Archiv pro měsíc: Červen 2023

UŠÁci?!

No Američané a celé NATO prohráli válku na Ukrajině proti Rusku. Nyní pozorně sledujte co se bude dít na dále. Bez války nemůžou být, tak vtrhnou do Mexika. Budou to zdůvodňovat tím, že jim z Mexika ve velkém proudí drogy a i migranti. Hlavně, že hraniční zeď, kterou nechal postavit prezident Trump nechali zbourat.

My, co jsme studovali přírodovědné gymnázium v Nymburce, jsme toto věděli taky- já to říkal…

Pokud se někdo diví, že je to v zábavě, tak proto, že to pro mě a nám znalým potápění to zábava je. Aby si dementi vyrazili do 4000m jen tak pro smrt, to musí být banda kreténů: 10m=1bar (atmosféra)

4000:10=400barů + pro prdel, 1 bar tlaku vzduchu na hladině moře- ale to je v těchto hloubkách statistická nevýznamnost. Co je kurva významné, je plášť ponorky a vnitřní tlak. Dejme tomu, že půjdeme jako potápěči do 100 m= 11barů. Použijeme Trimix, namíchanou směs kyslíku, dusíku a hélia. Můžete napsat, že to je na nic, minorita, ale i tak smíříte poměr vnějšího a vnitřního tlaku.

http://stranypotapecske.cz/teorie/trimix-21-20.asp

I tady vidíme, jak je omezený ponor do hloubek v řádu tisíců metrů!

Ani zde Trimix nepomůže extra, byť trochu ano.,

Imploze prostě musela na netestované ponorce nastat, i kdyby byla ze super materiálů. Výjimka je 10x dražší stroj s perfektním vybavením a obalem.

Kocábku tlak vody stlačí do placky a vše zabije. To

je fyzika.

Předpokládám, že konstruktér byl 25. letý frikulín, debilní výchovou od idiotů rodičů, školky, školy s nezyskovými NEorganizacemi, pak kdovíco blb studoval, asi gender- no tak super. dojels.Idiote. A ještě sis vlastní smrt zaplatil. Zdali také za druhé oběti? Jaké bylo jejich fyzikální a matematické vzdělání? Blb za blbem???Tečka.

Proč se nezeptali přeživších nacistických německých účastníků ponorkové války hlavně v Atlantiku, ti by jim to vytmavili, spočítali a ty kretény ihned odstřelili.

Inu: Účastnící zájezdu jak vyšití…