Archiv pro měsíc: Listopad 2021

Nedivím se, že tolik slušných policistů končí a odchází pryč.

https://www.facebook.com/100069534093327/videos/971702237106135/

A toto je zase ubohost aktyvystů:

Útoky na rodinu

Jak takové útoky mohou vypadat, popsal Novinkám Kubek. „Jsem už několik týdnů vystaven nejrůznějším útokům, ale co je horší, těm útokům je vystavena i moje rodina včetně dětí. To už je hodně za hranou. Je to skoro denně,” řekl Novinkám Kubek s tím, že o některých věcech nemůže mluvit.

Podle svých slov je z nynější nálady ve společnosti smutný, agresi čelí totiž nejen on a další veřejně aktivní lidé, ale také řadoví zdravotníci. „Před rokem jim lidé tleskali, dnes jim nadávají a já se jen ptám, co se to s námi stalo,” dodal Kubek.

Aktyvysta je debil nikým nevolený, nejlépe z neziskovky nebo aspoň jí placený, který všechno ví nejlépe a dává to najevo pořád, všem a všude, ale demokrat nebyl, není a nebude i přesto, že demokrycyje má plnou držku a demokratické je jen to, co sám považuje za vhodné, často je to tzv. dobroser. Horší je, že naše mééédyja těmto idiotům dávají více prostoru jak odborníkům v dané oblasati kritiky aktyvysty. Protože taky aktyvysté, že…

Proboha, to jste tak zblbli?

https://www.facebook.com/CeskaKotlinaMaVlast/videos/1279316185813820/

To by jeden blil:

https://www.fajn-brigady.cz/brigady/administrativa/ostrava/4069893-dohled-dodrzovani-covid-narizeni-160-190-kc-hodina-nenarocna-prace-pro-peclive/

Proboha, to by se za socialismu nikdy nemohlo stát. Marx nebyl debil, imperialismus tu už na základech zhrouceného neživotaschoponého kapitalismu už máme (korporátní imperialismus, kovidismus, korona fašismus), fašizase je skoro definitivní! Kam se hrabal Hitler s Mussolinim dohromady!

Je očkování je tečka? Pro mnohé z nás poslední…

Prezident zpět v nemocnici

A ejhle, byv propuštěn z UVN, nakazil se prezident ČR virem Sars-CoV-2 a je ten den zpět ve stejně nezodpovědné nemocnici. Prý se nakazil od zaměstnankyně Prezidentské kanceláře.

Otázka- a kdy? To stuhl být pozitivní za těch pár hodin?

Odpověď- tak údajně nejlepší nemocnice UVN Praha netestuje spolupracovníky Ing. Zemana a klidně je nakažené k NEMOCNÉMU prezidentovi se sníženou imunitou pouští!!! Jak jinak by se mohl nakazit jak od někoho, kdo k němu byl vpuštěn v průběhu hospitalizace- přece inkubační doba nejsou hodiny, ale dny! Po nás chtějí testy pomalu kdy se vládě zalíbí, v podstatě každou chvíli, vláda buzeruje firmy, ale uhlídat prezidenta nemocnice s nejlepší pověstí neumí!

Já tomu rozumím, zatím neumřel, tak to zkusíme jinak.

Tak co vojáci, kdy si v UVN uděláte ve vedení pořádek?