Archiv rubriky: Komentáře

Komentáře

Konečně to těm hajzlům někdo řekl!

Místo toho, aby peníze šly do vnitřní infrastruktury, do nemocnic v této době personálně zdevastovaných po VŠECH polistopadových vládách, se serou do hoven!

Ležím podruhé s těžkým zápalem plic ala Covid-19 na interně a vidím jejich zoufalou snahu udržet nemocnici v chodu. Na praktiky se taky sere!!! Nic jim nepovolíme, ale jebat je vy vládnoucí svině budete??? To, že si kdejaký Jouda s inteligencí, že není schopen ani vyjádřit, co vlastně chce, může kdykoliv PRL zavolat o PN a válet se klidně doma, zatím co my neseme kůži na trh denně a i v noci, o víkendech, svátcích, s tím jste vy hajzlové neudělali za těch 21 let ani HOVNO!

Národ Vás musí nenávidět, ale jsou stále ovčané, kteří Vám to tam hází a Vy na ně čtyři roky jen serete chátro probruselská! ProSorosovská, proBidenovská!

Končím tímto s politikou neskutečných lhářů a pžizdisráčů a hodlám se věnovat důchodu, jak to jen bude možné. Mými voličskými stranami se stává Trikolora a SPD! A doufám, že se ČSSD a ANO do parlamentu již nikdy nedostanou s takovými lúzry, jaké tam TEĎ mají. To raději již NIKDY!

A pro blbce: jsem sice na kyslíku, ale díky němu mi to myslí stále dobře!

A jak to tedy je?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Prastili-se-do-hlavy-Ledecky-a-jini-Covid-Zkuseny-muz-rozsekl-i-hospody-645995

Nechci nic psát mimo téma, ale pan advokát zapomněl, že i právníci se hádají mezi sebou a to legálně, třeba soudy?

Dále neví, že vakcinace vymýtily choroby jako je obrna dětská, černé neštovice s 80% smrtnosti, omezily TBC, spalničky a tetanus! A to proto, že byly povinné. Jiné jsou viry chřipky a další, jistě je třeba odlišit od sebe druhy a dle nich postupovat. Nevnucuji nikomu očkování proti XYZ, ale pokud je to v zájmu lidstva- a u mně uvedených vakcín to tak buď je, nebo aspoň bylo, pak se zájem společnosti MUSÍ povýšit nad nějaké osobní zájmy neználků. Pasteur byl kabrňák stejně jako Salk a jiní. Tyto dnešní debaty jsou na HOVNO! A jak by klusal pan chytrý k očkování proti vzteklině, kdyby ho pokousalo vzteklé zvíře, patřičně infikované?! A kolik lidí se DOBROVOLNĚ nechává očkovat proti HA, HB, tyfu, choleře, žluté zimnici a dalších zajímavostech při výjezdu do prdelákova Afriky či Asie?

Jo a proč se lidi nechtějí nechat povinně očkovat, když jim to vlády např. v Evropě nabízí? Protože téměř bewz výjimky všechny současné vlády v EUSSR stojí za hovno, lžou, podvádějí, zadlužují, buzerují, fašizují a lidi jim prostě nevěří, pak ani to co má smysl lidi neberou za své a nevěří tomu, tedy ani očkování.

Eště Uvidíme!

Jak dlouho toto vše ještě hodláme vydržet?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-nevymyslis-EU-prisla-s-novym-predpisem-Do-basy-kvuli-pocasi-645373

Pro typické blbce současnosti: nemám zbrojní průkaz, zbraně tím pádem bohužel nevlastním, no ačkoliv… sekerka, kalač, pily, nože, skalpely, modelářské nože, šroubováky, železné tyče a trubky, kladivo, hammer, pokosová pila, cirkulárka… jejda!

Já msyslím že v EUSSR OPRAVDU potřebujeme Pavlíka:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Soukup-valil-oci-Pavel-Novotny-Prava-ruka-Fialy-a-europoslanec-To-je-novy-plan-A-prisly-dalsi-sprostarny-645391

Chybí ještě realista Jaroslav Foldyna. MOC! Chybí ČSSD, která mu vytvořila podmínky, za kterých již zůstat nemohl.

Hele- nemusím Vás, ale co se týče současných fízlů, jsem na Vaší straně

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Blatny-i-Plaga-lzou-Babis-je-horsi-nez-cikansky-sef-party-u-ktereho-jsem-delal-Zrudna-neschopnost-Aktivista-Bok-se-rozjel-643947

A taková drobnost- pokud není Zeman Váš prezident, tak si položte otázku, jestli jste byl volit? Byl? Pokud ano – prohrál jste. To je demokracie! Tu byste měl jako disident ochraňovat a ctít!

Pokud ne, držte hubu do dalších voleb a neproserte je! Je Vaše vina, mimo jiné, že tam máme ing. Zemana! Nežvaňte pak nic o počtu volitelů, když jste se na to vykašlal a volit nešel!

Jděte s tím už někam!

Mně je jasné, jak to zřejmě Dr. Kubek myslel: na jedné straně je tu snaha si udělat dobře a jít si pro zlepšení stravy pro (často předraženou) biopotravinu, na druhé srocování na trhu může být velmi kontraproduktivní.

Moderátor se na to jistě mohl a měl zeptat- jeho příměr se supermarketem je jasně na místě.

Tato vláda jde supermarketům na ruku, nechává chcípnout malé a drobné podnikatele, kteří si daleko lépe mohou ohlídat počet nakupujících ve svých provozovnách, aby to pak Babiš či jiná svině, která si nakradla, je skoupila a zničila. Prostě chce uchvátit pro sebe další zbytek státu! Je-li to ještě vůbec stát, kde to žijeme. Takže OBA PÁNOVÉ měli svou pravdu.

Srocování vede ke kontaktům, ať už v povolených, či nepovolených prostorách. Grilují Prymulu s ostatními třemi blby, ale zapomínají, že byli jen 4! Jak to vypadá v supermarketech? Hm, tam ne 4, ale 40, 400! A to Báíbovi nevadí, protože je závislý na supermarketech, to je celé!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-se-nam-vymsti-Covidova-boure-na-Nove-Flastr-pro-moderatora-ohrozi-Cesko-Bude-zle-642711

PS: Paní Kvapilové děkuji za rozbor a osobní statečnost.

Testování – zelený a/nebo chorý mozek?

Naprosto souhlasím s dopisem dr. Vrby (pokud mi dovolí, zveřejním ho zde) . Idiot na ministerstvu zdravotnictví něco vymyslí, denně bych musel při mém počtu 3000 registrovaných dělat 300 lidí neb 14 dní = 10 pracovních. Do toho PLS pro naprosto nevhodné skupiny I + II, nechápu, který idiot toto vymyslel, to nemá žádný smysl, chodí každý 1x za 23 měsíců na prevenci, proč mu tedy nepotvrdit i pracovní prohlídku? Proč se tím to SPL nezabývá? To asi rejžují v Praze kde je předoktorováno, ale kdo se dívá na naše praxe? Těch firem jsou desítky a desítky, Odcházím do důchodu, dělat budu sice muset na dluhy, ale firem se pomalu zbavuji, už té frašky, buzerace a úkolování idioty z ministerstva zdravotnictví mám plné zuby!!!A SPL i přes nesporné výsledky práce zde mlčí a mlčí….Já si práce lidí ve vedení opravdu vážím, zde ale je třeba tvrdě vystoupit a poslat všechny hygieniky a ministerské panáky tam, kam patří! Když v sezónní chřipce zakalí 1800 lidí za zhruba tři měsíce, je klid po pěšině, Zde za 8 měsíců zakalilo cca 900 lidíhttps://www.google.com/search?q=covid-19+mrtv%C3%AD&oq=covid-19+mrtv%C3%AD&aqs=chrome..69i57j69i61l2j69i60.5655j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8
a dělá se z toho humbuk. Jo čím více budeme testovat tím více nakažených a to neznamená nemocných nebo mrtvých! Těch je opravdu menšina, určité ročníky se musí lépe chránit, to beru. Ale co se za fašismus děje teď, přesahuje normu a svobodu jednotlivce a společnosti. Oni nás chtějí včetně ekonomiky dostat na kolena, aby si náš pak oligarchové koupili a rozebrali, tak to vidím já, tem ale nesmíme jít na ruku. Mějme dost rozumu a braňme se! Chci, aby dr. Šonka dostal dopis dr. Vrby a můj.

A to jsem zapomněl-. zatímco kdejaká učitelka nebo úředníček sedí doma na prdeli jen s podezřením na SARS-COV-2, my i když budeme pozitivní, budeme asi v atombordelu nebo jak do práce a makat do úmrtí! Jak v našem věku v tom dlouho asi vydržíme?

Chci vidět kohokoliv z našich praktiků,, jak si budou volat- jak toto zvládat- denně mimo 80-100 lidí dalších 160-300 (v mém případě) denně na odběry, ty zapisovat a odesílat. Logisticky to je nemožné a den bych musel mít ne 24 ale snad 48 hodin.

Ta koalice ANO + ČSSD je smrtící a pro nás, ČSSD, rozlučka s parlamentem.

Velmi výstižné

Tak devalvovali vše- ANO 2011′ Zničili ekonomiku, nasadili člověka, jehož minulost je stejná jako Babiše, je ve střetu zájmu, kdysi mluvil o promořenosti, ke které MUSÍ dojít, nyní obrátil o 180° a kriminalizuje lid této země. Bylo už lépe, že? Lžou nám celý den, v noci, na záchodě, v kuchyni, v hospodě, všude. Bude – pokud už není- z nás poslušné stádo ovčanů. Když byly chřipkové epidemie, pes po nich neštěkl, v novinách jen noticky o zákazu návštěv ve zdravotnických zařízeních, ale kolik lidí leží na ventilátorech, o tom se nemluvilo, jaksi se to bralo jako součást a průběh nemoci. Nemoci, která má jak se ukazuje v sezóně více úmrtí jak tento čínský hajzl, která sezónnost neuznává. Jistě mají se chránit rizikové skupiny, ale to je jejich věc a kvůli nim není možné zavřít ostatní lidi do lágru Česko či ještě menší celky. Každá nemoc má své mrtvé, nikdy se o tom nemluvilo ale hlavně se to bere jako přirozenost. A je to přirozené, že vyléčení jsou sice v převaze, ale občas holt někdo zemře a to je příroda a bude se to dít i díky drakonickým opatřením. Za chvíli budeme mít náhubky i na ptáku či pindě, na prdeli (už vlastně máme- slipy atd.) Abychom nevylučovali patogeny, že… Ostatně NSDAP ovládala německý národ obdobně jako hnutí ANO- oboje je hnutí, náhoda? Strach, drakonické až likvidační tresty ( to už máme v dopravě), další “daně” za neposlušnost či používání zdravého rozumu… Se divím PČR, PaChům nezávidím, že se toho musí účastnit.

Nezlehčuji problematiku, ale co je moc, to je příliš. Pokud ekonomiku a malé a střední podnikatele zase zaklekneme Babišem a Prymulou, skončíme a dojde k zhroucení i zdravotnictví- kdo taky by odváděl daně, že, i zdravotní, když nebude mít z čeho- a pak přijde fičák mrtvých na banality, ale i na tumory, civilizační nemoce a tak dále a to si pište, že to tak bude! Máme se na co těšit. Zhroucení ekonomiky jako první, pak zdravotnictví, školství a podobných oborů.

Budu hodně pracovat, abych vypadl do důchodu a vypnul TV a nečetl ty sračky v médiích.

Opotřebení materiálu

Je to tak jednoduché. Jednou to přijde.

Jste stále geroj, a najednou jste v …. doplňte si dle vašich otvorových preferencí. Najednou usnete za volantem, po těžkém dni, nabouráte svým nejlepším autem svatého Jana, práskač na Vás pošle policii na prd ( do 100000 Kč sami PaChové nechtějí být voláni), a zjistíte, že žijete mezi sviněmi jako za protektorátu. Stojí Vás to 2000 Kč, o bodech jsem pochopitelně nebyl poučen, obec dosud na té minimální škodě ani nezačala pracovat. Jel jsem kolem včera.

No a pak se Vám zhroutí přetížená stěna skříní neskutečnými stračkapapíry a jen zázrakem nikoho nezabije. V ten moment to vidíte- došlo na únavu materiálu- jak fyzického, tak duševního. Kde je ta proklamovaná digitalizace zdravotnictví, když stejně každou hovadinu musíte tisknout a zakládat až do pádu skříní?

A tak jsem napsal MUDr. Rychlovské, domluvil s ní převzetí některých objemných firem (/jejich peníze mi šly v tomto protofašistickém režimu jen na daně) a do 30.9. budou poslány výpovědi.

Od 1.2.důchod. Ne že bych do něj šel, ale vezmu si ho. Noha po operaci a komplikacích se mi trochu zlepšuje, ale i tak moje psychika chodce je v … doplň dle preferencí otvorů.

Kam jsem chodil rád pěšky, s bídou se dostanu na kole, auto je jediný dopravní prostředek, který mi pomáhá přežívat.

Od 1.1.2021 dělám jen to, co má smysl. Je mi více jak 60, byl jsem v CCCP, a tedy mohu radit. Tak budu!

Nazdar! Postřižiny začaly!