Archiv pro měsíc: Září 2014

Důchody v Německu

Farizejští úředníci z EU tlačí na vládu Bohumila Sobotky, aby urychlila proces nárůstu věku na odchod do důchodu. Přičemž díky chemickému praseti – Kalouskovi, máme neomezený odchod dle narození, tedy přes 70 let u nynějších narozených dětí.

Přičemž průměrný důchod Němce je o 300% vyšší, ale to hlavní, Německo schválilo novou důchodovou reformu, která platí od 1. července letošního roku, a snižují odchod do důchodu ze 65 na 63 let, reforma také zvyšuje důchody o 57 euro.

Píšou o tom jedině v Mladé frontě Dnes, která patří Babišovi, ostatní deníky o tom mlčí, hajzlové…!!!

Karel Kryl to předpověděl naprosto přesně. Vy jste PANE MISTŘE neměl zemřít!

Karel Kryl už dávno věděl, jak to s naší slavnou republikou dopadne aneb že by hymna další revoluce?

1.Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:
ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou,
ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce,
a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce.

2. Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky,
brbláme spolu u piva tak jako vždycky,
farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky,

my nakrmíme forbesa za dvě, či za tři pětky.

3. Demokracie zavládla, zpívá nám Gott i Walda,

zbaštíme sóju bez sádla  u strejdy McDonalda,

král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem,

pod střechou jedné partaje se u koryta sejdem.

4.Demokracie panuje od Aše po Humenné,
samet i něha v pánu je a zuby vylomené,
dali nám nové postroje a  ač nás chomout pálí,
zaujímáme postoje, místo abychom stáli.

5. Demokracie dozrává do žaludečních vředů,

bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů,
a je to mýlka soukromá – snad z optického klamu,
že místo srdce břicho má  a místo duše tlamu.

Karel Kryl rok ´93

Tuto skladbu Karla Kryla nezavřela do trezoru KSČ, ale strana, která nám tehdy vládla.

Prezidentem byl Václav Havel, premiérem byl Václav Klaus, na ministerstvo vnitra se už třásl Jan Ruml. Ve vládě bylo pár pomýlených komunistů jako např. Vladimír Dlouhý. Ostatní je na vaší paměti, tak proč by takovou píseň o pravdě měl někdo poslouchat. Proto ji teď máme na internetu. Jestlipak se někdy někdo bude zajímat, proč Karel Kryl  tak  náhle zemřel ???  

Ubohost vyprahlé ODS se prohlubuje

Jistě jste si přečetli v Novinkách (ostatně kde jinde by to mohli vytisknout) toto:

ODS si střílí ze Sobotkovy angličtiny, posílá ho mezi prvňáky

Nedokonalá anglická výslovnost premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) se na českém internetu stala terčem mnoha vtipů a obrazových i zvukových koláží. Na této vlně se rozhodla svézt i ODS na Praze 6, která natočila žáky první třídy základní školy, kteří premiéra v angličtině zvou mezi sebe na vyučování.

Dne 10. a 11. října se uskuteční volby do zastupitelstev obcí (tzv. komunální volby) a také první kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR. Následující týden, 17. a 18. října, proběhne druhé kolo voleb do Senátu.

„Držel jsem se principu ‘když chcete na sociálních sítích vyvolat reakci, musíte vytvořit něco kontroverzního‘,“ uvedl na webu radní Prahy 6 pro školství Ondřej Balatka, který kandiduje na starostu městské části.

Na videu vystupují děti ze ZŠ Hanspaulka, jejíž ředitelka Marie Pojerová také kandiduje v komunálních volbách v Praze 6. Rodiče údajně s vystoupením svých dětí v předvolebním klipu souhlasili.

Vzkaz Sobotkovi má podle Balatky upozornit nejen na tragickou úroveň premiérovy znalosti anglického jazyka, ale i na to, že ministr školství Marcel Chládek poslal na základní školy na Praze 6 Českou školní inspekci, která prý chce zrušit tamní dvojjazyčnou výuku.

Proč válčit a řinčet zbraněmi? K čemu to vše je?

Jistě si vzpomenete na poměrně nedávný incident, který proběhl v Černém moři, kdy došlo ke konfrontaci mezi ruskou stíhačkou a americkým torpédoborcem „Donald Cook“, který musel následně vyhledat azyl v jednom z rumunských přístavů, a posádka se navíc musela podrobit zevrubnému psychologickému vyšetření. Na celém případu bylo zjevné, že se muselo odehrát podstatně více než jen to, že ruské letecké síly demonstrovaly svou přítomnost s tím, že zároveň upozornily Američany na to, že jim jaksi uběhla maximální možná doba (14 dní), po kterou se může vojenské plavidlo cizí mocnosti (která nemá přístavy a pobřeží s Černým mořem) v dané lokalitě pohybovat.

Před několika dny vyšel v německé mutaci listu „Ria Novosti“ velmi zajímavý materiál, který svým způsobem potvrzuje mé původní podezření. Podle tohoto článku se do kontaktu s americkým torpédoborcem dostal ruský bombardér „Su-24M“, který byl vybaven nejmodernějším technologickým komplexem, jež dokáže zcela paralyzovat rádio-elektronické systémy nepřítele. V našem případě se obětí stal moderní americký systém řízení boje zvaný „Aegis“, který během aktivity letounu „SU-24M“ zůstal zcela ochromen.

Američané se pochopitelně tímto fiaskem chlubit nebudou, ale do události byl poměrně velmi dobře zasvěcen Pavel Zolotarev – zástupce ústavu, který se jmenuje „Institute of USA“, jež funguje při Ruské a Kanadské „Akademii Věd“. Ten mimo jiné sdělil:

„Dne 10. dubna torpédoborec „Donald Cook“, na jehož palubě se nacházejí střely s plochou dráhou letu typu „Tomahawk“, dosáhl neutrálních vod v Černém moři. Cílem byla demonstrace síly v souvislosti s postavením Ruska ve vztahu k Ukrajině a Krymu. Ovšem přítomnost amerických válečných lodí v těchto vodách je v rozporu s „Úmluvou“ ohledně povahy a doby pobytu válečných lodí těch mocností, které nemají pobřeží s Černým mořem.“

V odezvě na tuto skutečnost Rusko vyslalo neozbrojený letoun „Su-24M“, který se dostal do bezprostřední blízkosti amerického torpédoborce. Podle odborníků však byl tento letoun vybaven nejmodernějším ruským rádio-elektronickým bojovým systémem, o kterém s největší pravděpodobností neměli Američané doposud ani tušení. Podle zatím neověřených svědeckých informací z americké strany systém „Aegis“ sledoval let ruského letounu již z velké dálky a ve správném okamžiku spustil bojovou pohotovost.

Všechno šlo tedy přesně podle plánu, přičemž americký radarový komplex na lodi fungoval v naprostém pořádku. Ovšem pak najednou během jedné vteřiny všechny obrazovky zhasly a „Aegis“ více méně přestal fungovat, neboť nemohl spustit raketový útok proti cíli. Ruský letoun v pohodě proletěl ve velmi nízké výšce nad zcela bezbranným torpédoborcem „Donald Cook“ a tento manévr opakoval celkem dvanáctkrát!! Mezitím se Američané snažili opakovaně několikrát po sobě systém „Aegis“ zprovoznit, tak aby bylo možné aktivovat cílové alokace pro protivzdušné obranné prostředky. Ovšem veškerá tato aktivita byla bezúspěšná.

Pavel Zolotarev ve své zprávě konstatuje, že ruská reakce na vojenský tlak ze strany Spojených Států byla zcela zničující. Konkrétně dodává:

„Byla to velmi originální demonstrace. Neozbrojený bombardér ovšem vybavený špičkovým útočným elektronickým systémem, který dokázal kompletně eliminovat veškeré elektronické systémy na americké lodi odpovědné za správné fungování radarové technologie a raketových obranných systémů. V danou chvíli se americký torpédoborec stal zcela bezbranným proti jakémukoliv útoku zvenčí. Navíc se zdá, že mobilní útočné elektronické systémy uvnitř „Su-24M“ musely generovat kolem plavidla jakési velmi silné energetické pole, které destruktivním způsobem působilo na psychiku americké posádky, která byla s největší pravděpodobností paralyzovaná analogickým způsobem.“

Pokud se něco podobného odehrálo, pak by to do jisté míry vysvětlovalo velmi nervózní až zmatenou reakci na americké straně. Jde totiž o to, jak jsem naznačil v úvodu tohoto článku, že americké plavidlo „Donald Cook“ se po tomto incidentu rychle přesunulo do přístavu v Rumunsku, kde 27 členů posádky podalo okamžitou rezignaci s prohlášením, že za takových okolností rozhodně nebude nikdo dávat v sázku svůj vlastní život. Tuto skutečnost pod tlakem veřejných médií nepřímo potvrdil později i Pentagon. Tvrdí se, že výše uvedená ruská akce zcela demoralizovala posádku na americké lodi.

A jaký dopad může mít onen incident v Černém moři? Pavel Zolotarev k tomu poznamenává:

„Věřím, že nyní Rusové nasadili Američanům velkého brouka do hlavy. Ti nyní zcela jistě přemýšlí o tom, jak dalece je tedy ve skutečnosti jejich systém „Aegis“ dokonalý a v jakém rozsahu je zranitelný. Pro Spojené Státy to není rozhodně příjemná zpráva. Takže toto je důsledek vnímaný čistě z vojenského hlediska. Z pohledu politického to na současné situaci v podstatě nic nemění. Každopádně jde o velmi trapné chvíle pro Američany. Systém „Aegis“ spolykal neuvěřitelné množství financí z amerického rozpočtu a nyní se prakticky ukazuje, že je minimálně proti Rusům ve své podstatě k ničemu.“

Poznámka na závěr: Podařilo se mi zjistit, že útočný elektronický systém, kterým byl letoun „Su-24M“ vybaven a který dostal americký torpédoborec včetně jeho posádky do stavu „šoku“, se jmenuje „Хибины“. Systém je pojmenován po horském masivu, který se nachází na poloostrově Kola za polárním kruhem. Zdá se, že „Хибины“ je v současné době nejmodernějším komplexem zcela potlačujícím rádio-elektronickou aktivitu nepřítele. Zjistil jsem také, že donedávna byla tato elektronická zbraň testována ve vojenském komplexu v oblasti Burjatské republiky, a zjevně úspěšně, neboť se ji Rusové rozhodli vyzkoušet za velmi realistických podmínek.

Pod článkem jsou uvedeny odkazy, kde jsou o ruském útočném systému a incidentu v Černém moři další zajímavé informace.

 

Neslýchané! Prezident Zeman si dovolil popřít oficiální propagandu Bruselu o ruských vojácích na Ukrajině. V Bruselu tak začali pomalu chystat i sankce proti Česku jako trest za vybočení z řady!

Zajímavý názorový obrat proběhl dnes v postoji českého prezidenta Miloše Zemana a je to
obrat vskutku nevídaný, z pohledu západních politiků šokující, ovšem z pohledu českých
občanů jde o velmi nadějnou jiskru natolik potřebné naděje na odvrácení 3. sv. války. Po
premiérovi Bohuslavu Sobotkovi je to tak druhý vrcholný český politik, který pochopil, že
podléhání tlaku a vydírání ze strany amerických diplomatů a jejich tajných služeb může vést až k zatažení České Republiky do pekla válečného konfliktu v Evropě. Zeman totiž prohlásil, že nemá informace o tom, že by na Ukrajině probíhala ruská vojenská invaze a že jde pouze o ruské dobrovolníky. Poznamenal, že invaze vypadá úplně jinak a připomněl rok 1968, kdy spojenecká invaze spřátelených vojsk do Československa čítala v první vlně 150,000 mužů.
Český prezident Miloš Zeman si dovolil říct pravdu o východní Ukrajině…
Čeští politici, minimálně někteří z nich, konečně začali slyšet hlas lidu a nezávislých
alternativních médií, která už dlouhé měsíce přinášejí pravdivé a necenzurované zpravodajství o obča0nské válce na Ukrajině. Česko tak jednoznačně a zcela nepokrytě řeklo NE zběsilému a falešnému bouchání na ruskou opevněnou bránu ve snaze rozpoutat válečný konflikt mezi NATO a Ruskou Federací, na jehož konci má být zničená Evropa a americký dolar má být jako zachránce a americké firmy jako pomocníci při obnově zničené Evropy, čímž by se v USA nastartovala hospodářská poválečná konjunktura, podobná té z 50. let minulého století.
Věřit tajným službám nebo zdravému rozumu?
Švédský ministr zahraničí Carl Bildt si přitom z prezidenta Zemana během zasedání NATO v
Cardiffu ve Walesu utahoval, jak je možné, že Zeman potřebuje o ruské invazní armádě na
východě Ukrajiny důkaz, když to říkají západní rozvědky, a jestli prý Česko vůbec nějakou
rozvědku má. Miloš Zeman na to odvětil velmi štiplavou poznámkou, že od chvíle, kdy
jisté americké a britské tajné služby prohlašovaly s naprostou jistotou, že Saddám Hussein má zbraně hromadného ničení a pojízdné laboratoře na výrobu Sarinu a posléze se ukázalo, že nic z toho nebyla pravda a ty pojízdné laboratoře byly ve skutečnosti kamióny s přenosovou televizní technikou irácké státní televize, nemá už bezmeznou důvěru v tajné služby a raději si nechává ověřovat informace z více zdrojů.
Toto zafungovalo jako červený hadr na býka, neboť poznámka se velmi zle dotkla americké
administrativy a americká strana si ihned stěžovala na českého prezidenta do Prahy a začala rozesílat do českých médií útržek této epizody, ovšem bez její druhé části se Zemanovo poznámkou o zbraních hromadného ničení v Iráku. Když si projdete česká média, tedy mainstream, není v nich ani slovo o Zemanově štiplavé odpovědi Carlu Bildtovi. Otázkou je, proč toto mainstream média netlumočí v celé podobě jak toto proběhlo? Je snad cílem médií nasadit Zemanovi psí hlavu? Vykreslit ho jako neschopného úřadu, i přesto, že hájí zájmy Česka a snaží se nevtáhnout Českou Republiku do nepodložených sankcí proti Rusku ab zabránit válce s Ruskem?
Švédský ministr zahraničí Carl Bildt si rýpnul do Zemana, ten mu to vrátil a
Američané to nerozdýchali…
Podobné nasazování psí hlavy totiž začalo probíhat už před několika dny ve vztahu k
premiérovi Sobotkovi. Proti němu dokonce opozice, na podnět amerického velvyslanectví v Praze, to je nutno dodat, svolala mimořádné zasedání parlamentu. Pamatujete na Petra
Nečase, jak si dovolil kritizovat Pussy Riot a při návštěvě Moskvy utrousil poznámku, že
ruský Atomstrojexport má nejlepší výchozí předpoklady pro vítězství v tendru pro dostavbu v Temelína? Tedy lepší pozici, než měl americký Westinghouse? A co následovalo poté? Americká ambasáda v Praze, ve spolupráci s agentem CIA Karlem Janečkem a několika důstojníky rozvědky připravili mediální válku a divadelně zdramatizované sestřelení vlády vlády Petra Nečase kvůli tomu, že Nečas začal představovat bezpečnostní hrozbu pro americké zájmy v České Republice. Karel Janeček už na jaře loňského roku pronesl: „Když se to dobře zmanažuje, vláda padne a volby budou do konce roku…„, k čemuž nakonec došlo. Americké velvyslanectví v Praze jako detašované pracoviště CIA
Tady je třeba si rozebrat úlohu amerického velvyslanectví v Praze a jeho vliv na události ve
vrcholné české politice. Americká ambasáda je de facto detašovaným operativním
pracovištěm americké rozvědky. Představitelé ambasády se účastní operačních úkolů,
dezinformačních kamapaní, zpravodajských her namířených proti představitelům české moci, na veřejnosti se účastní velmi kontroverzních a princip rodiny rozvracejících akcí, jako např. byl patronát nad průvodem homosexuálů GayPride.
V čele průvodu homosexuálů v Praze jde americký velvyslanec Eisen, s transparentem z Berlína (vědí vůbec ti Američané na fotografii, v jaké zemi se zrovna nachází?) a s malým chlapcem, který tomu líbání pánů v průvodu nerozumí, a tak drží alespoň gay vlajku mezi nohama… to je morální gigantismus v podání amerického velvyslanectví v Praze!
Co však je nejdůležitější, to jsou pravidelné konzultace na ambasádě, a to se všemi členy
českých politických stran, nejen vládních, ale i opozičních a dokonce i těch
mimoparlamentních a neziskových. Cílem je pochopitelně podchycení těchto lidí, jejich
odposlechy, archivace a vyhodnocování takto získaných informací a jejich případné použití
(zneužití) v budoucnosti proti nim, jako nátlakový prvek při prosazování amerických zájmů, až tito politici jednoho dne budou u moci v České Republice. Přesně takto si americká rozvědka vytipovala Angelu Merkel v Německu, a to v době, kdy s politikou teprve začínala.  Německá kancléřka má kostlivce ve skííni, Američané jí díky němu vydírají. Proč je Angela Merkel v takovém vleku americké adminsitrativy? Co na Angelu má americká rozvědka? No, bude to asi překvapení, ale podle časopisu Spiegel a dalších zdrojů  měla být Angela jako studentka velmi radikální a levicově orientovaná, a to podobně jako slavný rebel, mladý komunista zapalující auta a později předák německých Zelených Joschka Fischer. Hlavním trumfem americké rozvědky proti ní jsou zřejmě nějaké důkazy, možná odposlechy nebo písemnosti ve vci její podpory Frakci Rudé Armády (RAF), což byla západoněmecká ultralevicová teroristická organizace.
Angela Merkel v mládí byla komunistka a koketovala s ideály RAF, zde v uniformě
Svobodné Německé Mládeže v NDR, Angela vyrůstala v tehdejším Východním Německu
Levičáctví se s Angelou táhlo v jejím mladém věku, to přiznává ona sama, ovšem na
veřejnosti dosud razantně odmítá, že by kdy sympatizovala s RAF. Nemusíme být žádní
géniové k tomu, abychom si dali dohromady, kolik je jedna a jedna. Proč Angela poslouchá
na slovo americkou administrativu ve věci sankcí proti Rusku, přičemž každá z těch sankcí
těžce poškozuje hlavně německý průmysl a německé zájmy? Proč v přítomnosti Vladimíra
Putina (viz. Soči nebo MS ve fotbale v Brazílii) je Angela usměvavá, uvolněná, ale při
vyhlašování sankcí proti Rusku ustaraná, vystrašená, nervózní a někdy až skoro vyděšená?
Kdo jí drží pomyslnou pistoli u hlavy?
Vladimir Putin a Angela Merkel v Soči… takhle dobře se s Obamou nikdy nebavila…
Inu, dostávat každou chvíli kartáč od americké administrativy a amerických diplomatů, kteří ji dávají instrukce, co má říkat, co má dělat, jaké další sankce má Rusku vyhlašovat, to musí mítn katastrofální dopad na její nervy, to by nezvládl ani leckterý chlap. Proti Zemanovi a Sobotkovi, jak se zdá, Američané žádné špinavé svinstvo nemají. Pokud by ho měli, už dávno by pohrozili jeho použitím a oba politici by nikdy neřekli ani zlomek z toho, co řekli ve vztahu k plánovaným sankcím proti Rusku. Světlo na konci tunelu, naděje pro mír?
Je to dobré znamení toho, že ne všichni politici na české scéně musí zvedat americkému
velvyslanci telefonní hovory a poslouchat americké příkazy a doporučení, znamená to, že ne všichni politici jsou zkorumpovaní a se špínou ve své minulosti. Může to být i tím, že někteří politici jsou opatrní a neprobírají citlivé věci po telefonech ani po emailech, a tudíž americké tajné služby potom nemají kde nějaké to svinstvo na politika nasbírat. Není to mnoho let zpětně, co Václav Havel posměšně v jednom rozhovoru poznamenal, že Štrougalova vládam před Sametovou revolucí musela konzultovat s Moskvou a se sovětskou ambasádou v Praze i změnu letního času.
Do mrtvých lidí se nemá rýpat, ale zajímalo by mne, co by říkal Havel dnes tomu, že tytéž
konzultace a v mnohem větším měřítku provádí dnes s americkou ambasádou nejen vláda, ale i opozice, neziskové organizace, občanská hnutí, sdružení a dokonce i neparlamentní strany.
Takový záběr neměla ani KGB. Takže, dámy a pánové, kde to žijeme? Je toto snad
demokracie, když náš prezident je cizím ministrem zahraničí cizí země peskován a vláčen
bulvárem za svůj politický postoj ve věci diplomatického a věcného urovnání ukrajinské
krize?
Miloš Zeman a Bohuslav Sobotka, koneečně někdo, kdo řekl stop v šílené honbě za rozpoutáním války s Ruskem. Brusel je postojem české politické reprezentace znepokojen. Odstředivý pohyb a kroky české diplomacie směrem od sankcí a od válečné konfrontace s Ruskem se tak může změnit i v sankce přímo proti Česku. Brusel zastavil naší zemi dotační tituly před časem, prošetřuje se jejich čerpání a pokud Česko začne takto jít proti Bruselu ve věci sankcí proti Rusku, dočkáme se sankcí i proti naší zemi. Pamatujte na Maďarsko, které přišlo po nástupu Orbánovy vlády o několik desítek dotačních programů z EU a dosud je nedostalo zpět. Maďarsko začalo zlobit už v roce 2009 a dosud v Bruselu je vnímáno jako rebel.
Můžeme si o Zemanovi myslet cokoliv, ale jeho postoj k Ukrajině je tím jediným správným,
bez ohledu na štvavé novinové články mainstreamu, bez ohledu na výkřiky válečných štváčů, bez ohledu na nelibost americké strany. Toto je naše země, naše vlast a žádná cizí mocnost nebude naší politické reprezentaci diktovat, co má dělat! Už jenom proto si Zeman zaslouží naší podporu. Ne válce, ne falešnému obviňování Ruska, ne pohádkám kyjevské junty o ruské vojenské invazi!

Zdroj
http://aeronet.cz/news/neslychane-prezident-zeman-si-dovolil-poprit-oficialni-propagandubruselu-o-ruskych-vojacich-na-ukrajine/