Archiv pro měsíc: Duben 2017

Nová totalita je horší jak bývalá

A už jsme zase v ní

23. 04. 2017 0:14:37
Totalita bude bita…pamatujete ještě to heslo z naší slavné „sametové“ revoluce? Pamatujete ještě, vy tak jako já dříve narození, to nadšení, naději, touhu těch pohnutých devadesátých let minulého století? Ten pocit svobody?

Vláda věcí tvých se do tvých rukou navrátí, lide český…hahaha, zasmáli se zbrojnoši a načůrali na brnění značky Nerez.

Nedavno jsem potkala pani. Pani nic moc, taková obyčejná ženská, už v letech…ale na klopě jejího kabátu se hrdě skvěla placka s nápisem – jsem antizemanovec. Paní kráčela pyšně a vyzývavě se dívala na protijdoucí. Hmm…no a? Představila jsem si sama sebe, jak kráčím, neméně pyšně proti ní, na klopě placku s nápisem – podporuji prezidenta Zemana. Na chodníku městečka N…názorový střet dvou bab. Na facky bych možná vyhrála já…viditelně jsem měla lepší fyzičku…ale z pohledu mainstreamu neboli hlavního proudu, by byla vítězem ona. Jí podporují média, jí podporuje ten médii veřejně prezentovaný názor, že prezident Zeman, ač zvolen drtivou většinou národa, je pária, je něco, co právě vylezlo z pod kamene, prostě že se Zemanem se nemluví. Prezident Zeman je nežádoucí, a kdo mu veřejně projeví podporu, tak jako teď já, je rasista, xenofob a vůbec všeobecně nácek. A to ta paní antizemanová nebyla, ta byla na rozdíl ode mne in, šla s oficielním proudem, s názorem té sice ne většinové, ale o to více viditelné a slyšitelné části naší společnosti.

Té části, která vítá. Té, která nám určuje, co si máme myslet, jak máme mluvit a co máme dělat. To už tu přeci bylo…a je to tady zas. Nevítáš uprchlíky? Nejásáš nad jejich krádežemi, špínou, nemocemi, znásilněními a vraždami a veřejně proti tomu vystupuješ? Je nutno tě umlčet, zcenzurovat, pošpinit, dehonestovat, zničit tvou kariéru, vymýt tvému dítěti mozek a postavit ho proti tobě. Nepřipomíná vám to něco? Nebylo to tu už někdy? Nezažili jste vy, ti starší, něco nejen podobné, ale stejného? Nevzpomínáte hesla – kdo nejde s námi, jde proti nám? Dneska stačí projevit podporu prezidentu, zvolenému všelidovým hlasování, stačí pochybovat o účelnosti sankcí proti Rusku, stačí projevit sympatie Putinovi nebo Asadovi, stačí označit Ukrajinu jako zemi, v níž se vzmáhá nacizmus, stačí souhlasit s Orbánem v jeho postojích k migrantům a k Evropské unii…a jste, díky civilizaci a humanitě ne přímo popraveni, ale zničeni společensky, pracovními postihy počínaje a rodinnými problémy konče. Kdo chce, nechť si vyhledá na netu .

Nastoupila dokonce i cenzura, jakýsi ulízaný slizký pornoherec určuje lidem, co si mají myslet a co mají číst a říkat… opět..kdo nejde s námi, jde proti nám. Proto jsme zvonili těma pitomejma klíčema? Tohle jsme chtěli, tohle bylo naší nadějí, tohle je ta naše svoboda? Opět, po skoro třiceti letech, se bát projevit vlastní názor, číst mezi řádky a potajmu nadávat u piva?

Připadá vám normální bez boje, bez odporu, předávat svou zemi, svou kulturu, své předky a své dědictví “ v plen“ kultuře té naší po staletí nepřátelské? Připadá vám normální vítat svoje dobyvatele, svoje nepřátele, podporovat je na úkor lidí vlastních, lidí, majících tu své kořeny, své tradice, svou kulturu, svůj tisíciletý domov? A připadá vám normální lidi, kteří se proti tomu ozvou, kteří nesouhlasí se zničením svých tisíciletých tradic, se zničením svého domova a kultury, napadat, označovat je rasisty a xenofoby, ničit je společensky i ekonomicky? Připadá vám normální bát se říkat svůj názor…v takzvané svobodě slova, v takzvané demokracii?

Je s podivem, co všechno si společnost nechá líbit. A je s podivem, jak moc se nechá manipulovat. Vždycky jsem se pozastavovala nad tím, jak mohl kupříkladu Hitler…nebo Stalin nebo Mao-ce- tung získat podporu většiny národa. Už se nedivím.Vždyť to samé, co prožívali Němci ve třicátých letech minulého století, prožíváme my teď. Totální vymývání mozků, totální propagandu…a čtenář Blesku, divák České televize či posluchač Českého rozhlasu jí věří stoprocentně. Přivítáme uprchlíky, oni nás obohatí a budou nám vydělávat na důchody, potáhneme na Rusa a umlátíme ho čepicema a vůbec, ať žije Evropská uhnije a Svaz amerických republik. A všechny ty, kdo nevěří ve světlé zítřky, umlčíme, zavřeme a vůbec je všeobecně znemožníme. Zatím…zatím…je zabíjet nebudeme. Zatím. Smála bych se, kdyby se mi nechtělo spíš brečet…Protože….

…je tu zpátky…a vlastně možná nikdy ani neodešla. Jenom na rok, dva, poodstoupila, ukryla se ve stínech a nyní útočí plnou silou. Totalita. Zatím ještě nezabíjí, alespoň ne přímo. Zatím ještě číhá, zkouší to, ale přitvrzuje. Ještě je čas ji odhalit a zničit, ještě je čas na návrat vlády věcí tvých do tvých rukou, lide český…ale ten čas se krátí. Momentálně jsou šancí volby…a obávám se, že to bude šance poslední. Obávám se, že další volby už nebudou. A když, tak už nebudou svobodné….

Autor: Vlaďka Špidlová | neděle 23.4.2017 0:14 | karma článku: 37.97 | přečteno: 1137x

Zdroj: http://spidlova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=600263

Není to snad pravda?

Cestování a svoboda…super bezvadně napsané!!!!!

Ten kdo to napsal byl opravdu výborný humorista!!! Je to vážná věc ale při čtení jsem se tak smála až mně tekly slzy !!!!!

Pobav se Ty i další kamarádi !!!!

Cestování a svoboda

Tak do západní Evropy – kam jsme skoro celej život nemohli , tak tam to asi nepude. Německo, Francie, Anglie, Švédsko aj. to asi nebude ono – samej lágr, samej muslim. Domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek, kvůli čemu bych tam jel, je ve velkých městech a tam je muslimů nejvíc…

A s babou, dcerou, vnučkou už vůbec ne.
S děckama raději ani do Norska ne ! Dám jim na prdel a domů jedu bez nich…

Na jih Evropy raději taky ne . Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepude ani do jihovýchodní Asie – i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi. Tam, kam se ještě nedávno jezdilo – Egypt, Tunis, Afrika a Arábie , tak tam ani náhodou…

Zbývají velcí bratři. Ten nový – USA mně nechce. Musí vědět proč, co tam chci, nač tam chci, jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu, o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji, tak mně z letiště vrátí a kufry pošle za mnou…

Tak mi zbývá ten druhý – Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí, že jsem z Kocábova, tak dostanu na budku a pomažu zpět, jak nejmenovaný poslanec…

Tak jsem ještě ve větší prdeli jak před revolucí.

Havel říkal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych se nenechal zastrašit.

Zdražovat se nebude, abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct říkat, co si myslím. O všem že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit.

Potom prdnul do hlíny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce v Japonsku…

Až na jaře vyrazí další várka muslimských doktorů a inženýrů do Němec a až to Makrela přebere a podlidi pošle k nám, tak se opět nenechám zastrašit..!

To se rovnou poseru ! To už nebudu moct vylízt ani před barák. Tam by mně umyli vodním dělem ti, co mně mají pomáhat a chránit…

No, nejsme na tom hůř než za bolševika ?

 

Jsou to ale hovada!

Hodnota Čechů podle Únije

Podle návrhu Evropské unie se odmítačský stát může vykoupit z přikázaných kvót na usídlení migrantů zaplacením 250 tisíc euro za každého odmítnutého migranta. V korunách jde o 6,755 milionu korun. Podle vysokých únijních představitelů nejde o pokutu, ale o náklady na jednoho migranta. Jinými slovy, Únije si jednoho muslimského migranta cení na 6,755 milionu korun. Únije nám za 12 let členství velkoryse poskytla v dotacích celkem čistých 561 miliard korun. Buďme také velkorysí a ponechme stranou, že bohaté evropské státy za stejnou dobu získali od nás více než čtyřnásobek této částky na ziscích svých firem. Nuže, na 1 čecha připadá 56,1 tisíc korun. To je částka, na kterou si únije cení jednoho čecha. Porovnejme obě částky a zjistíme, že únije si jednoho čecha cení 120-krát méně než jednoho muslimského migranta. Nuže, český občane, narozený z českých rodičů, vychovaný v Čechách, pracující v Čechách a dbalý českých zákonů, postav se před zrcadlo. To co vidíš, má v očích Junckera, Merkelové, Tuska, evropských komisařů a vůbec celé Evropské komise 120-krát nižší hodnotu než negramotný afgánský nomád, beduínský pastevec koz, či pologramotný syrský zedník. I když postavíš před zrcadlo svou čtyřčlennou rodinu, stále máš ty se svými nejdražšími v očích bruselských úředníků 30-krát nižší hodnotu, než jeden muslimský nomád, pastevec koz, nebo zedník. Na kolik si ceníš Evropskou unii ty?

Tak to má pravdu!

Kavárna soptí vzteky Sociolog Hampl vysvětlil, proč pražské elity, nenávidí prezidenta :

Často se mluví o „rozdělené společnosti“ v souvislosti se zvolením prezidenta Miloše Zemana a vyhraněnými postoji jeho příznivců a odpůrců.Jak se na to dívá sociolog?

Otázka: Jak moc zásadní je, podle Vás, tento spor?

Odpověď: Václav Bělohradský nedávno napsal, že přímá volba prezidenta rozdělila národ. To není přesné. Přímá volba ukázala rozdělení společnosti, které už existovalo.

     Na jedné straně elita národa, vzdělaní, bohatí, herci, umělci, inteligentní a kultivovaní lidé, žijící z dotací a státních či korporátních rozpočtů.

     Na straně druhé, řemeslníci, chlapi z fabrik, podnikatelé, servírky,kadeřnice, zdravotní sestry a masa dalších obyčejných lidí, kteří těm vznešeným, svojí prací, svými daněmi, platí jejich pohodlný život.

     Pokud se někde příznivci Zemana ozvou, jsou označováni za „nácky“. A tito obyčejní lidé najednou zjistili, že mohou elity přehlasovat!

     To je skutečný důvod, proč Miloš Zeman, ač si jako prezident počíná velmi dobře, vyvolává takovou nenávist v části společnosti.To je naprosto revoluční zjištění…

    Za tři roky ve funkci prokázal, že bude-li na druhé funkční období kandidovat, český národ jej opět zvolí. A to by byla pro všechny „havloidy a sluníčkáře“, včetně velvyslance USA, přímo katastrofa….

    Pro vládnoucí elitu je Miloš Zeman živou připomínkou, že i ona může být, v demokratickém systému, poražena.

Kdepak asi soudruzi z Brusele udělali chybu?

Koukám na TV a co nevidím: buzeraci normálních, genuinních občanů EUSSR na hranicích Schengenského prostoru  mezi Slovinskem a Chorvatskem.  Hodinové fronty, kontroly snad i gynekologických míst, aby se tam náhodou neschovala trhavina pro účely teroru.  Vyšetření per rectum zdarma!

A to těm blbcům v Evropské komisi jaksi nedošlo, že co se sem nekontrolovaně dostalo a dostává z jasně neevropských států se zcela odlišnou kulturou určenou k naší likvidaci, tak toto sem pouštěli/jí zcela bez skrupulí? Sice s novými telefény, ale bez pasů, beze jmen, samé mladé silné zdravé (nejen, ale hlavně) černochy (prý to jsou všechno Syřané, obrovský stát, hm, tak pak nevím, kdo tam ještě může bojovat, když jsou všichni v EUSSR), znásilňující pak naše dcery a ženy? Pročpak asi doma nebojovali za práva svých rodin, dětí, manželek a partnerek, místo toho zbaběle ?? utečou?? do Evropy za lepším sociálním programem, tedy za penězi, s nepřátelstvím v srdci k hostitelům a s terorem v duši. A tyhle nikdo nikde a nikdy již nezkontroluje. Ergodan ovládá tu svou „menšinu“ na dálku jako pátou kolonu a la Adolf Hitler Konráda Henleina s jeho Sudeťáky a kam do došlo, víme všichni.

Chcete  pogromy a válku v Evropě? Nechte sem proudit hordy stejně jako to prokaučovala Západořímská říše v 4-5 století a stále více vydírejte vlastní a původní obyvatele, kteří ještě odvádějí daně- je třeba jim tyto daně opět zvýšit, aby bylo na darmožrouty. Jen pokračujte, dlouho to již trvat nebude!

Kde to žijeme?

Po shlédnutí včerejších mééédyjíí jsem dospěl k závěru- jsme už dááávno v riadnej riti! Jak je možné, že agent Bureš dostane maximální pokutu za daňové úniky v ceně do kapesného u miliardáře jeho typu 50 000 Kč, zatímco při mém obratu já klidně jako lékař za administrativní zmetek dodaný jinou firmou dostanu za nedodání naprosto zbytečného papíru až 300 000Kč???

KURVA kde to jsme??

Politici jak známo tzv. napříč politickým spektrem si s námi vytírají prdele! A my tady jen sedíme a čumíme, v hospodě žvaníme, Bureše podporujeme! Já se pokusil cosi udělat,  jenže jsem jen malý pán. Nevlastním nástavec na penis.

Ta prasata u koryt si dělají zákony jen pro sebe a své kamarády. Ostatní lid jim je fakt až tam dole, možná u žen že zepředu (a tam to občas v našem mužském životě je docela príma- a na to ty korytáři spoléhají).  Jo kam jsme se to dostali? Prosím žáky, aby v PRDELi psali vždy po L měkké i.

Já mám strach o budoucnost naší lost generation. Tedy ztracené  generace, možná schválně zatracené. V tomto roce bych za socialismu šel do důchodu, bez dluhů, bydlel bych možná v paneláku, ale měl bych důchod, klid a levné jídlo a bydlení. Teď tady budu strašit pacienty do roztrhání těla. Už teď na mě koukají jako na rekvizitu: Vám to ale sluší, hmm, mají pocit, že oční nefunguje?

Já mám strach o získanou svobodu- po vstupu do NATO přišlo super HUMANITÁNÍ bombardování našeho jediného spojence z roku 1968!!!!!! Pro blbce: SRBSKA! Co dělá EUSSR, to už vůbec nemá smysl popisovat, to je konec všech nadějí na normální život v Evropě!

To jsme takoví volové, že  neznáme naše letité dějiny? Ten kdo je nezná, je odsouzen je znovu prožít.

Naše strana napáchala mnoho škod.  Její volič dnes nemá jasno, zda ji má volit, a tak ze vzdoru volí Zmr. Bureše, který vym…..ává s tímto státem… podívejte se třeba zde ve Svitavách pila a podobně! Jen mu dejte hlas! Bureše chcete volit? STBáka? Fakt nevím ani já, KOHO volit, a to jsem člen ČSSD, a nehodlám to ani po prohraných (víceméně je to jasné) volbách měnit. Nejsem krysa utíkající z potápějící se lodi. Budu stát na tom, že sociální stránka našeho života  má významnou sílu a je třeba ji bránit. V opozici je ostatně každý suverén, tam se mi bude líííbit! To se to žvaní bez vládní odpovědnosti! Berou se prachy a lid čumí- oni nic nekazí, těm příště dáme hlasy!

Naštěstí mám po práci kam utéct. Není tam TV signál, ani ten blbý mobil a internet tam nejsou, to je paráda!

A tam to nějak přečkám .. a Vám přeji: dejte si bacha: nafackovat si před zrcadlem po prosraném životě je už pozdě, tak ať máte tu pařátu šťastnou!

 

Závěr:  tento stát se nejhůře stará o své občany a nejvíce je ekonomicky i psychicky vydírá v EUSSR!

Závěr2: Kdo bude první, kdo tyto likvidační snahy státu bude chtít omezit, tomu to tam hodím, nezávisle na tom, v které momentálně sedím partaji!

Petrohrad

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Volaji-mi-znami-nastvani-na-CT-24-hlasi-Martin-Koller-po-utoku-na-Petrohrad-Sedl-a-sepsal-svou-verzi-482269

Volají mi známí, naštvaní na ČT 24, hlásí Martin Koller po útoku na Petrohrad. Sedl a sepsal svou verzi

4. 4. 2017 6:55

Vojenský analytik Martin Koller se vrací k proběhlému útoku v ruském Petrohradu. Upozorňuje, že výbušnin, se kterými lze snadno manipulovat, je v zemích bývalého SSSR dostatek. Stejně tak se zamýšlí nad motivy pachatelů a dává najevo, jakým verzím by on sám sluchu rozhodně nepopřál. Každopádně, dle nejnovějších zpráv ruští policisté z útoku podezírají muže z Kyrgyzstánu, napojeného na radikální islám. Ten by dle některých zpráv měl být již mrtev.

Volají mi známí, naštvaní na ČT 24, hlásí Martin Koller po útoku na Petrohrad. Sedl a sepsal svou verzi
Foto: ReproFoto: Youtube
Popisek: Výbuch v petrohradském metru.
I kdyby se ve světě nic nedělo, postarají se o práci médií islámští teroristé. Tentokrát se předvedli v Petrohradě. Občan koloniálního Česka na chvíli zapomene, že se u nás pracuje za třetinové platy, ale při srovnatelných životních nákladech s Německem, které nám za to chce přidělovat tisíce agresivních primitivů z Afriky v rámci šíření ideologie eurounijního multikulturalismu.Chystal jsem se psát článek o radostně pokračující ilegální migraci, ale zavolal mi kamarád, výbušninář, naštvaný úrovní informací, které chrlila již několik hodin ČT24. Mne to nijak neudivilo a vyrazil jsem na internet.

Nic nového pod sluncem. Islámští teroristé už mají osvědčená schémata, jak udělat co nejvíce škody při zabíjení nenáviděných Evropanů, z jejichž práce a peněz žijí.

Anketa

Vadí vám, že Eiffelova věž nebo Braniborská brána nesvítí ruskými barvami?

91%
9%
hlasovalo: 1194 lidí

Místo

Výbušnina má největší účinnost v uzavřeném prostoru. Ve volném prostoru je účinek výbuchu podstatně nižší. Proto si vybírají jako místa útoku místnosti s vysokou koncentrací lidí, například kina, školy, restaurace, diskotéky, prostředky hromadné dopravy a sportovní haly. Na některých místech se mohou provádět kontroly, ale jinde nikoli. Vagon metra, nebo tramvaje či autobus je ideální, protože vstup je nekontrolovaný, lidé jsou nekrytí a mnohdy stojí v malém prostoru. V metru je vagon navíc v úzkém tunelu. Důvodem je fakt, že při explozi trhaviny dochází v krátkém čase k prudkému nárůstu tlaku vzduchu o plyn vytvořený explozí a dále vzniká tlaková vlna. Tím dochází u zasažených osob k poškození vnitřních orgánů, které může vést podle intenzity i k smrti. Dalším produktem výbuchu je teplo zhruba 2000–4000°C, které vede v blízkém okolí ke spáleninám a požárům. Vojenské trhaviny mají obvykle zápornou kyslíkovou bilanci, takže při jejich výbuchu vznikají jedovaté zplodiny, což v uzavřeném prostoru rovněž není zanedbatelné. Teroristé často svoje nálože vylepšují kovovými předměty typu sekané litiny, hřebíků, matek, nebo střepin skla, aby vytvořili šrapnelový či kartáčový efekt, takže dochází ke kombinaci vnitřních a vnějších zranění.

Město je z hlediska teroristického útoku nebezpečnější, protože na rozdíl od vesnice nebo malého města se tam lidé neznají. Cizinec, zvláště rasově odlišný, je na vsi nápadný. Ve městě je nakupeno více cílů. Dokladem je fakt, že teroristické útoky s velkým počtem obětí se konají právě ve městech, a to po celém světě. Můžeme připomenout teroristické útoky v Moskvě 6. 2. 2004 (41 mrtvých), 31. 8. 2004 (11), 29. 3. 2010 (40). Jednalo se o sebevražedné útočníky. V Paříži došlo k velkým útokům v letech 1995, 1996 a 2015. V Londýně v letech 2005, 2007 a 2015. V dřívějším období docházelo v Británii k desítkám teroristických útoků ze strany příslušníků Irské republikánské armády, jež bojovala za odtržení Severního Irska okupovaného po staletí britskou armádou. Tyto útoky byly ale většinou namířeny proti politikům a příslušníkům ozbrojených složek, nikoli nevinným civilistům tak, jako jsou útoky islámských teroristů. V době války v Alžíru docházelo k teroristickým útokům tajné organizace francouzských důstojníků proti politikům. Nicméně teroristické útoky proti civilistům a sebevražedné útoky začali ve větším rozsahu používat arabští bojovníci proti francouzské okupaci Alžíru. Podobné útoky, většinou sebevražedné, jsou rovněž specialitou palestinských islámských teroristů, kteří se snaží vyhnat Židy z jejich pravlasti v Palestině.

Prostředek

V Petrohradu útočníci zabili podle informací z noci jedenáct lidí a další desítky byly zraněny. Lze předpokládat nové informace. Podle ruských zdrojů byla použita náložka trinitrotoluenu (tritol, TNT) o hmotnosti 200 g. Je to druhá velikost standardního vojenského náloživa používaného v Rusku a dříve všech zemích Varšavské smlouvy. Nejmenší je 75 g, větší 400 g. Náložka 200 g má rozměry 5x10x2,5 cm, starší provedení 7x4x5 cm. Lze ji tedy bez větších problémů ukrýt v kapse, natož v aktovce, kde se nalézala podle ruských zdrojů. Tritol náložky je buď lisovaný, nebo prostřikovaný šupinový. V náložce je otvor se šroubením pro upevnění rozbušky. Výhodou TNT je značná chemická stálost, takže jeho vlastnosti se nemění ani po desítkách let, pouze tmavne. Nevadí mu voda a exploduje pouze přenosem exploze z rozbušky nebo jiné trhaviny. Patří mezi trhaviny se střední detonační rychlostí, zatímco například oktogen, hexogen, tetryl, pentrit, nebo směsi používané v kumulativních hlavicích jsou rychlejší či brizantnější. Při zapálení TNT hoří a vydává černý štiplavý dým. V předlistopadovém období s ním odvážní vojáci ČSLA i topili v kamnech. Úspěšně pouze v případech, že v trhavině nebylo zalisováno počinové tělísko.

Teroristé potřebovali náložku, pravděpodobně elektrickou rozbušku, zdroj elektřiny a nějaké časovací zařízení, které vše propojilo. V bývalém SSSR se vyrábělo ve velkých sériích a několika verzích jednoduché zařízení velikosti náramkových hodinek, které se rovněž jako mechanické hodinky nastavovalo. Nevýhodou bylo, že tikalo, ale slabě. V metru to zcela jistě zanikne. Nelze vyloučit, že se vyrábí dodnes, a určitě se najde v ruských i jiných skladech ženijního materiálu. Pro paštunské techniky v Pákistánu a Afghánistánu nebude problém vyrobit kopii a kromě toho podobná zařízení mají i jiné státy. V jednodušším případě se dá použít jakýkoli budík, nebo modelářský časovač. Stačí se podívat do Mineryho učebnice How to kill. Další možností je odpálení mobilem. Nelze vyloučit ani možnost, že aktovka byla vybavena jednoduchým mechanismem, který inicioval nálož při otevření. Zvědavci a nenechavci se najdou všude.

Obecně lze konstatovat, že výbušnina, ať již ve formě nastražené nálože, nebo prostředek sebevražedného teroristického útoku, je zbraní asymetrické války technologicky slabšího proti silnějšímu a útočník využívá momentu překvapení. Možnosti obrany jsou při útoku na civilisty omezené.

Útočník

Stupidní výtvory protiruské propagandy na téma, že nálož do metra umístil Putin, který pravděpodobně může i za současné deštivé počasí, jsou stejně hloupé a určené pro hloupé jako tvrzení, že teroristické útoky v Paříži organizoval osobně mobilem ubožácký muslim, který byl donedávna americkým prezidentem. Je až dojemné, jak se snaživá česká mediální propaganda snaží každý teroristický útok v Rusku přisoudit Putinovi. Všemožní experti si nekladou otázku, co by tím získal. V současnosti má dost starostí s válkou v Sýrii, eliminací následků evropského embarga a ohrožením země z Litvy a Ukrajiny. Organizováním teroristického útoku v metru by nezískal nic. Podporu obyvatel má obrovskou. O takové se politikům EU ani nesní. Dokazuje to i ubohý výsledek nedávných demonstrací, které naše média nafukovala, seč mohla. Naopak kdyby se na takovou akci pod falešnou vlajkou přišlo, byl by politicky odepsaný. Nakonec se tupanské propagandy chopí antisemiti a sdělí nám, že za všechno můžou Židi. Tak daleko ovšem propagandisté z ČT24 nepřemýšlejí. Islámští teroristé budou zároveň multikulturně jásat; jako vždy, když se zabíjejí Evropané. Je zajímavé, že propagandisté z ČT24 se zároveň nezajímají se stejným nadšením a stejnými „odborníky“ o zničení dvojčat v New Yorku, kolem něhož se šíří podstatně více a mnohdy vysoce sofistikovaných konspiračních teorií. Vždyť právě v USA a EU, nikoli v Rusku, mají největší zkušenosti ve spolupráci s islámskými teroristy.

Bohužel máme i dostatek reálných útočníků schopných vraždit nevinné civilisty včetně dětí. Nabízí se především Islámský stát, který se i díky ruským vojákům v Sýrii přiblížil k historickému výprasku. Nelze ovšem vyloučit ani takzvanou umírněnou opozici ze Sýrie, která se od teroristů Islámského státu v podstatě neliší. Jen je více závislá na Saúdské Arábii a Turecku. Na tomto faktu nic nezmění dočasné zlepšení vztahu mezi Ruskem a Tureckem. Ani Erdogan a jeho početný represivní aparát nedokážou uhlídat všechny občany a opozičníků placených ze zahraničí se najde dost. Někteří se mají stěhovat i k nám s podporou naší protinárodní vlády reprezentované v tomto případě především známým bojovníkem za „české“ zájmy Zaorálkem, vzorným reprezentantem současné prohnilé a protinárodní ČSSD. Rozeštvání Ruska a Turecka by se turecké opozici i globalistům hodilo. Další žhavou možností je čečenská stopa. Tamní islámští fanatici, vrazi, násilníci, narkomafiáni a teroristi bojují dokonce i na Ukrajině proti obyvatelům Donbasu a v Sýrii proti vládě prezidenta Asada. Důvodem takového útoku může být jak politika, především islámský fanatismus, tak pomsta jednotlivce za nějakou oběť z doby války v Čečensku, Sýrii i jinde, ale rovněž falešná vlajka. Nicméně fakt, že terorista nespáchal sebevražedný atentát, ukazuje na menší míru primitivního fanatismu a vyšší úroveň profesionality, což by zvyšovalo předpoklad zahraniční účasti.

Teroristický útok mohla zorganizovat ukrajinská tajná služba placená a řízená z EU a USA, stejně jako Gruzínci kolem bývalého prezidenta Saakašviliho stíhaného mezinárodním zatykačem. Sponzorovaní jsou stejnými dárci. Rovněž se mohlo jednat o akci menšiny Krymských Tatarů placených demokratickými státy plnými pravdy a lásky za vyvolávání nepokojů na Krymu, a v neposlední řadě se mohli angažovat ruští fašisté, bojující na Ukrajině proti obyvatelům Donbasu. K útoku je mohl vyprovokovat neúspěch demonstrací s Navalným a aktivisty, zmanipulovanými nemyslícími puberťáky, i když korupci kolem Medvěděva nelze vyloučit. Premiér má úzké kontakty na osoby, které by chtěly privatizovat ruský stát jako soukromou firmu a rozkrádat jako v době prezidenta Jelcina, nejlépe do výsledné podoby současné Ukrajiny. K tomu mají vydatnou a zcela jistě nezištnou podporu ze zahraničí, počínaje Sorosem a jeho politickými neziskovkami. Útočník mohl být do akce vmanipulován, aniž by vůbec znal pravého zadavatele. Zde bude třeba počkat na výsledky vyšetřování a filtrovat informace šířené globalistickou propagandou v EU.

Jak ven z problému

Rusko až po Ural je součástí Evropy geograficky (z hlediska osídlení i dále na východ), takže teroristický útok v Petrohradě je evropský problém. Je zcela lhostejné, zda se globalistická propaganda snaží šířit jiný názor. Naprostou většinu teroristických útoků v posledních dekádách spáchali v Evropě, Asii a Africe muslimové. V podstatě je zcela lhostejné, zda se oficiálně identifikují s takzvaným Islámským státem, Hizaballáhem, Hamásem, palestinskými teroristickými organizacemi, či takzvanými umírněnými skupinami v Sýrii. Ve všech případech je základním spojovacím faktorem islám a útoky na nevěřící, případně politickou reprezentaci civilizovanějších islámských zemí, které odmítají nadvládu radikálů a teroristů. Důležitá už není ani identifikace se salafismem nebo wahhábismem. Útočí především mladí muslimové, kteří se narodili a chodili do školy v civilizovaných evropských zemích. Pro většinu z nich není základem přístupu k okolí nějaký politický světonázor, ale agresivní ideologie, v níž se přetvořil islám v posledních dekádách. Nikdy z nich nebudou opravdoví Evropané s pozitivním vztahem k civilizovaným bělochům a křesťanům a jejich historii. Na situaci nic nezmění ani integrovaní, civilizovaní a vzdělaní muslimové, většinou starší, kteří se stávají v evropské islámské komunitě menšinou. Nakonec budou jako odpadlíci prvním cílem likvidace jako kdysi v Alžíru nebo Kosovu.

Masová integrace muslimů do evropské společnosti se nezdařila a evidentně není možná, přičemž situace se zhoršuje. Nejnebezpečnější je právě mladá generace muslimů, která si navykla na beztrestnost a všemožné bezpracné a nezasloužené výhody a neustálé ústupky ze strany Evropanů. Důvodem jejich primitivismu je islám, který zůstal na úrovni středověku.

Především je třeba si uvědomit, že podobný útok se může opakovat kdekoli. Islámští teroristé jsou nevypočitatelní a nekontrolovatelní. Mnohdy se jedná o psychopaty vydatně užívající drogy a podléhající nekontrolovaným emocím jako většina primitivů.

Jednoznačně je potřebné zajistit ochranu hranic, strategických objektů a infrastruktury. V rámci EU je třeba odmítnout jakékoli přemísťováni migrantů. Naše republika je nezvala a nevydělává na nich jako italská mafie a narkomafie. Migranty je třeba přemístit do uzavřených prostorů mimo Evropu a donutit jejich mateřské země, aby je živily. Při obraně hranic Evropy prosadit použití všech prostředků, včetně sankcí proti státům umožňujícím migraci, včetně Itálie a Řecka, a rovněž použití násilí. Neziskovky parazitující na dovozu migrantů postavit mimo zákon. Zastavit finanční podporu všem politickým neziskovkám a zakázat činnost takových, které jsou sponzorovány ze zahraničí. Je třeba zabránit odzbrojení držitelů legálních zbraní, protože naše armáda řízená sluhy cizích zájmů je k ničemu. Rozhodně odmítnout názory, že terorismus je něco normálního a musíme si na něj zvyknout. Ještě před dvaceti lety nás žádný terorismus neohrožoval. K rozšíření terorismu došlo v posledních dekádách díky muslimům, vedení EU a politickým neziskovkám. Proto je třeba přijmout opatření omezující imigraci muslimů a šíření islámu v Evropě.

Evropské kolonie v Africe r. 1914