nerudovou-726179

Otevřený dopis dr. Rychlovské

Dobrý den, paní kolegyně,

jsem rád, že Vám praxe slouží ku prospěchu. Je jasné, že je třeba sehnal lidi a zaregistrovat je.

Co je ale špatné, že vyzobáváte rozinky všech praxí PL ve Svitavách a možná i okolí.

Mně osobně je to u zadku, naopak- nabízím Vám 500 pacientů. Je ale nutné, a o to bych Vás veřejně chtěl požádat- dodržujte při registraci NEJEN VĚKOVÉ SPEKTRUM , ale také bych poprosil spektrum etnické.

Není slušné brát k sobě ty, kteří navštěvují zdravotnická zařízení sporadicky, Je třeba se také starat o ty, kteří jsou u lékaře každou chvíli, abyste si to užila stejně jako my ostatní.

Děkuji za pochopení a prosím, řeďte se tím.

Přeji hodně úspěchů ve Vaší praxi.

MUDr. Vítězslav Podivínský, který do důchodu zatím nejde.

Pane Skopečku, jako vždy, mluvíte hezky…

…a skutek utek. Viz odstavec :

Kde ještě vidíte rezervy, na které je nutné se zaměřit v roce 2023?

Je před námi spousta výzev a problémů, které tu nebyly dlouhé roky vůbec řešeny. Penzijní reforma, udržitelnost financování zdravotnictví, které nabízí stále lepší a dokonalejší metody, přístroje, léky, ale také za mnohem větší peníze. To je obří úkol, který před námi jako společností stojí. Zatím mám pocit, že si ho moc nechceme ani připustit, natož abychom ho začali vůbec řešit. O energetice jsme mluvili. Já bych dodal i celkové zeštíhlení státu, odbourání spousty nepotřebných agend. V době krizové na tyto věci chybí čas i energie, ale jen je tlačit před sebou donekonečna nemůžeme.

S tím se plně ztotožňuji, ale vy, dávno vyčpělá „pravice“, jste vždy o tom všem jen kecali, ale nic nikdy pro zeštíhlení státu a vyházení zbytečných buzerujících úředníků nic nikdy neudělali, naopak!

Zavádíte buzerující kraviny, chcete nás cenzurovat- další úřady, necháte piráty dělat hovadiny při založení opět pro ve volbách neúspěšné spolustraníky ( DIA) a podobně (soudruzi Kartouz, Cemper a další- prý neziskovky-chachá) , vymýšlíte si boj s jakýmisi dezinformacemi, které se za rok ukážou, že to byla nejen pravda, ale přímo prognózy a pravdy. Vám se prostě hodí, že předchozí levicové vlády tu špínu udělali za vás a vy už ji pěkně necháte být, naopak zatápíte pod kotlem problémů, jako jste v tichosti ponechali Kalouskovu povodňovou (či jak tomu teď říkají, snad solidární- s kým proboha!) daň, kterou jste pěkně v tichosti ponechali nadále, i když její smysl pominul…Pauperizujete právě ty, za které máte bojovat- malé a střední podnikatele!

To jste celí vy- huby plné žvástů, ale sami jen hrabete pod sebe, platy jste si zvýšili o můj důchod, natož o důchody lidí, kteří jako já to štěstí na lepší příjem neměli; jo, to se vám to žvaní a žije! My ostatní musíme makat i v důchodu, spousta lidí se dře ve dvou a více zaměstnáních, aby přežili, ale vy si budete válet koule nebo stydké pysky někde na Baleárách, Floridě a podobně! Případně z této zničené země někam trvale zdrhnete debužírovat si z nakradeného z tohoto již rozkradeného státu Vašimi vládami do roku 1998! A to Topolánkovy vlády…Nečas? Samé sliby, jenom chyby…

To byly panečku vyrovnané rozpočty 1993-1998, když jste měli co prodávat cizákům za směšné ceny, co???

Teď si prachy můžete tak akorát natisknout, ať je to tu jako ve Výmarské republice! Dejte pozor! Nový Hitler už někde čeká! Staliny již máme – stačí se podívat do vedení obou válčících republik, vedení EU a USA!

Více zde:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Asi-ten-pad-na-usta-bude-muset-byt-jeste-silnejsi-Poslanec-ODS-nahlas-premysli-jak-zastavit-zeleny-Brusel-725223

Budeme na komunisty ještě hodně vzpomínat!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/A-tohle-taky-zakazete-Holec-zavaril-Fialove-cenzure-Ale-zle-724982

Vládnou nám opravdu odporní politici, za které by se nestyděl ani Mao Ce-Tung, Joseph Goebbels či J.V.Stalin s Leninem dohromady; i Trockij by je bral na palubu! Tohle se fakt nemělo stát! Tady teprve vidíme, co to je za duševní mrzáky, korupčníky a hejkaly! Kvůli podobným Babiš rozjel s pomocí mnoha voličů ANO 2011… a měl pravdu, udělaly ho právě ty strany, které nyní osedlaly Strakovku a likvidují demokracii ve velkém. Je milíto napsat, že po Husákovi raději Babiše jak tuhle hrůzovládu, zlou, neschopnou, arogantní, drzou!

Macek- podle sebe soudím tebe!

Glosa dr. Macka:

A tak jsem prošel media, abych zjistil reakce na Zemanův projev na odchodnou a s podivem zkonstatoval, že si nikdo nepovšiml jeho nepřesné citace veršů Vítězslava Nezvala, ani prezidentští kandidáti ne.
Zdá se, že se stáváme zemanovskou zemí buranů…

Tak prrr.: v tomto státě ne každý musí nutně znát Nezvala, resp. si jeho některé – natož všechny- verše pamatovat, když dře jako vůl! Ten čas pak na poezii těžko hledá…Já si teď čtu kompletního Josefa Kainara…

Není možné takto o lidech uvažovat a vykládat něco o zemanovských buranech- co kdyby se Vás pane doktore tito burani a nejen vás zeptali na privatizace ODSkou??? Kvůli ní se tak dobře máte!

Zdroj:

https://viditelny-macek.cz/public/kapitola.phtml?kapitola=141305&menu=0

A buďte rád, že už nejste 12 years in the Thomb (Saint Vitus- slušně se poučili od Black Sabbath):

Jinak Vám přeji hodně zdraví, ať nadále můžete tak pěkně psát. Jo- a Vy se aspoň nestydíte za to, co jste! A to se mi líbí! Tak si nadále budu číst Vaše nesmrtelné glosy…