Archiv rubriky: Záliby

Select a news topic from the list below, then select a news article to read.

Dacia z Rumunska – ať jde Bartoš do prdele s těmi kecy o jejich ekonomice!

https://www.garaz.cz/clanek/nova-dacia-jogger-nejlevnejsi-sedmimistne-auto-v-evrope-21006758#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&dop_req_id=A3qXIeP2MLr-202109050426&dop_id=21006758&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Líto je mi ale těch, co si to koupí, protože ten „motor“ je opravdu chcípáček a bude to jízdní průser! Možnmá by jela ta kombinovaná mrcha s elektromotory…

Super je kombinace benmzín/LPG, ale opět je to ten „motor“. Když už i v Rumunsku naskočili na trend likvidace spalovacích motorů je vídět, jak lezou EUSSR doprdele! To v „Bartošově“ Ústeckém kraji takové zgarby nikdo nevyrábí….hahaha!

Počkám do roku 2023. Se uvidí, se uvidí a se uvidí!

Kdyby se tzv. Západ v PRDEL neobracel, mohlo být vše jinak!

Zbabělý útěk ze zbytečně napadeného (pokolikáté už) Afgánistánu ukazuje naši nejbližší budoucnost. Ne létající auta, ale létající hlavy! Odříznuté, kutálející se! Čumíme na emerycké sračky komand zachraňujících svět- jak to, že místo napadení suverénního „státu“- neb Afgánistán je umělá hmota- nebylo vytvořeno úspěšné komando se Schwarzeneggerem, aby Usámu bin Ládina našlo a zajalo, ne zbaběle zabilo? Čeho se emeryčtí generálová báli? Vytvořili, financovali Al Káidu, protože nenáviděli CCCP a pak Rusko, a pak se jim to otočilo. jako by ti blbci nevěděli, co je to střet civilizací, no ano, ani nemají své dějiny a světové neznají, nevědí, jak dopadla západořímská říše, blbečci! Podporovali Talibán při napadení Afgánistánu CCCP, aby pak splakali nad investicemi a nyní- odevzdali bez boje co se dalo! On by jim to Bin Ládin v procesu, kterého se báli vysvětlil a to celému světu. Stejně jako mulla Umar! Alláhu akbar!

Avocojakode?

https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/zasadni-obrat-vesmir-by-mohl-byt-konecny-40367367#utm_content=ribbonnews&utm_term=Vesm%C3%ADr&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Vždyť víme, že vesmíry jsou minimálně čtyři! Spíše nekonečné množství, jsou to kola na voze Boha volové! To jste nevěděli? Bůh vše řídí, a tak musí vše objíždět ve svém speciálním voze, jinak prd stihne.

Kecy o nekonečném vesmíru jsou od dob tzv. Velkého třesku, kdy z ničeho (hovadina) vzniko to vše kolem nás, od začátku jsou debilita. Jen úvahy, filosofie a žvásty. Pokud byl vesmír nic, a to NIC v energii (hm, kolem nekonečného množství vesmírů) vytvořilo poruchu vedoucí ke vzniku NAŠEHO (mimo jiné) vesmíru, byl vždy konečný a zůstane konečný, protože vždy má – pokud by byl koule- nejjednodušší těleso časoprostoru- konečnou vzdálenost od počátečního středu, který není k nalezení, hm, proč asi? Prostě balonek se rozpíná a je konečný. Nekonečno neexistuje stejně jako snaha dělit nulou, i když to jde s použitím vyšší matematiky. Vše jde, jen na to přijít.

Třeba: 0:0=1 co vy na to?

Aha, nulou nelze, 1:0= nekonečno, to se dá dokázat s pomocí limity: 1/x, kde x se blíží nule- zluste dělit, to budete čumět, jak vám dělitel bude expandovat exponenciálně k nekonečnu.

Nekonečno / 0 = kurva nekonečno a zase nekonečno. Ale ta limita…

O/nekonečno- 0

Viděl jsem teoretické matematiky, jak se o toto dokázali pěkně poštěkat, leccos bylo logické, leccos teorie.

A to je jen začátek té primitivní teorie.