Ordinace PL pro dospělé MUDr. Vítězslav Podivínský

Vážení a milí pacienti!

Od 19.2.2024 do 1.3.2024 jsme na 10 pracovních dní na dovolené a bude nás zastupovat až na 1.3. dr. Šoupal jako vždy AKUTNÍ PŘÍPADY na Náměstí Míru nad Novou Lékárnou ve druhém patře, kam jezdí též výtah. 1.3. to bude dr. Jokičová na poliklinice 1. patro vlevo, ale jen AKUTNÍ případy a nebude tedy psát léky. Ty ostatně nebude psát ani Dr. Šoupal, pokud mu nedodáte lístek s dávkováním a sílou léčiv!!! O ty si napište mně: děkuji za pochopení. Nehodlám však sledovat sociální sítě a SMS. Na to nemám chuť (sociální sítě plné hnusu) a signál (SMS).

Pár pitomcům už jsem musel dnes, 1. den dovolené, napsat: ZKLIDNĚTE SE! Já a moje žena máme na rozdíl od některých nemakačenků na dovolenou právo!!! Tak mi ty vaše kecy o naší dovolené nepište, že zase jsem na dovolené nebo co jako???? Koho ještě poštvete na PraSe?

Už tedy víte, že ne já, nejsem povinen, ale Váš ošetřující a indikující (ne registrující praktik) lékař nechť se o Vás dostatečně dobře postará! Ostatně- Lázně jsou ne obligatorní, ale fakultativní dávkou nemocenského pojištění a zodpovídá indikující lékař. Alibismus- já Vám to doporučuji, ale nenesu žádnou odpovědnost, je zmrdské a svědčí to o neschopnosti Indikujícího Ošetřujícího specialisty Vám říci do očí pravdu- ty už dostaneš prd, ale stěžuj si u praktika! Já to JEN doporučil… Až to Vaši odborníci budou muset začít psát, dobrá 1/3 z vás to nedostane odborníkem napsáno, neboť by se blamoval. A ONI to MOC dobře ví, jak lehké je DOPORUČOVAT, ale jak těžké se přiznat, že chci jen vypadat jako lidumil a vše ať odskáče praktik!