Archiv rubriky: Ordinace

Ordinace PL pro dospělé MUDr. Vítězslav Podivínský

Už tedy víte, že ne já, nejsem povinen, ale Váš ošetřující a indikující (ne registrující praktik) lékař nechť se o Vás dostatečně dobře postará! Ostatně- Lázně jsou ne obligatorní, ale fakultativní dávkou nemocenského pojištění a zodpovídá indikující lékař. Alibismus- já Vám to doporučuji, ale nenesu žádnou odpovědnost, je zmrdské a svědčí to o neschopnosti Indikujícího Ošetřujícího specialisty Vám říci do očí pravdu- ty už dostaneš prd, ale stěžuj si u praktika! Já to JEN doporučil… Až to Vaši odborníci budou muset začít psát, dobrá 1/3 z vás to nedostane odborníkem napsáno, neboť by se blamoval. A ONI to MOC dobře ví, jak lehké je DOPORUČOVAT, ale jak těžké se přiznat, že chci jen vypadat jako lidumil a vše ať odskáče praktik!

Dobrý den, pošlu/poslal jsem  Vás na test SARS-CoV-2,  Žádanka je v systému UZIS zadána zde v ordinaci , kde také výtěry provádíme do 10:50 hodin, nebo pro ty, kteří to k nám nestihnou či mohou jinam: Takoví pacienti si musí domluvit odběr např. v nemocnici v Litomyšli na https://nempk.reservio.com/litomyslska-nemocnice (datum a hodinu testu na SARS-CoV-2).  Žádanka je ale univerzální pro celou Českou republiku! Možno se tedy nahlásit kdekoliv jinde! Druhý test se nedělá.

Základ ale je: Máte-li pozitivní některý z volně dostupných antigenních testů, na PCR povinně chodit nemusíte!

K zadání testu nutně potřebuji Vaše telefonní číslo, jinak test nelze zadat!

Kdo si na vlastní náklady jede do ciziny na dovolenou, nechává si- jistě má na to dost peněz- udělat případné PCR testy na COVID-19 sám na vlastní náklady a stejně tak si bere dovolenou na případnou karanténu! Moje starost, potažmo zdravotních pojišťoven to rozhodně není! A je to i proti vyhlášce…

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/den-do-registrace-na-vakcinu-co-musite-vyplnit-ve-formulari-137303

Jak je to s lázněmi a rehabilitačními pobyty?

Myslím, že i blb pochopí, že KDO je OŠETŘUJÍCÍ a NAVRHUJÍCÍ lékař, ten je také povinen vypsat patřičné tiskopisy:

Od této chvíle Vám tiskopisy na lázně či rehabilitační pobyty bude povinně vypisovat INDIKUJÍCÍ, ne REGISTRUJÍCÍ lékař. Uvidíte, že jich o třetinu přijdete, a to zcela v souladu a tím, jakou ekonomickou politiku tato vláda debilů se zdravotnictvím hraje!

Chcete za naše SPOLEČNÉ peníze do lázní či na RHB pobyt, často zcela zbytečný? Obraťte se na svého indikujícího lékaře, či ,lékaře tzv. doporučujícího- nyní je to plně v jeho kompetenci a ne v kompetenci pouze povinně PL!!!

Mimochodem: všimli jste si, že od počátku tohoto roku to již vypisují např. po TEPkách ortopedi? Ne? Tak se obracejte na „specialisty“ , ale nás prakticky z toho vynechte, my máme svém práce až nad hlavu.

NEREGISTRUJEME!

NEREGISTUJEME! We do not register! Ми не реєструємось! Mы не регистрируемся!

NAŠE ORDINACE JE PŘEPLNĚNÁ, JÁ NEMOCNÝ, SESTRA VYČERPANÁ, PACIENTI MAJÍ ČASTO NESPLNITELNÉ AŽ NENORMÁLNÍ POŽADAVKY NEODPOVÍDAJÍCÍ SVÉMU ZDRAVOTNÍMU STAVU A MÉ ODBORNOSTI. MORÁLNÍ STAV SPOLEČNOSTI SE ZHORŠIL POD MYSLITELNÉ DNO A MY TOHO MÁME DOST.

DÁLE BUDE KONČIT PODPORA MÉHO ZDRAVOTNICKÉHO PROGRAMU NA VEDENÍ ORDINACE, KOMUNIKACE S POJIŠŤOVNAMI A TÍM PÁDEM MOHU TAKTO VYDRŽET S DOSAVADNĚ GARANTOVANOU PODPOROU PRACOVAT DO KONCE ROKU 2024. PAK SBOHEM A ŠÁTEČEK!

ŘEŠENÍ JE PŘEVZETÍ ORDINACE JINÝM, ALE ATESTOVANÝM LÉKAŘEM, NIKOHO NEMÁM SÍLU UČIT. POKUD SE ALE TAKOVÝ VSTŘÍCNÝ LÉKAŘ VŮBEC NAJDE! PRO NOVÉ LÉKAŘE JE PRIORITA ZDRHNOUT PO TÉMĚŘ BEZPLATNÉM STUDIU MIMO ČR A NECHAT SVÉ SPOLUOBČANY BEZ ODPOVÍDAJÍCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE. PŘÍPADNĚ ZŮSTAT VE VELKÝCH MĚSTECH (A VZP TOTO ABSOLUTNĚ NEŘEŠÍ, BYŤ JE ZODPOVĚDNÁ ZA SÍŤ ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ=POSKYTOVATELŮ ZDRAVOTNÍ PÉČE) .

V TAKOVÉM PŘÍPADĚ (POKUD BYCH MUSEL NADÁLE PRACOVAT) BYCH MUSEL KOUPIT JINÝ ZDRAVOTNICKÝ PROGRAM A OPROTI SVÉMU STÁVAJÍCÍMU PROGRAMU PRO MNE V OVLÁDÁNÍ HORŠÍ V RYCHLOSTI A OBSLUZE. PAK SE S NÍM NAUČIT DĚLAT DOSTATEČNĚ RYCHLE A EFEKTIVNĚ NENÍ UŽ V MÉM VĚKU (TO MI MOŽNÁ BUDE 67 LET) A DÁLE PŘI POČTU NEJEN REGISTROVANÝCH PACIENTŮ A FIREM MYSLITELNÉ. PROTO BUDEME MUSET TYTO DVA ROKY (POKUD VŮBEC BUDEME VŠICHNI ŽÍT DÍKY MOŽNÉ ATOMOVÉ VÁLCE A NÁSLEDNÉ ATOMOVÉ ZIMĚ) SNIŽOVAT A OMEZOVAT SLUŽBY HLAVNĚ PRO FIRMY, KTERÝCH SE BUDU POSTUPNĚ MUSET ZBAVOVAT. TOTO MNE VELICE MRZÍ, RADĚJI BYCH SE ZBAVIL RŮZNÝCH NEMAKAČENKŮ, IGNORANTŮ, IDIOTŮ A PRUDIČŮ, COŽ JE VELMI OBTÍŽNÉ A NAVÍC JE TU TA „VÁLKA“ V EVROPĚ. VLASTĚ SPECIÁLNÍ OPERACE…

TO PLATÍ – NEREGISTUJEME! We do not register. Ми не реєструємось. Mы не регистрируемся!