Archiv rubriky: Uncategorized

Tak už je to tady!

Tak už vím, že se mě chystá článek v Mladé Frontě Dnes, který mě má dehonestovat za šířené údajné fake news a tak dále. Prostě máte-li názor nesouvisející či nesouznějící s vládní věrchuškou a přisluhovačským médiím, odskáčete si to. Cenzura jak vyšitá. Nějaký Cemper to už zkusil. Nyní to má být Pán? Ne přátelé, „jen“ Půlpán! Nic moc co? Prostě nejste jeho šálek čaje, a tak napíše, jaký jste přisluhovač Ruska, Číny a já nevím koho ještě, protože máte pohled na svět symetrický, snažíte se informace kompenzovat (ČT a ČR) jinými zdroji a bohužel, a ano, přiznávám, občas hledáte sprostější slova než která jsou známa- za toto se opravdu, ale OPRAVDU omlouvám! Ne ale za to, že nechci násilně měnit běh vesmíru, měnit jasné a dané fyzikální zákony, matematiky, chemie a vůbec běh přírody. Nemám rád sociální inženýring, a tak jsem na tapetě a to jsem si drze dovolil přeskákat z 5. místa kandidátky na první- ó jaká opovážlivost! A tak se čeká trestní oznámení, jen nevím, ze které strany vzejde, neboť já si na hlavu SRÁT nenechám.

Tito lidé neposuzují člověka podle ovoce, ale podle řečí. Nevidí úspěchy, jen prohry. 80% OK, 20% se nepovedlo- ale toto vypíchneme na 100% idiocie v nějakém pačlánku. Nikdo se nekouká z pisálků na odevzdanou práci v daném regionu, na službu pacientům, na další pracovní poměry a jejich úspěchy- ne toto my nevidíme, on j je HAJZL a musí z hrušky dolů!

No, uvidíme…

A už vidíme:

Dobrý den pane doktore,

připravuji článek o Vašem blogu a rád bych Vám dal prostor. Můžete mi prosím zavolat? Případně poslat číslo, na kterém Vás zastihnu? Děkuji předem za reakci. Ať bude jakákoliv.

S pozdravem

David Půlpán

MF DNES – redaktor

mediální skupina mafra 

MAFRA, a.s.
www.mafra.cz

Vážený pane, moje znalosti o Vás, novinářích, mi neumožňují, mi ničit zdraví a názory. Napište o mě co chcete. Je ki to jedno, protože právě Vy, média hlásné trouby ČT1, ČR, MFd a dalších jsou pro mě na okraji zájmu. Diskuze na jakékoliv úrovni s Vámi je ztráta drahocenného stavu nemocného lékaře. 

Ale nejsem zbabělec a tak schůzku nabídnu. 

Klidně se setkám s potenciálním nepřítelem, protože moje názory, ať podpořené přírodními vědami, nejsou Vašimi spojenci akceptovány. 

Dejte mi vědět: kdy byste měl chuť na diskuzi a kde by se měla uskutečnit.

Ale:_ budeme tem VY a Váš diktafon + já. Nikdo jiný- stačí to takto? !
informace o Vašich aktivitách mi jsou známy a talk nečekám než souboj názorů_ a za toto by byl rád. Jakmile se objeví sebemenší náznak pokusu dehonestace mé osoby, pošlu Vás do PRDELE!

PS? hrál jste někdy od ID software hru Doom? To bude naše parketa. nastudujte!

Nikdy jsem se za názory jak svoje, tak druhých nestyděl. Tak v tom hodlám pokračovat. 

Václavák!

Vážení kolegové, kamarádi, kamarádky, přátelé.

Jako, ostatně vždy, v poslední době, jsem se opět, dnes, zúčastnil protivládní demonstrace v Praze. I když bylo

poměrně hnusný počasí, bylo nám tam všem fajn. Před chvílí jsem si přečetl, že to byly tisíce. Ha, ha, ha. Byly

to desetitisíce a možná i jeden statisíc. Lžimédia tentokráte, před demonstrací zvolila jinou taktiku. Dříve si hrála

na mrtvého brouka a domnívala se, zaprodanecká lůza, že se to lidé nedozví a tedy, že bude malá účast. Jenomže zjistila, že se přepočítala, tak nyní zvolila jinou taktiku. Již dva dny, před demonstrací, nás demonstranty nálepkovala, jako že jsme Putinovi agenti, rusští trolové, rusští přisluhovači a svolavatele pasovali na zloděje, policií stíhané živly  apod., a pisálkové si mysleli, že nás od té demonstrace odradí. Ne, ne, opět se přepočítali. Bylo nás  tam opravdu hodně, což bude možní vidět z fotek, které vám posílám v příloze. V minulém období, nás pisálci, mimo jiné nazývali vystrašenými a nešťasnými lidmi. Na ani jedné z těch 4 demonstrací, co jsem se zúčastnil, jsem neviděl jediného vystrašeného či nešťastného člověka. Ale pořádnou hordu pěkně nasraných a odhodlaných lidí, jenomže tohle se přeci , v rámci „korektnosti“ psát nesmí!!!! A proč? Protože vystrašené

a nešťastné lze přeci dobře ovládat, ale z nasraných jde hrůza a to by se vláda mohla opupínkovat, to by jí

mohla naskočit husí kůže a ti zaprodaní pisálkové, by nemuseli dostat patřičné prebendy, že? Jsem zvědav,

co napíší zítra a další dny. Údajně ty demonstrace probíhaly i v dalších městech. Já tam byl již od 11.10 hod,

takže ty první fotky značily, že to bude fiasko, ale jak šel čas, tak se to náměstí úžasně zaplnilo. Seznámil jsem

se tam s mnoha lidmi z celé republiky, např. 5 žen z Prachatic apod. Také jsem si tam krásně popovídal s jednou

velmi chytrou, pohotovou a odvážnou ženou, kterou jsem pochválil za to, že tu eMPéAčko pěkně utřela na té

televizní předvolební debatě. A ona mi odpověděla, že to nebylo až tak těžké, tuhle hloupou husu usadit. No

a tu nejmenovanou dámu mám také na dvou fotkách, tak doufám, že ji poznáte. Je fakt bezvadná. Bylo by toho

ještě podstatně více, ale nechci vás zdržovat od vaší bohulibé práce a třeba se tam, na tom Václaváku, někdy

potkáme, třeba 28.10. či 17.11. Já tam určitě budu!

Zdraví vás Veselý Důchodce a pro spolužáky Čombe!

Tohle ! vážně nějaká vládní svině mohla říci a případně to vyžadovat pod jistě likvidační pokutou???

Za úplně absurdní pak považuje vyhlášku Ministerstva průmyslu a obchodu, podle níž se má o pět stupňů snížit teplota na operačních sálech, kde leží pacienti v ohrožení života.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Je-jedno-jak-tomu-rikaji-Priste-to-muzete-byt-vy-Marketa-Sichtarova-tala-s-valecnou-dani-do-ziveho-711183

Ta chátra si zase hraje na SANOPZ!!!