Archiv pro měsíc: Květen 2017

Bez komentáře, má můj hlas příští rok!

Miloš Zeman se opět tvrdě opřel do muslimských radikálů. Čtěte zde necenzurovaně vše, co řekl…

Autor: Miloš Zeman | Publikováno: 29.5.2017 | Rubrika: Zamyšlení

Mohamed - karikatura

Projev prezidenta republiky při převzetí symbolického klíče od obce Lidice

27. května 2017

Vážená paní starostko, milí spoluobčané,

rád jsem přijal pozvání do Lidic, protože právě zde si vzpomínáme na tragickou událost naší historie. Kdyby to byla jenom nostalgická vzpomínka, tak by to bylo málo, ale bohužel, jak říkal Santayana, lidé, kteří zapomněli na svoji minulost, jsou odsouzeni k tomu ji znovu prožít. A my prožíváme to, čemu se říká iluze déja-vu, iluze již jednou viděného, iluze, že se opět vrací mezinárodní terorismus. Ale ona to není iluze, ona je to, jak se kdysi říkalo po sovětské okupaci, tvrdá realita. V minulosti byl mezinárodní terorismus reprezentován především rasovou nenávistí, kterou ztělesňovalo nacistické Německo. Dnes je mezinárodní terorismus charakterizován náboženskou nenávistí islámského fundamentalismu, ale výsledky jsou v obou případech stejné.

Dovolte mi, abych vzpomněl na svoji nedávnou návštěvu Číny, v jejímž závěru jsem se byl poklonit obětem takzvaného Nankingského masakru, kde zahynulo 300 000 civilních obyvatel v roce 1937. Řekl bych, že tehdy začala druhá světová válka, válka mezi Čínou a Japonskem. My jsme příliš europocentričtí a domníváme se, že druhá světová válka začala v září 1939, ale nebylo tomu tak.

Chtěl bych připomenout, že v roce 1935, kdy Němci okupovali demilitarizovanou zónu v Porýní, bylo možné dosáhnout toho, že by britské a francouzské divize bez jediného výstřelu dokázaly německou okupační armádu porazit, protože ta neměla ve své výzbroji žádné ostré náboje a měla příkaz se stáhnout, jakmile narazí na odpor. A místo toho byly vydány některé prázdné protestní rezoluce proti porušení Versailleské smlouvy, třebaže tehdy v Německu byl německý generální štáb a jeho šéf, generál Halder, který pokládal Adolfa Hitlera za nebezpečného blázna, připraven právě na základě tohoto zásahu britských a francouzských ozbrojených sil Hitlera svrhnout. Kdyby k tomu došlo, nebyla by Mnichovská dohoda, nebyl by holocaust, nebyla by druhá světová válka, a tedy by ani nebyly Lidice. Jak málo tenkrát chybělo. Ale takzvané demokratické země měly tehdy v čele zbabělce. Nebyl tam ani Churchill ani de Gaulle, byl tam Chamberlain a byl tam Daladier, byli tam lidé, kteří v pohodě svých kanceláří se obávali tehdy pacifisticky naladěné většiny svých voličů, kteří se báli války. A protože se báli malé války, měli nakonec válku velkou.

A tím chci závěrem svého vystoupení přejít k analogii se současno situací. I my jsme dnes zbabělci, a vím, že přihlouplí novináři mě budou za tuto kritiku kritizovat. Jsme zbabělci proto, protože často otevíráme náruč islámským radikálům, často mluvíme o toleranci vůči nim, často mluvíme o přizpůsobení se jejich kultuře, byť je tato kultura neslučitelná s evropskou kulturou, která zde vznikala a vyrůstala po mnohá a mnohá staletí. 

Myslím si, že dnes bychom si měli uvědomit, že teroristické útoky v Evropě jsou právě dílem naší zbabělosti, která je vydávána za multikulturní toleranci. Česká republika se nemá za co stydět. Bojujeme proti islámskému terorismu v Afghánistánu, v Iráku, na Sinaji, v Mali i v jiných zemích. Ale co dělají ti ostatní? Před dvěma dny jsem se vrátil ze summitu NATO v Bruselu a na pracovní večeři, když všichni vyjadřovali kondolence britské premiérce, jsem říkal, já nechci na každém summitu NATO někomu kondolovat, protože se jednou může stát, že budete kondolovat mně. A aby k tomu nedošlo, potřebujeme dosáhnout toho, aby islámští radikálové, kteří jsou dnes viditelní na sociálních sítích, nebyli považování za zbloudilé ovečky evropské civilizace, ale naopak za nepřátele této civilizace, a aby byli deportováni, případně uvrženi do vězení. Vidíte na příkladech těch, kdo způsobili řadu evropských teroristických útoků, že je tajné služby měly v hledáčku po řadu měsíců, a nic s tím neudělaly. To je právě ta zbabělost maskovaná jako multikulturní tolerance.

A tak přeji všem Evropanům, a nejen jim, aby našli odvahu. Odvaha je těžká, zbabělost je levná, ale díky zbabělosti zde můžeme mít nové a nové Lidice. Mějme proto odvahu.

Děkuji vám za vaši pozornost.

 

Miloš Zeman, prezident republiky, Lidice, 27. května 2017

Kobliháři: POZOR!

To napsal Martin Stropnický – má pravdu ????

Dámy a pánové, občané této země,

dovoluji si v souvislosti se současnou politickou situací, napsat několik faktických poznámek o občanovi Ing. Babišovi.

 

1. Od roku 1918 je prvním politikem v historii naší země, který vykonává funkci pro stát – tedy i pro nás,

zcela zdarma !!!!  Celý jeho ministerský plat je automaticky odesílán na charitu.

 

2. Od roku 1989 je prvním ministrem financí, který sestavil vyrovnaný rozpočet a ještě skončils přebytkem.

 

3. Všechny jeho firmy působící na území ČR, mají sídlo v ČR. Tedy zde platí daně.

Za cca 20 let působení jeho  firem, odvedl do státní pokladny daně v řádu miliard. 

 

4 Jako fyzická osoba, odvedl do státní pokladny daně z příjmu v řádu stovek miliónů.

5. Zaměstnává cca 35 000 lidí – tedy s jejich rodinnými příslušníkyživí cca 100 000 lidí.

6. Soudruh Sobotka  odvolává z funkce nejlepšího ministra financípro „vícečetná podezření z daňových úniků“ aniž by dodal na stůl jediný důkaz v paragrafovém  ;zněn&iacu te;, dosvědčujícískutečnost, že se tak Ing. Babiš dopustil trestného činu.

Rovněž tak nikdo z těch pomlouvačů nepoložil na stůl jediný konkrétní důkaz v ostatníchkauzách, ze kterých ho obviňují.

Včerejší usnesení sněmovny je naprosto ostudné na neodůvodnitelné.

7. Soudruzi Sobotka a Kalousek, v době kdy vykonávali za tučný platfunkci ministra financí, zadlužili tuto zemi o cca 900 miliard. SoudruhSobotka ještě navíc prodal OKD Bakalovi za 4 miliardy a ten následně vytěžil z OKD 114 miliard. Pak jim OKD hodil zpět na hlavu a opět Sobotka nařídil vládním usnesením Babišovi, aby do OKD nalildalších 700 miliónů. Tak tomu říkám zpráva majetku v rámci řádného hospodáře alá ČSSD.

Takový obchod může podepsat jedině debil, nebo podplacený ministr.

Vyberte si: Místo toho, aby Sobotka seděl v base za velezradu, neboťzpůsobil tomuto státu mnohamiliardovou škodu – je premiérem !!!

8. Obdivuji miliardáře Babiše, že do toho vůbec šel. Vždyť on nás, ani tuto republiku ke svému životu nepotřebuje !!!! Všichni ti pitomci, co se včera objevili na náměstí některých našich měst, poslanci i senátoři, nesahají Ing. Babišovi ani po kotníky !!!! Neuvědomují si, že Ing. Babiš klidně může nejen odejít z p olitiky, ale také může převést všechny své firmy do daňových rájů – tudíž nebude zde platit daně a sám se může odstěhovat třeba do Švýcarska jako Bakala a vykašlat se na tento bordel  jménem „ Česká republika“.

Dámy a pánové, osobně bych si přál, aby prezident Zeman udělil Ing, Babišovi nejvyšší státní vyznamenání za výstavbu. Už dlouho jsem nebyl u voleb, protože mám našich politiků plné zuby, stejně asi jako vy, ale tentokrát půjdu. Pevně věřím, že se po volbách Ing. Babiš vrátí do křesla ministra financí.

Děkuji za pozornost.

Martin Stropnický

Naštěstí se na ty hnačky nedívám, abych přežil duševně schopen ještě trochu uvažovat…

Jiří Vyvadil: Ivo Ištváne, opět nastal Tvůj čas. Další premiér a jeho kumpáni musí odejít
14. 5. 2017 20:11
Mé srdce právníka, bývalého trestního soudce i advokáta doslova trpí. Po dnešním vystoupení Luboše Zaorálka jsem měl pocit, že jsme se vrátili někam do 50. let minulého století, kdy soudruh Gottwald veřejně vyhlašoval, kdo prostě musí pocítit pěst dělnické třídy.

Vzal jsem si Locren a Lozap, aby to se mnou neseklo.
Když ministr zahraničních věcí v přímém přenosu vyhrožuje Vrchní státní zástupkyni Bradáčové, proč neprovedla u Babiše domovní prohlídku, a proč nekoná a proč  Babiš není vyšetřován. A když následně říká, že nová kandidátka na ministra financí nepřichází v úvahu, protože nezajistila aby finanční správa provedla  kontrolu účetnictví Andreje Babiše.
A tenhle Zaorálek se pokládá za evropského demokrata, ani si nepřečte zákon a požaduje, aby ministerstvo financí, které má toliko organizační funkci donutilo finanční správu k zahájení šetření.
Ani ten jeden Lozap a Locren mi  mimochodem nepomáhají. Snad časem…
To přece není právní stát, když ministr přikazuje přes média, co má činit nezávislá finanční správa a co má činit nezávislá státní zástupkyně.
Uvědomuje si vůbec, že je to naprosto totéž, jako kdyby přikazoval soudci, koho má odsoudit, koho rozvést a komu svěřit dítě?
Je to vůbec možné?
A hlavně, že potom mluví o tom, jak není Putin demokrat.
To dnešní OVM je  jen poslední kapkou.
Ministr vnitra Chovanec, kudy chodí, tudy prohlašuje, koho by měla policie vylslechnout ( samozřejmě Babiše) vyhrožuje trestním stíháním generálnímu řediteli Finanční správy, jen proto, že odmítá zahájit nějaká řízení proti Andreji Babišovi… Taktéž opakovaně jedná předseda vlády.-..
Možná, že nenávist vůči Babišovi v tomto okamžiku i mnohým čtenářům jaksi zatemní mozek a řeknou…: Ale to je správně. Vždyť je to zloděj.
Tak to vysvětlím polopatě: Procesněprávní vztah v oboru daňového řízení je vztahem mezi daňovým subjektem a správním orgánem. Je pečlivě oprávněn a jen daňový subjekt má právo se bránit.  Nikdo, tím méně předseda vlády,  ministr vnitra či dokonce nekonečný tlachal Luboš Zaorálek, není oprávněn se ani k tomu vyjadřovat, tím méně dávat pokyny. Už tímto způsobem lze mít za to, že mnohý daňový subjekt by se mohl bránit
Totéž se týká postupu  státních zástupců.
Mimochodem, žačínám chápat, proč Zaorálek  tak miluje Erdogana. V Turecku to jistě možné je.
Ale zpět. Tak jako mnohý z nás už doslova nenáviděl Nečasovu vládu a jako zázrak jsme přivítali jeho pád díky zásahu Ivo Ištvána a plukovníka Šlachty, tak si troufám tvrdit, že naprosto stejné pocity po těchto týdnech bezuzdných politických orgiích (což je záležitost politická) a systematického naplňování znaků minimálně pokusů trestných činů vydírání a zneužívání pravomoci úředních osob a trestných činů pomluvy zažívá nejméně 40% národa…
Absurdnost sehrannosti v této politické štvanici, která ovšem je zásahem do trestního práva otázce mezi protibabišovskými politiky, kterého dnes představoval Luboš Zaorálek, a moderátora se projevila v tom, že když Faltýnek, coby zástupce ANO odmítal tak trochu plačtivě útoky Zaorálka, že je Babiš podezřelý z daňových podvodů, vytkl Václav Moravec, že je chyba, že nebylo zahájeno žádné trestní stíhání. Jakým právem? Už by měl jít v teplácích…
Kdo to jsme? Do jakých hloubek vyjadřování jsme se dostali?
Partička Sobotky, Chovance, Zaorálka a ke všemu ochotného moderátora Moravce si z televizní obrazovky diktuje, kdo mám být stíhán a jaký právem není stíhán, že má být prováděna domovní prohlídka, že má Babiš být vyslýchán a že nakonec i ta Bradáčová by možná měla být stíhána, protože to řekl Blažek z ODS.
Zatím nikdy v minulosti žádná politická strana od roku 1989 tak hrubě neporušovala zásady právního státu jako dnešní Sobotková ČSSD.
Ano vím, že tento článek střílím od boku a na rychlo.
Ale už se to, co provádí při porušování zákonů Sobotkův spolek nedá prostě lidsky vydržet.
Ale hlavně. Protože potom, co provádí předseda vlády a jho ministři, už nejsme právním státem, jen ať si to tam v tom Evropském parlamentu přiřadí jako další bod. Zásahy orgánů výkonné moci do rozhodování nezávislých státních orgánů.
Před 4 lety jsem přivítal akci státních zástupců z Olomouce slovy „Díky, Ivo Ištváne“
Lenka Bradáčová nepochybně by byla ve věci předpojatá, ale Ivo Ištván jednat musí.
Bohuslav Sobotka, Milan Chovanec či Luboš Zaorálek opakovaně hrubým způsobem porušují zásady právního státu a dle mého názoru při podrobném rozboru jejich jednání už nabylo charakteru trestněprávního jednání.
Budu čekat, zda Vrchní státní zástupce v Olomouci bude jednat.
Nebude-li, dám si i zpětně tu práci a budu předkládat jedno trestní oznámení za druhým.
A jinak běda, jestli ještě jednou obdobným způsobem ceknou.
Každý jejich trestný výrok budu zaznamenávat.
Politický boj je třeba vést třeba i silně, ale právně korektně.
Spoléhám na Ivo Ištvána. Nenajde-li odvahu, nedám mu pokoje svými podněty.
Jiří Vyvadil

 

No a další názor z internetu i s gramatickými chybami:

Analyza akce Babiš.

 

Je směšné, když nás občany, kdejací politologové, poslanci a me dia oblbují v kauze Babiš. Celý tento problem vznikl porušením zákona na ochranu osobních údajů. Tento zákon porušil ten, kdo informoval media o Babišově nákupu korunových dluhopisů, o  výši nákupu a o tom že je nedaní. Ten kdo tyto informace mediím předal opravdu může být Kalousek ve spojení se Sobotkou a Chovancem. Právě tito tři profláknutí politici se potřebují Babiše zbavit a proto za tímto účelem použili půl roku před volbami právě dluhopisy. Chtěl jsem získat informace o dalších politicích, případně podnikatelích a o množství korunových dluhopisů které si nakoupili. Informace zněla, nelze poskytnout z důvodu možného porušení zákona na ochranu osobních údajů. Je známo, že vedle Babiše nakoupil dluhopisy  miliardář, senátor a podnikatel s hazardem Valenta. Proč tedy nikdo nepožaduje po Valentovi kde vzal peníze na nákup dluhopisů, kde vzal miliony na rozjezd firmy Synot. Je tedy nutno v prvé řadě hledat a obvinit z porušení zákona toho kdo poskytl informace o Babišovi.Vyvstává otázkam zda korunové nedaněné dluhopisy nebyly kalouskem zřízeny na přání jeho kamarádíčků, lobbyistů a kdejakých hochštaplerů. Vůbec bych se nedivil, kdyby dluhopisy byly zřízeny za nějaké to všimné v řádu milionu.

 

Sobotka je až po uši ve sračkách a již neví z které do které. Sobotka by se měl pochlapit a říci občanům jakým podvodem přišel ke svému bydlení a jak stát ojebal na daních. Sobotka by měl stát před vyšetřovací komisi a vysvětlit proč prodal OKD za směšnou cenu a okradl tím stát o 40 miliard. Jeho obhajoba tohoto špatného obchodu pro stát a výhodného pro gaunera Bakalu je klasika. Já nic, já muzikant, za vše můžou poradci a odhadci kteří směšnou cenu stanovili. Otázka zní, kolik grošíků a v čí kešeni  skončilo  za uskutečněný obchod. Sobotka je věrnou kopií soudruha Nečase s tím rozdílem, že Sobotka nemá v kanclu udřenou kobylu. Nečas kdysi po nabízení jistého ministerského postu prohlásil. Mám strach, že bych se na funkci mohl udělat a nebo podělat. Podělal se a stejně tak se podělal i Sobotka.  Sobotka je ubožáček stejný jako marek Benda. V životě nešáhl na práci a v politice je již od studií.

 

Vzpomeňme Sobotkových slibů před 4 lety jak  zakročí ohledně církevní zlodějny a? Bělobrádek s Jurečkou udělali bubu bu a Sobotka se připosral. Dnes o někom tvrdí že je podvodník a škůdce vlády. Obviňovat někoho z krácení, či neodvádění daní  bez důkazu nelze. Pokud však stále šmejdi Sobotka, Chovanec, Votava a Kalousek tvrdí o něčem nekalém ze strany Babiše, mají zákonem danou povinost. Podat na nejbližší stnici PČR trestní oznámení. Pokud takto neučiní, nechť laskavě drží hubu.

Kdyby byla naše politika aspoň takto záhadná:

https://youtube.com/watch?v=65ASzyUsOv0%3Fautoplay%3D1

 

 

 

Nějaké konstatování…:-(

Nějaké konstatování…:-(

Jak mohli komunisti tohle všechno zajistit?

Jak to přišlo, tak posílám. Odpovědi
zatím neznám**…**.

Jak to ti – dnes neustále pomlouvaní
– komunisté mohli dokázat ?

Jak mohli vydržovat tak velikou armádu,
která nejenom, že hlídala hranice, ale byla
kdykoliv připravena pomáhat při živelných
událostech i na jakémkoliv úseku
hospodářství?

A nejenom to !

Jak mohli zajistit práci všem svým
občanům?

Jak mohli zajistit, že lidé vydělávali
tolik, aby každý mohl vyžít?

Jak mohli postavit továrny v každém městě?

Jak mohli elektrifikovat a plynofikovat zemi?

Jak mohli nastavět vodní a tepelné
elektrárny?

Jak mohli postavit nemocnice a zdravotnická
střediska a zajistit bezplatnou zdravotní
péči?

Jak mohli nastavět tolik bytů posměšně
nazývaných králíkárny pro
lidi, které ale dnes mají hodnotu milionů?
Jak mohli zajistit levné nájmy?

Jak mohli zajistit levné energie?

Jak mohli zajistil opravdu bezplatné
školství na všech stupních?

Jak mohli vybudoval školní budovy s
tělocvičnami, hřišti a jídelnami?

Jak mohli vybudoval v obcích vodovody?

Jak mohli vybudovat v obcích kina, knihovny,
kulturní domy, požární zbrojnice,
obchody?

Jak mohli vybudoval pionýrské domy a staral
se o aktivity mládeže ve volném čase?

Jak mohli postavit rekreační
zařízení?

Jak mohli poskytovat pracujícím rekreace na
zotavenou zdarma?

Jak mohli postavit zimní stadiony, fotbalové
stadiony, sportovní haly, plovárny a
jiná sportovní zařízení?

Jak mohli vybudoval bezprašné cesty tak, aby
bylo spojení do každé vesnice?

Jak mohli stavět dálnice?

Jak mohli vybudovat elektrifikované
železniční tratě?

Jak mohli zajistit levné autobusové
spojení do každé vesnice od rána do
půlnoci?

Jak mohli poskytovat slevy na dopravu pro studenty a
pracující?

Jak mohli zajistit soběstačnost ve výrobě
potravin?

Jak mohli zajistit, že potraviny byly kvalitní?

Jak mohli zajistit, že věci pro malé děti byly za
směšné nízké ceny?

Jak mohli zajistil, že nebyli bezdomovci?

Jak mohli dával nevratné půjčky
rodinám na koupi zařízení a stavbu
rodinných domů?

Jak mohli poskytovat mladým rodinám
nenávratné a novomanželské půjčky?

Jak mohli vybudovat telekomunikační

systémy, rozhlasové a televizní
vysílání?

Jak mohli zajistil, aby se lidé nebáli chodit
v noci po městech a vesnicích a cítili se
bezpečně

Jak mohli toto vše dokázat a přitom
mít vyrovnaný státní rozpočet?

Jak je možné, že neměli žádné
dluhy?

Jak je možné, že po jejich čtyřicetileté
vládě nezbyla republika zadlužená, ale
naopak měla po světě pohledávky?

P.S.

Otázky na současný stav, kdy po
čtvrtstoletí vlády kapitalismu je majetek
státu rozkraden, bezdomovci, loupeže a vraždy jsou
běžným jevem a dluh dosahuje astronomické
výše, (k 1.5.2015, 14:00 – 1 855 293 407
583 Kč) raději nepokládám ….

Asi bych dostal odpověď, že za to mohou ti
komunisté, kteří nahospodařili tak
málo, že se to již podařilo rozkrást
– vystačilo to pouze na 25 let
rozkrádání.

Že by se tenkrát nekradlo?

Kradlo se, ale když tehdy někdo ukradl pytel uhlí,
tak po „listopadu“ někdo ukradl
celé doly,

když tehdy někdo ukradl pytel cementu, tak po
„listopadu“ ukradl celou cementárnu.

Za komunistů zjistili zloděje, tak jej zavřeli.
Nyní za kapitalizmu zjistí megazloděje, tak
jej oslavují jako úspěšného
podnikatele.

Kopání do Zemana

Pojďte si do toho ožraly a rasisty taky kopnout. Vždyť je to jen prezident, tak dělejte, zbabělci, pojďte kopat do starého muže.

Tedy řeknu Vám, mám toho dost a je mi blivno z toho politického odpadu, jak dští síru a jedy kolem sebe a na Zemana. Já vím, že Zeman není svatý, a že i on má v určitých směrech máslo na hlavě, ale kdo ho z nás nemá?? Vy všichni okolo jste svatí???
Zeman není člověk jako my??
Víte vážení a to Vás možná sere, Zeman se nad nikým nepovyšuje, nedělá ze sebe to, co není, mluví tak, jak mu zobák narostl a používá svůj selský rozum. Spousta z nás ani vlastní rozum nemá, natož ten selský.
Proč to lidi děláte??
Proč skáčete na špek něčemu tak odpornému jako je Horáček, Halík, Pospíšil, Kocáb nebo kašpárek Stropnický???
To už hraničí s diagnozou, vážení, neb podporou takových talentů, jak jsem uvedl, už ztrácíte úctu k sobě samým. Jistě, jsou to taky lidi, ale co je za nimi vidět???
Co oni chtějí pro Český národ???
Oni pro národ nechtějí nic dobrého, oni chtějí dobré jen sami pro sebe. Proto je také spojuje jedna zásadní myšlenka a tou je podpora multikulturní společnosti-tedy lidově řečeno: Vítání migrantů na úkor ČESKÉHO
NÁRODA A REPUBLIKY!!!!! Spojuje je podřízenecký anální alpinismus vůči EU a USA. Tohle chcete???
Tohle skutečně chcete???
Jestli ano, tak doufám, že jste také připraveni jednoho dne vysvětlit svým dětem, že jste to byli právě vy, kdož podporoval Horáčka a spol v jejich politice, a tedy že i kvůli Vám je Český národ podřízen muslimské komunitě, že se musí modlit v mešitách, že ženy musí chodit celé zahalené a že se budou na ulicích
veřejně sekat hlavy lidem. I když osobně si myslím, že k tomuto nedojde, protože tyto snahy nás spíše dovedou k občanské válce. Nicméně normální lidé budou umírat tak jako tak.
Pro mě osobně se opakuje situace z minulých prezidentských voleb, kdy Zeman neměl protikandidáta solidní úrovně. Není alternativa. Aby byla, tak by museli na prezidenta kandidovat lidé jako profesor Pafko, Pirk nebo Okamura.
Tak a teď jsem si naběhl co??? S tím Okamurou!! Jenže to jsou národovci, vážení, a tedy lidé, kteří jasně říkají-MY JSME TADY DOMA, TADY PLATÍ NAŠE PRAVIDLA. Apropo – stejný přístup, jaký má Zeman. Jim se hnusí diktatura Bruselu a podřízenecké postavení České republiky na mezinárodní scéně. Oni striktně odmítají zotročování České republiky Německým kapitálem a kapitálem nadnárodních společností, které jsou pro naše právo nedosažitelné.
Jim se hnusí, že v některých továrnách v ČR jsou podmínky pro zaměstnance v jistých ohledech nastaveny tak, že si lidé musejí připadat jako v koncentračním táboře za nacistů. Současný prezident Zeman dělá velmi dobře, že se nechce utkávat s protikandidáty na veřejných mítincích a v médiích.
Je to totiž zbytečné s takovými lidmi jakoukoliv diskusi vést a nechat se napadat od sázkaře, komedianta nebo zaprodaného fráterníka Halíka. To by jen ukázalo ve své nahotě hluboce pokleslou morálku a vlastenectví lidí na mezinárodním poli. Ona už takhle je ČR v mezinárodní politice pro srandu králíkům. Dále je už dávno jasné, že mainstream se pod vedením německé a americké rozvědky bude snažit Zemana v očích veřejnosti co nejvíce dehonestovat, aby jej dostali ze hry, a to především pro jeho rozumnou a vstřícnou politiku vůči
Ruské federaci, která se nechce podvolit diktátu USA a EU. Nutno však podotknout, že Ruská federace je jedna z mála zemí té hrstky zemí, která neleze a nepoleze americké administrativě v řiť.
Prezident Zeman je často častován invektivou, že je ožrala. Dost možná , že ano, ale proč jste vy – MORALISTÉ takto neřvali za Havla, když je všeobecně známo,že to byl opilec největšího kalibru?
Boris Jelcin chlastal v Rusku první ligu, Clinton v USA byl kurevník, Merkelová je bývalá komunistka, bývalý papež byl nacista, Klaus byl a je narcis a k tomu přemisťovač per atd. To Vám nevadí, to je normální???
Kdo z nás si tu slivovičku nedá??? Domnívám se, že každý druhý si ji s radostí dá a v rozumné míře je to dobře.
Řeknu Vám, že při mé letošní dovolené na Slovensku jsme také popíjeli slivovičku a to s bratry Slováky. Konečně se mi díky nim podařilo vypnout a vytěsnit politiku z hlavy a ráno mi vůbec nebylo zle a harddisk jsem měl vyčištěn jako nikdy. Ono to je skutečně dobré občas vypnout a né každému to jde samo. Myslím, že je mnohem lepší si dát tu slivovičku, než obírat lidi při sázkách nebo valchařině, či gumovat lidem hlavu skrze Jidášskou víru jako to dělá Halík. Není vůbec od věci také poznamenat, že Zeman je již starý muž a z tohoto důvodu bychom k němu měli mít jistou úctu. Funkce prezidenta onu úctu ještě umocňuje. Není Vám trošku hanba ponižovat starého muže??? Z lidského a morálního hlediska se k němu mnozí chovají s odpuštěním jako prasata a politici nejvíce.
Přitom Kalousek, Benda, Korte, Štětina, Laudát či Sobotka nesahají Zemanovi ani po gumičku od ponožek. Nebo si myslíte, že to není pravda??? Jestli je to tak, tak si za prezidenta zvolte klidně Štětinu a uvidíte.
Uznávám, že Zeman není kandidátem s označením super, ale v kontextu možného a v kontextu se současnými protikandidáty je to ta nejlepší volba, kterou lze provést. Já doufám, že Zeman volby vyhraje a ty ostatní plácaly utře jak spocené okno. Je možné, že se po volbách vynoří zaručené hlášky ve smyslu toho, že volby u nás zmanipuloval Putin, ale i kdyby, jakože je to nesmysl, tak to bude lepší, než kdyby byl prezidentem Štětina, Halík nebo Horáček.

*/Oldřich Rambousek/*

Fašismus ve státě se pevně zakotvil

Bohužel jsem opět zcela výjimečně koukal na ČT1, zprávy nebo jak se ta fraška jmenuje a ejhle: Neplatiči výživného nadále budou přicházet o řidičské průkazy. To je nanejvýš nejlepší nápad, jak na nás, co ještě pilně a nuceně po 60. roce věku pracujeme a umíráme nedosahnuvše na důchod,  nadále nutit platit za tyto neplatiče jejich dluhy.

Když seberu v dnešní do…..plň si sám době dojíždějícímu do práce řidičák, neb on se jinak nikam dnes nedostane, tak mu seberu práci a stát ty prachy potom bude typicky fašisticky vymáhat na těch, co ještě pracují!

Jen naprostý debil toto nejen navrhl, ale podporuje a nadále hodlá využívat.

Je mi zase na zvracení: dokdy budeme my, co ještě pracujeme, tyhle hrátky polytyků žrát, až se z toho zeblejeme!?

Kde to sakra jsme? Takovou prasárnu pokud vím nevymyslel ani Stalin, natož Hitler. I oni měli rozum, byť pokřivený.

 

Banda blbců v současné(minulé-budoucí) vládě jsou loutky koho asi? Sorosových „neziskových“ organizací?

Přátelé, až budete volit, volové, pak si dejte sakra bacha koho? Není koho? Máte pravdu, ani já už nevím, komu to hodit.

A to je problém, znám v ČSSD dost slušných, pracovitých a rozumných lidí….

 

A k tomu docela vtipný komentář:

Sepsáno komunistou JUDr. Filipem

Vraťme se zpátky do roku 2013. Vadilo snad ČSSD i jiným stranám, že má Babiš Agrofert a média? Ó NIKOLIV.
Sobotka chtěl být premiér a proto uzavřeli s ANO koalici.
Proč se to děje nyní?
Protože ANO má stále nejvyšší preference, zatím co ostatní tradiční strany až na KSČM
se propadají a mají oprávněný strach z voleb. Už to naznačily volby do krajů a do Senátu.

A co třeba tohle?……..
Schwarzenberg, sám jako ministr vlády ČR podnikal po celou dobu ministrování se svou firmou ORLÍK NAD VLTAVOU s.r.o., Bělohorská 165 Praha 6, IČ: 45023930, kde drží 99,82 % podíl.

Kalousek této firmě převedl více jak 100 milionů Kč dotací ze státního rozpočtu ČR a mnoho desítek milionů Kč z EU. Jen za poslední 2 roky  ministrování obdržel Schwarzenberg prostřednictvím této firmy od Kalouska a ing. Čiernika z MZE 70 milionů za odbahnění písčitých rybníků Sobík, Silvestr a Zhoř, kde místo bahna těžil písek, který prodával a používal na opravu cest……pochopitelně, všechno bylo a je v naprostém pořádku….
Sobotka sám neoprávněně používal peníze účelově určené na  cestovné, které si nechával vyplácet i když nikam nejezdil. Byl však tak mazaný, že si je nechal a přestože jsou účelově vázané na dopravu a koupil si za ně byt. Kolik dalších poslanců a členů vlády čerpá 100% cestovného, i když nejezdí? Němcová třeba dala své poslanecké osobní auto do užívání svému synovi a kolik poslanců zaměstnává své rodinné příslušníky nebo kamarády jako asistenty za státní peníze, nebo kolik poslanců čerpá 100% za kancelář, kterou si pronajímají u svých příbuzných nebo kamarádů za státní peníze, které jsou pro tento účel předem vyčleněny.
Kolik poslanců je namočeno do solárních parků, protože bez jejich účasti by nemohla státu vzniknout  škoda ve stovkách miliard, které však musí zaplatit daňoví poplatníci. Dodnes jsou skryti v anonymních akciích, které si politici záměrně nedovolí zrušit, aby se nepřišlo na to, kdo je vlastní. Které politické strany se podílely na rozprodeji pitné vody, která nás dnes stojí i 50x tolik. Kolik stovek miliard již bylo vyvezeno za hranice ve prospěch nadnárodních firem a na úkor občanů tohoto státu?
A kdo z poslanců má v pořádku daňové přiznání, když  třeba peníze čerpané na dopravu zatají a použije na nákup svého bytu. Kde jsou 4 miliardy na centrální evidenci zdravotní dokumentace, které dostali dva poslanci, aby ji v Čechách zavedli. Miliardy jsou za hranicemi, centrální evidence se nepoužívá, oba poslanci mají daňové přiznání, podle něhož jsou chudí a v pořádku, za sebou, přičemž neuvěřitelně zbohatli. Přitom všem jim pomáhala naše slavná VZP, jejíž vedení je plné našich politiků.
O kolik stovek miliard připravila daňové poplatníky ČSSD, když uzavřela na 10 let dopředu smlouvy na vlaky s Českými drahami, čímž vyřadila levnější konkurenci. Je to především proto, že ČD jsou taková odležárna, kam si politické strany odkládají své nezaměstnané politiky. Že to však musí zaplatit daňový poplatník, není problém politických stran. ČD, které jsou dodnes socialistickým molochem, stojí daňové poplatníky ročně 10-12 miliard. Který z politiků by to za ty peníze nedělal, zvlášť když jim vládnoucí strana dopředu zazdí na 10 let konkurenci?
ATD. ATD.
Tím samozřejmě nechci tvrdit, že Babiš je nějaký chudáček.

 

A já se připojuji: KDO je tedy ten zemský škůdce, kde udělali soudruzi z NDR chybu???

Uprděli jsme se

Sobotka podal – nepodal zatím oficiálně- demisi.  Zeman si s jím vytřel zádel. V TV-setu to bylo jasné a neodvolatelné.  Nevím, co s tím lze dělat. Babiš není čistý, ale korunové dluhopisy jsou reliktem předchozích ministrů financí. Nikdo je nechtěl zrušit, natož je zdanit. Proč asi? Jo- aby se ČR zase nažrala a volič zůstal ožebračen. Takže: kdybych já měl miliardy a chtěl je rozmnožit, a tato již téměř fašistická republika by se chovala, jak se chovala, pak bych to nakoupil a vykašlal se na vše, morálka tu nemá co dělat.  Jde jako vždy o prachy, a jak známo- prachy dělají prachy, bída dělá vši.  Nevidím v Babišovi nic negativního v tomto podnikání, jen blb nebo finanční nýmand (jako já) by do toho nešel. Zavřete předchozí ministry financí – třeba zmr. Kalouska. Tihle – a náš předseda- mohli zařídit danění těchto únikových dluhopisů, ale to by nenažraná ČR neměla zajímavý zdroj k utrácení za hovadiny, viz etnobyznys a podobné hrůzy.  Takže- kde jsou viníci? Kde je našeho bývalého ministra financí problém s ČKD? Kde se rozkradlo s Bakalou a dalšími vše, co tu ještě po Klausových aktivitách zbylo? Je Sobotka jediný hlupák? Babiš další? Prd! Celá minulá tzv. politická reprezentace  jsou zloději, mající kolem sebe další tzv. lobbisty. Náš předseda je po politické stránce oběť jako mnoho jiných politiků, kteří podlehli okolí! Hnus!

 

A komedie zjevně pokračuje- to, co mělo být jako první (odvolání Babiše) se děje až poté, co dostal premiér strach z demise pouze sebe samého. Ostatně- s ANO jít do holportu bylo od počátku problémové a o zisku majetku Babišem se povídalo již dlouho před jeho vstupem do politiky. Likviduje vše, co mu přijde pod ruku, „jeho“ zaměstnanci jej jistě volit nebudou! A vy?

Ostatně od premiéra je to geniální tah. Teď se prezidente Zemane ukažte, s kým to chcete táhnout dál!

 

Levová (SPD): Řádí snad na Úřadu vlády nějaká duševní nemoc?

5. 5. 2017 14:39

Vládní politici z nás dělají hlupáky. Nastal čas jim ukázat, že hlupáci nejsme!

Levová (SPD): Řádí snad na Úřadu vlády nějaká duševní nemoc?
Foto: SPD
Popisek: SPD – Svoboda a Přímá Demokracie
Tento týden byl peprný, plný nečekaných událostí a zvratů. Pan premiér oznámil demisi vlády. Pan Babiš prý nechápe proč. Pan premiér tvrdí, že to je kvůli jeho kauzám s korunovými dluhopisy. Že je to z důvodu manipulace novin, které p. Babiš vlastnil. Jakoby nestačilo, že v nezávislost médií už u nás nevěří téměř nikdo. Pan Babiš se brání, že korunové dluhopisy zavedl pan Kalousek a premiér, a jaksi při tom zapomněl, že to on je ministrem financí již téměř čtyři roky, že měl mraky času sám s korunovými dluhopisy, kromě jejich nákupu, něco dělat. Že on sám mohl tento problém v průběhu čtyř let vytáhnout na světlo Boží a řešit. Ve studiu ČT křičí pan Babiš na reportérku, ani se nenamáhá ji nechat vyslovit otázku, natož na ni odpovědět. Premiér s panem Babišem nechce být ve společné vládě, ministr financí zase s premiérem.

A do hry vstupuje nečekaně prezident Zeman. Zesměšní premiéra, a pak si s ním jde sednout k jednacímu stolu. Výsledkem je, že demise vlády nebude vůbec.

To všechno se událo za poslední týden a degradovalo úroveň politiky na nejvyšší úrovni. Vládní politici se chovají ostudně. Českou republiku toto jejich chování nesmírně poškozuje nejen v zahraničí, ale hlavně doma u svých voličů. Právě voliči by si měli uvědomit, že tyto politiky jsme si zvolili a oni by měli pracovat ve prospěch nás všech a ve prospěch ČR. Psát a nabádat vládní politiky, aby se chovali zodpovědně, je ztráta času. Oni už přišli o poslední zbytky soudnosti. To my voliči a občané ČR musíme být ti zodpovědní. To my musíme ukázat, že takové chování je neakceptovatelné, nedůstojné, silně za hranou. Že si na něj nechceme a nebudeme zvykat. Že nás pár politiků nemůže zostuzovat v zahraničí, že tím nemůžou udělat z občanů ČR stejné „budižkničemy“ a hlupáky jako jsou sami tím, že si je znova zvolíme v nadcházejících volbách. Že za 6 měsíců nezapomeneme kroky celé této vlády, která přijala zákony podporující hlavně byrokracii a ne občany, že systematicky ničí střední vrstvu obyvatel. Že za této vlády nám občanům nezůstává v kapse na konci měsíce více peněz, jak se nám snaží namluvit, když vykřikují, jak jsou úspěšní. Že odsouhlasili zákony, které pomalu a nenápadně oklešťují naše svobody. Že se jim přestalo líbit a budou pokutovat i to, že bychom si mohli dělat vlastní zahradní večírky po desáté večer.

Stávající zoufalá, trapná a nedůstojná situace jasně ukazuje, že je čas vyměnit všechny aktéry a stranám, ve kterých působí, nedáme svůj hlas. Jen tak světu, ale hlavně sami sobě, dokážeme, že nejsme stejní. Že s takovým chováním nesouhlasíme. Že v parlamentních volbách dáme karty do rukou těm, kteří s nimi nehrají falešnou hru. Musím apelovat na všechny voliče, aby volili strany, které nejsou vyčpělé, které nemají kostlivce ve skříni, které mají jasnou a srozumitelnou vizi. U kterých je jasné, jak jsou financované a které nevedou předsedové s minulostí vláčenou v závažných policejních spisech. Že jejich předsedové nevlastní firmy, na které ani nevydělali.

My všichni voliči máme půl roku na to, abychom se vzchopili a v parlamentních volbách ukázali vládním stranám zavřené dveře do další vlády. Každý by si měl uvědomit, že když zůstane doma a nebude volit, tak dává tichý souhlas frašce, které jsme nyní svědky.

Jana Levová

  • SPD
  • krajská zastupitelka