Archiv pro měsíc: Srpen 2020

Ztracené finance do konce světa

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/U-Xavera-Duchodci-toto-nevite-o-5-000-pro-vas-COVID-Taky-jinak-635418

Je jasné, že tuším současný prezident měl kdysi jako snad již premiér říci, že státní dluhy se neplatí- dle mne to měl být bonmot, ale bude to realita. Kecy o tom, jak si Kalouskem a TOP09 myslí, že MY dlužíme jako lidé každý kolem 130000 Kč jsou kecy neschopných politiků, které jsme si bohužel zvolili- to oni prachy půjčují každý rok a státy světa jedou prakticky všechny na dluh, což by žádný jedinec nemohl, už dávno by jej exekutoři zničili či přímo zabili.

Ty dluhy se nikdy nedají zaplatit, to už je snad každému jasné, kecy o zadlužování našich dětí si práti ti, co zadlužují, mají strčit do těch nevymáchaných hub zpět!

Jedinou cestou, řešením je legální válka nebo spálení natištěných papírků, vybrakování bank a znovu najet na zlato jako základ zcela nových měn. Pokud se toto nestane, inflace a půjčování skončí jednou krizí větší jak v roce 1929.

Ještě že se toho nedožiju… simyslímjá.

Až/když někdo vezme zákon do vlastních rukou!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vir-vsechno-zastavil-Vsechno-I-kdyz-nemeli-exekutori-jeli-dal-S-reformou-se-to-ma-takto-633936EDxekutoř, státní zástupci, to jsou arbitři spravedlnosti, jen co je pravda! S tento protofašistický stát jim dal moc a tleská jim! Kdy už tomu utrpení bude konec- to před rokem 1989 se nemohlo snad ani stát…

Na takovou „práci“ musíte být pořádná svině! Jak vůbec tito lidé mohou spát, mají vůbec svědomí?