Archiv pro měsíc: Listopad 2016

Co se to děje? Kde je ten DEBIL?

EET- to je jako EE na T, tedy vykašleme se na nějaké Trampoty. Jako EU= Eště Uvidíte! A tohle obhajuje strana, které jsem dal svou duši. Ano, je hezké, aby se platily daně plošně a aby je platil každý, kdo vydělává, jenže je tu problém: Proč jsem třeba já musel zaplatit ze zdaněných peněz daň za koupi chaty postavené ze zdaněných peněz z materiálu zatíženému daněmi jako je DPH  a taky že to dotyčný koupil vše (cihly, cement, písek, atd) z takto zdaněných peněz? Nejsem ekonom (tedy docela slušný parchant),  který se schovává za leštěné prdy ala vědu studující v Praze- inu kde jinde se dělají problémy nám všem!  – , ale myslící blb ala Švejk, na jehož autora Jaroslava Haška jsem hrdý.  A jako takový zde cítím ten největší problém: TO OBROVSKÉ OKRÁDÁNÍ JIŽ TÉMĚŘ FAŠISTICKÉHO STÁTU  nás všech, co ještě držíme moč, stolici a myšlenku a díky tomu vyděláváme samozřejmě na daně shodou okolností jsme zdejší, žádní přistěhovalci a jiná netáhla)! Vy ostatní, co děláte prd myslíce si ke všemu čemu máte ten váš NÁROK, co pracujícím povíte?  Který z nás to ještě vydrží?

Děti skončí v naprosto nevyhovující střední či vysoké škole, ale díky hovnu, co se tam naučili, jsou na ÚŘADU PRÁCE.  Ten ale buzeruje díky fašistickému státu naše pracující ( a kolik jich je) dalšími buzeračními daněmi a zvyšuje odchod do důchodu k 65 letem věku!!! Proč dáváme takovýmto politikům své hlasy? Jde o každého z nás!!! Ten, kdo není Burešův poskok či  závistivá  chudinka, co ten hnus volila,  má smůlu. Burešova největší firma pohlcující dotace (nejhorší slovo, ani Stalin mi tak nevadí, neb mi neublížil)- se líbí voličům??? Co to JE za kterény??? Nedivím se, a miluji tu volbu, že pan Trump je doufám definitivním vítězem voleb prezidenta USA.  Cítím tímto potřebu opakovaně vyjádřit podporu panu prezidentovu Zemanovi, kterému jsem dal bohužel hlas až v druhém kole pře první volbě prezidenta občany. Musel jsem díky stranické disciplíně volit v prvním kole toho poskoka z USA pana PomocnéPivo.   Snad je po něm teď už schluss! Tak si musím sám udělat pořádek v preferencích. Podělali jsme si volby v krajích.  Taky díky nepřehledným názorům (byly-li jaké) od noshledů agenta Bureše, které stáhly našeho klasického voliče na jeho stranu.

Asi tak: kdyby za ním  šla ta debilní část voličů ČSSD, slyšící na laciné stupidní kecy prakticky každé partaje/ hnutí, tak toho nelituji- ČSSD by měla mít voličskou  základnu mezi malými a střednímu podnikateli a jejich zaměstnanci.

Taky jsem mockrát zamyslel, proč ve volbách málem propadl. Mnoho mi řeklo: volíme tebe/Vás, ne partaj. Na dotaz, proč? odpověď: ty blbci v Praze (myšlena často vláda jako celek) vše do….plň si sám. Víc jsem z nic nedostal.

Nechodil jsem po mítincích, protože svou práci chápu jinak než vyřvávat halelujá:  ale i to je špatně. Mne znají zde, kde pracuje. Mohou mne milovat/ nenávidět, ale ví se o mně.  Ale v kraji o mě vědí lidé prd, takže i já jsem svým laxním přístupem přispěl k tomu, že nejsme lídry ve volbách do krajského zastupitelstva.  Dobře, jsem o hlad druzí.  Díky vyjednávání jsme v kraji lídři. Jak nám to vydrží do voleb do poslanecké sněmovny?

Pokud nás, ČSSD  a mne  nechcete zatratit, volte poučenou stranu- tomu sám chci věřit, bude to řešeno na našem sjezdu. Volte stranu, která se snaží postarat a doufám!!- hlavně neokrást. Nenaslouchejte A.B. agentu Burešovi- následují ho hlavně ti, co dokázali vždy a všude jen závidět úspěch.

Já Vám slíbím teď naprosté prd:  ale budu pracovat na tom, aby to nebylo nadarmo, což často slibují ti ostatní…

 

Toto nám napsal člověk, kterého si velmi vážím, který pro náš okres i kraj udělal maximum, které mne vrátil zpět do politiky, která  má pomáhat všem:  Mgr. Radko Martínek:

Kdy může ČSSD mít úspěch aneb jak se vrátit k lepším časům
Na okresní konferenci ve Svitavách chtěl Václav Kroutil vědět, co pomůže ČSSD k úspěchu.
Musíme být lepší než ostatní, ne slovy, ale činy.
1. Na všech úrovních nás musí reprezentovat lidé s veřejným kreditem.
2. Funkce stranická, natož pak veřejná nesmí být kořistí, zdrojem pro osobní prospěch všeho druhu.
3. Musíme jasně a srozumitelně vysvětlovat co děláme a proč.
4. Musíme hájit potřeby lidí, kteří nás volí. Jejich skutečné potřeby a ne to,
co se jim snažíme vnutit.
5. Při sestavování kandidátek musí platit bod 1, zároveň se musíme otevřít nestraníkům názorově blízkým s vysokým veřejným kreditem.
Je to utopie? = Pak nám není pomoci.
Myslím si, že by to tak mělo být? = Pak začnu od sebe.

 

A já musím i s Vaší pomocí hledat tu cestu k vrcholu

Jsem v práci tak často, že Vás mohu poprosit: choďte a dejte mi kdykoliv za uši, nebojte se mi sdělit Váš názor a nepřestávejte se se mnou hádat.  Jinak nic nového nemusím vidět, slyšet…