Pomník sovětských vojáků v Berlíně

Pomník padlým sovětským vojákům v Tiergarten , který se nachází v centru Berlína, několik set metrů od Říšského sněmu a Braniborské brány. Tento pomník sochaře LE Karbela (1917-2003) byl postaven v roce 1945 na památku sovětských vojáků, kteří padli v bitvách druhé světové války. Bylo zde pohřbeno více než 2 000 sovětských vojáků. Nedaleko pomníku jsou dva tanky T-34-76 a dva houfnice ML-20 , svědectví o bitvě o Berlín.

Soviet Memorial Tiergarten - Europe Remembers

Prohlídka na mapách google.

https://goo.gl/maps/3gT2awepUGLFGYWV6

Poslal bych tam na čumendu toho pražského kokota Koláře a tu prašivku ze Slavičína ( pro neznalé – je to moravský soudruh,  pirát, ( Hřyb jak cyp ) – toho času bohužel primátor Prahy, hovado non + ultra, ostuda celé Moravy! ).

     A mohl by je tam odvézt na komunální multikáře čuňas Novotný z Prasoryjí  a mohli by tam začít předvádět ty svoje kejkle. Myslím, že by nastoupila berlínská policie a dostali by společně přes ten prasečí rypák !