Archiv rubriky: Komentáře

Komentáře

Zmr. Lipavský v přímém přenosu- tak co vy svině volící tuhle chátru, dáte své blbé olivnitelné a zglajchšaltované pItomstvo do války v cizí zemi, aby se ten parchant radoval?

Kdo tuhle stranu volil, nechť jede s ním. V čele ať kráčí vládnoucí fialový kabinet – a pod žlutomodrou vlajkou do první linie !!!
On bude sedět za bukem, ale je ochoten podstoupit tu oběť!! To nevymyslíš! Opravdu by mne zajímalo, kdo mohl dát takové straně hlas. Tohle idiotské individuum je nikoliv na blázinec, ale na první linii ve válce, kterou  propaguje.  Lidi, toto by snad nemohl nikdo rozumný myslet vážně.

Ubohá debilní chátro volící pětidemolici- sem jste se chtěli dostat? To vám idiotům, blbům, debilům kreténům a chátře nic nedošlo? Jen se vy i vaši idiotští pItomci angažujte a chcípejte za cizí zájmy_ ale ke mně už k lékaři nelezte?! Vy jste byli, jste a budete idioty s možná i tituly, ale to neznamená, že jste pobrali stopy inteligence!!!

Moc nerad, ale s Černochovou musím souhlasit!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Polsko-muj-druhy-homeland-Cernochova-pres-sit-servala-Zelenskeho-na-dve-doby-743199

Vydírání ukrofašisty Zelenského jde na dřeň pochopení jeho úlohy v této nemístné válce. Porušil Minské dohody a ejhle- ono se to nějak divně zvrtlo. Přiznala Francie, že… Macrone? To bylo keců, jak Bratislavské memorandum bude úspěšné, no bylo, než nastoupily věrchušky po pádu legálně zvoleného prezidenta díky barevnému puči. A jak pak mluvil soudruh Porošenko o ruskojazyčných Ukrajincích, to taky bylo zajímavé, včetně Oděsy- ale to se západ zdržel jakékoliv kritiky. No a pak- SVO, nebo jak to nazývat, prostě přišla jako blesk z čistého nebe. Nikdo si to myslím nepřál, určitě ani Putin, jenže protistrana lhala, vraždila, 8 let… a pak! BUCH!!!

A ta zasraná válka mě sere! a jak! Toho jsem se dožít nechtěl, mysle si, že po pádu CCCP bude v Evropě klid, když Rusko bylo zpočátku bráno jako partner. Západ toto ale nedocenil, ústupky Ruska si vysvětlil jako slabost a zde to máme i s úroky: doufám, že mladí volové volící voly ve vládě volů se již těší na odvody, narukování a válčení v podstatě za cizí zájmy oligarchů.

Další rozumný?

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-morawiecki-zelenskemu-uz-nikdy-neurazejte-polaky-40444617

Hitlerův židobolševismus v současné praxi

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Schyluje-se-k-velke-bitve-mezi-Muskem-a-ADL-Co-je-tato-organizace-zac-Ctete-pozorne-742600

Nikdy jsem o této „organizaci“ nevěděl, a byl by mi u prdele. Ale její současné aktivity mne dohnaly k přesvědčení, že jsem zřejmě také antisemita- takto si uměle vyrábějí nepřítele kdekoliv po celém světě. Mimochodem, my lékaři ošetřujeme KOHOKOLIV, i MAP či idioty z vlády. Nekoukáme na nic jen na blaho pacienta, je mi jedno, jakou má barvu pleti, jsou církev prosazuje, jaká je jeho rasa či etnický původ.

Ale takovíto blbci a idioti prosazující adoraci té které menšiny, o kterých jsem ani netušil že existují (a i teď jsou mi u prdele) pak automaticky proti nic začnu něco mít, protože jsou preferováni, a likvidován je bílý heterosexuální pracující a daně odvádějící člověk.

Jj: novodobí soudruzi nechali vyprázdnit pravý obsah mnoho slov, dle Orwella zavedli newspeak a doublethink a dle Havla ptydepe.

Vážený učitelský sbore!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Ovladatelny-narod-to-chteji-Ucitelky-zdobily-tridy-Pak-doslo-na-penize-a-prituhlo-742398

Stát krachuje, vy jste státní zaměstnanci, takže je správné, že nedostanete stále vyšší platy za to, co dětem děláte, neumíte se postavit kurvy Valachové inkluzi, 30000 jsou asistenti- ben s nimi, bvám by se sakra ulevilo, zpět debily do zvláštních škol (netýká se tělesně postižených, ale mozkem vyhráblých).

Nemůžete jen sklízet, také musíte umět zasít. Stát vás všechny okrádá o daně, které prošustruje a vy nic!? Necháte „své“ peníze UA a podobně? Kde je nějaká stávka za návrat ke školství konce 80. let? TO bylo školství, TAM se všichni něco podstatného naučili, a vyházet hajzly v neziskovek taky neumíte? Tak co tedy umíte? Kde máte učňovské školství? Jak je možné, že máte university produkující titulovaný nezaměstnavatelný odpad? Chtěli jste to tak, snadné peníze, že? Tak tady to máte! Tohle zrušte a dostane se na všechny, kteří budou učit opravdovou látku a předávat vědomosti. Jinak z hrušky dolů, jako ostatní….

Tohle mi Verlinde neřekl

Ještě jednou:

A já se nemohu nezeptat: Má-li Verlinde pravdu, a neexistuje gravitace jako taková,ale je výsledkem sil Holografického principu, entropické síly a Fluktuací vakua, pak NEMŮŽEME nikdy ZJISTIT NOSITELE GRAVITACE DLE EINSTEINA- TEDY GRAVITONU, PROTOŽE TEN NEEXISTUJE. K TOMU DROBNÁ POZNÁMKA: HIGGSŮV BOSON, KTERÝ JE NAZÝVÁN BOŽSKOU ČÁSTICÍ, FYZIKOVÉ JEJ HLEDALI CELÝ ŽIVOT a nedávno to potvrdili, že JE, má to být ten, který udává definici HMOTNOSTI, jak interferuje s jak Newtonovou definicí gravitace, tak Einsteinově Obecné teorii relativity?

Beru to takto: Hmotnost je dána díky Higgsově bosonu, to sedí. Ale teorie kolem hmotnosti vzhledem k definicím gravitace jsou pak někde mimo toho, co hlásají tři interakce: elektromagnetická, silná (gluony) a slabá interakce. Protože ty tři interakce kvantové mechaniky by dle Verlindeho mají pohltit stávající definici jediné síly makrosvěta a makrovesmíru.

Teorie strun se o to pokusila (mimo jiné Greene- např. Elegantní vesmír, Calabiho-Yauovy variety teorie multivesmíru), ale je zajímavé, že Hawking to nikde moc neuváděl, jeho definice černé díry je snaha o kombinaci gravitace stejně jako kvantové mechaniky (vypařování černých děr je kvantová teorie). Ale vlastní Hawkingův paradox je zajímavá, a jak koukám, i Verlindeho přijatá teorie. Škoda, že je mrtev… Mohl k tomu hodně přispět. Zatím je to 50:50%. Cui bono?

Vlastizdrádci znehodnotili českou vlajku na pochodu psychiatrických pacientů.

Nemám jim za zlé, že se tam hodili, ale zničit státní symbol, když sobě na budovu MV nacpali vedle české a nedotknutelné ukrovlajky Putina do pytle na mrtvoly, mi prošlo mozkem, že je to hovado vedle hovada a že asi kapři rybník sobě nevypustí stejně jako že prasata od koryt neodženete. Hnus na entgou! Před Muzeem vojensamké manévr, napadání nevinných a likividace doc. Ševčíka- a zde- hovno: vy nám polibte prdel, my máme většinu a fízli slouží nám!

NASA ví o Milankovičových cyklech

Hm, my to měli už na gymplu 1975-76! A proto těm debilům, co žvaní o extrémním vlivu biosféry na změny klimatu, zásadně nevěřím nic! Když neznají zákony vesmíru, chtějí měnit konstanty a vymýšlejí debility politického charakteru, aby ovládli tu současnou nevzdělanou blbou masu zvanou lidstvo, pak fujky všem!