Archiv pro měsíc: Leden 2016

Debilové současnosti

Svatá pravda pisatele a je to i horší než si myslíme….vychováváme hloupé děti a je to v nás rodičů a učitelů….. a vymývání mozků médií

 

Moje návštěva antikvariátu

Slečna za pultem. Na stěně visí velká fotografie Jana Wericha a hned vedle  Oldřich Nový. Já: Slečno, kolik stojí ty fotografie?

Slečna: Těch dvou chlapů?

Já: Ano, těch dvou herců.

Slečna: Se musím zeptat. A to sou herci

Já: Ano, to jsou, respektive za svého života herci byli. Vy opravdu  nevíte, kdo na těch fotografiích je?

Slečna: Nééé ! Akorát toho s bradkou jsem viděla, jako malá, v nějaký pohádce.

Já: Vy jste studentka? Slečna: Nóóó. Letos maturuju.

Já: Vzhledem k tomu, že letos maturujete, fakt nevíte, kdo je Jan Werich a  Oldřich Nový? (Dobře, toho Nového bych jí odpustil)

Slečna: nééé ! Já: Hm. A chodíte například do kina nebo do divadla?

Slečna: To jako proč ? Samozřejmě že nechodím ! Já: A co vás teda baví, když máte volno? Slečna: Nóóó, hlavně surfuju po internetu a poslouchám muziku.

Já. No? (S nadějí) A jakou muziku?

Slečna: Justina Biebera. Ten je prostě Boží.

Já: Hm. A budete dál studovat?

Slečna: Nó. Vejšku. Chtěla bych studovat ŽURNALISTIKU……..(!!!) A PSÁT  O SLAVNEJCH LIDECH. TO BY MĚ BAVILO.  Já: Bez pozdravu, mizím v pražských ulicích a jen davy lidi kolem mi  brání, abych nahlas neřval: Ten Novotňák (Pavel Novotný) měl pravdu. Je to všechno pakáž nevzdělaná a  nic jiného si nezaslouží, než abychom ji dnes a denně oblbovali bulvárem. Jejich mozkovna už totiž na nic jiného nestačí. PS. Přesně takové blbce tento systém začal produkovat. Hlavně moc  nepřemýšlet, neptat se, žít a jíst dle reklam a plnit rozkazy ještě  větších blbů …

Práce studenta gymnázia – otřesné . . .zkus číst do konce .. i názor učitelky a důchodce….

 

Subject: FW: Práce studenta gymnázia – otřesné . . .zkus číst do konce .. i názor učitelky a důchodce….

Student gymnázia, maturant, 20.2.2015

„Kdyby stát nevynakládal šílené částky na důchody důchodcům, nebo je aspoň danil, mohl by z těchto ušetřených peněz investovat do rekvalifikací nebo podpory zaměstnání. Důchodci jsou dnes nejlépe zajištěná nepracující třída, 90 %důchodců každopádně. Jdeš do obchodu, fronta důchodců, jdeš k lékaři, fronta důchodců, jedeš MHD, hafo důchodců, jenom běhají, samý stres, hrabou a hrabou, protivní, otravní, drzí, hulvátští, plivou a chrchlají po okolí, žádná hygiena, pořád brečí a důchody přes 20 táců. Děsí mě představa, že je budu muset jednou z platu podporovat. Budu využívat každou skulinku, jak si ulevit na daních a ty Kauflandové Dallasy boys and girls ne sanovat. Další skupina, asi 2/3 nezaměstnaných jsou totální lenivé(á) netáhla, kterým vyhovuje se povalovat doma a pobírat dávky a podpory. Jsou líní se stěhovat, prodat nemovitost, byt a koupit si jinde jiný, raději budou čekat s otevřenou hubou, až jim tam stát něco hodí, pak se oblíznou a zase s hubou otevřenou civí !!! Dále tito lidé ztratili absolutní sebereflexi, mj. co se hygieny týče, když za nimi někde stojíš, smrdí, potí se, neupravení, samé levné hadry, boty z tržnice, žádné deodoranty, v létě kardinální smrad, jinak pouze chlast, cigára, ovary, bůček, z kultury pouze TV NOVA a Blesk.
Zaostalí a negramotní!
Když sem přijedou mí známí z USA a Kanady, tak se doslova štítí, jak tato netáhlovská svoloč smrdí! A stydí se za to, že nás jejich země podporovaly v boji proti komunismu a jeho svržení. A jet v MHD s těmi upocenci, no za trest ! Jsem si raději s přispěním otce koupil nový vůz, než jezdit s lopatami. A přitom je práce dost. Už jako student si mohu vybírat např. mezi softwarovými firmami. Kdyby ty(ta) nepracující netáhla nebyla lenivá a vzdělávala se, nemusela by čekat na práci rukama a lopatou. Prostě si zvykejte, že doba přeje zdravým a těm, schopným a dravým. To jsou zákony přírody, které tady narušil pouze komustický režim, který zasel to vše zlé min. 100 let dopředu. Bohužel ti líní a neschopn&i acut e; se budou muset vézt, ale už za jiných podmínek. Pouze to nutné, to vám stát dá. Jinak se starejte o sebe, stát není dojná kráva. To, jak se žilo do roku 1989 byla jedna odporná, hnusná nesvobodná zvůle KSČ bez možností projevit názor, cestovat a podnikat. Jedněm vzali, co léta budovali a druhým netáhlům dali. Jako mladý se stydím, že mezi námi ještě žijí ty nomenklaturní kádry před 1989, stydím se za současné komunisty a soc.demáky. Nemáte řešení, jenom řvete a kydáte populistické tlachy!.“
————————————————————————————————————————-
Poznámka učitelky, která doufá,že žádný z jejích žáků neklesl v životě na tuto úroveň, byť třeba maturitu neudělal:

Po přečtení těchto řádků mě doslova zamrazilo. Takto smýšlí dnešní mládež? K takovýmto názorům je vychovávána svými rodiči, školou, společností?
Jsem sama matkou dvou, dnes již dospělých synů.
Pokud by jeden či druhý měl takovéto smýšlení, nejprve bych se zamyslela sama nad sebou, jak jsem je to probůh vychovala, a pak je zřejmě i přes jejich dospělost seřezala, že „by je vlastní máma nepoznala“!
Byla jsem vychovávána v úctě k autoritám. K úctě ke stáří. K soucítění se slabšími , k povinnosti těm slabším pomáhat.
Zřejmě jsem byla vychována špatně! Ta pravá výchova je přece… Buď dravý, bezohledný, arogantní, bez soucitu.
Ale hlavně!
Buď po celý svůj život mladý, zdravý, a zcela jistě se živ pouze ústy, maximálně u nějaké softwarové firmy.
Kdo peče chléb, staví dům, vyrobí pro tebe vůz, ušije ti značkové oblečky, botky, uplete In ponožky, o toho se nezajímej!
To je zaostalé, negramotné netáhlo, nepoužívající deodorant, živící se bůčkem a pokleslou kulturou, a tvojí povinností je dělat vše pro to, aby, až toto netáhlo po celoživotní práci odejde do důchodu, tak abys Ty, mladý, zdravý a určitě moudrý, se vyhýbal povinnosti těmto netáhlům přispět svoji prací na důchod.
Ježíš, co to píšu, ty práce se štítící maturante?!
Tento mladík je exponátem té pravé krize společnosti…
Je mi líto Tvých prarodičů a Tvých rodičů, kteří se v dohledné době přirozeně zařadí mezi Tebou opovrhované.
A pokud Tě k těmto arogantním postojům nasměrovali oni , jemi líto Tebe, neboť později pochopíš……….Snad.
Jsou i tací, kterým rozum zůstal u posledních dětských kalhotek a špetka sociálního cítění o něj nezakopla.
Přesto Ti přeji, abys byl šťastný, protože šťastný člověk nemá touhy škodit lidem okolo.
Mgr.Koubová M.
—————————————————————————————–

Poznámka důchodce:

Mladý blbečku, opravil jsem ti několik gramatických chyb, abys mohl být alespoň Čechem, co umí česky
a nemusel žvatlat lámanou angličtinou.
Spatlal jsi pravdu se lží, kterou u tebe považuji v mladém věku za katastrofální nedoučenost životem.
Ano, mnoho důchodců je líných (myslet), ale mnozí už víc nemohou.
A potom, nevím, kolik důchodců bere 20.000 Kč/měsíc, ale u mne to dělá 9.500 Kč + 150 Kč, co mi milostivě letos přidali jako člověku s vysokou školou. A jak jsou na tom asi ti s tou nižší školou?
Jinak, pokud jsi tak choulostivý na to, že ti starší nestihnou všechny finesy nynějšího IMAGE, tak tě upřímně lituji. Napudrovaní Amerikáni u mne nevzbuzují obdiv a vůbec mne nefascinují, možná tolik nesmrdí zvenčí, ale zato pořádně páchnou zevnitř.
To, co provedli naší zemi, že ji rozkradli pomocí svých monopolů, budeš muset napravovat ty, a ne my,
my jsme naši zemi do roku 1991 nerozkradli. A ta mladší svoloč těm monopolům ochotně pomáhala.
Jen u nás rozkradli důchodový fond, na kterém bylo 73 miliard Kč, které ukradl mladý pán Topolánek a už nikdy nevrátil.
Na co je asi potřeboval? Aby záplatoval díry, které nám naši američtí „bratři“uštědřili při přechodu na zlodějský kapitalismus?
Myslím, že takoví mladiství páni, jako jsi ty, nepotřebují nic menšího než zkušenosti života, a to jako prase drbání, pokud vůbec víš, jak se drbe prase.
A to ti píše někdo, kdo vůbec nikdy nebyl komunistou, abys mne náhodou nepodezříval ze zaujatosti.
Zdravím tě, mladý ubožáku, vůbec neznáš ty pravé hodnoty života a bude tě to stát mnoho utrpení a možná i slz, než na ně přijdeš a pochopíš je, obzvláště, budeš-li se chtít zařadit mezi ta tvá kýžená táhla. Měj se, mladý dravče, a dej pozor, aby nějaká větší šelma, než jsi ty sám, a s větším táhlem, tě nezadávila při tom tažení dřív, než dozraješ do věku, kdy budeš schopen pravdu života strávit, a oceníš zralost úsudku starší generace.
ZJ.

Pravda veliká, smutné že?

Milí Češi, Moraváci i Slováci,                                                          

 tento režim je již tak zkorumpovaný a politici tak pyšní a přesvědčení o své neomezené moci, že se nestydí rozkrádat stát různými privatizacemi, amnestiemi a rozprodáváním státního majetku za hubičku kamarádům s tučným všimným pro sebe a potom přidat důchodcům s příjmem okolo deseti tisíc 40 korun, ale poslancům, kteří s vedlejšími přivýdělky v různých podnikových radách berou statisíce dají 14% ze základu, soudcům 9% a další vyjmenovávat by bylo na týden. Co je ale do nebe volající, že O ni tmaví, ukřičenía stále se ohánějícídiskriminací “ – dostanou bez práce byt, sociální dávky, příspěvky na energie i nové zařízení bytu, zdravotní péči i školné a dokonce ochranu policie. A ještě stále vykřikují, že pro ně stát nic nedělá a že je lidé označují hanlivým názvem „nepřizpůsobiví“!!!  Je jedno jak je budeme nazývat, jestli Romové nebo Muslimové.Státní agentura pro začleňování Romů obdržela v minulých dnech od státu opět částku 200 000 000,- Kč a na děti s leukémií se sbírají víčka od PETek! Přitom nevládní organizace v ČR berou celkem za jed en rok přes půl miliardy dotací na přistěhovalce a lidi v tísni!!! Na co je používají, když tu údajně skoro žádní nejsou, proč to není pro naše nemocné děti, opuštěné dětiv Klokáncích či inv alidy ??? Dováží si v rámci humanitární pomoci s velkou slávou cizí muslimské rodiny na operace do IKEMU, ale naše děti jim za pomoc nestojí, pro ně peníze nejsou!!  Budeme s tím už konečně něco dělat a při příštích volbách se podle toho zařídíme?  Náš slavnýstátní rozpočet nemá peníze na centra pro slepé vozíčky pro postižené, lůžka pro staré a nemocné, děti v klokáncích. 
Ale kolik peněz z naší práce stojí taková normální „romská rodina„a co teprve bude stát daleko početnější „muslimská rodina“ pokud si je sem necháme nalézt a množit se jak králíci“? MUSLIMOVÉ a ROMOVÉ budou mít vše zadarmo: bydlení, léčení i školství a sociální dávky budou mít 2x takové, než důchodci, a lidi co přišli o práci, kteří celý život pracovali pro vlast, budovali ji a odváděli daně!!!  ; Nestydíte se, páni a dámy tam“nahoře“,co jste „za vodou, máte nakradeno“ a kteří o nich rozhodujete a rozdáváte z našich peněz?    Kdo Vám dal právo rozhodnout se bez našeho souhlasu, že z našich dan&iacu te; budeme živit cigáňata a nespočet muslimů a můj soused bude nucen shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna?Cítím obrovský vztek a beznaděj. Cítím se obětí „bílého rasismu a diskriminace ve vlastní zemi“, protože oni mají jen práva a žádné povinnosti, zatímco my bílí máme jen povinnosti a žádná práva!!!& lt; /span>Udělali z nás otroky naši milí politici!!! Proč jsme vlastně tenkrát dělali revoluci, když výsledek je přímo trystní, ba občas horší, než za minulého režimu?
Ti, kdo poctivě pracují, živí líná, sprostá a primitivní individua, která nikdy pracovat nebudou a žene se sem horda ještě horších, kteří nás nebudou jen vyžírat, ale půjdou nám přímo po krku!!!! Budeme se bát ozvat se, aby nám ještě nebylo vyčteno nějakoupřiblblou ochránkyní; práv, že je živíme špatně ??? Ať si je vezme na měsíc domů a pak něco říká do médií. Zrovna tak jako Husejn z OSN, který nás kritizuje a přitom jeho bohatáSaudská Arábie si nevzala jediného imigranta – bratra ve víře se stejným jazykem i zvyky!!! Proč za nabízených 800 miliard Eur, která chtějí věnovat na výstavbu mešit v Evropě pro ně nepostaví domy a podniky, aby měli práci??? Chtějí nás prostě zlikvidovat , naše svobody, kulturu, zvyky a zabrat naše ženy, děti i výsledky tisíce let práce našich předků! NEDO VOLME TO!!!Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany – KSČ, dnes chrání ty, jež by měla trestat a zavírat za nezákonné překročení naší hranicebz dokladů!!!!!! Kdybych vylovila zlatou rybku, přála bych si, aby se ženy politiků z nákupu  vracely uličkou „černé většiny“ po pokálených schodech a měly od nich počmárané a poničené dveře. Aby za rozbitým oknem poslouchali hluk, nadávky, vulgarity a řvaní –  lidové umění utiskované menšiny – a napjatě hlídali, kdy se za rohem objeví jejich ratolest, plížící se se strachem ze školy. A aby si vyzkoušely žít bez blahobytu, o chranky a střežených rodinných haciend a třásly se strachy, kdy si je vyhlídne nějaký nadržený imigrant plný testosteronu a znásilní ji, či jako zvrhlý pedofil bez váhání použije ke svému chtíči její malou dcerku a zařadí je tak obě do kolonky „neobjasněné zločiny“!Toto už se totiž běžně děje v Německu, Francii, Anglii, Švédsku, prostě všude tam, kde je vítali s otevřenou náručí; a už jsou rozlezlí a dokazují, že jsou pány území, která zabrali!!! V Angliji říkají znásilněným holčičkám „EASY MEAT“ – snadné maso!!!Soudci se jich bojí a odsoudí raději místní obyvatele, kteří jim nepodřežou krk. Média a tisk mají embargo o těchto zločinech informovat, šíří se jen přes nezávislé internetové servery!!! Vlastní je všechny totiž elita, která nechce při jít o koryta!!! Podle statistických údajů ve Švédsku za rok 2014 bylo znásilněno a rituálně nožem podříznuto 6.900 žen a dětí!!! Jinde to není lepší! A tohle je stále málo na to, abyste se začali bát a konečně řekli NE Evropské unii a Merkelové – „Andělu zkázy cel é Evropy?“Měli by vám zrentgenovat hlavy, jestli máte mozek nebo jen kouli na krku!!!
Opravdu Vám to nedochází páni poslanci a senátoři nebo máte pocit, že Praha je daleko a vás se to stejně netýká, neboť to vaše ochranka nedovolí?  Kolik z vás by je chtělo mít za sousedy? Nebo si tímto způsobem zvete k udržení své moci další miliony nových voličů a hodláte z nich udělat ozbrojené Lidové milice jako Merkelová??? Tam již &uacu te;dajně chodí po městech a upozorňují na nevhodné oblečení, zakazují rakušákům j&amp;a mp;o acute;dlovat, chodit se psy, kde se pohybují muslimové, neboť je to nečistá rasa a všechno je uráží a salámovou metodou odkrajují stále více jejich práva a zvyky ve jménu diskriminace a práva Šária. Někteří starostové měst již vyvlastňují nadměrné byty a domy, aby měli ubytování pro imigranty, vlastní vojáky vystěhovali z kasáre do stanů, blíží se zi ma a vůbec jim to není blbé. Kdy začnou totéž dělat i naši přisluhovači EU s námi???!!!Dr. Hnízdil kdysi napsal, že vláda< /strong> tím, že stresuje svůj národ nekompetentním rozhodováním, podporováním korukce a zlodějen a vytvářením nejisté budoucnosti, je přímo odpovědná za kvalitu zdraví národa! Musím s ním souhlasit jen napůl, vláda je totiž  nyní přímo odpovědná nejen za naše zdraví, ale přijímáním kvót a befelů z unie dnes ohrožuje i naše životy!!! A na to jsme jí nedali mandát ve volbách. Pokud si pamatuji, žádná z volených stran neměla ve svém  ;programu z nás islamizací naší země nadělat otroky!!!Rozhodla jsem se podporovat veškeré aktivityOkamury, směřující proti imigrantům, proti terorismu, proti multikulty fantasmagorii EU likvidující naši civilizaci. Dokonce jsem vstoupila do jeho Strany přímé demokracie.  Musíme bojovat o svá práva a svobody  všichni, on sám to za nás udělat nemůže!!! I když Zemana nemusím, rozhodně s ním též souhlasím, že ISLÁM není slučitelný s jakoukoli demokracií a oni nebudou ctít naše zákony! Je to TROJSKÝ KŮŇ V EVROPĚ!!! Prosazováním zákona Šária nás chtějí ovládnout. Člověk, který utíká ; před válkou by se pro zachování života klidně vzdal i víry, oni se nechovají jako vděční hosté, ale mají jen tvrdé požadavky na co mají nárok a co jim musíme dát a zajist it. Čím víc nás bude nesouhlasit, tím více se budou nuceni i politici zamýšlet nad svou i naší existencí.V jednotě je síla a nenechmese oslabit blbými slovíčky jako politická korektnost s Evropskou unií. Tohle je nájezd na Evropu a my ač si to neuvědomujeme jsme již ve válce!!! Je trochu jiného charakteru, než na jakou jsme byli zvyklí od fašistů. Zatím nemají zbraně, zat& iacute;m, ale přesto je to násilí a nezákonné dobývání našeho území!!! Zlo využije vždy náš soucit jako slabinu ve svůj prospěch!!! Nikdo nás nemá právo označovat hanlivě za xenofoby, protože právo bránit se násilí je v Listině lidských práv a svobod. Kdo by se chtěl nechat dobrovolně po dřezat a okrást je blázen ne humanista.My jsme je sem nezvali, ani je tady nechceme!!!  Sledujte nezávislé zdroje, abyste byli v obraze: Cesty k sobě (Petr Chobot), Parlamentní listy, Nezávislý vysílač (J.Chvátal) a podobně   Skvělá je i kniha Benjamina Kurase Jak zabít civilizaci tam se dozvíte souvislosti z historie islámu a politických rošád světových vlád od USA po IS z kterých mrazí! Pak v&aacu te;m dojdou souvislosti. Musíme být i přes embargo v médiích informovaní, aby nám nevěšeli bulíky na nos! NECHCEME BÝT DISKRIMINOVANÍ VE VLASTNÍ ZEMI A ZE SVÉ PRÁCE ŽIVIT     DARMOŽROUTY ODKUDKOLI!!!CHCEME BEZPEČNOU BUDOUCNOST A SVOBODY PRO NAŠE DĚTI!!! A POKUD ZA NÁS NAŠI POLITICI NECHTĚJÍ BOJOVAT ZA NAŠE PRÁVA A BRÁT OHLEDY NA NAŠE POŽADAVKY MUSÍ BÝT ODVOLÁNI, JSOU NÁM NA NIC!!! Držím nám palce a vidím velkou naději ve spojení Vyšegradské čtyřky, která se názorově shoduje a je srdcem Evropy. Závidím Slovensku Fica i Maďarsku Orbána, kam se na ně náš vlezdoprdelka a strašpytel Sobotka hrabe. Poláci jsou sice vrtkaví, ale snad se nová vláda nebude Bruselu tak klanět jako TUSK. Tu bychom měli posilovat a opevňovat ploty společné hranice, v jednotě je síla, aby nám sem nez&aacu te;konně nelezli a zůstali u milující mama Merkel a tatíka Hollanda. Ať si je tam vychutnají a poznaj&a mp;i acute; jejich zrůdnost a nepřizpůsobivost!!! Stačí shlédnout, co za bordel a spoušť po nich zůstává kudy projdou. Jen mám strach, až se jim tam rozlezou, že nás zachvátí vlna utíkajících Němců nebo Rakušanů!Přátelé neživte v sobě jen nenávist, ta by oslabovala vaši sílu bojovat za naše svobody práva pro naše děti a budoucnost naší vlasti, ale posilujte odhodlanost nedat se aodpor vůči příkazům z unie a nekompromisnost vůči jejich řádění a požadavkům!!!Srdečně vás všechny zdravím!

 

Karel Kryl in memoriam

Karel Kryl už dávno věděl, jak to s naší slavnou republikou dopadne
aneb
Hymna další revoluce

1 Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:
ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou,
ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce,
a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce.

2 Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky,
Brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky,
farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky,
my nakrmíme forbesa za dvě, či za tři pětky.

3 Demokracie zavládla, zpívá nám Gott i Walda,
zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda,
král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem,
pod střechou jedné partaje se u koryta sejdem.

4 Demokracie panuje od Aše po Humenné,
samet i něha v pánu je a zuby vylomené,
dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí,
zaujímáme postoje, místo abychom stáli.

5 Demokracie dozrává do žaludečních vředů,
Bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů,
a je to mýlka soukromá – snad z optického klamu,
že místo srdce břicho má a místo duše tlamu.

Tuto skladbu Karla Kryla nezavřela do trezoru KSČ, ale strana, která vládla.
Prezidentem byl Václav Havel, premiérem byl Václav Klaus, vlastní osobou
prohlašovaný prezident, na ministerstvo vnitra se už třásl Jan Ruml.
Ve vládě bylo pár pomýlených komunistů, jako např.Vladimír Dlouhý.

Ostatní je na vaší paměti, tak proč by takovou píseň po pravdě měli poslouchat.
Proto ji teď máme na internetu.
Jestlipak se někdy někdo bude zajímat, proč Karel Kryl tak náhle zemřel???!!

 

Svědectví z jedné Mnichovské nemocnice /kamarádka z Prahy/

Včera jsme měli v nemocnici poradu, situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách nezvládá a tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k ošetření ženský personál a my ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata zvláště z Afriky, nepůjdeme. Vztahy mezi personálem a imigranty začínají být stále horší a horší, od minulého víkendu musí s imigranty chodit do nemocnice policajti se psy. Řada uprchlíků má AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme léčit.

Pokud dostanou recept, tak v lékárně zjistí, že musí vše zaplatit hotově Dochází tam k neuvěřitelným výstupům zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v lékárnách se slovy: “ tak si je zde vyléčíte sami.“ Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny.

Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do televizních kamer s transparenty na nádražích! Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Doteď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina  těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum navíc jejich ženy většinou vůbec nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc z nich přinesly s sebou kojence a malé děti do 6 let naprosto zbídačelé a zanedbané.

Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice, tak jedu domů; za takové situace mě zde nikdo neudrží ani plat 2x větší než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky i na Blízký východ. Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí na chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma, když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle opravdu nemám zapotřebí. Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u nás. Oni totiž když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl totální chaos. Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně svého náboženství. Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek  pacientů každý den, je to jen otázka času. V nemocnici v Porýní napadli nožema imigranti personál, když tam předali 8 měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce. Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich nebyl potrestán! Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové pošty. Co by se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem? Nebo kdyby chrstnul sestře do obličeje svou syfilní moč a ohrozil jí nakažením? Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí zatím se nic neděje. A tak se ptám: – Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích? Pěkně doma si užívají své vydělané peníze z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem za akce „vítaní na nádražích“. Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné budovy k imigrantům a ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku a bez zdravotního personálu.

 

Babiš: Žádné uprchlíky přijímat nemůžeme

Sice ho beru jako typického parazita EUSSR a ČSR, ale tohle mi na něm imponuje- má koule!
Situace kolem migrační krize se natolik změnila, že o přijímání uprchlíků z Blízkého východu v ČR nemůže být řeč. V rozhovoru pro Právo to říká ministr financí a lídr ANO Andrej Babiš.

Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš

Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš

Česká vláda podpořila Slovensko, které volá po mimořádném summitu EU kvůli útokům migrantů v Kolíně nad Rýnem a dalších městech. Vyřeší něco takový summit?

Takový summit by měl zasedat 24 hodin denně do té doby, než politici konečně něco udělají. Příliv uprchlíků se musí  natvrdo zastavit v Turecku před evropskými hranicemi. A musí se zastavit úplně, ne zmírnit. Vždyť v současnosti denně přes Slovinsko projdou tři tisíce lidí. Jsem přesvědčen, že dojde na má slova, že je třeba zavřít schengenskou hranici. Ta musí fungovat stejně jako mezi Slovenskem a Ukrajinou nebo Maďarskem a Srbskem. Musíme důsledně bojovat i proti  pašerákům – není možné, aby v Izmiru policie dohlížela na kšeftování s gumovými čluny, když Turecko od EU dostane tři miliardy eur. Předtím, než ty lidi paní Merkelová pozvala, tak na mír v Sýrii čekali v táborech v Turecku, Libanonu a Jordánsku. Debata o kvótách další migranty k cestě do Evropy ještě víc povzbudila. Pokud některé země uprchlíky ještě chtějí, o čemž nejsem přesvědčen, ať si je přeberou v Turecku a pak letecky přepraví k sobě. Evropa by naopak měla vyslat vzkaz, že je plno a aby další lidé nechodili.

Problém je ale i s těmi, kteří v Evropě už jsou, jak ukázaly právě silvestrovské útoky.

Ale to je problém Německa, o kterém říkají, že ho zvládnou. Ať to tedy udělají a ať nám nevnucují svoje rozhodnutí, že někoho pozvali. Mimochodem po Německu se prochází na 300 tisíc neregistrovaných uprchlíků. Situace se dnes zásadně změnila. Nemáme povinnost a podle mě v této chvíli ani nemůžeme vůbec nikoho přijímat. Odpovědností politiků je v prvé řadě zaručit bezpečnost našim občanům a až pak uvažovat o případné solidaritě s uprchlíky. ČR má svých problémů víc než dost – OKD, lidi žijící na hranici chudoby, samoživitelky… Západoevropští politici stále opakují, že je naší  povinností vyhovět migrantům s ohledem na jejich lidská práva. A co práva Němců nebo Maďarů? Proč mají Britové  akceptovat, že z bohatství, které tvořily generace jejich předků, mají žít lidé bez vztahu k této zemi a kultuře? Lidé, kteří představují bezpečnostní riziko a jejichž touhou není asimilace, ale rozvrat evropské kultury?

Lze uprchlíky takto paušalizovat?

Určitě je mezi nimi plno těch, kteří takoví nejsou. Potíž je ale v tom, že veřejnoprávní média v některých zemích lidem vymývala mozky, nemluvila o problémech s přistěhovalci a podobně jim lhali politici. To jen napětí mezi domorodým obyvatelstvem a přistěhovalci zvětšuje. Přece není možné, aby Evropané měli menší práva než přistěhovalci.

Objevily se názory, že by Evropané měli být vůči uprchlíkům ohleduplnější a zbytečně nejitřit emoce. Co si o tom myslíte?

To snad nemyslí vážně. Je vyloučeno, aby se původní obyvatelstvo přizpůsobovalo uprchlíkům. Tato nesmyslná politická korektnost musí skončit, nemůžeme kvůli ní přehlížet skutečné problémy. Za výrok, že si ženy mají držet cizince na délku paže, by měla primátorka Kolína nad Rýnem okamžitě rezignovat. Uprchlíci by se měli chovat jako hosté, tedy slušně, a rozhodně by si neměli například vybírat, co chtějí jíst. Evropa a zejména Německo prožívají krizi identity. Nejenom v Německu očividně existuje značný rozdíl mezi zveřejněným míněním mediálních a politických elit a veřejným míněním. Skutečný názor většinové společnosti poznáme až v příštích volbách. Tam se ukáže, nakolik lidé schvalují politiku paní Merkelové.

Jste si jist, že migranty nepotřebujeme, když hlavně díky nim ČR nevymírá a po lidech ze zahraničí volají i české firmy?

Ano, ale volají po těch, které si samy vybraly. Naše firmy čekají na pracovní povolení pro Vietnamce, Mongoly a  Ukrajince. Uprchlíci z Blízkého východu přišli do Evropy náhodně, a navíc je řada z nich nepoužitelná. Vždyť i německá ministryně práce Nahlesová prohlásila, že ani každý desátý uprchlík není schopen vykonávat svou práci nebo není dokonce kvalifikovaný, aby mohl být vyučen. Mnoho z nich také není příliš gramotných, z německých politiků znají jen dva – Merkelovou a Hitlera.

Tento týden jste povečeřel na Hradě s prezidentem Milošem Zemanem. Již dříve jste řekl, že by ANO mohlo Zemana podpořit v příští volbě. Počítáte s tím, že ho jako premiér budete potřebovat?

Možná to tak někdo prezentuje, ale my se o tom nebavíme a ani se nijak intenzivně nesetkáváme. Před svátky jsem kvůli práci neměl možnost mu popřát, naposledy jsem kvůli Senátu musel zrušit účast na večeři na počest jihokorejské prezidentky. Napravil jsem to až nyní. Bavili jsme se hlavně o politice. Prezident je politik, který má zkušenosti, nadhled a je zajímavé slyšet jeho názory. Dostal jsem tři šupiny z kapra, moje maminka mi je také dávala pro štěstí. Třeba to jsou šupiny pro státní kasu, abychom snížili deficit a měli vyrovnaný rozpočet. Ode mě dostal 110 let starý koňak, který si uložil.

Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa

Ing. Petr Dvořák,
ředitel České televize
Ing. Oldřich Lukáš
kontakt – viz konec dokumentu
na vědomí:
 Volební výbor PS PČR (PhDr. Martin Komárek)
 Rada pro rozhlasové a TV vysílání
Plzeň 2.12.2015

 
Věc: Stížnost na trestnou činnost ČT (zrada vlastního národa, spoluúčast na likvidaci ČR)
Vážený pane řediteli,
chápu, že je výhodné zavděčit se těm, kteří Vás do funkce dosadili. Je zcela evidentní, že díky své moci a dolarům již dostali Českou televizi plně kontrolu vrahové euroatlantské civilizace (nazývaní Světovládou, nebo též Osou zla), neboť ČT pouští do éteru výhradně jen americkou verzi pravdy, demokracie a svobody, což nejspíš v tichosti pečlivě monitoruje úřad pana Shapira (přezdívaného US protektorem). Bylo by tudíž od Vás férové, abyste Českou televizi přejmenoval na Americkou televizi (nebo CIA News), odmítl dotace našeho státu a požádal o dotace Washington.
To, co předvádí ČT pod vaším vedením, nemá v historii obdoby. I Goebels by záviděl! Vše obrátí vzhůru nohama, z barvy bílé v okamžiku udělá černou, z vlka beránka, co slovo – to lež, co čin – to zločin (přinejmenším etický a občanský)! Že přeháním? Nuže, pozastavme se u několika málo důkazů – „pravd“, kterými nás Vaši mediální žoldáci v poslední době tak rádi vykrmují, abychom si uvědomili, jak mimořádně závažné zločiny na veřejném mínění páchají:
Zeman a Čína
Když prezident Miloš Zeman navštívil Čínu, v publicistických pořadech (zprávy, komentáře apod.) jsem o něm nezaznamenal jedinou pozitivní informaci, za to negativních chrlila ČT nekonečnou řadu. Zaznamenal jsem bláboly o mezinárodním fiasku a ostudě, plivnutí do tváře lidským právům, prostě katastrofa! Ještě řadu dní po té Vaši moderátoři s mimořádným nasazením přežvykovali washingtonská hesla stále dokola; vše umocňovaly „zasvěcené komentáře“ vašich „expertů“, kteří však ze sebe kromě pomluv a trapných útoků nevypotili nic než naprosto idiotské plácání. Jenže – tumáš čerte kropáč! Zakrátko přijíždí tentýž čínský prezident, se kterým se Zeman setkal, do Velké Británie, kde ho vozí sama královna ve zlatém kočáře! A copak na to ČT? Neuvěřitelný obrat – ani jediné slůvko z toho, co plivači jedu dštili na adresu našeho pana prezidenta za jeho drzost jet do Číny bez souhlasu Shapira! Ptám se – jak je to možné? To se za těch pár týdnů zcela změnil čínský prezident a čínská politika? Nikoliv? Pak šlo jednoznačně a prokazatelně o zlovolné pomluvy hlavy našeho státu! Máte-li jiné vysvětlení, rád se s ním seznámím. A aby toho nebylo dost, před pár dny vyrazil do Číny i náš premiér Sobotka. A zase nic! Jak je to možné, vždyť navazoval na to, co se Zemanovi podařilo nastartovat? Najednou je vše v nejlepším pořádku! Toto naprosto ubohé, průhledné a stupidní překrucování pravdy už opravdu další komentář nepotřebuje!
Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa
17. listopad 2015
Z vystoupení prezidenta na Albertově jsem se z ČT nedozvěděl vůbec nic, jen pár vět vytržených z kontextu. Proč jste tak mimořádně významné vystoupení nevysílali v přímém přenosu, nebo alespoň ze záznamu? Vždyť jeho vystoupení bylo o moudrosti a statečnosti, o svobodě a loajalitě k národu a o tom, že si máme vládnout sami! Pravda, kritizoval mediální manipulace a vymývání mozků, jakož i nálepkování každého, kdo říká pravdu, extrémistou, xenofobem, islámofobem, rasistou či fašistou, ale to jistě víte lépe než já. Proč však v kontrastu s tím poskytla ČT neuvěřitelný prostor pomluvám prezidenta a ubohostem hodných nejpokleslejších charakterů? Hrůzu a podlost publicistiky ČT dokonale odhalil 20.11.2015 moderátorský exhibicionisa Takáč, když moderoval „diskusi“ o Zemanově projevu. Celý pořad měl jasný záměr – naházet na prezidenta co nejvíc špíny, a přitom nezveřejnit pravdu, tedy co z jeho úst skutečně zaznělo. K tomu využil názorů US vlastence Dienstbiera, agentky Bruselu Šojdrové (řečené Plivající mamba), uspávače hadů Sobotky, pavlačového pomlouvače Mitrofanova a podobných. Pana senátora Velebu, který chtěl říci nepohodlnou pravdu, okřikoval jak malého kluka. Rád bych tohoto mord-derátora uklidnil, že jím několikrát opakovaná otázka, zda Zeman takto národ spojuje, je pro každého mimo ČT nadbytečná; za těch deset minut projevu spojil náš prezident mnohem víc lidí, než se US ambasádě a kavárenským povalečům podařilo za 25 let rozeštvat!
Třešinkou na dortu se stal pořad o tom, jak si Zeman přivezl z Moravy své roztleskávače. Fakt jsem se bavil, jak se snažili nasazení agenti vydolovat z celé akce něco závadného. Kdyby vynaložili jen desetinu stejné snahy před rokem, kdy na Zemana házeli vajíčka a mávali rudými kartami mentálně nevyvinutí jedinci, měli by mnohem větší úspěch, neboť by velmi lehce získali důkazy o podvratné aktivitě smečky kolem pana Shapira a vlastizrádné činnosti najatých kolaborantů z „kavárny“.
Sestřelení malajsijského letadla
Výsledky šetření sestřelení letu MH 17 měli Holanďané už měsíc po té, co zahájili šetření. Když CIA zjistila, k jakým závěrům se experti blíží, byly expertízy zabaveny, tým obměněn a vyšetřování začalo znovu, tentokrát pod přímým vedením CIA. Zcela nepochopitelně zakázali spoluúčast na vyšetřování Rusům i samotným Malajsijcům. V té chvíli místo stupidních lží mediátorů CIA měla ČT křičet do světa „Proč?“ Závěry komise pak dopadly přesně dle očekávání – šlo o sestřelení raketou BUK. Všichni členové týmu museli podepsat absolutní mlčenlivost o průběhu šetření. Přesto uniklo, že nezávislí odborníci jednoznačně dovodili, že zásah Bukem je vyloučen, neboť tato raketa je vyrobena pro sestřelování letadel zdola a vždy exploduje cca 20 m pod letadlem. Let MH17 byl ale sestřelen výbuchem přibližně 80 cm nad levou horní stranou kokpitu, čímž došlo poškození přídě, nasátí obrovské masy vzduchu a k roztrhání stroje ve vzduchu. Přesně to dokáže izraelská raketa Python samočinně naváděná na nos letadla, kde vysílá jeho radar. Osudného dne se v Dněpropetrovsku zastavily gruzínské bitevníky SU-25, které se účastnily cvičení NATO v Černém moři a Bulharsku. Stroje byly „náhodou“ vybaveny právě raketami Python na křídlech. Existují satelitní snímky dokládající, že těsně před sestřelem se poblíž malajsijského letadla pohybovala minimálně jedna stíhačka. Let MH17 byl „náhodou“ vychýlen ukrajinským Řízením letového provozu o 400 km mimo letovou dráhu; dispečer, který letadlo naváděl, po incidentu záhadně zmizel. Ukrajina dodnes nedala k dispozici záznamy letového provozu v inkriminované době. Proč se ČT ani nepatrně nepozastavila nad těmito do nebe volajícími otazníky? Veřejně se na internetu hovoří o tom, že rozkaz k sestřelení „cizího západního letadla“ vydal v Dněpropetrovsku osobně Igor Kolomojský, ukrajinský mafián, zločinec a oligarcha. Proč to ČT absolutně nezajímá?
Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa
Rusko versus Islámský stát
Írán, Rusko i Sýrie předložily důkazy o tom, že na letištích, která byla donedávna pod kontrolou ISIS, dlouhodobě přistávala americká zásobovací letadla (vesměs v noci). Copak tam asi dělala? Rovněž daly na stůl satelitní snímky lukrativních ropných pašeráckých obchodů ISIS (Daeše) a informace o tom, že ukradená Syrská nafta v objemu cca dvou milionů dolarů denně putuje do Turecka (to odhalili i jeho vlastní novináři, za což si vysloužili obžalobu ze špionáže, ale také bývalý velitel sil NATO Wesley Clark). Rusko též nabídlo důkazy, že ISIS je financován konkrétními osobami ze 40 zemí, a to vč. několika členů G20 (vč. snímku z jednání Johna McCaina s Abu Bagdadim, hlavou islámských hrdlořezů)! Výsledek? Mediální embargo, absolutní ticho! Nedávno se v USA samotných provalilo, že ISIS je produktem CIA. Proč o tom všem nepadlo v ČT jediné slovo?
Rusové za 14 dnů operací v Sýrii rozmlátili vrahům z ISIS, co se dalo, a to tak dokonale, že hrdlořezové v panice prchají do Iráku a Turecka, zatímco výsledkem několikaletého „boje“ USA proti islámským extrémistům se stalo děsivé rozbujení ISIS z pouhého zrnka na vraždící monstrum rozežírající celý střední východ. Proč tato i fakta ČT ignoruje?
Západní mocnosti se rozčilují, že Rusko vtrhlo do Sýrie a pomáhá Bašáru Asadovi. To slyším v ČT neustále. Ale ani jednou ČT nepoložila otázku (natož pak odpověď) zcela zásadní: „Kdo je v Sýrii legitimně na pozvání legitimně zvoleného prezidenta a legitimní vlády a kdo je tam ilegálně?“ Proč? Protože nemůže, nepomohlo by jí totiž ani kličkování v nejtemnějších hlubinách demagogie, aby zakryla, že Rusové tam jsou naprosto legálně a hájí mezinárodní právo, zatímco US žoldáci, kteří tam léta cvičili a zásobovali tu nejhorší sběř z islámského světa, vnikli na území cizího státu naprosto v rozporu s mezinárodním právem, aby vyvolali převrat a vyvraždili místní (zčásti křesťanské) obyvatelstvo.
Bašár Asad – diktátor?
Bašár Asad je prezident legitimně zvolený (dokonce opakovaně) drtivou většinou občanů Sýrie (podle BBC – 88% při volební účasti 73%). Otázkou zůstává, proč je Asad trnem v oku Ose zla (Washington – Londýn – Brusel – Ankara – Rijád), proč o něm mluví západní média jako o diktátorovi. Kvůli tomu, že zajistil svému lidu nejlepší zdravotnictví, školství a sociální jistoty na celém Středním východě? Protože neboural památky po dávných civilizacích? Protože držel muslimy hodně nakrátko? Nebo proto, že odmítá tancovat dle US diktátu a že nechce Rusko považovat za nepřítele? Není to náhodou proto, že země má obrovské zásoby ropy? Proč v ČT o tom nepadne ani slovo? Ve škole nás kdysi učili, že diktátor je ten, kdo diktuje ostatním, co mají či nemají dělat, a zneužívá k tomu síly a moci, vyhrožování, vydírání a úplatků, kdo agresivně a bezohledně prosazuje své vlastní zájmy. Kdyby si tuto definici nějaký odvážlivec v ČT dovolil použít na současný svět, vynořil by se diktátor bezkonkurenčně vyčnívající nad všemi diktátory světa: USA – přesněji CIA a jeho rozvratné gangy. Proč nám tedy ČT diktuje, že diktátorem je Asad, který jako lékař ctí na rozdíl od primitivních barbarů evropské zvyklosti a právo?
Migranti a islám
Menu ČT v této oblasti života je vypráskané jak žito po vymlácení! Křečovitě hledáte cokoliv pozitivního a cokoliv, co vybudí soucit s muslimy. Musí to být pořádná dřina, najít zjevně nejde skoro nic. A tak ČT alespoň uvrhla totální informační embargo na cokoliv, co by obraz muslimů mohlo zpochybnit či dokonce zhoršit, což ovšem v praxi znamená téměř na všechno, co dělají. ČT hluboce mlčí o děsivé kriminalitě muslimů ve většině západních a severský zemí, o vraždách a znásilňování „bílého masa“, o pronásledování a trestání obětí a svědků zločinů, o muslimských demonstracích nepokrytě vyhrožujících vyvražděním původních obyvatel, o ilegálním blokování
Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa
ulic Paříže klaněním Alláhovi, o příšerných zkušenostech zdravotníků, zejména žen, o upalování křesťanů v Nigérii za živa, o podřezávání „bezvěrců“, o protestních akcích proti chování muslimů a jejich masovému přijímání do Evropy atd. Proč?
Nikoho z „odborníků“ v ČT nezajímá, že prchají z muslimských zemí, kde byli nešťastní, neboť tam zničili život až na dřeň, a jsou šťastní v každé zemi, která není muslimská. Že přinášejí tutéž „kulturu“, která zničila jejich vlast; sotva se zabydlí, hned chtějí země, které je přijaly, změnit na muslimské, tedy na takové, ze kterých utekli a kde byli nešťastní. Ba co víc, právě evropské země, kam prchají (vč. ČR), dali na seznam satanské koalice – ďábelských zemí, které musí být zničeny! Zásadní otázkou tedy je, proč k nám přicházejí? A právě to by měla ČT řešit!
Nikomu v ČT se nezdá divné, že do Evropy bez nejmenšího odporu proudí islámská invazní vojska (dobře živení muži ve značkových oblecích s moderními telefony a tisíci dolarů v kapsách, kteří kdesi zanechali své rodiny na pospas ISIS, místo aby za ně bojovali), že jsou převáženi loděmi pod US vlajkou (kterou u evropských břehů stahují), že jakési US „neziskové organizace“ v jejich domovině jim vymývají mozky s tím, že v Evropě dostanou zcela bezpracně všechno zadarmo a kopu peněz navíc, že tam budou mít všechna práva a žádné povinnosti. A muslimští duchovní pak tvrdí muziku tím, že vše, co migranti v Evropě dostávají (šaty, strava, ubytování, finanční podpora, zdravotní péče aj.), není dar států, které je přijímají, že nemají za to cítit jakýkoliv vděk, neboť vše je Alláhovo, a tedy jejich – jediných správně věřících. Vděk Evropanům je nepřijatelný, nenávist k nim nezbytná a oslavovaná! Proč tuto hrůzu ČT ignoruje? Proč nikdo neřekne jasně – ilegálně vstoupili na cizí území, porušili zákony státu a to je trestné! V Arábii či Íránu je za to vězení, dokonce i trest smrti!
Je příznačné, že se nikdo z hlasatelů, moderátorů a komentátorů ČT dosud nezeptal ani na naprosto zásadní nesrovnalosti: proč arabští uprchlíci neprchají do Saudské Arábie ke svým bratrům ve víře, která má 100 tisíc klimatizovaných stanů pro 3 miliony osob, ale využívá je jen při pouti do Mekky? Proč nepomáháme uprchlíkům tam, odkud utíkají, kde je jejich domov, kde znají jazyk i kulturu? Proč je taháme k nám?
Proč EU neudělá kolem svých hranic blokádu, proč čluny s uprchlíky nevrací tam, odkud vypluly, proč nepotopí uprázdněné lodě pašeráků? Proč Agentura pro řízení operativní spolupráce na vnějších hranicích členských států (FRONTEX) má k ostraze hranic EU k dispozici pouhých šest lodí, z toho pět je „náhodou“ v současné době v opravě a „náhodou“ nemůže dostat k dispozici jiné, byť námořní loďstvo většiny evropských zemí nemá do čeho píchnout? Proč ani na tak zásadní otázky nikdo v ČT nehledá odpovědi?
Austrálie vyřešila problém s imigranty velmi elegantně; premiér Tony Abbott v roce 2013 v programu „Zastavme lodi“, kterým během jediného roku jakoukoliv nelegální imigraci zcela zastavil. Rusko má na migranty jednoznačný názor, v některých zemích je islám zakázán jako fašistické a xenofobní hnutí, USA se brání imigrantům z Mexika (nepoměrně vzdělanějším a pracovitějším než ti, co se valí do Evropy) tisícikilometrovým plotem, šaría a džihád, dokonce i zahalování obličejů se postupně zakazuje v celé řadě zemí. Proč na to vše ČT uvalila nejvyšší informační embargo? Kdo to nařídil?
Muslimští imigranti nepokrytě pohrdají naší svobodou a demokracií, nenávidí naši kulturu a hodnoty, což rádi v mnoha videích přiznávají. Ani je nenapadne se přizpůsobit, ignorují státní suverenitu a pronikají přes hranice, aby mohli zadarmo a bezpracně užívat evropskou prosperitu. Až vyplení, co se dá (vč. žen a dětí), dají Evropanům (nevěřícím psům) na výběr – stát se otroky, nebo odejít po svých v trenýrkách do Afriky a hospodařit na poušti, pokud je ovšem rovnou nevyhladí. Jde o zabijácké parazity, kteří chtějí co nejrychleji zničit svého hostitele. Cílem
Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa
mohamedánů je vytvořit z Evropy muslimský chalifát a ukrást původním obyvatelům úplně vše, co oni a generace jejich předků svým umem, usilovnou prací, tvořivostí a moudrostí vybudovali, vyrabovat národní bohatství, zničit památky a kulturu, evropské právo nahradit šaríjou; videí s „výkladem“ jejich imámů či fanatickým vyřváváním těchto cílů primitivními zrůdami je na internetu víc než dost. Proč ČT o tom neodvysílá ani vteřinu a neřekne jediné slovo?
Pouze ten, kdo používá svůj mozek jen jako závaží, aby se mu při spánku hlava nezvedala, nevidí, že islámská invaze je řízená a uměle vyvolaná, že má za cíl zničit evropskou civilizaci a národy na tomto kontinentu. Ví to už skoro každý, jen do publicistických redakcí ČT nic z toho zatím neproniklo. Proč? Po několika mírumilovných muslimech vždy přijdou nespokojení (s nekonečnou řadou požadavků), po nich nepřizpůsobiví (které uráží všechno – nakonec i sama naše existence), a po nich vrazi. Prezident Zeman to skvěle vystihnul paralelou s pohádkou o jezinkách: „Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme!“
Muslimové v hostitelských zemích okamžitě budují mešity (centra ekonomické, vojenské, ideologické i sociální moci) a zakládají muslimské obce, ve kterých uplatňují svoje pravidla hry a odkud původní obyvatele velmi rychle vytlačí. To proto, aby zneužili práva volit a uchvátili vládu v obcích, krajích, zemích i státech. Jak asi naloží s atomovými zbraněmi, až se zmocní vlády v zemích, které disponují jaderným arzenálem? Pak nepochybně obohatí i země bezvěrců, kde islám neuspěl; tentokrát multi-kulti uranem a radiací! Hergot, pane řediteli, ani to vás nezajímá?
Islámský prorok Muhammad prokazatelně podváděl a lhal, loupil a vraždil, znásilňoval a zneužíval mladé dívky. A pak sepsal Korán – k obrazu svému. Tak rozporuplný, že muselo být vymyšleno učení o tom, který verš je v případě rozporu s jinými platný! A jakkoliv jsou mnohá z dogmat v něm zakotvených v přímém rozporu se základními lidskými právy, křesťanskými etickými imperativy, s láskou k bližnímu, právem na sebeurčení a na vlastní cestu, či obyčejnou selkou logikou, jsou neměnná a je zakázáno o jakýchkoliv změnách vůbec uvažovat, natož pak diskutovat. Odhalování pravdy, tedy lží a psychopatických veršů, je zakázáno a také krutě trestáno (bičování, kamenování, upalování, podřezávání apod.). Proč o tom v ČT nepadne jediná zmínka?
Proč ČT nenatočí rozhovory s humanitárně znásilněnými Švédkami, se sirotky ze Sýrie či Afriky, jejichž tátům (většinou křesťanům) před jejich očima uřezali muslimové hlavy a ve jménu laskavého Alláha matky znásilnili a povraždili? Nebo interview s dívkami, které utekly z islámského světa a vyprávějí, jaké hrůzy zažívaly. Proč nevysíláte rozhovory s muslimskými rodiči, kteří umírněně ukamenovali vlastní dceru za to, že si nechtěla vzít jakéhosi starého úchyla?
Že je to přehnané? Že je mnoho muslimů přátelských? Inu – podle činů poznáte je, stejně jako strom podle jeho ovoce. Miloš Zeman skvěle vystihnul podstatu problému: „Ne každý Arab je terorista, ale téměř každý terorista je Arab“. A ne každý muslim podřezává bližního svého, ale každá hlava za živa oddělená od těla byla uříznuta muslimem! Pokud jde o ty slušné a mírumilovné, snad jen toto: kdo se ustupuje barbarům, jejich náboženství a systému, ten ho schvaluje a stává se irelevantním. Indiáni to formulovali jednoznačně: „Kdo zlu nebrání, je stejný jako ten, kdo ho páchá!“ Že ne všichni muslimové jsou militantní? Jistě, militantní muslim odřezává hlavy nevěřícím, kdežto umírněný muslim jen drží obětem nohy.
Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa
Lidská práva
jsou v pojetí ČT naprostou parodií na to, čím by měla být. Když se jich domáhá ten, kdo zákony dodržuje, proti těm, kteří je ignorují, zejména proti muslimům, je označován za rasistu či xenofoba a je mu doporučeno nechat si všechno líbit a „držet hubu a krok“, nechce-li se vystavit soudnímu stíhání. Zatímco tomu, kdo zákony porušuje a lidská práva svými činy dennodenně rozcupovává, jsou přiznávána lidská práva i taková, jaká snad ani neexistují. Demokraticky podporujeme ty, kteří demokracii nenávidí, aby naši demokracii zlikvidovali, a nedemokraticky terorizujeme ty, kteří demokracii po celý život ctí jako nedotknutelnou hodnotu. Práva a svobodu přiznáváme těm, kteří jiným veškerá práva upírají a zotročují i vlastní manželky, zatímco ty, kteří svobodu hájí, vystavujeme mediální a posléze i justiční šikaně. Otevíráme dveře multi-kulturní „kultuře“, abychom zničili kulturu vlastní. Jsme sebevrazi, kteří objímají své vrahy a financují si vlastní vraždu! Vrcholem bezuzdného cynismu je skutečnost, že dodržování lidských práv muslimů v Evropě hlídá Saudská Arábie – matka všech vrahů, kde zabijí každého, kdo chce myslet svobodně, kdo chce jen něco málo pravdy či práv přiznat nevěřícím, nebo chce diskutovat o nedokonalosti Koránu! Proč o tom, pane řediteli, nepadne v ČT ani slovo?
Lidských práv se mohou dovolávat jen ti, kteří se chovají jako lidé a ctí lidská práva jiných. Avšak bestiální vrahové překonávající ve svém sadistickém řádění i nejhorší predátory, kteří naprosto rozcupovávají i ta nejzákladnější práva člověka na život, sami svými činy rozhodli, že nemají právo domáhat se základních lidských práv, tím méně jakékoliv tolerance a podpory, a že mají právo jedině na okamžité vyhoštění tam, odkud přišli, kde by měli dostat podle tamějšího práva za své nelidské konání tresty nejvyšší. Ideální téma pro filosofy ČT, nemyslíte?
ČT cílevědomě zaměňuje lidská práva s právem ignorovat lidská práva a zákony hostitelské země! Díky pomateným či zkorumpovaným mozkům úplně převrací pojmy. Černá je najednou bílá, kdo říká pravdu, je xenofob, kdo varuje před vrahy z IS je rasista! Tato zvrácenost vede v evropských zemích k tomu, že se nesmí šetřit zločiny spáchané muslimy a namísto pachatelů zrůdných zločinů se zatýkají jejich oběti a svědkové! Lidská práva těch, kteří zákony dodržují, jsou redukována na nulu, zatímco islámským vrahům, kteří na evropské zákony z vysoka kašlou, se ponechávají v rozsahu umocněném na druhou! Zlo se tak původním obyvatelům, kteří svou zemi po generace budovali, stále hlasitěji vysmívá do očí! Občané západoevropských měst, kteří se pod tlakem islámské kriminality ve strachu odstěhovávají ze svých domovů, jsou obviňováni, že tak vytvářejí gheta – „no go zóny“, kde pro původní obyvatele platí zákaz vstupu a kde vládne jediný zákon – šaríja! Neuvěřitelné salto mortale veškeré logiky!
Obdobnou multi-kulti genocicu původního obyvatelstva chtějí Vyhlazovači zavést u nás za vydatné podpory Vámi řízené ČT, což se jim, jak vidno, daří. Stále více prostoru dostávají hlasy vlastizrádných zbabělců, multi-kulti gangsterů a zkorumpovaných křiváků, kteří každého, kdo nechce, abychom spáchali sebevraždu, označují za rasistu (viz pořad „Máte slovo“ – psychopatické výlevy Kohouta). Jinými slovy: nejsem-li šílenec, co se nebrání sebezničení a zve si domů své vrahy, aby je vydržoval, pak jsem xenofob! Nepošleme-li my, Evropané, hlasatele těchto brutálních lží rychle tam, kam patří, tedy do Arábie, kriminálu či do blázince, velmi rychle zlikvidují evropskou humanitu, demokracii, kulturu, svobodu a naše civilizace skončí! Proč toto řádění nejvyšší vlastizrádné brizance v ČT tolerujete?
Strategie EU, jak kolonizovat ČR imigranty, je smrtící. Merkelová si vybere vzdělané a pracovité Syřany, ostatních se zbaví jediným možným způsobem – vyhostí je jako ekonomické migranty (domovské země však už hlásí, že je zpět nechtějí), nebo je přerozdělí jinam. Kam? Do sousedních zemí! Proto tak nezbytně potřebuje EU prosadit kvóty! Jen tak se jí podaří zbavit se psychopatů, teroristů, negramotných líných primitivů, nemocemi prolezlých pedofilů! Pochopitelně jim musí dát ČR podporu jako Německo, jinak by se jim z Německa odejít nechtělo! Budeme tudíž povinni dávat
Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa
jim několikanásobně víc než našim důchodcům, nemluvě o stravě, dopravě a ubytování zdarma. Negramotný Afričan s HIV napojený na teroristické organizace, který pro náš stát nehnul prstem, by tak měl dostávat mnohem víc, než naši občané, kteří přišli o práci. Nádherná budoucnost! Jenže v ČT se opět dozvíte, že to je jinak, že černá je vlastně ta nejbělejší bílá. Obávám se, že už brzy při takovémto výkladu pravdy bude trestné, řekneme-li, že je to lež, že černá odjakživa byla černá a že bílá by měla zůstat bílou! Tedy – jen tehdy, připustíme-li to. Také proto, Vám vážený pane řediteli, tuto stížnost posílám.
A co přijde potom? Démonizování Putina a Ruska už neúčinkuje, svět v nich dokonce spatřuje jedinou jistotu v boji proti islamizaci světa. Mocní dostali strach, že by se bezmocní přestali bát. A tak je nezbytné v Evropě rozpoutat peklo – masové teroristické útoky, které povedou k rozvratu státu, lidé budou zoufalí a šílení strachem. Pak nadšeně přivítají americkou armádu, která nás přijde „ochránit“ před teroristy a zavede „pořádek“. Bude nastolen totalitní režim opírající se o místní americké posádky. USA pak získá přístup k našim surovinám, pracovní síle a know-how zcela zdarma. Strýček Sam už dnes pomlaskává při představách, jak skvěle se nakrmí.
A černá pak bude ještě bělejší a bílá ještě černější!
Pohádky jako nástroj vymývání mozků našich dětí
Jeden z nejodpornějších druhů propagandy je bezesporu manipulace dětí, kdy jsou do dětských pořadů, kterým rodiče nevěnují pozornost, zakomponovány ideologické postoje. Bohužel, i v této oblasti si již ČT „umazala ruce krví“. Jeden příklad za všechny – pohádka o slizké potvoře se třemi bradami z planety „Ne“ – tupá průhledná proimigrační manipulace dětského vnímání světa, typická propaganda hodná totalitního režimu! Kam až, pane řediteli, hodláte zajít? Už se „těším“ na pohádky, které jsou v Dánsku či Norsku součástí povinné školní výchovy, o princi s obrovským údem zamilovaným do krále s údem ještě větším apod. Za naše peníze indoktrinujete naše děti způsobem, který by byl v každém právním státě trestný, neboť likviduje samotné základy civilizace, její odvěké hodnoty!
Co bude dál? Nejspíš trestání rodičů, kteří si troufnou dětem vysvětlovat, že to je lež, stejně jako rodičů, kteří odmítnou dávat dětičky do školek, kde se podobné úchylnosti a svinstva učí. Ve školách se objeví „poradci“, kteří budou učit děti, jak práskat rodiče. Argumentace maminek a tatínků, že chtějí své děti vychovávat k lásce k vlasti, rodině, bližnímu a křesťanským hodnotám, k moudrosti, pokoře a úctě ke kulturnímu dědictví po našich předcích nepomůže, naopak vše bude obráceno proti nim. Pak přijdou pohádky o zlém tatínkovi, který nemá rád černouška, co mu chce hladit úd, což je nutné nahlásit „poradcům“, aby tatínkovi vysvětlili, jak moc mu ubližuje, a že má v sobě slizouna se třemi bradami, kterého se zbaví jen ve zvláštní nemocnici s mřížemi a ostrahou …
Vážený pane řediteli, už dost!
Mohl bych ve svém výčtu pokračovat na stovce dalších stran, ale to nemá smysl. Podstata mé stížnosti je z uvedených příkladů více než zřejmá. Gigantická cenzura a zlovolná manipulace v posledních letech uplatňovaná v ČT podle přání eurokolaborantů a US světovlády nemá v historii obdoby. Naštěstí ČT nezná míru, a tak se ve svých manipulacích a lžích pustila daleko za hranice toho, co je český národ se svou nadstandardně rozvinutou intuicí ochoten tolerovat.
Vašim mladým manažerům, moderátorům, hlasatelům a komentátorům zjevně chybí životní moudrost a zkušenost, a tak za mrzký peníz dál „tvrdí muziku“. Jenže český národ má zkušeností víc než dost, proto stále zřetelněji vnímá falešné tóny muziky, kterou mu ČT dennodenně servíruje. Těm vnímavějším se z nich již dělá nevolno, ti méně vnímaví se už také probouzejí a uvědomují si,
Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa
že v relacích ČT cosi stále hlasitěji skřípe. Přemýšlejí, proč ČT dává tak obrovský prostor vlastizrádcům a tak nepatrný těm, kteří mluví pravdu a hájí zájmy národa, a postupně tak sami odhalují pravdu (viz obrázek níže – smutný humor z internetu).
A tak díky „osvětě“ České televize, a to je nádherný paradox, již velmi rychle celý národ pochopí, co se děje, a najde sílu vyčistit ten Augiášův chlív. Zaprodaní kolaboranti v ČT tak poskytují svým nadnárodním chlebodárcům v bitvě o vědomí občana medvědí službu – jako katalyzátor urychlují probuzení národa z letargie a svým stupidním vymýváním mozků dosahují pravého opaku – osvobození naší mysli z exkrementů mediálních sugescí!
Ale abych byl objektivní – jedna malá pozitivní douška na závěr: včera na mne po mnoha letech dýchnul závan necenzurované pravdy, když jsem sledoval pořad o Bašáru Asádovi; oboustranná úmluva o nezasahování do natočeného dokumentu zjevně vykonala vše dobré, co měla. Škoda, že dlouhé měsíce ČT ve svých pořadech deklarovala něco naprosto jiného; tento rozdíl se nazývá čistokrevná lež a zlovolná manipulace. Ponese za ni někdo odpovědnost?
Děkuji Vám a věřím, že na moji stížnost zareagujete nikoliv unifikovaným prohlášením o ničem, ale konkrétními změnami v personálním obsazení redakce publicistiky a hlavně změnami ve struktuře a obsahu televize, která je česká už jen jazykem, kterým hovoří. Rád Vám s tím v případě Vašeho zájmu budu konkrétními náměty nápomocen. Určitě bych Vám nepřál, abyste jednou musel skládat účty z trestné činnosti, kterou Vámi řízená organizace páchá proti těm, kteří ji ze svých daní financují.
S pozdravem
Ing. Oldřich Lukáš
ekolog, ekonom, pedagog,
předseda o.s. Lidé lidem …
lukas.oldrich@email.cz
adresa a tel:
pošlu na požádání

Jen dobytek vedoucí EUSSR a ČSR do naprosté zkázy může vládnout tak, jak se to nyní děje. Dodatek: PORADCE IZRAELSKÝCH PREMIÉRŮ: JE TO VÁŠ KONEC!!!!

Poznámky:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Musime-drzet-hubu-Zadna-EU-je-to-Nemecka-unie-Ale-letos-nas-ceka-takovy-prusvih-ze-tu-pravdu-vsichni-uvidi-tusi-Ilona-Svihlikova-417037

 

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nemecko-se-predvedlo-jako-totalni-zumpa-Silvestr-to-nebyl-ulet-par-opilcu-ale-koordinovany-utok-na-Evropu-Analytik-Stefec-odhaluje-souvislosti-o-kterych-se-nepise-416829

 


Expert, který na rozdíl od většiny jiných ví, co říká    –   A   BOHUŽEL MÁ PRAVDU (jde to do řiti)…

Poradce izraelských premiérů: Je to váš konec

Jefim Fištejn

Dan Schueftan • foto:   Nguyen Phuon Thao

JE TO BOHUŽEL KONEC CELÉ EVROPY

Reflex přináší zásadní rozhovor k dnešní situaci v Evropě a vlastně v celém západním světě. Poskytl ho Dan Schueftan, izraelský akademik, bezpečnostní expert a politický poradce několika izraelských premiérů i amerického Kongresu. Jeho myšlenky působí úlevným dojmem. Jako by za nás vyjadřoval to, co ve skrytu duše cítíme, ale tlakem okolí si to odmítáme připustit. Ta horší zpráva je, že má – asi – pravdu.

Schueftan prolamuje tabu, kvůli nimž by si v mnoha evropských státech vysloužil trestní oznámení. Tak například: “Nechci vás urazit, ale Obama je Evropan. A to je to nejhorší, co můžete o americkém prezidentovi říci.”

nebo “Politická korektnost je nepřítelem svobodné společnosti.”

nebo “Tolerance by měla skončit tam, kde někdo pod záminkou tolerance chce zničit samotný princip tolerance.”

O Americe a globálním pořádku

Je načase zvyknout si na myšlenku, že ne každý problém má okamžité řešení. Některé ži-velní pohromy nelze uřídit, lze je pouze přežít. Bolístka musí nejprve vyhnít. Mám za to, že v nadcházející době problémů nebude ubývat, spíše naopak.

Pro Evropany byla Amerika jakýmsi pomyslným odpovědným tátou, který je chránil před je-jich vlastními hloupými nápady. Avšak osm let Obamovy bezradnosti plus osm let George Bushe mladšího, jenž měl sice smysl pro odpovědnost, ale také vršil chyby, udělaly svět nebezpečným místem pro žití. Bill Clinton sledoval vlastní zájmy, navíc měl špatný vkus, a to už dělá dohromady 24 let, během nichž američtí prezidenti neplnili svou povinnost

O Evropě

Evropa páchá sebevraždu nezávisle na počtech imigrantů. Sebevražedná je její demografická politika. Evropané nemají rádi své děti, jinak by nemohli mít porodnost na úrovni 1,3 na rodinu. Za 30 let totiž jejich děti budou pracovat převážně na to, aby uživili důchodce, jichž bude 65 ze 100.

Druhou známkou probíhající sebevraždy je rezignace na evropské hodnoty. Evropané již nejsou hrdí na vlastní duchovní dědictví. Místo hrdosti na hodnoty, zvyklosti, úsilí, jež jim zajistily ve všech smyslech bohatý život, rozhodli se pro „multikulti“ mentalitu, která již nerozlišuje kulturní a sociální vymoženosti podle dosažené úrovně.

Není to jednoduché, říct jasně a nahlas, že kultura, jež uznává, že ženy jsou rovnocenné lidské bytosti, je nadřazena kultuře, která se k ženám chová jak k dobytku. A že ta druhá kultura není pouze jiná, nýbrž je podřadná vůči té první. Je těžké to říci, protože to je politicky nekorektní?

O politické korektnosti

Politická korektnost posiluje svými dopady krajní levici a populistickou pravici, pokládám ji za největší nebezpečí pro svobodu jednotlivce. Fašizace společnosti je falešnou odpovědí na pokušení politické korektnosti. To je to, o co jde: klasické liberální hodnoty Západu je třeba ubránit před patologií politické korektnosti.

O přistěhovalcích

Arabští běženci, kteří se domáhají vstupu do Evropy, nechtějí být jedněmi z vás, nechtějí sdílet vaši kulturu, chtějí vaši kulturu změnit do té míry, že Evropa už nikdy nebude Evropou. Ti, kdo dnes přicházejí na evropský kontinent, nemají pocit sounáležitosti se zdejším kulturním dědictvím ani ho mít nechtějí. Přinášejí s sebou kulturu, jež se s ním nutně dostane do konfliktu.

Oni neutíkají před bídou, jak se mylně domnívají mnozí Evropané. Alžírsko, Libye, Irák nejsou žádné chudé země. Mohly by být nebo už byly značně bohaté z prodeje ropy, která jen tak tryská z půdy. Proč tedy většina z těchto států patří k tzv. propadlým? Proč je život tam zničen až na dřeň – pouze a jedině proto, že tam vládne arabská společenská kultura. A nyní přicházejí do Evropy a přinášejí s sebou tutéž kulturu, jež zničila jejich vlast.

Prof.MUDr. Cyril Höschl, DrSc.,FRCPsych

„Smrt dítěte je vždy strašlivá,
nespravedlivá a srdcervoucí.Tím horší
je jakkoli ji zneužívat k citovému
 vydírání
. Tělo tříletého Ajlana
vyplavilo moře na pláži v Turecku
nedaleko města Bodrum. Nevím,co by s
tím Evropa měla mít společného.To je
 fotografie, která má viset na všech
 syrských nárožích a lámat zatvrzelá
 syrská srdce.
Ta fotografie je obžalobou
zemí, vlád a lidí v zemích jako je
Sýrie, Afgánistán, Lybie, Irák,Rwanda.
V Sýrii spolu navzájem válčí„umírnění“
odpůrci prezidenta Asada, Islámský stát,
vládní vojska, Taliban, Kurdov&eac ute;
a další bojůvky utvořené na kmenovém či
sektářském principu. Dohromady tvoří
nepřehledný kotel zla a krutosti, který
 má prostřednictvím vlastního
 obyvatelstva,
jež je dílem hubeno a
dílem utíká ze země, vytvořit v
 Evropanech pocity viny za to,že žijí v
 míru a prosperitě a přimět je, aby
 vyklidili pole a nechali na své území
 přesunout celé populace ze zemí, jež se
 sotva dokážou udržet při životě.

Milionové zástupy pojaly myšlenku, že
„mají právo“ se přestěhovat do zemí, kde
jiná, nota bene v jejich očích
 nepřátelská, civilizace během staletí
 vytvořila prosperitu, kterousi nyní
 prostě hodlají rázem bez boje přivlastnit
.
Svírá-li se mi srdce při pohledu na
mrtvého chlapečka, pak především odporem
k příšernému zlu, jež produkují všechny
ty Islámské státy, Tálibány a diktátoři,
co jsou schopni likvidovat vlastní
obyvatelstvo bojovými plyny. To je zlo,
jež zabíjí i děti, ať už přímo nebo tím,
že je vyhání z domovů. Navíc mi ani
rozum ani cit neberou neuvěřitelný
 cynismus bohatých islámských států,
 Emirátů, Kataru, Saudské Arábie či
 Ománu, které mají s prchajícími
 nešťastníky stejný jazyk(!) a
 náboženství a nepřijmou prakticky ani
 jediného chudáka –soukmenovce
, navzdory
tomu, že oplývají petrodolary,budují ve
čtyřicetistupňovém horku kryté lyžařské
svahy, montují umělé ostrovy a pozlacují
záchodové mísy.Překročit tam někdo
ilegálně hranici, je jeho osud zpečetěn
nebo ještě hůř.
A Evropa že má být soucitnější? Na místo
jasného pojmenování zla nabuzená média a
 tradičně část popletených intelektuálů
 lomí rukama nad evropskou xenofobií
a
vytváří úděsnými snímky v Evropanech
nemístné pocity viny za něco, za co
 nemohou
. Jestliže budeme někomu pomáhat,
pak nikoli proto, že bychom v tomto
konfliktu něco provedli (máslo na hlavě
jsme měli jindy a jinde), nebo proto, že
by dotyčný utečenec „měl právo si tu
vzít, co chce“, ale jen a jen proto, že
pomoc bližnímu je do značné míry
součástí naší kultury a tradice (ano,
křesťanské), je to součást našeho
mravního kodexu, a také proto,že
chceme. Nikoli proto,že nás k tomu
 někdo nutí a ještě k tomu
 vyhrožuje a obviňuje.

Činit nezištně dobro je něco úplně
jiného než se nechat vydírat.
Bezpodmínečnou podmínkou pro pomoc
uprchlíkům musí být jejich přijetí
našeho právního řádu, parlamentní
demokracie a pojetí lidských práv.
Lidských znamená i ženských. Ani o
milimetr méně.Žádné dohozené sňatky,
žádné kamenování, žádné „vraždy cti“,
žádné polévání obličeje kyselinou!
 To se tady prostě nedělá a opravdu jsme
 si to neobjednali.

Martin Koller: S multikulti může souhlasit jen tupý dobytek. Přestaňte se stydět, že jste bílí a civilizovaní. Vstaňte od piva, vypněte tu americkou propagandu a dělejte něco

Poznámka Martina Kollera: Úvodem se musím omluvit za dlouhý článek. Kupodivu řada reakcí na můj slib kratšího článku mne nabádá k zachování dlouhého textu. Opačné reakce prakticky chybí, takže opět nabízím dlouhý text. Snažím se vysvětlit problematiku způsobem pochopitelným pro většinu občanů, kteří nemají čas a chuť zkoumat veškeré domácí i zahraniční zdroje a zabývat se politikou.
Poté, co se dostávají na povrch další informace o silvestrovských sexuálních a násilných útocích na německé ženy, situace houstne. Nejen, že se potvrdilo, že součástí skupin útočníků arabského a afrického vzhledu byli i muži ze současné migrační vlny, ale ukázala se také snaha zabránit zveřejnění těchto informací jak ze strany německých úřadů, tak některých médií. Nakolik taková opatření pomohou k uklidnění situace? Nebo to naopak může všechno jen zhoršit a více zradikalizovat, když se stejně dříve nebo později veřejnost o všem dozví?

Zde se jasně ukazuje pravdivost přísloví, že lež má krátké nohy. I když v moderním eurodemokratickém provedení bychom měli mluvit o tom, že pravdu nelze utajit. Místo ní v médiích servírují lži o mírumilovných a civilizovaných uprchlících, bez nichž nemůžeme v budoucnu žít. Německá televize se dokonce omluvila za utajování informací o sexuálním džihádu muslimských ilegálů v Kolíně i jinde. Co by měla dělat naše ČT, která je za svoji „objektivitu“ terčem posměchu dokonce i v Německu jako nejprolhanější televize v Evropě? Na jedné tamní demonstraci nesli několikametrovou figurínu vyzdobenou na hlavě cylindrem s hvězdami a pruhy, přičemž z holého zadku jí lezla kancléřka Merkelová mávající v každé ruce americkou vlajkou. Na pozadí vedle Merkelové byl výrazný nápis ČESKÁ TELEVIZE.

Boj proti pravdě a pravdivým mediálním informacím v rámci EU, ale především u nás je opravdu děsivý. Ukázkou je zablokování iniciativy Blok proti islámu na Facebooku. Zde mohu jen připomenout, že vývoj Facebooku – jako globálního systému na kontrolu a ohlupování národů – sponzorovala CIA a oficiální majitel nedávno jednal s kancléřkou Merkelovou. Opravdu symbolické je z tohoto hlediska i ukradení historické prezidentské standarty s heslem „PRAVDA VÍTĚZÍ“ z Pražského hradu a její nahrazení trenkami. Jen na nich chyběl hákový kříž, který byl symbolem boje proti pravdě a evropským národům. Rovněž pojmenování party, která to provedla, je opravdu symbolické a ukazuje, komu vadí pravda a vlastenectví. Evropané jsou naštvaní v celé Evropě a mají dost nevítaných muslimských ilegálů i násilné multikulturní politiky, která se pokouší ničit samotné jádro národů. Mnozí Němci se stále ještě bojí projevit veřejně svůj názor, protože se jim sedmdesát let vtloukal do hlavy syndrom viny. Ne, že by nacisti nevyvolali druhou světovou válku a holocaust, ale podporovalo je aktivně pouze 17 % Němců a z těch dnes pravděpodobně žije pouze zanedbatelné množství.

Rovněž u nás jsme se dostali do situace, kdy se nám snaží televizní i jiná jednostranná multikulturní propaganda namluvit, že být civilizovaný běloch je něco špatného. A toho, kdo s takovým názorem nesouhlasí, se pokoušejí všemi způsoby zastrašit a umlčet. Stačí připomenout rasistickou pohádku o Sněhurce a černochovi, kterou se multikulturně zviditelnil herec Donutil. ČT se mu odměnila vysíláním jeho skvělého životopisu a opět můžeme sledovat Četnické humoresky, aby si přišel na své. Multikulturalismus je v podstatě globální snaha o zničení genetické podstaty národů – tedy rasismus. V praxi nefunguje multikulturalismus ani v USA, kde se desítky let žvaní o tavicím kotli národů. Žádný národ s něčím takovým nemůže souhlasit, pokud nezdegeneruje na úroveň tupého dobytka. Národy v Evropě se radikalizují zcela logicky, jestliže je někdo chce zničit a nahradit otrockou rasou, jakýmsi stupidním evropským národem podle zvrhlých rasistických teorií Coudenhove Kalergiho a Thomase Barnetta. Soužití ras a národů je dlouhodobý, složitý a křehký proces s nejistými výsledky. Historie ukazuje, že v hraničních oblastech se vždy bojovalo. S omezeným počtem civilizovaných přistěhovalců lze žít bez větších problémů. Dokladem jsou z období rakouské okupace a meziválečného Československa Židé, Rusové, Bulhaři a Rumuni, z poválečného Řekové, v posledních dekádách Srbové, většina Rusů, Ukrajinců i Vietnamců. Nikdo z nich neprosazoval ideologie neslučitelné s názory a s životní realitou domácích obyvatel. Všichni se zapojili do budování samostatného státu po osvobození v roce 1918 i 1945. Na očekávané výpady antisemitů odpovím dotazem. Znáte někdo Žida, který by prosazoval judaismus jako státní náboženství a tahal vás do synagogy? Dlouhodobý politický a bezpečnostní problém vytvářela historicky část německé komunity soustředěná především v pohraničí jako uzavřená paralelní národnostní skupina podporovaná ze zahraničí – ať už z Vídně či později z Berlína. Nepomohlo ani několik set let. Naopak mnohá německá jména v české společnosti svědčí o asimilaci řady Němců. S muslimy – ať již jsou arabského, perského, turkického nebo afrického původu – jsou problémy všude. Nezáleží tedy na rase, ale agresivním náboženství, především v současné formě ideologie, které je podle dlouhodobé historické zkušenosti neslučitelné s evropskou civilizací. I zde je praxe kriteriem pravdy. Jsem toho názoru, že by měl být v rámci celé EU, ale především u nás přijat zákon o právu občanů na pravdivé informace a včleněn do Ústavy a Listiny základních lidských práv. Dále by se v souvislosti se situací v EU a prosazováním úchylných teorií o evropském národu vyplatil v každé evropské zemi zákon o ochraně národa. Bez ohledu na to, že jejich návrhy jsou vládní přesilou ve Sněmovně standardně zamítány, mohl by se toho chopit opět Úsvit – Národní koalice.


Martin Koller

Americký prestižní deník The New York Times přinesl komentář Rosse Douthata, který varuje Evropany před bezhlavým humanitarismem. Podle něho je současná migrační vlna nezvládnutelná ne kvůli počtu, ale proto, že většinou jde o mladé muže. Komentátor současný přístup Evropy a hlavně Angely Merkelové považuje za bláznovství, kterým si zaděláme na obrovské problémy. Lze říci, že „tají ledy“ a začíná se na možná rizika čím dál víc upozorňovat, nebo jde o strašení? Co se všechno musí stát, aby evropští lídři změnili kurz a nebyla výsledkem jednání dohoda, že za půl roku se asi zbuduje ochrana schengenských hranic?

Politiku každého státu můžeme v různých historických obdobích označit buď za státotvornou, nebo destruktivní, možno říci sebezničující. Politiku prezidenta Obamy a především jeho poradců prosazujících válku s Ruskem a multikulturalismus můžeme hodnotit jako výrazně destruktivní. U nás je aktuální situace podobná. Když Obama, Juncker nebo Merkelová pustí větry, Sobotka, Babiš i Bělobrádek začínají urychleně tlačit; a nejsou sami. Rozdíl je pouze v tom, že Ujo se tváří nenápadně, téměř vlastenecky a místo něj rachotí všichni jeho političtí i mediální podřízení v Praze i v Bruselu. A že česká vrcholná politika opravdu vydatně páchne (především z obrazovek ČT) si začíná uvědomovat stále více občanů. Naštěstí ani v USA se všichni nezbláznili a přes byrokratický teror, počínaje dovážením a rozmisťováním několika desítek tisíc muslimů a konče snahou o odzbrojování Američanů, zastávají rozumné názory. Dokladem jsou trestní oznámení některých států unie proti nucenému usidlování muslimů. Typickým příkladem je rovněž americký profesor Bill Warner, který v minulém roce založil v Brně Centrum pro studium politického islámu. Doufejme, že po odchodu nejostudnějšího amerického prezidenta poválečné éry ovládnou politiku USA osoby zaměřené na reálnou politiku a používání vlastního mozku, nikoli omílání vyčpělých ideologií padesátých let. Bohužel se o nich v Evropě a především u nás mnoho nemluví v rámci zamlčování pravdivých informací. Případně se už dnes pořádají pomlouvačné kampaně v ČT i dalších médiích.

S komedií a žvaněním kolem schengenských hranic a stráže, jež bude od hranic EU ochraňovat islámské ilegály nemá smysl se bavit. Jsou to jen mediální show zastírající snahu Bruselu a Berlína udržet současnou migraci muslimů do Evropy co nejdéle v chodu.

Cesta k zásadní změně je jednoduchá. Evropané se musí přestat bát, musí se přestat stydět za to, že jsou bílí a civilizovaní. V první řadě se musí naučit hájit vlastní zájmy, nikoli volit – podle zaplacené televizní reklamy a podle neméně zaplacených prolhaných výzkumů a statistik, případně za koblihu – ty, kteří pro ně bez ohledu na sliby nic dobrého neudělali, někteří již desítky let. Chce to přestat brblat u piva, nekoukat se na propagandu v ČT i jinde, zapnout mozek a nevolit jako stádo podle zaplacených médií, zvednout zadek a jít volit sebe, nikoli cizí zájmy a jejich slouhy, politické aktivisty z neziskovek a praskající konta cizáků a jejich místní reprezentace. A především se nenechat vyprovokovat k násilným akcím, tedy pevné nervy a nedat šanci k utužení eurototality vůči vlastencům.

Pozice kancléřky Merkelové je čím dál horší, kritika tzv. willkommenskultur sílí s poukazem právě na nedávné incidenty a naštvanost lidí roste. Nakolik se EU nebo jednotlivé státy zabývají relevantními bezpečnostními analýzami z hlediska možné další hrozby terorismu, organizovaného násilí třeba právě vůči ženám atd.? Jak v tomto smyslu vnímat návrh Belgie zavést pro azylanty kurzy chování k ženám?

Pozice Merkelové jen odpovídá tomu, co provedla. Vedení EU i jednotlivých států ví velmi dobře, jaká je situace. Jenže mezi vědět a konat, tím myslím konat ve prospěch svých občanů a nikoli cizích zájmů, je velký rozdíl. Vidíme to v Německu i u nás. Slováci, Maďaři a Poláci už konat začali. Jako obzvlášť pozitivní lze hodnotit rozehnání vedení polské státní televize. Ta se chovala stejně jako ČT a bojovala propagandisticky proti vlastnímu národu. Prosazovala jakousi polskou verzi českého programu Hate Free Culture řízeného kamarády Sobotky, Dienstbiera, Marksové a Valachové – zářnými reprezentanty českého eurosocialismu Prouzou, celoživotním blahobytným neziskovkářem Rozumkem a jejich kamarádem „profesorem“ Kohoutem. Zpovzdálí je řídil premiérův poradce Novotný, nový sexsymbol ČSSD. Z jeho mailů jsme se dozvěděli, že si objednal v sexshopu prodlužovací nástavec na penis. Jestliže vedení ČSSD a státu ovlivňuje člověk, který má problémy s vaginou o délce kolem 11 centimetrů a z toho vyplývající komplexy, nelze se divit ubohé nedostatečnosti politiky této vládní strany. Zde bych viděl značný prostor pro sexuální experty typu Radima Uzla na téma, jak sexuální nedostatečnost ovlivňuje myšlení poradce premiéra a politiku státu.

Kurzy pro azylanty z hlediska chování k ženám jsou dobrý výmysl ve prospěch parazitů z politických neziskovek na účet státního rozpočtu. To bude opravdu výnosný kšeft pro lidi, kteří mnohdy celý život nic pozitivního neudělali a žijí si na vysoké noze z cizích peněz. Díky stamilionům vyhazovaným na ně se našlo pro důchodce celých 40 korun, což vedlo k smíchu nad naší republikou v řadě zemí EU. Taková částka odpovídá na západ od našich hranic zhruba polovině piva. A to se bude letos zase zdražovat elektřina a voda. Z hlediska poměru výše většiny českých platů a důchodů k ceně vody by z vodovodů mohlo vytékat pivo, ne-li víno. Zde jsme předstihli i německou životní úroveň. Je to typická ukázka privatizace státu, který se privatizačními akcemi zbavil zisků z čištění a distribuce vody, části výroby a distribuce elektřiny, distribuce plynu, těžby uhlí a dalších komodit a zároveň minimalizuje daně takových ekonomických gigantů. Ze zbytků daní a toho, co se vyždímá ze živnostníků a malopodnikatelů, nelze platit rozbujelý státní aparát, mračna poradců, davy politických neziskovkářů a umělců (Paříž má 132 divadel, která se většinou uživí, Praha 130 divadel, která většinou žijí z dotací) všemožné politické granty pro všemožné povaleče, opravy komunikací, armádu, policii, zdravotnictví, školství (včetně desítek tisíc cizinců), vědu, výzkum, vývoj, sociální péči, vyplácet důchody a živit statisíce nezaměstnaných, jejichž podniky se přestěhovaly do zahraničí, nebo byly vytunelovány. K tomu můžeme přidat stabilní předražování státních a obecních zakázek o 50 až 300 %. Proto si musíme stále půjčovat a ještě bychom měli živit nezvané ilegály. Pokud bychom jich měli přijmout dobrovolně počet odpovídající poměru počtu obyvatel k Německu, měli bychom jich uvítat 130 000. Věřím, že naše současná vláda i některé strany opozice by toho byly schopné a peníze by se na takový multikulturalismus našly nebo vypůjčily.

Mezi primitivními, necivilizovanými sexuálními džihádisty v Německu, Rakousku, Švédsku i jinde byli nejen současní ilegálové, ale rovněž muslimští migranti žijící již delší dobu v Evropě, někteří druhou generaci. Mnozí chodili do civilizovaných evropských škol, tedy ukázkoví členové paralelní muslimské komunity s občanstvím evropských zemí. Ti samozřejmě vědí moc dobře, jaké je civilizované chování k ženám. Jenže i zde platí, že vědět a konat je rozdíl. Rád bych připomněl nedávný článek s ostudnými názory Táni Fischerové pokoušející se omlouvat sprostotu a primitivnost necivilizovaných migrantů řečmi o úzké skupině kriminálníků. Jsou tam zmiňovány názory pánů Uzla a Cimického, kteří tvrdí, že sex je v islámských zemích tabu a dokladem je i zahalování žen. Obou pánů jsem si dosud velmi vážil a předpokládám, že nejsou tak chudí, aby se museli propůjčovat islamistické propagandě. Každopádně by se měli věnovat sexu a psychologii a nevykládat bludy, případně zaplacené lži o tématech, která evidentně neznají.

Především sex není v islámských zemích tabu, nanejvýš oficiálně. Je to stejné jako s alkoholem. Muslimové mají zakázáno pít, ale pokud se dostanou k alkoholu, neznají míru a na korán kašlou.  Ale ani u nás se obvykle nesouloží na ulici. V islámské oblasti jsem pracoval a moje poznatky se shodují s poznatky řady mých známých diplomatů, vojáků a různých odborníků, kteří pracovali delší dobu v islámských zemích. Nikdo z nich nepodporuje masovou imigraci muslimů do Evropy a všichni zjistili, že islámskou realitou je obrovský rozpor mezi ideologií, slovy a činy. Realita je taková, že nikde jinde nelze nakoupit více pornografických nosičů a tak levně, než v zemích koránu. Ženy chodí zahalené pouze na veřejnosti a nikoli zcela a ve všech islámských zemích. Ani zahalování je před primitivním prasáctvím moc nechrání. Proto se pohybují málokdy samy a ochranu jim poskytuje především kmen či klan. Doma chodí oblečené jako v Evropě, takže muži vědí, jak vypadá žena. V islámských zemích pracuje velké množství prostitutek, takže sexuální zkušenosti lze získat levně nejen s ovcí či kozou. Dokonce se tam pořádají speciální školení pro dívky i chlapce o sexuálním životě. V islámských zemích lze koupit na levných nosičích mnohdy ilegální kopie prakticky všech západních filmů. Muslimové tedy velmi dobře znají, jaká je situace ve vztahu Evropanů (ale i jiných civilizovaných komunit) k ženám. Jenže oni se civilizovaně chovat nechtějí. O nějakou integraci nemají zájem, nanejvýš integraci naruby, tedy obrácení Evropanů na islám. V Evropě se chovají jako na dobytém území. Můžeme to vidět také v Sýrii, Iráku, v Bosně a Kosovu, historicky kdekoli, kam islám přitáhl. Necivilizované prasáctví ve vztahu k ženám je v řadě islámských zemí standardem a zmocnění se nevěřící ženy i proti její vůli přímo úkolem při prosazování islámu. Zažil jsem to v praxi v rámci svojí mise. Na velvyslanectví v Kuvajtu bylo nutno rozdělit čekárnu konzulátu na uzavřenou mužskou a ženskou část. Tamní muži neustále sexuálně napadali ženy, takže je v některých případech museli zaměstnanci ambasády doslova chránit. Sexuální útoky v Evropě na silvestra v řadě měst nejsou výsledkem neznalosti, ale standardního chování mužů v řadě islámských zemí a myšlení daného koránem. Přitom muži tvoří kolem 80 % současných ilegálů. Vzhledem k tomu, že muslimové se záměrně odmítají integrovat všude, jsou nějaká školení naprostou pitomostí a komedií pro důvěřivé Evropany. Ilegálové ani mnoho dřívějších migrantů nechtějí žít jako civilizovaná muslimská skupina v civilizované Evropě. Oni chtějí muslimskou Evropu, tedy integraci naruby, kde by se takové chování bralo jako standardní. Nejedná se o výstřelek několika tisíců (!) kriminálníků, ale o (z evropského hlediska) kriminální myšlení velké části islámské komunity. Zde bych připomněl, že islámské právo šaría, které upravuje postavení žen ve společnosti je podle rozhodnutí evropských soudů neslučitelné s evropskými zákony. Šaría je tedy v Evropě zločin; a přitom ovládá myšlení velkého množství muslimských ilegálů a imigrantů, případně ho ilegálně praktikují bez odpovídající reakce evropských politiků a bezpečnostních sborů. A někdo chce dělat kurzy. To je asi stejně smysluplné jako školení příslušníků SS v civilizovaném jednání se židy.

V Evropě, hlavně Francii nebo Německu, už přistěhovalci z arabských kultur žijí desetiletí. Jak jsou tito lidé, bydlící v Evropě řadu let, odlišní od těch, kteří nyní přicházejí? Do jaké míry si záměrně pečlivě uchovávají specifika své kultury a způsobu života?

Většina z nich se od současných ilegálů neliší, čest výjimkám. Přestože jsou všemožně zvýhodňováni, odmítají se integrovat do prozatím majoritní společnosti. Vytvářejí paralelní, závistivou a nepřátelskou společnost vydatně využívající sociální systém, do nějž pokud možno nepřispívají. Vzájemnou podporu si vytvářejí i soustřeďováním do určitých prostor. Zde je třeba připomenout další hit multikulturalistů, kteří je chtějí rozptylovat mezi evropské obyvatelstvo. Opět bych připomněl podobný pokus komunistické nomenklatury s Cikány dováženými hromadně ze Slovenska do Čech a na Moravu v šedesátých letech. Nakonec se všichni soustředili v několika oblastech nebo částech měst, protože ostatní obyvatelé odešli. Důvodem nebyl český či moravský rasismus, ale špína, krádeže, agresivita, noční hluk a podobné projevy. Civilizovaní Cikáni se od nich drželi co nejdál; a pokud možno tam nikdy nebydleli. Jenže ty v rámci většinové společnosti ani nevnímáme a vidíme pouze takové, kteří se vědomě a záměrně liší. V případě, že se občané nedali zastrašit hlasateli proletářského internacionalismu a získali podporu Veřejné bezpečnosti, podařilo se necivilizované rodiny vypakovat, takže odtáhly tam, kde našly sobě podobné. V horším případě zaplnili prázdné byty další Cikáni. Typickou ukázkou byl slavný Chanov, případně neméně slavná Matiční ulice. Tak vznikají ghetta a takzvané no-go zóny po celé Evropě, nikoli nějakým nuceným soustřeďováním a utiskováním migrantů. Nedávno to ilustrativně popsal jeden Francouz. Do činžovního domu se nastěhovala africká rodina. V průběhu dvou let odešli z důvodu nesnesitelných životních podmínek všichni Francouzi a obchod v přízemí zkrachoval. Do bytů se nastěhovali další Afričané, někteří ilegálně. Pokud chce někdo rozptylovat ilegály v naší zemi, doporučuji především tam, kde bydlí samozvaná politická elita, aby se od nich mohla obohatit. Navíc stále nevidím, proč by se ilegálové vydávaní v Německu a koloniálním Česku za uprchlíky měli zdržovat po ukončení války doma v Evropě, natož se zde integrovat. Po válce by se měli vrátit domů a chutě zapojit do obnovy země. Jenže parazitovat v cizině je pohodlnější a žije z toho plno politických neziskovek.

Unie se nedávno dohodla, že asi do šesti měsíců by mohlo dojít ke kontrolované systematické ochraně hranic schengenského prostoru. Zvládne se to? A proč to vůbec nejde rychleji? Prezident Zeman, ale nejen on, varoval, že do té doby přijde dalšího minimálně půl milionu migrantů…

Nekonečné plkání a výmluvy všeho druhu kolem budoucí ochrany schengenského prostoru – jsou to pouhé řeči zaměřené na ohlupování občanů a prodlužující pokračování islámské invaze do Evropy. Stanovené počty ještě nebyly dosaženy. Získaný čas využijí ilegálové a s nimi všichni, kdo na nich bohatnou, případně se chystají bohatnout. S nimi oficiální propaganda snažící se zlomit logický odpor Evropanů k záplavě nevítaných a neintegrovatelných cizinců. Před šesti lety uvedla kancléřka Merkelová, že integrace Turků v Německu (za 50 let – poznámka autora) selhala, a to mají Turci k Evropě blíž než současní ilegálové. Aktuálně se ke svému prohlášení potvrzenému praktickou zkušeností nehlásí a pro zvýšení komediálního efektu si pořídila tureckou asistentku. Všechny státy EU mají armády, policie a námořnictva. Hranice mezi Řeckem a Tureckem s výjimkou ostrovů mohla být uzavřena už před rokem. Zde naprosto a evidentně záměrně selhalo i NATO, jehož hlavním úkolem je právě obrana Evropy, nikoli válka s Ruskem. Rovněž námořnictva evropských zemí se mohla soustředit k obraně řeckých ostrovů a jihu Itálie a odrazit námořní invazi. Jejich úkolem je obrana Evropy, a to i s použitím zbraní, nikoli tahání ilegálů od libyjských břehů do Evropy. Rozdíl bude pouze v tom, že ochránci hranic si vyrobí seznamy ilegálů, kteří se tak stanou legálními migranty. V seznamech bude to, co jim ilegálové navykládají nebo podsunou pomocí falešných dokumentů. Celá slavná ochrana evropských hranic je pouze podvod zaměřený na legalizaci ilegálů jak z dílny ANO

V Německu nedošlo jen k napadání ze strany přistěhovalců, ale už i opačně. Došlo k napadení Syřana a Pákistánce, na území bývalé NDR dochází k útokům na ubytovny. Jaká existuje hrozba „odplaty“? Je možné se tomu ještě vyhnout? A do jaké míry hrozí, když ne občanská válka, tak vážné střety mezi imigranty a původními Evropany?

Útoky proti cizincům, kteří mnohdy dlouhodobě parazitují na sociálním systému a chovají se necivilizovaně, jsou zcela logické. Islám především není civilizace, protože za mnoho set let prakticky nic sám nevytvořil a chlubí se tím, co kočovníci nakradli jinde, tedy v antické a byzantské kultuře, Indii i Evropě. Islámští učenci a lékaři byli většinou původem Židé, architekti Peršané a Arabové se znalostmi převzatými z předislámského křesťanského nebo polyteistického období a technici Evropané a indičtí hinduisté a buddhisté. Základním projevem islámu je agrese. Zde bych doporučil knihu Šaría pro nemuslimy, kterou napsal Bill Warner. Agrese logicky vyvolává reakci, tedy agresi. Pouze u osob dobře zaplacených nebo úchylných vyvolává radostné nadšení. Ohrožení ze strany ortodoxních muslimů se brání syrští alavité a křesťané stejně jako Němci. Vážnější střety mezi Evropany na jedné a migranty, případně ilegály na druhé straně brzdí pouze jednostranná rasistická politika většiny zemí EU, především Německa, která utlačuje vlastní občany, brání jim i ve veřejné prezentaci názorů, které se nehodí multikulturalistům, snaží se je odzbrojit a nezaslouženě zvýhodňuje různé menšiny. To lze změnit volbami, kde budou takoví politici zbaveni možnosti ovlivňovat negativním způsobem životy Evropanů. Podle mého názoru občanská válka v evropských zemích nehrozí, protože Evropané jsou civilizovaní a nenechají se vyprovokovat. Hrozí především islámský terorismus a necivilizované chování vyznavačů koránu. Zde nelze vyloučit předpoklad, že na silvestra se jednalo nejen o test reakce Evropanů na agresivní necivilizovanou sprostotu, ale záměrný koordinovaný útok organizovaný především německými multikulturalisty s cílem vyprovokovat agresivní reakce Evropanů. Poté by bylo možno označit terorizované Evropany a vlastence za rasisty a teroristy a zahájit jejich likvidaci s využitím narychlo vytvořených zákonů a policejních sil. Potvrzením takového názoru je i fakt, že německá policie, která je jindy velmi rázná, naprosto odmítla zasahovat. Jestliže dochází k veřejným sexuálním útokům či přímo ke znásilňování, bylo povinností policistů použít i zbraně – nikoli přihlížet ukázce islámské civilizovanosti.

Je to dopad asymetrické války kancléřky Merkelové proti vlastnímu národu? Vše má svoje hranice a nekonečné vytváření syndromu viny, stálé urážení Němců a jejich napadání za údajný rasismus je již kontraproduktivní.

I zvíře se brání, když ho dlouho, případně nespravedlivě týráte a bijete. Nekončící pohrdání, které dávají najevo samozvané elity v EU i jednotlivých zemích svým občanům, nese výsledky. Neustálý pokles životní úrovně většiny obyvatel, likvidace rodiny, snaha o zničení národů a jejich států, nebezpečné a urážlivé zatajování pravdy, nezasloužené zvýhodňování minorit a zájmových skupin, podpora ekonomického parazitování, nemožnost dovolat se spravedlnosti a další projevy evropské svobody, demokracie a lidských práv dosahují hranice únosnosti. Nejhorší rasista je ten, kdo ničí vlastní národ. Základním úkolem každého demokraticky zvoleného politika je ochrana života, zdraví a majetku svých občanů a voličů. Jejich povinností je prosazování zájmů a názorů většiny občanů a voličů. Pokud tak nečiní, prosazují cizí zájmy a pohrdají většinou občanů, je třeba se jich zbavit ve volbách.

Jak se v rámci Evropské unie jeví vystupování České republiky? Slovensko, Polsko a Maďarsko jsou zřejmě připraveny jít až na hranici zákonů, aby se před migrační vlnou ochránily. Ovlivní to spolupráci v rámci V4, kde je nyní jediné Česko nejmírnější? Podle některých analytiků je česká vláda značně při zdi.

Vystupování politických reprezentantů naší země je ubohé ze všech stran. Pro Brusel a Berlín je nedostatečně multikulturalistické, pro vlastenecké státy naopak ubohé a podlézavé ve vztahu k Bruselu a Berlínu. Zdá se, že osoby reprezentující naši politiku by potřebovaly trochu cti a odvahy. Místo nákupů nástavců na penis a vymýšlení multikulturních večerníčků by se měli zabývat studiem názorů svých voličů a plněním jejich přání. Česká vláda je u zdi možná ráda, nejsou vidět trapně zahnědlé kalhoty.

Jak se formuje postoj jednotlivých částí politické reprezentace? Jak ukázaly uniklé e-maily, řada lidí majících vliv na premiéra Sobotku je nakloněna přijímání migrantů i kvótám. Naopak Michal Hašek zveřejnil prohlášení, které se vůči liberálnímu křídlu ostře vymezuje a podpořil Roberta Fica. Haškovo prohlášení zase na svém Facebooku sdílel hradní mluvčí Ovčáček… A co Andrej Babiš? Má nakročeno k tomu, aby tyto protimigrantské hlasy posbíral? Jak lze vysvětlit, že ani Okamura ani Úsvit v tom úspěch nemají, přestože o tom hovoří nejdéle?

Česká politická reprezentace je čím dále tím nervóznější. Názor většiny občanů na ilegály a islamizaci je bez ohledu na zoufalou snahu politiků a mnoha médií vedených ČT stále horší. Vláda se snaží zastrašovat, vytváří zákon na odzbrojení občanů a nejraději by zakázala internet.  Prostě ten správný totalitářský přístup k voličům. Nějaké změny v ČSSD nelze očekávat. Hejtmana Haška s jeho více než 3,5 miliony měsíčního výdělku lze sotva považovat za reprezentanta nejen většiny členské základny a voličů ČSSD, ale i většiny občanů. Hašek mohl dávno založit vlastní stranu a přetáhnout voliče Sobotkovy party. V současnosti by se mu to určitě podařilo a mohl by tím i položit nepopulární vládu. Jenže to by přišel o část koryt, takže jen kecá pro důvěřivé hlupáky. Takový je to opozičník a bojovník za zájmy občanů a členské základny. ČSSD je jen zdrojem dobrých bidel pro svoji politickou věrchušku, jejich rodiny a kamarády a na svoje členy a voliče arogantně kašlou. Co ztratí ve volbách, dostanou za odměnu v Bruselu, Washingtonu a politických neziskových. Kam jinam by mířil takový Dienstbier. Dokladem je i moje vystoupení z ČSSD minulý čtvrtek, které jsem mínil v předešlém článku. Vedoucí místní organizace ani nereagoval, natož aby se zeptal po důvodu. ČSSD je zcela nedůvěryhodná a politicky nečitelná.

Andrej Babiš žije jako správný Ujo (slovensky strýc či kmotr) z podvodu známého jako hnutí ANO. Velký šéf vykládá v médiích to, co chtějí slyšet občané a jeho poskoci a média dělají pravý opak. Přehlídka jeho komoňů je ilustrativní, počínaje ministrem obrany jako magnetofonem bez vlastní myšlenky. Nešťastný herec nezískal vytoužený post velvyslance v USA a svojí nekorektností získal pro ANO řadu nepřátel. V podstatě umí jen zopakovat to, co mu naservírují exministr a exnáměstek Jiří Šedivý, velvyslanec u NATO a známý „obhájce“ českých zbrojařů za ODS, předlistopadový velitel tankového pluku v „Tejně“, dnes reprezentant zájmů ODS a ANO a přítel exministra a reprezentanta amerického bankovnictví Dlouhého, jednoho z kandidátů ANO na prezidenta, a v neposlední řadě bývalý ministr obrany za ODS a náčelník Generálního štábu Picek, volební kůň ANO a TOP 09 který získal generálské hvězdy za pochodování po hradním nádvoří a možná za sexuální vyžití s mediální ředitelkou, pozdější ředitelkou odboru a následně s kapitánkou/letuškou v pracovní době podle vzoru svého premiéra. Ani nemuseli dřít jako koně. Nelze se divit, že jeho odvolání se na mnoha místech v armádě slavilo. Radou určitě přispěje i generál Pavel, adept na prezidenta za ANO i TOP 09, který má metr jak poradce za ČSSD penis. Nedávno schvaloval válečný zločin sestřelení ruského letadla bojujícího proti teroristům tureckým letectvem, protože ztratilo navigaci a přelétlo hranici. Docela by mne zajímalo jeho vyjádření k zajetí amerických příslušníků námořní speciální jednotky, kteří prováděli špionáž v íránských vodách. Při použití Pavlova metru by je měli Íránci postřílet. O takové lidi, plus známé bojovníky za islám a proti vlastencům v Čechách se opírá Andrej Babiš. A prý bude líp. Možná dostanou důchodci zase čtyřicet korun a zvýšení cen elektřiny a vody, aby se zaplatily miliardové dotace Agrofertu na řepku. Pokud posbírá hlasy vlastenecky smýšlejících Čechů, Moravanů a Slezanů Ujo Babiš, můžeme mluvit o celostátní ztrátě mozku a vítězství mediální kampaně a zaplacených výzkumů preferencí politických stran. Vždyť ANO mělo 3 až 11 % už v době, kdy málokdo věděl o jeho existenci. Vlastenecké strany vycházejí z předpokladu, že národ ještě zcela nezhloupl a nebude volit jako tupé stádo skotu lačného koblih a nesplněných slibů. Naši občané se za 25 let nenaučili volit vlastní zájmy, což je smutné – především pro ně. Díky tomu se dopracovali ke čtvrtinovým příjmům ve srovnání s Němci při zhruba shodných životních nákladech a perspektivě levných pracovních sil otročících v cizáckých fabrikách. Možná některým podnikatelům a živnostníkům rovněž dojde, že vlastenecké strany jsou nejlepší cestou ven z byrokratického teroru typu EET a mediálně podporované závisti a rozeštvávání společnosti. Zde je rovněž zajímavá otázka, jaké názory by prezentovala ODS v případě, že by vydržela vláda premiéra Nečase a jeho udřené ředitelky. Vsadil bych se, že mávajíc síťovkou by podporovala islamizaci ze všech sil. Z tohoto hlediska vidím vlasteneckou rétoriku současného vedení ODS, která zároveň napadá ostatní vlastenecké strany i prezidenta jako čistou komedii zaměřenou na ty, kteří se neobtěžují přemýšlením a večer zalehnou před obrazovkou s propagandou ČT.

Čas od času se objevují názory i českých žen, které většinou kvůli partnerovi-muslimovi konvertovaly k islámu, následně islám opustily a dnes často toto náboženství a muslimy vykreslují v nehezkých barvách. Nakolik může jít o ojedinělé případy, kdy se prostě muž nechová k ženě dobře, což se děje jistě i v naší kultuře, a nakolik za tím stojí islám nebo třeba jeho radikálnější pojetí?

Jak jsem již uvedl, praxe je kriteriem pravdy. Ty ženy projevily značnou odvahu. Jiné jsou potichu a trpí, protože by přišly o děti. Další se z islámských zemí ani nedostanou, protože jsou tam bezprávné; a pas takové ženě obvykle sebere manžel. Pokud některým ženám stačí, že budou žít jako osoby druhé kategorie určené především k velkovýrobě dětí, mohou se provdat do islámských zemí. Na své misi jsem se dostal jistou cestou i k názorům domácích muslimských žen na muslimské muže. Především u mladších a vzdělanějších byly většinou negativní až pohrdavé, včetně názoru na jejich sexuální úroveň. Nejlepší hodnocení měli Evropané, Američané byli považováni za arogantní hlupáky a muslimové zůstávali daleko vzadu. Nestačil jsem se divit. Něco takového přichází obohacovat naši civilizaci.

Rozdíly v dopadu islámu na různé aspekty běžného života jsou vidět i mezi muslimskými zeměmi. Někteří upozorňují, že Spojené arabské emiráty jsou mnohem liberálnější než jiné islámské státy. Naopak zase Saudská Arábie je silně konzervativní, ženy nemohou řídit auta a jsou jim odepřeny další věci, které muži smějí. V čem to tedy je, v islámu nebo jeho politickém pojetí? A do jaké míry se konzervativního islámu a jeho zvyků máme bát v Evropě, pokud sem budou v příštích letech proudit další miliony lidí?

Já jsem na základě svých praktických zkušeností a zkušeností dalších odborníků toho názoru, že muslimové si mají žít v islámských zemích podle svého a my bychom jim do toho neměli mluvit. Můžeme se navštěvovat, obchodovat s nimi, realizovat turistiku. Proto nejsem pro nějaký světový zákaz islámu, ale ani z hlediska Evropy. Vždyť tady mají zastupitelské úřady a jezdí sem pracovně i jako turisté. Povyk kolem nepořádku v parcích lázní Teplice, případně jinde je podle mého názoru nesmyslný. Přivážejí slušnou dávku peněz do našeho nekvetoucího koloniálního hospodářství. Předpokládám, že v Teplicích je dostatek pobíračů dlouhodobých všemožných sociálních příspěvků, kteří mohou nepořádek po platících lázeňských hostech uklidit v rámci pracovní terapie. Obdobný pohled mám na trapnou aféru s prince Sáním z Kataru, který se dostal do vězení proto, že využil služeb mladistvých prostitutek, nikoli nějakých slušných neporušených panen. Z bohatých arabských a dalších islámských zemí se nikdo do Evropy nehrne, nanejvýš jako turista. Některé z nich bohužel podporují islámský terorismus s následkem migračních vln jako výsledku válek. Proto by se o muslimské uprchlíky a migranty měly postarat především ony.

Jestliže si budou muslimové žít po svém ve svých zemích, měli by mít stejnou možnost i Evropané. Ti se do islámských zemí rovněž nestěhují a v mnohých z nich nemohou ani získat občanství, mnohdy ani samostatně podnikat bez místního parazitujícího patrona. Výjimkou jsou bílé ženy, které tam mizí jak v černé díře. V žádném případě by nemělo docházet k jakémusi etnicko-sociálnímu rasistickému inženýrství řízenému z Bruselu a Berlína zaměřenému na islamizaci Evropy. Je to mimo jiné řešení sociálních problémů, chudoby a napětí v Africe a okolí, na které doplácejí především Evropané. Islám je podle mého názoru v Evropě neintegrovatelný a jeho nositelé soustředění do uzavřených paralelních komunit jsou zdrojem ekonomických problémů a potenciální základnou agrese a terorismu. Současná vlna řízené ilegální imigrace výrazně narušila relativně stabilní vztahy mezi Evropou a částí islámských zemí a především vytvořila výrazně negativní názor na muslimy v celé Evropě. Zároveň povzbudila agresivitu muslimů žijících v Evropě ve směru integrace naruby. Proto by měli být v Evropě přijímáni pouze křesťanští uprchlíci.