Archiv pro měsíc: Duben 2017

Petrohrad

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Volaji-mi-znami-nastvani-na-CT-24-hlasi-Martin-Koller-po-utoku-na-Petrohrad-Sedl-a-sepsal-svou-verzi-482269

Volají mi známí, naštvaní na ČT 24, hlásí Martin Koller po útoku na Petrohrad. Sedl a sepsal svou verzi

4. 4. 2017 6:55

Vojenský analytik Martin Koller se vrací k proběhlému útoku v ruském Petrohradu. Upozorňuje, že výbušnin, se kterými lze snadno manipulovat, je v zemích bývalého SSSR dostatek. Stejně tak se zamýšlí nad motivy pachatelů a dává najevo, jakým verzím by on sám sluchu rozhodně nepopřál. Každopádně, dle nejnovějších zpráv ruští policisté z útoku podezírají muže z Kyrgyzstánu, napojeného na radikální islám. Ten by dle některých zpráv měl být již mrtev.

Volají mi známí, naštvaní na ČT 24, hlásí Martin Koller po útoku na Petrohrad. Sedl a sepsal svou verzi
Foto: ReproFoto: Youtube
Popisek: Výbuch v petrohradském metru.
I kdyby se ve světě nic nedělo, postarají se o práci médií islámští teroristé. Tentokrát se předvedli v Petrohradě. Občan koloniálního Česka na chvíli zapomene, že se u nás pracuje za třetinové platy, ale při srovnatelných životních nákladech s Německem, které nám za to chce přidělovat tisíce agresivních primitivů z Afriky v rámci šíření ideologie eurounijního multikulturalismu.Chystal jsem se psát článek o radostně pokračující ilegální migraci, ale zavolal mi kamarád, výbušninář, naštvaný úrovní informací, které chrlila již několik hodin ČT24. Mne to nijak neudivilo a vyrazil jsem na internet.

Nic nového pod sluncem. Islámští teroristé už mají osvědčená schémata, jak udělat co nejvíce škody při zabíjení nenáviděných Evropanů, z jejichž práce a peněz žijí.

Anketa

Vadí vám, že Eiffelova věž nebo Braniborská brána nesvítí ruskými barvami?

91%
9%
hlasovalo: 1194 lidí

Místo

Výbušnina má největší účinnost v uzavřeném prostoru. Ve volném prostoru je účinek výbuchu podstatně nižší. Proto si vybírají jako místa útoku místnosti s vysokou koncentrací lidí, například kina, školy, restaurace, diskotéky, prostředky hromadné dopravy a sportovní haly. Na některých místech se mohou provádět kontroly, ale jinde nikoli. Vagon metra, nebo tramvaje či autobus je ideální, protože vstup je nekontrolovaný, lidé jsou nekrytí a mnohdy stojí v malém prostoru. V metru je vagon navíc v úzkém tunelu. Důvodem je fakt, že při explozi trhaviny dochází v krátkém čase k prudkému nárůstu tlaku vzduchu o plyn vytvořený explozí a dále vzniká tlaková vlna. Tím dochází u zasažených osob k poškození vnitřních orgánů, které může vést podle intenzity i k smrti. Dalším produktem výbuchu je teplo zhruba 2000–4000°C, které vede v blízkém okolí ke spáleninám a požárům. Vojenské trhaviny mají obvykle zápornou kyslíkovou bilanci, takže při jejich výbuchu vznikají jedovaté zplodiny, což v uzavřeném prostoru rovněž není zanedbatelné. Teroristé často svoje nálože vylepšují kovovými předměty typu sekané litiny, hřebíků, matek, nebo střepin skla, aby vytvořili šrapnelový či kartáčový efekt, takže dochází ke kombinaci vnitřních a vnějších zranění.

Město je z hlediska teroristického útoku nebezpečnější, protože na rozdíl od vesnice nebo malého města se tam lidé neznají. Cizinec, zvláště rasově odlišný, je na vsi nápadný. Ve městě je nakupeno více cílů. Dokladem je fakt, že teroristické útoky s velkým počtem obětí se konají právě ve městech, a to po celém světě. Můžeme připomenout teroristické útoky v Moskvě 6. 2. 2004 (41 mrtvých), 31. 8. 2004 (11), 29. 3. 2010 (40). Jednalo se o sebevražedné útočníky. V Paříži došlo k velkým útokům v letech 1995, 1996 a 2015. V Londýně v letech 2005, 2007 a 2015. V dřívějším období docházelo v Británii k desítkám teroristických útoků ze strany příslušníků Irské republikánské armády, jež bojovala za odtržení Severního Irska okupovaného po staletí britskou armádou. Tyto útoky byly ale většinou namířeny proti politikům a příslušníkům ozbrojených složek, nikoli nevinným civilistům tak, jako jsou útoky islámských teroristů. V době války v Alžíru docházelo k teroristickým útokům tajné organizace francouzských důstojníků proti politikům. Nicméně teroristické útoky proti civilistům a sebevražedné útoky začali ve větším rozsahu používat arabští bojovníci proti francouzské okupaci Alžíru. Podobné útoky, většinou sebevražedné, jsou rovněž specialitou palestinských islámských teroristů, kteří se snaží vyhnat Židy z jejich pravlasti v Palestině.

Prostředek

V Petrohradu útočníci zabili podle informací z noci jedenáct lidí a další desítky byly zraněny. Lze předpokládat nové informace. Podle ruských zdrojů byla použita náložka trinitrotoluenu (tritol, TNT) o hmotnosti 200 g. Je to druhá velikost standardního vojenského náloživa používaného v Rusku a dříve všech zemích Varšavské smlouvy. Nejmenší je 75 g, větší 400 g. Náložka 200 g má rozměry 5x10x2,5 cm, starší provedení 7x4x5 cm. Lze ji tedy bez větších problémů ukrýt v kapse, natož v aktovce, kde se nalézala podle ruských zdrojů. Tritol náložky je buď lisovaný, nebo prostřikovaný šupinový. V náložce je otvor se šroubením pro upevnění rozbušky. Výhodou TNT je značná chemická stálost, takže jeho vlastnosti se nemění ani po desítkách let, pouze tmavne. Nevadí mu voda a exploduje pouze přenosem exploze z rozbušky nebo jiné trhaviny. Patří mezi trhaviny se střední detonační rychlostí, zatímco například oktogen, hexogen, tetryl, pentrit, nebo směsi používané v kumulativních hlavicích jsou rychlejší či brizantnější. Při zapálení TNT hoří a vydává černý štiplavý dým. V předlistopadovém období s ním odvážní vojáci ČSLA i topili v kamnech. Úspěšně pouze v případech, že v trhavině nebylo zalisováno počinové tělísko.

Teroristé potřebovali náložku, pravděpodobně elektrickou rozbušku, zdroj elektřiny a nějaké časovací zařízení, které vše propojilo. V bývalém SSSR se vyrábělo ve velkých sériích a několika verzích jednoduché zařízení velikosti náramkových hodinek, které se rovněž jako mechanické hodinky nastavovalo. Nevýhodou bylo, že tikalo, ale slabě. V metru to zcela jistě zanikne. Nelze vyloučit, že se vyrábí dodnes, a určitě se najde v ruských i jiných skladech ženijního materiálu. Pro paštunské techniky v Pákistánu a Afghánistánu nebude problém vyrobit kopii a kromě toho podobná zařízení mají i jiné státy. V jednodušším případě se dá použít jakýkoli budík, nebo modelářský časovač. Stačí se podívat do Mineryho učebnice How to kill. Další možností je odpálení mobilem. Nelze vyloučit ani možnost, že aktovka byla vybavena jednoduchým mechanismem, který inicioval nálož při otevření. Zvědavci a nenechavci se najdou všude.

Obecně lze konstatovat, že výbušnina, ať již ve formě nastražené nálože, nebo prostředek sebevražedného teroristického útoku, je zbraní asymetrické války technologicky slabšího proti silnějšímu a útočník využívá momentu překvapení. Možnosti obrany jsou při útoku na civilisty omezené.

Útočník

Stupidní výtvory protiruské propagandy na téma, že nálož do metra umístil Putin, který pravděpodobně může i za současné deštivé počasí, jsou stejně hloupé a určené pro hloupé jako tvrzení, že teroristické útoky v Paříži organizoval osobně mobilem ubožácký muslim, který byl donedávna americkým prezidentem. Je až dojemné, jak se snaživá česká mediální propaganda snaží každý teroristický útok v Rusku přisoudit Putinovi. Všemožní experti si nekladou otázku, co by tím získal. V současnosti má dost starostí s válkou v Sýrii, eliminací následků evropského embarga a ohrožením země z Litvy a Ukrajiny. Organizováním teroristického útoku v metru by nezískal nic. Podporu obyvatel má obrovskou. O takové se politikům EU ani nesní. Dokazuje to i ubohý výsledek nedávných demonstrací, které naše média nafukovala, seč mohla. Naopak kdyby se na takovou akci pod falešnou vlajkou přišlo, byl by politicky odepsaný. Nakonec se tupanské propagandy chopí antisemiti a sdělí nám, že za všechno můžou Židi. Tak daleko ovšem propagandisté z ČT24 nepřemýšlejí. Islámští teroristé budou zároveň multikulturně jásat; jako vždy, když se zabíjejí Evropané. Je zajímavé, že propagandisté z ČT24 se zároveň nezajímají se stejným nadšením a stejnými „odborníky“ o zničení dvojčat v New Yorku, kolem něhož se šíří podstatně více a mnohdy vysoce sofistikovaných konspiračních teorií. Vždyť právě v USA a EU, nikoli v Rusku, mají největší zkušenosti ve spolupráci s islámskými teroristy.

Bohužel máme i dostatek reálných útočníků schopných vraždit nevinné civilisty včetně dětí. Nabízí se především Islámský stát, který se i díky ruským vojákům v Sýrii přiblížil k historickému výprasku. Nelze ovšem vyloučit ani takzvanou umírněnou opozici ze Sýrie, která se od teroristů Islámského státu v podstatě neliší. Jen je více závislá na Saúdské Arábii a Turecku. Na tomto faktu nic nezmění dočasné zlepšení vztahu mezi Ruskem a Tureckem. Ani Erdogan a jeho početný represivní aparát nedokážou uhlídat všechny občany a opozičníků placených ze zahraničí se najde dost. Někteří se mají stěhovat i k nám s podporou naší protinárodní vlády reprezentované v tomto případě především známým bojovníkem za „české“ zájmy Zaorálkem, vzorným reprezentantem současné prohnilé a protinárodní ČSSD. Rozeštvání Ruska a Turecka by se turecké opozici i globalistům hodilo. Další žhavou možností je čečenská stopa. Tamní islámští fanatici, vrazi, násilníci, narkomafiáni a teroristi bojují dokonce i na Ukrajině proti obyvatelům Donbasu a v Sýrii proti vládě prezidenta Asada. Důvodem takového útoku může být jak politika, především islámský fanatismus, tak pomsta jednotlivce za nějakou oběť z doby války v Čečensku, Sýrii i jinde, ale rovněž falešná vlajka. Nicméně fakt, že terorista nespáchal sebevražedný atentát, ukazuje na menší míru primitivního fanatismu a vyšší úroveň profesionality, což by zvyšovalo předpoklad zahraniční účasti.

Teroristický útok mohla zorganizovat ukrajinská tajná služba placená a řízená z EU a USA, stejně jako Gruzínci kolem bývalého prezidenta Saakašviliho stíhaného mezinárodním zatykačem. Sponzorovaní jsou stejnými dárci. Rovněž se mohlo jednat o akci menšiny Krymských Tatarů placených demokratickými státy plnými pravdy a lásky za vyvolávání nepokojů na Krymu, a v neposlední řadě se mohli angažovat ruští fašisté, bojující na Ukrajině proti obyvatelům Donbasu. K útoku je mohl vyprovokovat neúspěch demonstrací s Navalným a aktivisty, zmanipulovanými nemyslícími puberťáky, i když korupci kolem Medvěděva nelze vyloučit. Premiér má úzké kontakty na osoby, které by chtěly privatizovat ruský stát jako soukromou firmu a rozkrádat jako v době prezidenta Jelcina, nejlépe do výsledné podoby současné Ukrajiny. K tomu mají vydatnou a zcela jistě nezištnou podporu ze zahraničí, počínaje Sorosem a jeho politickými neziskovkami. Útočník mohl být do akce vmanipulován, aniž by vůbec znal pravého zadavatele. Zde bude třeba počkat na výsledky vyšetřování a filtrovat informace šířené globalistickou propagandou v EU.

Jak ven z problému

Rusko až po Ural je součástí Evropy geograficky (z hlediska osídlení i dále na východ), takže teroristický útok v Petrohradě je evropský problém. Je zcela lhostejné, zda se globalistická propaganda snaží šířit jiný názor. Naprostou většinu teroristických útoků v posledních dekádách spáchali v Evropě, Asii a Africe muslimové. V podstatě je zcela lhostejné, zda se oficiálně identifikují s takzvaným Islámským státem, Hizaballáhem, Hamásem, palestinskými teroristickými organizacemi, či takzvanými umírněnými skupinami v Sýrii. Ve všech případech je základním spojovacím faktorem islám a útoky na nevěřící, případně politickou reprezentaci civilizovanějších islámských zemí, které odmítají nadvládu radikálů a teroristů. Důležitá už není ani identifikace se salafismem nebo wahhábismem. Útočí především mladí muslimové, kteří se narodili a chodili do školy v civilizovaných evropských zemích. Pro většinu z nich není základem přístupu k okolí nějaký politický světonázor, ale agresivní ideologie, v níž se přetvořil islám v posledních dekádách. Nikdy z nich nebudou opravdoví Evropané s pozitivním vztahem k civilizovaným bělochům a křesťanům a jejich historii. Na situaci nic nezmění ani integrovaní, civilizovaní a vzdělaní muslimové, většinou starší, kteří se stávají v evropské islámské komunitě menšinou. Nakonec budou jako odpadlíci prvním cílem likvidace jako kdysi v Alžíru nebo Kosovu.

Masová integrace muslimů do evropské společnosti se nezdařila a evidentně není možná, přičemž situace se zhoršuje. Nejnebezpečnější je právě mladá generace muslimů, která si navykla na beztrestnost a všemožné bezpracné a nezasloužené výhody a neustálé ústupky ze strany Evropanů. Důvodem jejich primitivismu je islám, který zůstal na úrovni středověku.

Především je třeba si uvědomit, že podobný útok se může opakovat kdekoli. Islámští teroristé jsou nevypočitatelní a nekontrolovatelní. Mnohdy se jedná o psychopaty vydatně užívající drogy a podléhající nekontrolovaným emocím jako většina primitivů.

Jednoznačně je potřebné zajistit ochranu hranic, strategických objektů a infrastruktury. V rámci EU je třeba odmítnout jakékoli přemísťováni migrantů. Naše republika je nezvala a nevydělává na nich jako italská mafie a narkomafie. Migranty je třeba přemístit do uzavřených prostorů mimo Evropu a donutit jejich mateřské země, aby je živily. Při obraně hranic Evropy prosadit použití všech prostředků, včetně sankcí proti státům umožňujícím migraci, včetně Itálie a Řecka, a rovněž použití násilí. Neziskovky parazitující na dovozu migrantů postavit mimo zákon. Zastavit finanční podporu všem politickým neziskovkám a zakázat činnost takových, které jsou sponzorovány ze zahraničí. Je třeba zabránit odzbrojení držitelů legálních zbraní, protože naše armáda řízená sluhy cizích zájmů je k ničemu. Rozhodně odmítnout názory, že terorismus je něco normálního a musíme si na něj zvyknout. Ještě před dvaceti lety nás žádný terorismus neohrožoval. K rozšíření terorismu došlo v posledních dekádách díky muslimům, vedení EU a politickým neziskovkám. Proto je třeba přijmout opatření omezující imigraci muslimů a šíření islámu v Evropě.

Evropské kolonie v Africe r. 1914