Archiv pro měsíc: Září 2016

Názor na současnou Evropu

Nechci žít v Evropě ohrožované středověkými nájezdníky. A bohužel v takové žiji.
Jana Zwyrtek Hamplová
20. 07. 2016 | 02:41
Přečteno 641 krát
Jediným řešením je odsun všech, kteří nebyli zváni, a nesmlouvavá armáda na hranicích Evropy. Nebo kolik Evropanů ještě musí ta svoloč podříznout a Evropanek znásilnit, abychom se probudili?

Masakr v Nice. Napadení desítek cestujících sekyrou. Znásilňování na konci minulého roku. Turecko pod vládou diktátora, který mučí a podřezává své oponenty. Ještě nedávno se s ním vážně jednalo o bezvízovém styku. Protože nás prostě vydíral. A jednalo se s ním zcela vážně. Spojit se s ďáblem, aby nás zachránil od jiných podobných? Svatá prostoto.
Dnes – další napadené dívky muslimy jen proto, protože jim vadilo, že měly šortky.
Prostě pro muslimy jsme bezvěrci, kteří se prostě zabíjet mohou a musí. Náš život má pro ně cenu nula. Pohrdají námi. Ruku, kterou jim nabízíme chleba, klidně useknou, když prostě dostanou takový nápad.Nastěhovali byste si někoho takového domů?

Jsme tak korektní, až to bolí. Naši politici nás vystavují nebezpečí na hranici vyhubení. A ještě by tak chtěli, abychom jim tleskali. Za humanitu. A nejen to – platí z veřejných peněz neziskovky, kteří nám sem ty naše budoucí vrahy zvou. Vrahy našich sousedů, našich dětí. Protože i tak já vnímám mrtvé Francouze a zraněné Němce. A pořád ty grázly omlouváme. A trapně je učíme, že se močí do záchodu, že je dobré se mýt, že ženy se nebijí, a že znásilňovat se nemá, protože Evropanky opravdu nejsou k…y. Musí se smát, až se za břicho popadají. Když vidím tam na jihu u moře doborovolníky, jak jim dělají slouhy a služky, je mi z toho zle.

Na hrubý pytel ale platí jen hrubá záplata.

Na hranice Evropy musí nastoupit všechny armády, co v Evropě máme. S Tureckem musí pomoci Rusko s USA dohromady. Ve vnitrozemí musíme identifikovat, shromáždit a odsunout všechny, kteří neprokáží, že jsou tu legálně. A i ty, co jsou tu legálně, ale máme pochybnosti, musíme této legálnosti zbavit. Bez milosti. Ať to stojí, co to stojí. Ať před sebe strkají ženy nebo děti – prostě ne. A co když Američané budou vykřikovali něco o té humanitě? Výborně – odvezme jim je tam. Pokud kdo spustí o kolektivní (ne)vině, je třeba se ptát – za co mohli ti mrtví v Nice? Za co mohli ti cestující ve vlaku? Za frustraci muslimských fracků, kteří se tu neměli nikdy ocitnout?

Slyším to totiž ze všech stran. Lidé se bojí cestovat. Lidé se bojí, co bude. Lidé se bojí toho, co je. Jsme okupováni lidmi bez vzdělání, s vymytými mozky, kteří přišli ze středověku. A taky se tak chovají. Chtějí vše za nic, slintají nad našimi ženami, naše děti jsou pro ně nevěřící psi. A my jim ustupujeme, nabízíme naši Evropu, jako by to nebyl náš domov, ve kterém žijeme. Necháme se jimi názorově rozdělovat, namísto abychom se semkli. Raději přihlížíme Brexitu, než bychom pochopili, že jeho důvodem je viditelná bezmoc EU čelit čemukoliv. Útočíme na ty z nás, kteří nazývají věci pravými jmény, namísto abychom se za ně postavili.

Je třeba vyzvat politiky ve všech zemích, aby nás začali chránit, aby vyšli z těch paláců a kanceláří, a aby z těch mikrofonů zaveleli k útoku proti všemu, co se na nás hrne. A politik, který to nepochopí, musí okamžitě skončit. Na středověké způsoby totiž musí být aplikována středověká obrana. Ne novodobá evropská – ta prostě nefunguje, protože se jí ti lidé smějí. Proč si dnes v Turecku dovolí to, co si dovolí? Protože ví, že tam nikdo nevpadne, aby těm zvěrstvům učinil přítrž. Odvolávají tam soudce, mučí vojáky, připravují hromadné popravy, a Evropa? Mlčí, a tiskne muslimům obrázky o nesahání na ženy.

Velkorysost nesmí být slabostí, humanita nesmí být sebevražedná, a vyspělé národy nesmí ustupovat nevzdělané chátře jen proto, že natahuje ruku. To přece není rasismus, probůh. To jsou jasné pravdy, které jsou prověřené dějinami. Filozofové nikdy nevyhráli nad útočníky z pouště. Neuměli zabíjet, dokázali jen mluvit. Proto prohrávali.

Evropa je zkrátka vážně ohrožena. Žvásty a filozofické disputace do mikrofonů ty lidi neodsunou. A odsunout je se ukazuje naprostou nezbytností. Obdobně jako je nutné opevnit okamžitě evropské hranice před dalšími snahami proniknout. Muslimové prostě do Evropy nepatří. Mohou přijít jednotlivě jako hosté, pokud je sem vpustíme a pokud budou zváni, a jen pokud budou akceptovat naše pravidla. Ne tehdy, kdy prostě přijdou, a být tu chtějí. Nemají na to právo, a my je tu nemusíme tolerovat.

Je zajímavé, že máme takové obavy o hranice s Ruskem, ale ty na jihu necháváme jako volné korzo…Jako bychom neuměli odhadnout realitu. Pokud nedávno řekl ministr obrany, že Rusko je nepředvídatelné, co jsou proboha ty muslimské hordy tisíců lidí? Není to mnohem vážnější nebezpečí, protože na ty lidi prostě neplatí nic? Dokonce ani civilizace? Nebo tu nekdo chce slabou Evropu?

Události posledních měsíců daly jasnou odpověď na všechny ty korektní žvásty. Ta odpověď zní – odsun a uzavření vnějších hranic Evropy. Na to jediné má význam dát peníze. Na nic jiného. A zamíří-li k opevněným evropským hranicím jakákoli nezvaná loď, dát jí jedinou šanci – otočit se a jet zpět. Protože její jediná další cesta pak směřuje – ke dnu. A bude to jen její volba. NO WAY. Evropa není kořist. A nesmí ji ovládnou strach ze středověkých nájezdníků, kteří si nás brousí nože a sekyry.

 

http://www.cum.sk/v/r2pr/kscm-komunisticka-strana-cech-a-moravy

Braňme se dokud to ještě jde! Slimáci nás využívají!!!

Voltaire (François Marie Arouet); 21.11.1694 – 30.5.1778   cid:f6782e7@multimail

 

Slavný francouzský básník a spisovatel Voltaire napsal před cca

300 lety o posvátné knize všech muslimů – Koránu toto:

 

„Korán je nestravitelná kniha, jejíž každá stránka otřásá  zdravým lidským rozumem. Učí strachu, nenávisti a pohrdání druhými. Vražda je v něm legitimní prostředek šíření a udržování  této ďábelské doktríny. Znevažuje ženy, rozděluje lidi do tříd a žádá krev a ještě víc krve.“

 

Když toto věděli chytří a vzdělaní lidé před 300 lety, tak proč to ti současní „chytří a vzdělaní“ odmítají vidět dnes?

 

Proč si sakra dnes hrajeme na to, že nás muslimové mají rádi?

NIKDY nás rádi neměli a NIKDY nás mít rádi nebudou…

 

Je to jeden z těch krásných příkladů proč naši předci před muslimy

bránili Evropu do posledního dechu, dobře věděli, co je to za lid a

nebylo jim líto obětovat vlastní životy jen aby se sem nedostali,

dělali to pro budoucnost svých dětí a tím pádem i pro naši budoucnost.

 

Doufám, že jednoho dne přijde chvíle, kdy zrádce, co je k nám pozvali, bude lid trestat.

 

Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné, solidární, korektní a různé jiné pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily „uprchlíkům“ připomínám slova Mgr. Kobzy:

 

Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich stran považováno a chápáno za pouhé splnění vaší povinnosti, jako  otroka svým pánům! Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno a interpretováno

Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů, nadostatními lidmi. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných  otroků a zejména otrokyň.

 

 

Od malička jsou v tomto vychováváni, takto je učí a nebude to

nikdy jinak! Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení

potvrzuje a zhmotňuje! Tak už toho, propána, vy pitomci, nechte,

dostanete nás všechny do maléru, ze kterého nás už nikdo nedostane !!!

 

 ?

18.8.2016 22.56.34?

Mgr.Jiří Kobza, bývalý čs. diplomat v islámských zemích.

Evropská sebranka patří do vězení!

Jiří Kobza, Mgr. geologie, poté 2 roky post graduál na VŠE Zahraniční obchod. Pracoval 12 let v PZO Stroj export v oddělení vývozu geologických prací na stř.Východ.

 

Pracoval v Jemenu a Egyptě, vedl pobočky Stroj exportu pro geologické projekty v Jordánsku a v Íránu. Po návratu do ČR pracoval pro české pobočky zahraničních firem a podnikal.

 

Od roku 2000 do 2004 pracoval jako diplomat (nejprve obchodní rada, později jako Chargé d ́Affaires) na velvyslanectví ČR v Teheránu.

 

Po ukončení diplomatické mise v Íránu ještě tam, další 3 roky podnikal, pak se přesunul do ČR, kde zřídil menší obchodní firmu, v oboru vína, kde podniká dosud.

 

Rozvedený, dvě dospělé děti z prvního manželství, nyní žije s přítelkyní, se kterou má malou dceru. Ovládá angličtinu, němčinu,  ruštinu, italštinu, perštinu. Zajímá se především o ekonomickou diplomacii a ekonomickou politiku, eurorealista. Ve volném čase se věnuje svým koním, hudbě a historii. Jiří Kobza, bývalý diplomat, který dlouhé roky působil v islámských zemích a skutečně ví o čem mluví, vzkazuje :

 

Pro všechny, vás, humanistické, multikulturní, soucitné, solidární, korektní a různé jiné, pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily tzv.„uprchlíkům“, vzkazuji s plnou odpovědností :

 

Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste pro „každého, i toho nejumírněnějšího muslima“, jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno a chápáno, ne jako pomoc bližnímu, ale za zcela normální povinnost otroka, vůči svému pánu!

 

Samozřejmě, že to začnou dávat najevo, až jich tady, v Česku, bude ještě trochu více a až se tady „zahnízdí“.

 

V okolních zemích EU, kde láska místních občanů, uměle vyvolaná tamními politiky, již „sklízí“ své první plody. A to si uvědomte, kolik jich v Evropě zatím je!

 

Do roku 2020 počítají euro hujeři, že v Evropě bude cca. 60 000 000 těchto „dárečků“! interpretovány Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů, nám, původním obyvatelům.

 

Čím lépe a více jim budeme sloužit, tím více jich bude chtít přijet a užít si svých, navíc, dobrovolných otroků, ale zejména otrokyň.

 

Od malička jsou Koránem v tomto vychováváni, takto je učí a nebude to nikdy jinak!

 

Všichni, kteří uklidňujete, nebo dokonce se nám, původním obyvatelům vysmíváte, že není důvod se bát, kteří by jste nás chtěli soudit, dle svých, nových zákonů, jako fašisty, jste buď: totální kreténi, nebo nejhorší zločinci! !

 

Muslimové, kteří již v Evropě jsou, jsou denně utvrzováni, že to, co jim bylo do těch jejich makovic natlučeno, formou Koránu, se potvrzuje a zhmotňuje, že si mohou dělat skutečně co se jim zlíbí a slabošští bezvěrci, budou více a více tancovat, dle toho, jak oni budou pískat!

 

Celá tato celoevropská tragédie, má vyústit utvořením, Evropského Kalifátu a zánikem původní Evropy. To, čemu po staletí, se snažili panovníci evropských zemí zabránit, za cenu statisíců životů zmařených ve válkách, proti islamizaci Evropy, pozvolna přichází.

 

Zcela vědomě, vykalkulováno a podporováno vazalskými vládami, zemí EU.

 

Plán, který se zrodil v hlavách, přímo patologických deviantů z USA, nezadržitelně pokračuje.

 

Vaše až do nebe volající hloupost, k tomu nemalou měrou ovšem přispívá. Až dějiny zhodnotí, kdo měl pravdu. Naši vnuci a pravnuci nás ale za to rozhodně velebit nebudou!

 

Tak už toho, propána, vy pitomci, nechte, nebo dostanete nás všechny, do takového maléru, z kterého se už nikdy, opakuji nikdy nevyhrabeme!!!

 

PS: Vám, rozumným, nezmanipulovaným :

 

Nenechte se v žádném případě, zastrašit těmito, s prominutím (tm dodává bez prominutí) „vypatlanci“.

 

Nenechte se v žádném případě, manipulovat stávající politickou sebrankou. Všichni, bez výjimky, nemají žádné argumenty pro obhajobu svých lživých blábolů o pravdě a lásce.

 

Absolutně jsou v koncích, neb tato katastrofa je spuštěna a je nezadržitelná!

 

Naopak, fakta o tom, co se skutečně v Evropě děje, přímo internet zahlcují. A bude hůř. Dalece hůř. Je to jen a jen na nás přátelé, zda jim to dovolíme také u nás, v Česku!

 

Bylo by vhodné rozeslat co nevíce lidem po celé české a slovenské republice.

 

Děkuji…..

Islamizace ČR už probíhá. Zde jsou důkazy a fakta

Autor: Jiří Kobza | Publikováno: 12.9.2016 | Rubrika: Zamyšlení

Mohamed - karikatura

Islamizace ČR už probíhá, za mlčení politiků i investigativních novinářů
Vedl jsem několik diskuzí na soc.sítích i v reálu ohledně islamizace ČR s lidmi přesvědčenými, že je to celé jenom bublina. Jak to je doopravdy? Opravdu se nic neděje?

Je zřejmé, že bez multikulturní fantasmagorie by nebyla imigrační krize a tím by nebyl islám v Evropě ani v ČR. Nicméně vše tady už je a tak můžeme pouze definovat objektivní skutečnosti, probíhající islamizace ČR. S tím přímo souvisí:
1. Vznik a aktivity tzv.multikulturních (tedy proislámských) „neziskovek“, jejich zdroje financování z podivných norských, islandských atd.fondů, ve kterých jsou široce zastoupeny muslimské země, vzbuzují otázky, komu vlastně slouží.
2. Obhajoba islámu v masmédiích, kdy je citován Mekkánský korán o přátelské, mírumilovně a láskyplné víře bez ohledu na to, že pozdější zjevení Medínského koránu o džihádu jej přebíjejí
3. Hysterické reakce masmédií, politiků i neziskovek proti komukoliv, kdo se jasně postaví proti islamizaci ČR
4. Výstavba mešit, „Islámských kulturních center“, islámských knihoven, islámských madras, zřizování a provoz polosoukromých islámských modliteben: prostě všechno místa, kde se mohou scházet a kde může docházet k radikalizaci dříve „špatných“ muslimů
5. Na podivné financování výstavby a provozu těchto zařízení upozornily naše tajné služby. Nic se nedělo.
6. Tlak na umožnění průniku islámu do škol a tím i indoktrinovat naše děti:
1. Podivný projekt zavlečení islámu do škol :Islám očima školáka,zaštítěný mj. i ambasádou USA
2. Vytvoření funkce „Multikulturního poradce: na základních školách
3. Nabídka islámských nadací o přednášení o islámu na základních a středních školách
4. Spor o šátky vě školách, do kterého tak hloupě zasáhla ombudsmanka Šabatová
7. Výstavba muslimské enklávy v Modlanech
8. Výjimka ze zákona povolením halal porážek
9. Vymáhání povolení používat šaríja zákon pro rodinné spory muslimů (i když obsahují bičování nebo kamenování)
10. Mapa islámských center v ČR (https://www.google.com/maps/d/viewer…)
11. Požadavek muslimů na zavedení imámů do armády a věznic
12. Požadavek tureckého velvyslance na zahájení stíhání JUDr.Samkové za výroky přirovnávající islám k fašismu
13. Cenzura veřejnoprávních medií na informace o zločinnosti migrantů v Evropských státech
14. Zdlouhavý proces vyšetřování pčr ohledně šíření knihy Základy Towhídu, pro šíření nenávisti k jiným skupinám na základě náboženství
15. Beztrestnost muslimských předáků ohledně výroků, propagující a požadující šaríju v ČR
16. Podivné, ustrašené mlčení všech feministických a „genderových“ organizací k tomu, jak islám zachází s ženami

Je vám toho stále málo? Stále máte pocit, že se nic neděje? Co vás přesvědčí, když ani 200 zmasakrovaných Evropanů včetně žen a malých dětí za loňský rok, vás nepohne?
Myslíte si, že se to všechno děje zadarmo?

My v SPD nedovolíme islamizaci naší krásné země. Budeme bojovat za její zachování ze všech sil. Když nám dáte hlasy ve volbách a tím i sílu k tomuto boji, budeme moci bojovat i za vás a náš hlas bude daleko silnější a bude lépe a daleko slyšet.Je to tedy na vás.

Vy, voliči, jste ti, kteří si nyní mohou vybrat! Vy jste ti, kteří určí, kdo bude podle vašeho rozhodnutí řídit běh této země. Vy určujete, co zde a s námi bude! Den D je 7-8.říjen! Znáte náš cíl, podpořte nás, ať jej společně můžeme dosáhnout. Bez vás nedosáhneme ničeho a destrukce naší země bude pokračovat!

K tématu:

Desatero pro slušné lidi dobré vůle, proč nepomáhat uprchlíkům a migrantům. Oni si naši pomoc, soucit a milosrdenství nezaslouží

Africký přistěhovalec mnohonásobně znásilnil 15 bílých žen. Prý tím bojoval proti rasismu. Otřesné video. Podívejte se

Pouliční válka černých přistěhovalců s policií v Itálii. Další drsné záběry, které vám Česká televize asi neukáže

Jih Itálie. Černoši rabují a pálí. Záběry, které v České televizi asi neuvidíte. Za chvíli bude to samé u nás

 

Čtěte také:

Dvanáctičlenný muslimský gang sedm hodin non-stop znásilňoval matku dvou dětí. Muslimští diváci v soudní síni tleskali a volali „děvka“ a „patří jí to“. Znásilnit nezahalenou bílou ženu není hříchem proti islámu

Islám v praxi: Žena znásilněná a rozřezaná na kousky. Odporný pohled jen pro silné povahy. Necenzurováno

Většinu znásilnění v Oslu páchají imigranti

83 z celkem 86 znásilnění v Oslo mají na svědomí muži „nezápadního původu“

Islám v praxi: Žena znásilněná a rozřezaná na kousky. Odporný pohled jen pro silné povahy. Necenzurováno