Hloupí řvouni

Dnes ráno jsem se po probuzení trošku zamyslel a zjistil jsem, že spousta lidí v této zemi buď paměť ztratila a nebo si nechce pamatovat. Začaly se mi zjevovat všechny ty Babišovy rádoby kauzy a nikdo mě nepřesvědčí o čistotě úmyslů jeho odpůrců.

Vzpomínáte na korunové dluhopisy? To bylo řevu jak toho Babiš zneužil. Až do doby, než vylezlo na povrch, že to vymyslel Mirda Kalousek pro své kámoše a Babiš neudělal nic protizákonného.

Tak novináři seznamu přišli s opravdu bombou – Agrofert bere dotace na pole, která nejsou jeho. Okamžitě celý demoblok vyzýval Babiše k rezignaci. Ale ouvej, on podle zákona bere dotace ten, kdo na polích hospodaří a ne vlastník.

A tak se znovu rozjelo Čapí hnízdo  a ti samí novináři se rozjeli do Švýcarka. A už tu byla kauza uneseného syna, tajné nahrávky a opět rozeřvaný demoblok. Pokračování nebylo, protože by ty novináře podruhé ve Švýcarsku zavřeli.

Tak přišel Agrofert- buď odstoupíš, nebo se ho vzdej. Tak ho předal do svěřeneckých fondů. Opět špatně, ne podle zákona ale podle již zmiňovaného demobloku.

A co dál? Tak ho spojíme s Benešovou a znova demisi. Mezi tím přidal důchodcům, špatně, snížil deficit, špatně, nebere si plat, špatně, on na to má.

Jako téměř jediná firma této velikosti odvádí Agrofert daně u nás a ne v daňovém ráji. Do toho ještě řepka- jejíž zvýhodnění zavedla vláda právě demobloku .

Samozřejmě dotace na Čapí hnízdo dostal taky od Mirdy Kalouska. K tomu si přidejte spousty pořadů v televizi- jak ožebračil neskutečný počet lidí a obral je o firmy, rádoby umělci vyzývající k občanské nespokojenosti atd.

A nyní na náměstích lidi, kteří manifestují za čistotu justice. Tady někdy byla justice čistá?

Řidič autobusu namaloval tykadla poslancům právě zase toho demobloku a šel na dva roky na tvrdo.

Kolik by museli dostat ti s těmi plakáty na Zemana a Babiše? Měl by se každý na chvíli zastavit a popřemýšlet, jak je možné, že tomu všemu tady lidé ještě věří.

Spousty lidí chce odejít z EU, ale vítači migrantů jim nevadí, jsou přece proti Babišovi. A tak ty zhulence máme v PS, EP a Pražáci na magistrátu.

Přeji všem mnoho dalších úspěšných demonstrací za demokracii, PROTI DEMOKRATICKÝM volbám

OdpovědětPřeposlat