Archiv pro měsíc: Září 2014

Neslýchané! Prezident Zeman si dovolil popřít oficiální propagandu Bruselu o ruských vojácích na Ukrajině. V Bruselu tak začali pomalu chystat i sankce proti Česku jako trest za vybočení z řady!

Zajímavý názorový obrat proběhl dnes v postoji českého prezidenta Miloše Zemana a je to
obrat vskutku nevídaný, z pohledu západních politiků šokující, ovšem z pohledu českých
občanů jde o velmi nadějnou jiskru natolik potřebné naděje na odvrácení 3. sv. války. Po
premiérovi Bohuslavu Sobotkovi je to tak druhý vrcholný český politik, který pochopil, že
podléhání tlaku a vydírání ze strany amerických diplomatů a jejich tajných služeb může vést až k zatažení České Republiky do pekla válečného konfliktu v Evropě. Zeman totiž prohlásil, že nemá informace o tom, že by na Ukrajině probíhala ruská vojenská invaze a že jde pouze o ruské dobrovolníky. Poznamenal, že invaze vypadá úplně jinak a připomněl rok 1968, kdy spojenecká invaze spřátelených vojsk do Československa čítala v první vlně 150,000 mužů.
Český prezident Miloš Zeman si dovolil říct pravdu o východní Ukrajině…
Čeští politici, minimálně někteří z nich, konečně začali slyšet hlas lidu a nezávislých
alternativních médií, která už dlouhé měsíce přinášejí pravdivé a necenzurované zpravodajství o obča0nské válce na Ukrajině. Česko tak jednoznačně a zcela nepokrytě řeklo NE zběsilému a falešnému bouchání na ruskou opevněnou bránu ve snaze rozpoutat válečný konflikt mezi NATO a Ruskou Federací, na jehož konci má být zničená Evropa a americký dolar má být jako zachránce a americké firmy jako pomocníci při obnově zničené Evropy, čímž by se v USA nastartovala hospodářská poválečná konjunktura, podobná té z 50. let minulého století.
Věřit tajným službám nebo zdravému rozumu?
Švédský ministr zahraničí Carl Bildt si přitom z prezidenta Zemana během zasedání NATO v
Cardiffu ve Walesu utahoval, jak je možné, že Zeman potřebuje o ruské invazní armádě na
východě Ukrajiny důkaz, když to říkají západní rozvědky, a jestli prý Česko vůbec nějakou
rozvědku má. Miloš Zeman na to odvětil velmi štiplavou poznámkou, že od chvíle, kdy
jisté americké a britské tajné služby prohlašovaly s naprostou jistotou, že Saddám Hussein má zbraně hromadného ničení a pojízdné laboratoře na výrobu Sarinu a posléze se ukázalo, že nic z toho nebyla pravda a ty pojízdné laboratoře byly ve skutečnosti kamióny s přenosovou televizní technikou irácké státní televize, nemá už bezmeznou důvěru v tajné služby a raději si nechává ověřovat informace z více zdrojů.
Toto zafungovalo jako červený hadr na býka, neboť poznámka se velmi zle dotkla americké
administrativy a americká strana si ihned stěžovala na českého prezidenta do Prahy a začala rozesílat do českých médií útržek této epizody, ovšem bez její druhé části se Zemanovo poznámkou o zbraních hromadného ničení v Iráku. Když si projdete česká média, tedy mainstream, není v nich ani slovo o Zemanově štiplavé odpovědi Carlu Bildtovi. Otázkou je, proč toto mainstream média netlumočí v celé podobě jak toto proběhlo? Je snad cílem médií nasadit Zemanovi psí hlavu? Vykreslit ho jako neschopného úřadu, i přesto, že hájí zájmy Česka a snaží se nevtáhnout Českou Republiku do nepodložených sankcí proti Rusku ab zabránit válce s Ruskem?
Švédský ministr zahraničí Carl Bildt si rýpnul do Zemana, ten mu to vrátil a
Američané to nerozdýchali…
Podobné nasazování psí hlavy totiž začalo probíhat už před několika dny ve vztahu k
premiérovi Sobotkovi. Proti němu dokonce opozice, na podnět amerického velvyslanectví v Praze, to je nutno dodat, svolala mimořádné zasedání parlamentu. Pamatujete na Petra
Nečase, jak si dovolil kritizovat Pussy Riot a při návštěvě Moskvy utrousil poznámku, že
ruský Atomstrojexport má nejlepší výchozí předpoklady pro vítězství v tendru pro dostavbu v Temelína? Tedy lepší pozici, než měl americký Westinghouse? A co následovalo poté? Americká ambasáda v Praze, ve spolupráci s agentem CIA Karlem Janečkem a několika důstojníky rozvědky připravili mediální válku a divadelně zdramatizované sestřelení vlády vlády Petra Nečase kvůli tomu, že Nečas začal představovat bezpečnostní hrozbu pro americké zájmy v České Republice. Karel Janeček už na jaře loňského roku pronesl: „Když se to dobře zmanažuje, vláda padne a volby budou do konce roku…„, k čemuž nakonec došlo. Americké velvyslanectví v Praze jako detašované pracoviště CIA
Tady je třeba si rozebrat úlohu amerického velvyslanectví v Praze a jeho vliv na události ve
vrcholné české politice. Americká ambasáda je de facto detašovaným operativním
pracovištěm americké rozvědky. Představitelé ambasády se účastní operačních úkolů,
dezinformačních kamapaní, zpravodajských her namířených proti představitelům české moci, na veřejnosti se účastní velmi kontroverzních a princip rodiny rozvracejících akcí, jako např. byl patronát nad průvodem homosexuálů GayPride.
V čele průvodu homosexuálů v Praze jde americký velvyslanec Eisen, s transparentem z Berlína (vědí vůbec ti Američané na fotografii, v jaké zemi se zrovna nachází?) a s malým chlapcem, který tomu líbání pánů v průvodu nerozumí, a tak drží alespoň gay vlajku mezi nohama… to je morální gigantismus v podání amerického velvyslanectví v Praze!
Co však je nejdůležitější, to jsou pravidelné konzultace na ambasádě, a to se všemi členy
českých politických stran, nejen vládních, ale i opozičních a dokonce i těch
mimoparlamentních a neziskových. Cílem je pochopitelně podchycení těchto lidí, jejich
odposlechy, archivace a vyhodnocování takto získaných informací a jejich případné použití
(zneužití) v budoucnosti proti nim, jako nátlakový prvek při prosazování amerických zájmů, až tito politici jednoho dne budou u moci v České Republice. Přesně takto si americká rozvědka vytipovala Angelu Merkel v Německu, a to v době, kdy s politikou teprve začínala.  Německá kancléřka má kostlivce ve skííni, Američané jí díky němu vydírají. Proč je Angela Merkel v takovém vleku americké adminsitrativy? Co na Angelu má americká rozvědka? No, bude to asi překvapení, ale podle časopisu Spiegel a dalších zdrojů  měla být Angela jako studentka velmi radikální a levicově orientovaná, a to podobně jako slavný rebel, mladý komunista zapalující auta a později předák německých Zelených Joschka Fischer. Hlavním trumfem americké rozvědky proti ní jsou zřejmě nějaké důkazy, možná odposlechy nebo písemnosti ve vci její podpory Frakci Rudé Armády (RAF), což byla západoněmecká ultralevicová teroristická organizace.
Angela Merkel v mládí byla komunistka a koketovala s ideály RAF, zde v uniformě
Svobodné Německé Mládeže v NDR, Angela vyrůstala v tehdejším Východním Německu
Levičáctví se s Angelou táhlo v jejím mladém věku, to přiznává ona sama, ovšem na
veřejnosti dosud razantně odmítá, že by kdy sympatizovala s RAF. Nemusíme být žádní
géniové k tomu, abychom si dali dohromady, kolik je jedna a jedna. Proč Angela poslouchá
na slovo americkou administrativu ve věci sankcí proti Rusku, přičemž každá z těch sankcí
těžce poškozuje hlavně německý průmysl a německé zájmy? Proč v přítomnosti Vladimíra
Putina (viz. Soči nebo MS ve fotbale v Brazílii) je Angela usměvavá, uvolněná, ale při
vyhlašování sankcí proti Rusku ustaraná, vystrašená, nervózní a někdy až skoro vyděšená?
Kdo jí drží pomyslnou pistoli u hlavy?
Vladimir Putin a Angela Merkel v Soči… takhle dobře se s Obamou nikdy nebavila…
Inu, dostávat každou chvíli kartáč od americké administrativy a amerických diplomatů, kteří ji dávají instrukce, co má říkat, co má dělat, jaké další sankce má Rusku vyhlašovat, to musí mítn katastrofální dopad na její nervy, to by nezvládl ani leckterý chlap. Proti Zemanovi a Sobotkovi, jak se zdá, Američané žádné špinavé svinstvo nemají. Pokud by ho měli, už dávno by pohrozili jeho použitím a oba politici by nikdy neřekli ani zlomek z toho, co řekli ve vztahu k plánovaným sankcím proti Rusku. Světlo na konci tunelu, naděje pro mír?
Je to dobré znamení toho, že ne všichni politici na české scéně musí zvedat americkému
velvyslanci telefonní hovory a poslouchat americké příkazy a doporučení, znamená to, že ne všichni politici jsou zkorumpovaní a se špínou ve své minulosti. Může to být i tím, že někteří politici jsou opatrní a neprobírají citlivé věci po telefonech ani po emailech, a tudíž americké tajné služby potom nemají kde nějaké to svinstvo na politika nasbírat. Není to mnoho let zpětně, co Václav Havel posměšně v jednom rozhovoru poznamenal, že Štrougalova vládam před Sametovou revolucí musela konzultovat s Moskvou a se sovětskou ambasádou v Praze i změnu letního času.
Do mrtvých lidí se nemá rýpat, ale zajímalo by mne, co by říkal Havel dnes tomu, že tytéž
konzultace a v mnohem větším měřítku provádí dnes s americkou ambasádou nejen vláda, ale i opozice, neziskové organizace, občanská hnutí, sdružení a dokonce i neparlamentní strany.
Takový záběr neměla ani KGB. Takže, dámy a pánové, kde to žijeme? Je toto snad
demokracie, když náš prezident je cizím ministrem zahraničí cizí země peskován a vláčen
bulvárem za svůj politický postoj ve věci diplomatického a věcného urovnání ukrajinské
krize?
Miloš Zeman a Bohuslav Sobotka, koneečně někdo, kdo řekl stop v šílené honbě za rozpoutáním války s Ruskem. Brusel je postojem české politické reprezentace znepokojen. Odstředivý pohyb a kroky české diplomacie směrem od sankcí a od válečné konfrontace s Ruskem se tak může změnit i v sankce přímo proti Česku. Brusel zastavil naší zemi dotační tituly před časem, prošetřuje se jejich čerpání a pokud Česko začne takto jít proti Bruselu ve věci sankcí proti Rusku, dočkáme se sankcí i proti naší zemi. Pamatujte na Maďarsko, které přišlo po nástupu Orbánovy vlády o několik desítek dotačních programů z EU a dosud je nedostalo zpět. Maďarsko začalo zlobit už v roce 2009 a dosud v Bruselu je vnímáno jako rebel.
Můžeme si o Zemanovi myslet cokoliv, ale jeho postoj k Ukrajině je tím jediným správným,
bez ohledu na štvavé novinové články mainstreamu, bez ohledu na výkřiky válečných štváčů, bez ohledu na nelibost americké strany. Toto je naše země, naše vlast a žádná cizí mocnost nebude naší politické reprezentaci diktovat, co má dělat! Už jenom proto si Zeman zaslouží naší podporu. Ne válce, ne falešnému obviňování Ruska, ne pohádkám kyjevské junty o ruské vojenské invazi!

Zdroj
http://aeronet.cz/news/neslychane-prezident-zeman-si-dovolil-poprit-oficialni-propagandubruselu-o-ruskych-vojacich-na-ukrajine/