Archiv pro rubriku: Komentáře

Komentáře

Tohle nadále nelze trpět! Nejen Němci, povstaňme! Evropo, braň se!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pocet-utoku-nozem-od-prichodu-milionu-migrantu-lame-v-Nemecku-rekordy-Uriznuti-hlavy-pry-prokuratori-a-policie-zamlcuji-z-ucty-k-mrtvym-587735

To už není možné přehlížet! Jsme odsouzení zůstat ovcemi na porážku? Kde je evropská jednota, kultura, to musí opět povstat Jan Hus z hranice!? Žižka z hrobu? Musejí povstat historické postavy Německa k obnově? Některé bych tu nikdy nechtěl, ale tahle politika přímo nové Hitlery vyprodukuje a nebude to moc dlouho trvat.

Jaké to „právo“ v Evropě platí, že se o tom nejen nemluví, ale hlavně nic nekoná? Zkusme my rezidenti cokoliv udělat, uvidíme, jak se mihne knuta. Na nás je jen držet hubu a makat. S R. Heydrichem cyklisté- nahoře se hrbíme a dole šlapeme. Nedovolí nám vyčnívat z davu. Slézají se na Letné a mohou si dovolit popírat výsledky svobodných voleb, za které mnozí bojovali v roce 1989. To je něco, to je hnus! Lidi bděte!!! (J. Fučík).

Tak ono nestačí že fízlují!

Tak ono nestačí, že na silnicích místo aby byli vidět, jsou příslušníci PČR v neoznačených autech nastrčeni na silnicích po udání a fízlují, místo aby byli vidět a pracovali pro to, k čemu si je platíme!

Ještě toto je třeba si zapamatovat:

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/policie-sledovani-data-retention_1904210600_cib

Takže si dejte všichni pozor- už teď víme, že na silnicích se prohánějí v neoznačených autech a mají tendenci provokovat a honit, což téměř vždy končí pro Vás ostatní tragicky. Já nemám nic proti PČR a MP v místech, kde slouží v dopravě ke zvýšení bezpečnosti, akorát že na takovýchto místech prostě nejsou. Jsou za bukem, jsou tam, kde je rovná, přehledná silnice s minimálním provozem, honí a tlačí se na Vás na dálnicích, měří u cedulí měst a prdelí, vystrčených kamsi do polí, asistují u úsekového měření, které je jen dalším odíráním a daní pro motoristy.

Tak nevím, kde to žijeme. Pokud vím, neoznačení policisté byli např. StBáci a Gestapo. Něco mi to začíná připomínat- že by policejní stát?

Takhle žijte vy doochodci!

A nebudete s každým prdem otravovat! Jo a spočítejte si léky na TŘI měsíce, a ne, že tam jste každý týden s jedním- dvěma léky! Otravujete vzduch! Uvědomujete si, kolik musím udělat lidí s opravdovými nemocemi za den? A když je napsáno: pro objednané, tak to Vy dodržujte! My už máme té buzerace od státních orgánů dost, a do toho ty Vaše nesmysly… fuj kolalokově limonádě!

Když i ty kočky jsou nad Vás:

Tak toho Klause ml. konečně zařízli!

Hm tak dlouho to trvalo, to trapné představení, až Klause ml. odvolali ze školského výboru. %Ze měl přitom se židovskými transporty a jejich dohlížeči pravdu, to JE bohužel smutná historie, ta se jen tak nezmění, Orwell tu sice funguje na 150%, ale toto si lidé pamatují a budou. A holt ten Klaus ml na to poukázal. Tak musí z ODS a ze školského výboru.

Mám jako straník ČSSD strach, kam se posouváme, když vidím naši ministryni Maláčovou a co vidím, to by ještě šlo, ale když srší nápady, tak to je dost zlé. Ty jsou na tečku. Takže možná i mne čeká pohovor když mám jiný názor na rozhazovačnost této paní.

Klaus ml. se k tomu též vyjadřoval. Mně je jedno, kdo je z jaké party, ale zda má zdravý rozum. Ten ve sněmovně umřel již před mnoha lety s tzv. opoziční smlouvou, Takže tak. Jeden se snažil, to neměl dělat, nezapadl, tedy vypadl a už se veze.

jemu to může být jedno. On se neztratí a uživí na rozdíl od těch bendů, bartošů a dalších. I maláčových. A je mi jedno, že přítel Onderka se v nějakém TV vystoupení Maláčové zastal. Jako chlap to chápu, jako uvažující člověk si myslím, že to posral.

Tak jako to posrala ODS.

Kreténismus na MPSV

Tak opět se stalo, že přijde pacient s tím, že chce do práce v pondělí, takže napíšete Ukončeno dne pondělí, neschopen do neděle. Ale dle kreténismu na MPVS, UZSSR a v ČFR je to prý nemožné, porušuji nějaký hyperkorektní zákon:

Tak jsem se nasral a napsal na OSSZ:

Vážení!
Je mi jedno, je JE či NENÍ s souladu s nějakým debilním zákonem, který vymyslela banda psychopatů.
Jak vidno, dotyčná pacientka v pondělí sdělila, že chce ten den jít již do
práce. Logika (sic!) říká, že je neschopona do 10.3., aby 11.3. mohla do práce.
PC vytiskne správně a legálně datum dne rozhodnutí 11.3.. Takže mne nutíte opět vědomě k podvodu, abych tam buď napsal Rozhodnuto dne 10.3., kdy jsem nebyl v práci, nebo dokonce v pátek 8.3., to jsem asi byl ožralý na MDŽ.
Napište mi tedy, CO si přejete, abych porušil- logiku a rozum, nebo ten přiblblý zákon a vzal na sebe odpovědnost za jasný PODVOD?
Už mne sere tenhle hyperkorektní svět plný idiotů!

Praktici a ambulantní doba

Tak jsem se na semináři od vedoucího lékařů praktiků dr. Šonky dozvěděl, jak všichni vítáme prodloužení ordinační doby denně o hodinu, to nám hrozně zvedne prachy a nebudeme asi z toho platiti daně nebo co… jenže prd víte? Je to docela podvod. V ordinační době z 40 hodin již nyní máme 30 hodin, což nikdo není schopen dodržet, je tam déle. Pak máme dělat něco jako administrativu, kterou na nás hrnou tzv. specialisté, stát, OSSZ, ÚP, soudy, PČR a tak dále. Včetně pacientů- samá pojištění a potvrzení či jiné radosti. Kdy to máme dělat nikdo neví. Administrativa zabírá stejně 85% ordinační doby již teď- vždyť za druhé i píšeme stohy receptů- a co to je jiného než jen administrativa! E-recept tohle vůbec nevyřešil. K tomu od 1.1.2020 e-neschopenka, která je koncipovaná tak, že se z toho jen posereme! Přínos ovšem žádný, opět jen administrativa navíc. Kde je proklamovaná elektronizace zdravotnictví? V prdeli, tak je to! Jen buzerace!

Takže děkuji pražákům lékařům a dalším podržtaškům, kteří nekriticky přijmou v Praze od vlády idiotů další povinnosti včetně implementace Bruselních hovadin, ale nikdo neřeší, že tam je předoktorováno (ostatně to je pravda ve všech městech s klinikami a lékařskými fakultami), ale tady na periferii chybí lidé téměř všude. Kdo to bude dělat, to nikoho nezajímá! Ale to nezajímá ani mě a proto už mám nervy nadranc!

A to jsem zapomněl- specialista si k sobě zve pacienty, ale sanity musí zase psát praktik. Kdejaké hovno se musí archivovat. Kdy máme chodit po pojišťovnách, na poštu, k účetní? To máme vše dělat ve svém volném čase? A to si bereme často administrativní kraviny domů. protože to v ordinaci nelze dělat, stále tam někdo klepe a dělat se tam v klidu nedá, případně vás vyhodí uklízečka. Já díky PC a Chrome jsem schopen administrativu na PC dělat z domu a velmi často (denně) to využívám! A tomu pak mohu říci, že elektronizace význam má! Bez tiskárny dnes bych již nebyl schopen napsat ta kvanta receptů, bez kopírky bych si ani nenapsal jedinou volovinu pro úřady- spousta kopií kdejaké hovadiny je povinností!

Bacha na mě! Už mě to tady hooodně vadí, tak jsem si svůj závěr kariéry a života nepředstavoval. Je veřejné tajemství, že abych mohl do práce, musím brát léky. Hrůza, jaký život mě okolnosti a strana a vláda připravily!

Změny v komunikaci v naší ambulanci

Vážení návštěvníci, třebas pacienti/klienti!

Sděluji Vám pro Vás příjemnou změnu:

Od tohoto dne mám nové telefonní číslo, které nebude mít problémy se spojením a to je 605 255 007!!!

Takže to je telefon T-mobile a je přesný jako Huawei.

Jo, Čína o tom ví a odposlouchává:

Z toho jasně vyplývá, že v zájmu mém i Vašem je, abyste nepožadovali jakékoliv informace týkající se Vašeho zdravotního stavu, jakož i výsledků jakéhokoliv vyšetření přes toto telefonní číslo!

Pro nás všechny platí několik zásad:

  1. e-mail řešíme kdy máme mezi pacienty čas a tedy téměř on-line, pro neznalé- odpovíme ještě ten den, během chvilky, a neruší nás to jako věčné vyzvánění telefonu. Proto prosím používejte ke komunikaci telefon jen Vy, kteří si nerozumíte s mobilem a zasíláním SMS zpráv nebo s počítačem a posíláním e-mailů.
  2. telefon ruší, KURVA RUŠÍ! takže sorry, ale pokud máme já či sestra práci, nezvedneme ho!
  3. naopak na SMS časem a v ten den odpovíme, přičemž preferujeme e-maily.
  4. objednávejte si proto léky SMS či lépe e-mailem, dostanete je téměř obratem. Chce to ale nahlásit sestře Váš mobil a/nebo e-mail!
  5. pro léky pište na vitezslav.podivinsky@unet.cz či lenka.podivinska@gmail.com- ale můj je ideálnější, ona mi to nakonec stejně musí přeposlat. Naopak pokud se chcete k čemukoliv objednat, jednoznačně preferujte její ( tedy mojí sestry- manželky- milenky) e-mail. A to bezpodmínečně!
  6. výsledky fakt díky GDPR nebudu riskovat přes mobil ani přes SMS či e-mail. Je nutný osobní kontakt. Stěžujte si na Evropské komisi či v jiné prdeli tohoto zamindrákovaného světa.  Jo co jste si zvolili, to tam máte za kretény.  Promiňte Vy, co jste volili ČSSD, za některé jejich představitele se nesmírně stydím.

Vše je platné od 22.2. do odvolání Bohem či jinou vyšší instancí, před kterou má smysl se sklonit. Číslo 461534298 neexistuje!