Archiv rubriky: Komentáře

Komentáře

Hned první věta o energiích mne utvrdila v tom, že TY blbe jsi blbé hovado a na hovno budeš včetně těch tvých 5.ti stran! Ještě budeme za Babišem plakat!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Fialovo-solo-u-Moravce-Prijde-tezka-zima-To-Babis-Vystrcil-to-dela-vyborne-Zeman-ma-mit-prostor-se-vylecit-680544

Kdyby nebylo Dolínků a Hamáčků, a mohl bych jmenovat v Pu kraji další nemakačenky, byl bys Fialko v prdeli. Lidi by tu usouženou ČSSD do parlamentu dostali a ty blbe bys ten svůj neuvěřitelně nevymáchaný rypák utřel a Babiš by tu s ČSSD a SPD pohodlně vládl dál, a néééé, že bych si to přál! Jen SPD bych to přál. Idiotům z ČSSD NE!!! A už nikdy ! Zklamali všechny!!!

Najhorší na tom je, že tato pětivláda nám nikde a v ničem v nadcházející zimě nepomůže, ba naopak! A budeme bojovat o přežití, což by Babiš nedovolil…

Hm:

„Já kdybych měl tu možnost, tak bych dal každému ministrovi za úkol, aby našel ve svém resortu úsporu ve výši 6 procent, což fakt není moc. Tak nakonec ušetříme těch 100 miliard. Kdybych to řekl v domácnosti, tak lidé podle mého názoru těch 6 procent najdou. Takže to musí dokázat i stát,“ zdůraznil Fiala.

Tak budeš ji mít, no to jsem zvědav! Frank Zappa by ti řekl: Kéž tvé hovno obživne, aby tě políbilo! Jinak ŽVÁSTY!

Jarda Foldyna:

ČSSD z doby, kdy vymyslela tzv. předsudečnou nenávist a začala pronásledovat lidi s nepohodlným politickým názorem, tedy ČSSD z doby Jana Hamáčka, mi líto není. 

Tady je kompletní vysvětlení:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ted-uz-na-zivot-a-na-smrt-Foldyna-varuje-pred-petikoalici-A-reci-o-Zemanovi-Dzamile-zabalit-veci-a-poslat-ji-zpet-680519

ZDE ČSSD TOTÁLNĚ SELHALA!!! Z takové strany je třeba odejít zavčas:

A to se opakuje a zhoršuje- Zmr. Dolínek, Red swetter Hamáček, 3,14159..ča Valachová, idioti kam oko pohlédne, a je mi líto, že je nenakopal do prdele šéf poslaneckého klubu JUDr. Jan Chvojka- HONZO, na TEBE jsem sázel, a HOVNO, že? To Tě pásli? Že by v Praze všichni zdebilněli? Jsou na ně vedena kompra? To ta koryta jsou tak ekonomicky významná, nebo se blbci napříč politickými stranami neumí uživit jinak, neb jsou to nýmandi??? Kurva -kdo v Vás kdy opravdu pracovall? Víte blbci z ČSSD? za co žije lid? Nechali jste ho v kaši, a teď kde jste, to kaše není. A dobře tak! To vy jste zavinili, že levice a lid nebude mít v dalších iks letech žádné zastání! To vy jste udělali z lidí chudáky a isolventní štvanou zvěř! Od dob Sobotky vám šlo jen o koryta, ne o lidi!!! Proto jsem odešel. Zbaběllci a korytáři!

Teď si počkám na ty ubožály z tzv. demokratické -… chátry? nebo jak se nazývají?…

A vvo tom to jje:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Fiala-si-vylame-zuby-Ani-netusi-jak-obrovsky-problem-ho-ceka-Sichtarova-vse-secetla-680498

Za to, že mladí jsou idioti, blbci a negramoti v přírodních vědách, tedy škodiči: Viz zcela nevzdělanou chátru ve vedení EUSSR) , může levice stejně jako pravice= zadnice.

Jo kde jsou ty časy, kdy jsme byli v prdeli!

Vychováváme si idioty, kteří se neumí postarat o sebe, natož o nás, starší. Mamahotel- jo to je VONO že? Žvanění a hovna- to umíte. Více ani to hovno neumíte správně umístit na pole a zaorat! Ne vám jsme my staří zadělali na průsery, ale VY jste udělali vše proto, aby tady průsery byla a zničily Vás a na to se těším! Snad se ještě dožiju toho, jak se poserete v lese! Zbabělci užvanění pYrátští! I ty 4. mandáty jsou průser pro ČR!

Tady máte pravdu:

Dnešní generace do 20 let je zoufale nevzdělaná, neschopná nést zátěž, neschopná držet soustředěnost, neschopná cítit ambice či soutěživost. Je pracovně do značné míry nepoužitelná.

K tomu jen jedno- jen absolutní blb si myslí, že změní jasně dané a vesmírem determinované přírodní zákony! Učte se, hovada! Právo je umělé a o ničem- spíše o hovně a buzeraci; není to zdaleka vše, ekonomYJe je hovadina, když neumíte ani vydělat korunu ve VÝROBĚ a utvořit výrobek směnitelný prostou výměnou, s těmi 3,14159..čovinami makroekonomie jděte ekonomičtí lepmplové do prdele! To je zlodějna a zmrdství jako úroky z úroků. A na tom se dnes živí celý Sorosův zlodějský a korporátní svět. Žido – bolševismus Hitlera se opět jeví jako —– realita—- až mi je z toho zle. Jen se podívejte, kdo má v ruce světové banky: ten Áda tak blbej nebyl. Holt není dobré číst jen Marxe a Lenina, ale i Hitlera a Goebbelse. Je to na jedno brdo.

A tuto asociální sběř bych do vlády ?pravičáků? rozhodně nebral:

https://www.novinky.cz/volby/do-poslanecke-snemovny/clanek/pirati-jsou-v-klestich-pomuze-jim-ucast-ve-vlade-i-trafiky-mini-politologove-40375020#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=0buEE7LgXrv-202110171534&dop_id=40375020&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Dobojováno jest!

Kdo si myslel, že AB sestaví vládu, je zřejmě na těžkém omylu, což i já beru jako pokus o hovně. Jeho jasná prohra jej odsunuje do stádia klinické smrti stejně jako jeho souputníky a nohsledy, kteří, byvše zmrdi na lokálních úrovních, kteří nikdy nic nebyli schopni dokázat bez jeho image za zády a byli zloději jako on, teď třou své smradlavé rypáky o pokus se dostat rozklížením dalších ubožáků do případné vlády- jo, a i kdyby byl Zeman soudný, nemá regulérní možnost je pověřit ničím!!!

Takže AB- kriminál? Sral ses do všech, hajzle slovenskej, který jsi chtě vládnout blbým čecháčkům, kteří si ani neuměji 2x zvolit svého českého premiéra. Táhni buď tam, kam patříš a ti tví noshledi za tebou, nebo si upleť ohlávku v ČR!

No a dál:

Strašné- SPOLU vyhrálo, k sobě vezmou ještě větší ubožáky z PirStan a zde se nabízí jediné. Buď mají STAN – pěkní zbabělci nechající se vyvést nahoru PYJÁTY a tedy neskuteční podlézavci- dostatečnou převahu nad Piráty, takže by se mohli nechat zlákat ODS a dalšími pseudovýherci (KDU a TOP09 by dle průzkumů by tom samostatně byli jako propadlá ČSSD, KSČM, TSS, Přísaha a tak dále), aby se pokusili sestavit vládu. Jenže o jejích pravicovosti se mi bude hodně dlouho zdát. Tito bruselští vlezdoprdelkové jaou směšní. Pravda. spíš je mi z nich na blití.

Jj, teď se jedni radují, že porazili kolegy! Co nás čeká? Hrůza, pád a jako každý rok či nové volby- další zhoršení našich životů v příštím roce a v dalším volebním období.

ZMRDI se radují!

My budeme krvácet, ať už naše volba byla jaká byla.

PS- ne že kdy bylo líp, ty zloději slovenská, ale díky tobě teď bude daleko hůř! Národ, který si umí zvolit do centra dění a za premiéra hochštplera ze Slovenska, a já si se Slováky svoje užil- je debil a zaslouží si svůj osud.

Dobře nám tak!

A teď co bude?

Ty offshore jeden, už konečně táhni na Slovensko s těmi svými pochlebovačemi a vlezdoprdelky, kteří sami jsou bez tebe hovínka v trávě a někteří i zloději jako ty:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vysledky-voleb-2021-online-scitani-176492#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=hB6N5ToRmAg-202110091806&dop_id=176492&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Kéž by to byla pravda, byť zmrd nahrazuje zmrda!

https://www.novinky.cz/volby/do-poslanecke-snemovny/clanek/starostove-krouzkovanim-zmasakrovali-piraty-40374403#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=VBlfoP8Ql1y-202110091833&dop_id=40374403&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Předseda Pirátů Ivan Bartoš přiznal, že strana, co do počtu mandátů, „citelně oslabila”. Ve Sněmovně zasedne on, Olga Richterová, Klára Kocmanová a Jakub Michálek.

To máte za to!

Mně bude chybět- ale je to velmi rozporuplné tvrzení- ve sněmovně jen ČSSD, ale sama si osud nalinkovala a tady sklízí, co zasévala.

Pirát versus Babiš?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bartos-pry-nabizel-Babisovi-pomocnou-ruku-Jenze-to-dopadlo-uplne-jinak-677372

Pane Bartoši, vy jste vypouštěli takové pšouky, laké nevypustil ani ten cizinec Babiš, kterého zvolili blbí češi, slezané a moraváci schválně s malými písmeny v názvu.

Vezměte si EU(SSR) PO Lisabonské smlouvě- odporná diktatura likvidující evropské národy, jak to ani Stalin nedokázal. Vraťme se k EHS nebo aspoň PŘED Lisabonskou smlouvu, spolupracujme, nenuťme státy k hovadinám, nevymýšlejme Grean Dealy a jiné likvidační hnusárny- EU těmito samolikvidačními aktyvytamy svět nezachrání a ani to nejde, fyziku neočůráte, ale máte v ním mezery jako prase! Studujete píčoviny a prosazujete je PŘED přírodní zákony blbečci!

NATO mělo skončit po Varšavské smlouvě. to byl slib Vaškovi Flaškovi, ale napadlo Afghánistán, aniož by se poučilo v Britů a Sovětů. Jediné jeho smysluplné povinnosti jsou chránit vnější hranice EU- opravdu hlavně vnější hranice- jako ve válce, která tu nepochybně probíhá. Bez toho se do něj serou prachy nahovno! A klidně bez bezzubé USA! Klidně! Ať se ukáže, jak silná jsou vojska zničená po druhé světové válce a po ukončení tzv. studené války, klterá ale byla jen naoko přerušena a nyní se opět dostala do popředí, byť se „nepřítel“ změnil v „přítele“ a naopak.

Jen společně se ubráníme invazním druhům, a nejsou to rostliny či sarančata- je to mnohem, mnohem horší! Likvidacvi NATO jen útrpně přihlíží- tedy je na velké HOVNO!!! Spíše je tam vhodné spolu s USA na destabilizacích jinak pro naše bezpečnost důležitých režimů – které si sami až už tak či onak zvolili jejich občané. Nesnažme se je pochopit, oni to tak sakra chtějí, tak jim nevozme naši démogracyji, která ale stojí za veliké HOVNO. Jak dnes a denně vidíme, a Covid se těm lumpům ve vládách v EUSSR sakra hodil, včetně USA, Austrálie, Nového Zélandu, Číně a dalších zemí, které potřebovaly oktrojovat a oblafnout s vé voliče na poslušné ovce.

Ostatně tady je důkaz:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sbohem-Evropo-Doktor-Zboril-o-jasnem-Bidenove-kroku-Casy-se-meni-677408

Potrefené husy nejvíce kejhají!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Jeste-vetsi-prus-r-Jurecka-pred-PL-tepal-Schillerovou-Vyborny-se-pridal-I-ODSak-si-rekl-sve-Zato-Pekarova-kdyz-videla-mikrofon-677173

Vážení lidovci, smrděli jste téměř ve všech slavných pravicových i levicových vládách, které zadlužovaly každým rokem republiku více a více a teď jako co to je za kritiku Babiše + ČSSD? Hm? Co voliči na toto řeklou? A týkalo se to i ODS!!! Lhali jste, lžete a budete lhát!

F. Kennedy, „Neptej se, co pro tebe může vykonat stát, polož si otázku, co můžeš ty sám udělat pro vlast!”(1961)

Tím vy se ale neřídíte! A Pekari se ještě ofrňuje!

A proto volme SPD- zestátnění exekutorů je nutnost!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Unii-podrizene-Cesko-Pred-rokem-1989-jsme-umeli-postavit-i-jadernou-elektrarnu-Dnes-A-jestli-padne-Skodovka-676921

Nevolme zmrdy, kzteří prosadili tu zhovadilost udržovat při předjíždění od cyklisty 1,5m, to nelze většinou dodržet a jak to dopadne, i sama Policie ČR je bezradná! Jeden idiot Dolínek z ČSSD to navrhne a nadpoloviční většina debilních poslaneckých bezmozků to schválí! Kdo nám to kurva vládne! Tohle nenapadlo ani komunisty za 42 let! Senát se sice pokusil o korekci, ale jako vždy- přehlasován- tak to je ta pojistka demokracie? A kde je prezidentský podpis??? Je ten Zeman soudný?

Volit SPD není zločin, ale vynucená realita!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdo-voli-SPOLU-voli-Piraty-kteri-prinasi-totalni-zkazu-Okamura-promlouva-i-o-vyzvach-romskeho-predaka-k-jeho-likvidaci-676533

Dobře si to přečtěte až do konce a pochopte, kdo je jedinou stranou bojující za Vaši přítomnost a budoucnost. Kdo volí ze stejných důvodů Volný blok, odebírá jediné straně národních zájmů SPD voliče, kteří budou chybět při sestavování nové vlády v ČR po říjnových volbách, kde Volný blok určitě nebude zasahovat a možná ani v parlamentu nebude zasedat. Vaše hlasy tak budou vyhozené národně uvažujícími a česky, moravsky či slezsky ( a vitnemsky, německy, a kdovíjakými řečmi zde mluvícími obyvateli ČR) rozumně uvažujících normálních obyvatel této zmučené a likvidované republiky.

S tím Volným blokem jste to posrali, nebude dost hlasů pro SPD a jejich možnost se tak účastnit na vládě:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vite-proc-nebyl-Petr-Dvorak-z-CT-odvolan-Hana-Lipovska-pro-PL-odhaluje-zakulisi-676563

Honíte si svá ega? Nejste tedy rozumní a přemýšliví, ale jste lační po funkcích a ve prospěch národa byste nikdy nepracovali! Máte jen dva programové body- zlikvidovat ČT (chvályhodné) a odsuzovat vakcinace (velmi špatné, neprofesionální a nebezpečné).

A ano, ten blbec z SPD opravdu utekl z Rady ČT před hlasováním na WC, ale snad Okamura není tak hloupý, aby si to s tím zbabělcem nevyřídil. Nebo není debil, ale má ze všeho hnačku…pak tam nemá co sedět za peníze daňových poplatníků!

Trikolóra Svobodní Soukromníci taky tříští hlasy pro SPD.

Copak se někdy Albáncům a Prištině dalo věřit? Jako v Afgánistánu!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nikdo-neveril-ze-je-to-mozne-Omluva-od-prezidenta-Zemana-to-zmenila-Srbsky-ministr-zahranici-promluvil-pro-PL-676095

Jugoslávie – součástí bylo mimo kiné státy Srbsko- pomáhala v roce 1968 našim občanům emigrovat, my jsme se jim odvděčili humanitárním bombardováním 14 dní po vstupu do spolku agresorů NATO v roce 1999. To bylo Havlových keců, že NATO se zruší- není Varšavská smlouva, není nepřítel, a my už nikdy do takových spolků vstupoivat nebudeme! NATO de facto neexistuje, je to je USA agresor s krytím blbých evropských států. No dobře, Kanada je v Severní Americe jako USA. Viz:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Severoatlantick%C3%A1_aliance

Babiš junior

Schizofrenie je těžká, zákeřná nemoc psychiky- jedná se o poruchu myšlení. Tito lidé mají jiný pohled na svět, který je nám ostatním cizí jsetně jako pro ně je cizí ten náš pohled- oni myslí jinak a neztotožňují se s myšlenkou, že chyba ja v nich, naopak ji hledají u zdravé populace a to někdy dost nevybíravě. Schizofrenie je

  1. simplexní, asi nejčastější, dalo by se i napsat, nejméně ohrožující okolí
  2. katatonní- ztuhlost se mísí s najednou obrovským a nezvladatelným pohybem, pacient zde ohrožuje hlavně sebe
  3. paranoidní- nejhorší forma schizofrenie, kdy nemocný agresivně napadá všechny osoby a věci ve svém okolí
  4. hebefrenní
  5. neduferencovaná
  6. možná jsoiu ještě další varianty, je to parafrenie, další psychóza je Paranoia- od schizofrenie pozná jen psychiatr odborník.

Zde je třeba uvést, že je nevyléčitelná a pacient zásadně nemá náhled na svou nemoc, nemocné vidí jen kolem sebe, sám sebe vnímá jako zdravého člověka. Náhled lze získat po dobu stabilizace nemoci léky , a to ještě stěží. Vývoj schizofrenie je plíživý, ale někdy vypukne náhle jako ataka zuřivosti a podobně. V takovémto případě se diagnóza dá udělat za pár hodin či dní. U plíživého vývoje je to problém na měsíce či léta.

V přípoadě Babiše mladšího se bude zřejmě jednat o simplexní formu, jeho extempore na dálnici je typické pro náhlé selhání jeko mysli. Jeho aktivity pak jde jiným směrem a vývojem jak naše aktivity. Jaho mysl je bóbrácena k sobě, okolí považuje za zmanipulované, nemocné, nepřítelské. Je mu pak zcela lhostejná rodina, kamarádi, vybírá si a nálepkuje- s tím je v souladu s našimi vedoucími představiteli a mediálními pracovníky. Ti jsou schizofrenní od vstupu do EUSSR a posraní ze všeho, co jim nejde pod vousy, kde jsou aplikovány přírodní vědy a kde se svobodně myslí. Ale to jen tak na okraj, ke zpestřední.

Jeho zneužití proti rodině, otci, premiérovi je typické pro zbabělce a zmrdy. Nemocný člověk zaslouží úctu, soucit a léčbu, ne vláčení po politických akcích a strkání před kamerami. Pro otce vidět nemocného syna, kterého určitě má rád a hájí jej a chrání před novináři (ostatě jeho „únos“ na Krym klidně mohl být tím aktem z milosrdenství, ne likvidaci nepohodlného svědka v případě čapáku či odstranění z cesty), jak se proti němu naučeně stává nepřítelem, je hrozné a odsouzeníhodná je Klusákova aktivita- je to ZMRD.

Já nehájí, premiéra Babiše, ale OTCE Babiše. Je mi ho lidsky líto, kam až chátra proti němu zašla, je mi líto nemocného syna.

Apropó- u schizofrenie se někdy těžko pozná, že už je dekompanzovaná- klidně pod léky může vypadat „Normální“, tedy se mohou posudky na jeho zdravotní stav měnit jak listy na stromě na podzim. A vvo tom to je!

Na to jste přišli brzy! Blbečkové…

Očkování chrání pouze očkovaného aby neměl průběh nemoci končící na JIP či ARO, ale nechápu, proč si někdo kdy myslel, že tento očkovaný není nadále přenašeč? Je to tedy JEN ochrana moje. Ostatně jsou to JENOM respirační viry, tyto navíc idiotem člověkem upravené tak, aby ničily populaci, které tuto vlastnost samozřejmě mají ticíciletí, ne-li miliony let.POkud víme, biologické a chemické zbraně měly mít utrum dle Ženevské konference, ale zmrd člověk chce vyhubit jiné zmrdy lidi a to je circulus vitiosus. Jinak by v armádních laboralořích nenechávali ve světě (zatím) eradikovaný virus černých neštovic a další nadále živé.

A proč tedy zase balamutíte lidi? Ten lékař by byl tak jako tak přenašeč, idiotští hovinkáři, rektáldoři a presstituti, stejně jako samozvaní epidemiologové!

Hned ten úvod je bulvární, neprofesionální a lživý:

Českou mediální scénu před několika dny rozvířil „trapas“ naší olympijské výpravy, kdy lékař tenistů Vlastimil Voráček byl hned po příletu do Tokia pozitivně testován na covid. Problém je v tom, že zmíněný pan doktor nepodstoupil očkování, a mnoho sportovců i značná část veřejnosti se nyní podivují, jak se mohl takový člověk-lékař vůbec dostat do čs. olympijské výpravy. V souvislosti s tím pak byli nakaženi další čtyři sportovci, kteří se museli vrátit domů, a jejich náročná příprava i naděje byly tak zmařené. Někteří lidé to označují za neomluvitelný šlendrián ze strany ČOV. Co si o této kauze myslíte?

A co na to pyjátka?

Hm toto:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Piratka-z-Ostravy-namestkyne-pro-sport-Ockovany-olympionik-je-pozitivni-motivaci-pro-obcany-672226

Jo, kdyby jim vyšťourali mozek z lebeně PCR testem, o kontaminaci (ne nemoci) virem Sars-CoV-2 by věděli více, i přes jeho účelová zneužívání, dané počtem cyklů, jak zmenožnit „nositele viru“. Čím více cyklů, tím více záchytů i tam, kde už je i tento zbožštělý test pozitivní i v banánech, v kokakole a podobně.

Když i ekonomka na to přijde sama:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Statni-podnik-nema-vyhazovat-penize-za-nejakou-ideologii-Sichtarova-by-na-Ceskou-postu-poslala-NKU-672308

Avocojakode?

https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/zasadni-obrat-vesmir-by-mohl-byt-konecny-40367367#utm_content=ribbonnews&utm_term=Vesm%C3%ADr&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Vždyť víme, že vesmíry jsou minimálně čtyři! Spíše nekonečné množství, jsou to kola na voze Boha volové! To jste nevěděli? Bůh vše řídí, a tak musí vše objíždět ve svém speciálním voze, jinak prd stihne.

Kecy o nekonečném vesmíru jsou od dob tzv. Velkého třesku, kdy z ničeho (hovadina) vzniko to vše kolem nás, od začátku jsou debilita. Jen úvahy, filosofie a žvásty. Pokud byl vesmír nic, a to NIC v energii (hm, kolem nekonečného množství vesmírů) vytvořilo poruchu vedoucí ke vzniku NAŠEHO (mimo jiné) vesmíru, byl vždy konečný a zůstane konečný, protože vždy má – pokud by byl koule- nejjednodušší těleso časoprostoru- konečnou vzdálenost od počátečního středu, který není k nalezení, hm, proč asi? Prostě balonek se rozpíná a je konečný. Nekonečno neexistuje stejně jako snaha dělit nulou, i když to jde s použitím vyšší matematiky. Vše jde, jen na to přijít.

Třeba: 0:0=1 co vy na to?

Aha, nulou nelze, 1:0= nekonečno, to se dá dokázat s pomocí limity: 1/x, kde x se blíží nule- zluste dělit, to budete čumět, jak vám dělitel bude expandovat exponenciálně k nekonečnu.

Nekonečno / 0 = kurva nekonečno a zase nekonečno. Ale ta limita…

O/nekonečno- 0

Viděl jsem teoretické matematiky, jak se o toto dokázali pěkně poštěkat, leccos bylo logické, leccos teorie.

A to je jen začátek té primitivní teorie.