Má pravdu předsedo s(r)enátu!

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-macinka-se-na-interpelacich-znovu-oprel-do-ustavniho-soudu-40585109

A divíte se?

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-krajni-pravici-uz-podporuje-temer-ctvrtina-evropskych-volicu-40584839

Přesně takto- slabá a nemocná Výmarská republika- se NSDAP dostala legálně k moci….

A BACHA- AfD NENÍ NSDAP a nikdy ani nebude.

Jo a populus je lid, a ten je dle ústavy ČR (nejen její) nositelem veškeré moc, nebo jak to tam napsali v dobré víře naši předci i zadci….