…píše o Neurolu, HOVNO: na toto jsou už neuroleptika a uzavřené oddělení! 22. 6. 2026Přejaté článkyadmin Identifikuji se jako boomer! Slováci jsou asi dál… Jak to, že vidíš langos v oku svého bratra… Hm, Reichelberg… o pardon, ovlivněn byv SdL, napsal jsem to sudeťácky…