Archiv rubriky: Komentáře

Komentáře

Konečně někdo, kdo má na rozdíl od Dolínka mozek a používá ho!

Toto jsou pádné argumenty:

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ozanova-ANO-Dopravni-predpisy-porusuji-nejenom-ridici-motorovych-vozidel-ale-i-cykliste-658341

Evidentně “pan” Dolínek za ČSSD- a to si pamatujme ve volbách- ztratil rozum, pokud ho kdy měl:

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Dolinek-CSSD-Jde-o-bezpecnost-a-prevenci-pro-cyklisty-ne-o-sikanu-ridicu-658329

Podle tohoto pána bude opět vyzdvihována jedna skupina účastníků silničního provozu na úkor ostatních!

Silniční fašismus bude opět povýšen. Jeden z mých důvodů opustit ČSSD, která lidem místo pomoci nabízí jen útlak a buzeraci! A JDE O ŠIKANU! Opět “zlých” řidičů, vrahů maminek s kočárky, cyklounů, chodců, zvířat a snad i létajících ptáků, ne modých ovšem, tam mozek taky nehledejme.

Plk. Zlý je (nomen omen) člověk na svém místě! Ha!

A soudruhu Dolínku, já si myslím a jistě spousta obyvatel po tom, co “západ” provádí, že nechci být “západní”, ale svůj! Národní!

Co vadí na Sputniku V a ideologicky podobných vakcínách?

Mě by vadilo jako lékaři jen to, že je SUKLem neschválená a její použití by bylo tzv. non lege artis a kdyby někdo pak po její aplikaci měl komplikace, že bych to já s pacientem odnesl. A to já právně a on zdravotně.

Jsem ale zastáncem teorie, že co člověku prospívá, to mu má být umožněno popužívat ku zdaru léčby. Medicína má více rovin, ale ve vztahu k pacientovi je jen jedna, a to ta, která pomáhá. I placebo efekt se cení.

Kdejaká žvásty politických blbů v Česku – brr to je hnusné slovo- kteří nemají ani základní povědomí o medicíně, ale pasují se dorole jediných arbitrů rozhodujících o osudech nevinných, škodí všemu lidu nejen této země, ale i ostatním občanům sdruženým ve spolku EU. Čekat na jakési schvalování někde v Bruseli mimo náš stát, při jejich “rychlosti” a politickému patolízalství- je čirý nerozum! Máme svůj státní ústav (SUKL) který toto schvalování uměl, umí a není důvod, aby jej vyšachovali nějací političní nýmandi. Zde, v zájmů zdraví a zachování životů, musí jít všechny ideologie stranou! Ten, kdo brání uvedení na trh jakémukoliv léku, který by SUKL mohl, kdyby směl, certifikovat, je vrah! Vrah národa, lidu a to se vším, co toto slovo obnáší; a tedy by měl být postaven za plánovanou genocidu před soud a odsouzen.

Je mi jedno, kdo kde pak bude z odsouizených sedět- ale práce v kamenolomu by jim udělala dobře.

Kdo se chce očkovat, musí mít tu možnost se nechat očkovat. Rychlost očkování proti COVID-19 a debilní administrativa jsou v ČR tristní! Jak to, že to nemůže být stejné jako očkování proti jakýmkoliv ostatním bakteriím a virům? Bez zbytečné aministrativní a logistické buzerace , jejímž hlavním cílem je vytvářet seznam Lepšolidí a naopak ostrakozivat neočkované!!!

Kdo nechce být očkován je jeho svobodné rozhodnutí, které beru na vědomí , tyto lidi nebude nikdo smět stavět mimo zákon nějakým Certifikátem o očkování nebo Očkovacím pasem- to je koronafašismus!

Ostatnbě já jsem, spolu se setrou očkován vakcínou od Phizeru bez vedlejších účinků. Např. koule mě neupadly, cítím se jako člověk, nemám větší uši, nejsem načipován Billem Gatesem a ani jiné potíže jsem nezaznamenal.

Koronafašisté se rozhodli vyhubit všechny, co mají jinou diagnózu než slavný Covid-19!

Vážení,

již podruhé mi byla odložena operace, která rozhodně není elektivní! Tedy jednoduše odložitelná.

2x jsem z té nohy měl těžký zápal plic, ležel jsem na interním oddělení a JIPce, musel jsem brát dlouhodobě antibiotika a kortikoidy, rozesral jsem si metabolismus, mám profusní průjmy, ale chodím do práce, protože doma bych zdechl. A nestěžuji si, někdy o tom pohovořím s těmi, kteří mi chtějí naslouchat.

Teď jsem ve středu KONEČNĚ mohl nastoupit do FN Motol Praha k 1. fázi operace, ale- HOVNO!

Koronafašisté se rozhodli, že nenastoupím a se mnou mnoho, mnoho dalších… Nikam hovada nemocní, vyžírající stát na nemocenské! Hm, já ji nemám, vše si platím sám pobytem na dovolené a vše odskáče dr. Šoupal- zástup. Jsi co za hovno – nemáš covid-19? Nemáš? Si zdechni doma.

Červený vládní (bohužel) vytahaný tlustý svetr a zkurvený STBák mají pod kontrolou celý národ, celou republiku, to znamená, že je tady diktatura. Kde kdy tady byla opravdová vláda lidu? Nikdy- protože ta vůbec, když se podíváme na typ zastupitelské (sic!) demokracie, tu prostě nebyla, není a už nikdy nebude. Zapomeňte!

Krysy s koronafašistickým stigmatem nás budou dusit dalších možná 100 let v lockdownu. Novodobý koncentrák, nad nímž by zaplesalo i srdce Himmlera a Hitlera, možná i Ustaši.

Nemáš tu správnou diagnótu?- Zdechni. To, že na tobě závisí mnoho lidí, to nás nezajímá, ať vychcípají taky, Bude méně důchodců, ušetříme! Nejprve je vyšťavíme z daní a pak zdechni vole, už nejsi perspektivní kádr. Ani komunisté tohle za Stalina nestačili dokázat, fašisté už vůbec ne, nacisté se sice snažili… ale ani oni nedokázali to, co koronafašismus v Evropě a potažno v ČR.

Pokud má někdo pocit, že chci být privilegovaný, tedy PŘEDNOSTNĚ operovaný, ať táhne do PRDELE!

Poikud zakalím na komplikace kvůli neudělané operaci, sežeňte si jiného vola… Možná budete prstíčkem šťárat… možná, ostatně všichni jsme nahraditelní, že?

16 měsíců bolestí, strádání, zápalů plic, sraček, co jsem do sebe pral, abych mohl pracovat spoň to dopoledne, pač mi pak hnáta otekla, naběhla a bolela jako sviňa- to je zapomenuto? U mne ne!

Myslím slušný doplněk:

Nouzový stav forever?

Nouzový stav= něco jako Stanné právo. Böhmen und Mãhren tu už bylo a je to tu zase. Podle mě by se toto vše kolem SARS-CoV-2 mělo řešit individuálně. V první řadě- když to vypuklo- stanné právo mělo význam. Posléze, jak se vyvíjela situace, se z toho stala politická sračka. Typická pro protofašistické režimy. Idioti ze všech sfér, aniž by dávali v šanc EBV= Evidence Base Medicine- tedy Medicínu Založenou na Důkazech- se stali idiotskými mysliteli, odborníky naveškerou epidemiologii, jakoukoliv medicínu, poliltiku útlaku a buzerace, na pseudovojenství, typické naše fízlování a další orwellovské aktivity. Jakoby už zde nebuzerovaly jen ziskové “neziskovky” ala Soros a další zmrdi, které tu operují od našeho nešťastného vstupu do EUSSR. Fízlové rulez! Češství opět potvrzeno, ale totéž moraváctví, slezanství… hnus! Prostě kam se před rokem 1989 srali estébáci , no ne? I Gestapo by jen čumělo!

Jsem na rozpacích- COVID-19 JE nemoc, ale pozitivita proti SARS-CoV-2 je jen sekvence viru PCR detekovatelného, ale ne nemoc! Po očkování se tvoří protilátky, tedy antigenní test je jasně pozitivní- SUPER- máme protílátky- a PCR test zachytí falešně pozitivní sekvenci inaktivovaného viru SARS-CoV-2 a tedy známka toho,že se vakcína ujala.

Tak kde jsou ti nemocní?!

Rozhodně nezlehčuji průběh s jasnou klinikou! To kurva ani omylem! Ti OPRAVDU nemocní potřebují kvalitní péči, ale ani omylem všichni leží na ARO či JIPkách! A kde jsou s komplikovanou Chřipkou, po operacích, s nádory, s úrazy a chronickými nemocemi a tak dále???

Ale KOLIK je ve skutečnosti nemocných s COPVID-19??

Od 15.2.jako očkovaný, s pozitivními protilátkami, a se sekvencí SARS-CoV-2, MRDÁM na roušky! Seru na státní teror!

Nechoďte ke mně vy, co jste zbabělci, srabi a flákači, typičtí práskači! Já jsem na rozdíl od 99% z vás očkovaný a tedy lepšočlověk, prostě Übermänch! Hnusné? Ale jo, sami jste si toho vy co jste připosraní vinni!

Co to je influencer?

Jsem z toho všeho znechucen jako každý v této zemi, v Evropě i zbytku světa. COVID-19 je choroba, která zabíjí, a to jak doslova, tak přeneseně- protože máme po prdeli a nemůžeme téměř nic, na co jsme byli zvyklí. A to nemluvím o cestrách do zahraničí na dovolené, to je to poslední. Jde o sociální kontakty a další důležité věci, které se nám již mstí a pořádně vymstí, viz ne-výuku žáků a studentů, aby po nás převzali žezla a že to bude sakra cítit celé lidstvo, resp. v ČR určitě. Mladí propadají depresi a mohou páchat sebevraždy jako staří bez sociálních kontaktů, víme všichni jak to je. A kde jsou malí a střední podnikatelé? V prdeli, jak kdo tedy, někdo i jinde.

A pak se dozvíte, že chaotická vláda či jen ANO 2011 si zadá za neuvěřitelné prachy nějaký profil na TikToku – sociální sítě oné zatracované komunistické Číny, a nějací dva mládežníci si říkají influencer. Sakra kde to jsme a co to je za debilitu?

Ale zde v ČR se už ničemu nedivím. Jsem rád, že jsem prožil valnou část života v pohodě byť jsem ustupovat nejprve komunistům, posléze novodobým utlačovatelům svodobné mysli a rozumu. Teď už nemusím… Jsem free Daktari a jsem tomu rád! Nejsem freecoolin, naštěstí tohle se mi vyhnulo. Mám šťastné manželství a klidné bydlení se spoustou kamarádů. To je nejcennější co mohu mít a ostatní se poddá.

A o tomto to je:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ty-vole-Michal-Suchanek-a-mladez-pro-ockovani-Ziral-tocil-se-a-pak-se-omluvil-652528

Popsáno- zvláště pasáž o likvidaci malých a středních podnikatelů

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ohromujici-dedukce-Tlusteho-Kalouskovi-na-99-99-procent-nejde-o-Hrad-A-koronakrize-Nechtel-jsem-tomu-verit-ale-reknu-vam-to-651494

K tomu se dozvíme, ze firma Pfizer zdražila o 1/6 vakcínu kvůli tomu, že z 5 dávek se dělá dávek 6! Komu jde o zdraví? NIKOMU, je to je n sprostý kšeft a hnus. Lockdown se totálně zdiskreditoval tímto rozhodnutím korporátního hráče na trhu. Tlustý má setsakramentsakou pravdu! Je to hnus, velebnosti! A už bylo dost těch policajtů vybavených hnusněji jak na Národní třídě za sociaslismu, kteří buzerují neoprávněně v restauracích- oni za to nemohou, jen dělají co se jim řekne, myslím, že sami cítí, jak nepsravedlivé to je, ale co mají dělat, jsou zaměstnanci ministerstva vnitra a tam sedí beztvará hmota jako ministr vnitra. Pro lidi NIC, však jim to lidi ve volbách spočítají, a to jak ČSSD, tak ANO 2011!

Lenin, Stalin, Hitler a Orwell by se divili, jak se jejich myšlenky staly aktuální!

Je mi to líto…vole!

Tak dr. Kubek zbrojí, ale když jsme měli degresní zločinný koeficient, který nám ukládal dělat nad limity za více práce, tak jsem místo 1 Kč za bod dostal 72,8 haléřů, přišel jsem o obrat kolem 3 milionů korun (před zdaněním pochopitelně přátelé!) za X let této okrádačky, takže bych dnes měl po dluzích a byl bych slušně zajištěn do důchodu, tak se ta slavná ČLK na nás jako VZP, která to organizovala, pěkně vysrali do jednoho a teď po nás tatáž komora a další blbečci nás chtějí donutit k očkování na COVID-19 při X registrovaných a 80 lidí denně kurva kde to jsme? Moje hnáta jim ale vystavuje stopku! Nejprve jsem byl na akci Robert Ďábel, teď mne čeká akce Viktor Čistič a pak, dá-li nám (mně a lékařům v Motole v Praze) hojení zelenou, akce Hrabě de Peyrac! Budu informovat, kdy se zase budu muset válet v nemocnici.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-to-strasne-Lekari-nejsou-zvykli-aby-jim-umiralo-tolik-lidi-Kubek-v-Partii-pronasel-mraziva-slova-650665

A tento buzerant se opět ukázal:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pan-premier-si-ta-cisla-vymysli-Moravec-znovu-palil-do-Babise-650670

Jo, doporučuji si jít s problémy kolem zápalu plic lehnout do některé nemocnice. Já si to loni užil 2x a ani jedna hospitalizace nebyla daleko od ARO nebo od smrti. Vím tedy svoje a jdu se 18.1. od 15 hodin nechat spolu se sestrou očkovat na COVID-19- lepší jak na to zdechnout.

Konečně to těm hajzlům někdo řekl!

Místo toho, aby peníze šly do vnitřní infrastruktury, do nemocnic v této době personálně zdevastovaných po VŠECH polistopadových vládách, se serou do hoven!

Ležím podruhé s těžkým zápalem plic ala Covid-19 na interně a vidím jejich zoufalou snahu udržet nemocnici v chodu. Na praktiky se taky sere!!! Nic jim nepovolíme, ale jebat je vy vládnoucí svině budete??? To, že si kdejaký Jouda s inteligencí, že není schopen ani vyjádřit, co vlastně chce, může kdykoliv PRL zavolat o PN a válet se klidně doma, zatím co my neseme kůži na trh denně a i v noci, o víkendech, svátcích, s tím jste vy hajzlové neudělali za těch 21 let ani HOVNO!

Národ Vás musí nenávidět, ale jsou stále ovčané, kteří Vám to tam hází a Vy na ně čtyři roky jen serete chátro probruselská! ProSorosovská, proBidenovská!

Končím tímto s politikou neskutečných lhářů a pžizdisráčů a hodlám se věnovat důchodu, jak to jen bude možné. Mými voličskými stranami se stává Trikolora a SPD! A doufám, že se ČSSD a ANO do parlamentu již nikdy nedostanou s takovými lúzry, jaké tam TEĎ mají. To raději již NIKDY!

A pro blbce: jsem sice na kyslíku, ale díky němu mi to myslí stále dobře!

A jak to tedy je?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Prastili-se-do-hlavy-Ledecky-a-jini-Covid-Zkuseny-muz-rozsekl-i-hospody-645995

Nechci nic psát mimo téma, ale pan advokát zapomněl, že i právníci se hádají mezi sebou a to legálně, třeba soudy?

Dále neví, že vakcinace vymýtily choroby jako je obrna dětská, černé neštovice s 80% smrtnosti, omezily TBC, spalničky a tetanus! A to proto, že byly povinné. Jiné jsou viry chřipky a další, jistě je třeba odlišit od sebe druhy a dle nich postupovat. Nevnucuji nikomu očkování proti XYZ, ale pokud je to v zájmu lidstva- a u mně uvedených vakcín to tak buď je, nebo aspoň bylo, pak se zájem společnosti MUSÍ povýšit nad nějaké osobní zájmy neználků. Pasteur byl kabrňák stejně jako Salk a jiní. Tyto dnešní debaty jsou na HOVNO! A jak by klusal pan chytrý k očkování proti vzteklině, kdyby ho pokousalo vzteklé zvíře, patřičně infikované?! A kolik lidí se DOBROVOLNĚ nechává očkovat proti HA, HB, tyfu, choleře, žluté zimnici a dalších zajímavostech při výjezdu do prdelákova Afriky či Asie?

Jo a proč se lidi nechtějí nechat povinně očkovat, když jim to vlády např. v Evropě nabízí? Protože téměř bewz výjimky všechny současné vlády v EUSSR stojí za hovno, lžou, podvádějí, zadlužují, buzerují, fašizují a lidi jim prostě nevěří, pak ani to co má smysl lidi neberou za své a nevěří tomu, tedy ani očkování.

Eště Uvidíme!